Článek

Andělská poselství na čtvrtek: Býci, příležitostí ke změně budete mít ještě dost, Blíženci, poznáte, kdo je váš pravý přítel

 
Nikdy není jednoduché poznat, s jakými úmysly k nám lidé vlastně přicházejí. Intuice nám sice radí, avšak andělé zastávají názor, že bychom nikdy neměli ostatní soudit jen podle toho, jak vypadají. V nikom se neskrývá čisté zlo, všichni jsou svým způsobem nějak dobří.
30.05.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Andělská poselství na středu: Blíženci by se měli soustředit na sebe, poselství pro Raky se bude týkat lásky

 
Rádi bychom vám přinesli andělská poselství na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu, která vám mohou poskytnout inspiraci a podporu na cestě životem. Andělské poselství je možné použít jako zdroj motivace a povzbuzení, abyste dokázali čelit překážkám a dosáhli svých cílů.
22.03.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Vodnáři, neříkejte vše, co si myslíte, Blíženci, nekupujte zbytečnosti

 
Andělé nás učí, že pokud chceme být nešťastní, musíme se snažit změnit ostatní. Ale pokud chceme docílit opaku, musíme změnit sami sebe, své chování a svůj pohled na celý svět. Je to právě náš úhel pohledu, co nás činí nespokojenými a nešťastnými. Jak to změnit? Přečtěte si andělská poselství na čtvrtek.
12.10.2023 00:00 |

podobné články

Znaky, které odhalují pravé přátelství

 
Podle čeho poznáme pravé přátelství? Co nám pomůže oddělit jej od těch falešných? A existuje vůbec něco jako pravé přátelství? Na to se společně s námi můžete podívat v dnešním článku! Pod pojmem pravé přátelství si všichni představujeme něco jiného, protože máme jinak nastavené priority. Zatímco pro někoho pravé kamarádství znamená, že je mu ten druhý kdykoli nablízku, pro jiného je to naopak ochota podniknout jakoukoli bláznivinu. Určitě se ale shodneme na tom, že každý z nás potřebuje vedle sebe parťáka, kterému bychom bez rozmýšlení svěřili svůj život do rukou. Jak poznat pravé přátelství? Přátelství je jedním z nejsilnějších vztahů vůbec. Nezakládá se na milostné rovině, nenaplňuje nás živočišnými potřebami ani nepředstavuje sexuální uspokojení. Přesto jej k životu každý z nás potřebuje. A to bez výjimky. Jenže jak poznat to přátelství s velkým P? Následující znaky jsou šikovným vodítkem! I ve tři ráno vám zvedne telefon Nezáleží na tom, zda svému kamarádovi či kamarádce zavoláte ve tři hodiny ráno, nikdy se totiž nedočkáte vytípnutí hovoru nebo nadávek, že jste dotyčného probudili a vytrhli jej tak ze sladkého snění. Pravý přítel je připravený vyslechnout vás kdykoli během dne i noci a být vám oporou tehdy, kdy to zrovna potřebujete. Bez ohledu na to, zda je sedm večer nebo půl čtvrté nad ránem. Vždycky bude na vaší straně Až budete pomlouvat svého bývalého přítele, nikdy vám neřekne, že se pletete a pokaždé bude hlavou kývat na souhlas, jaký to byl idiot. Když budete někomu tvrdit svou pravdu, pokaždé se postaví za vás a zaručí se za vaše slova. Pokud se s někým budete hádat, bude to pravý přítel, kdo bude stát po vašem boku a bude připravený schytat společně s vámi pár ran, pokud to bude nezbytné. Nikdy vám nebude lhát Jestliže se ptáte, jak poznat pravé přátelství, máme ještě jeden dobrý... Čtěte více Příspěvek Znaky, které odhalují pravé přátelství pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2017 20:30 |

podobné články

Andělská poselství na úterý: Býci, myslete na druhé, Blíženci, upevněte vztahy s rodinou

 
Andělé zdůrazňují, že neschopnost odpouštět nás činí slabými. Chceme-li být silní a vážení, musíme se tuto schopnost naučit. Do té doby zůstaneme svými vlastními dobrovolnými vězni. Teprve až když odpustíme, uvědomíme si, že jsme to měli udělat již dávno.
07.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Vodnáři, buďte upřímnější, Ryby, více myslete na ostatní

 
K rozpoznání hlasů andělů nepotřebujeme být mniši ani trénovat vnímavost k těm nejjemnějším věcem. Postačí mít víru a chtít skutečně naslouchat. Jakmile se s andílky spojíme, zjistíme, že všechny naše problémy se dají řešit snadnými způsoby. Přečtěte si andělská poselství, která vám andělé přinášejí.
06.10.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Váhy, všímejte si chování ostatních, Kozorozi, nebojte se ukázat svůj talent

 
Andělé se snaží nás naučit spokojit se s málem. Vždyť také veškeré nepokoje vznikají kvůli touze po penězích či moci. Jsme-li šťastní za to, kdo jsme a čím jsme, nemáme potřebu dokazovat celému světu opak. Jsme spokojení a více nepotřebujeme. Jak můžete být šťastnější dnes? Přinášíme vám andělská poselství.
16.02.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Ryby, buďte vděční za pomoc, Blíženci, buďte více všímaví

 
Příležitost změnit svůj život k lepšímu máme každý z nás každý den. Kdo tvrdí opak, ten se pouze vymlouvá. Porozumění jiným lidem nám pomůže porozumět sami sobě. Co bychom měli vědět podle andělů dnes, v pátek? Přečtěte si jejich poselství.
08.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na čtvrtek: Býci, nelekejte se obtížně vyhlížejícího cíle, Raci, nebojte se navrhnout kompromis

 
Mnoho z nás touží být stejně moudří jako andělé. Vědět, co kdy dělat, aby ostatní byli šťastní a my tím pádem také. Většina z nás ale nemá náladu strávit několik či dokonce několik desítek let přetvářením své osobnosti. Naštěstí nám andělé každý den přinášejí nová poselství, tudíž se můžeme po krůčcích přibližovat svému snu.
25.01.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pátek: Berany podpoří anděl Michael, Lvy anděl Barakiel a Štíry anděl Chamuel

 
Andělská poselství na pátek přináší pro všechna znamení nápady, jak posílit své vztahy s ostatními lidmi. Andělé nás vyzývají k projevování lásky, pochopení a slitování, ať už v rodině, mezi přáteli nebo v romantických vztazích. Udělejte si dnes čas na to, abyste se zamysleli nad tím, jak můžete být větším požehnáním pro ty, kteří jsou pro vás důležití.
31.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1918 článků) , Michael Michael (214 článků)

Andělská poselství na víkend pro všechna znamení: Berani budou upřímní, Raci pozorní a Váhy velmi citlivé

 
Andělská poselství na nadcházející víkend přináší moudrost a inspiraci pro každé znamení. Andělé nám prostřednictvím karet a symbolů posílají důležitá sdělení a podporu, kterou můžeme využít k osobnímu růstu a seberealizaci. Pojďme se podívat, co nám andělské karty říkají pro první dubnový víkend.
01.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na příští týden: Berany čeká risk, Blížence komunikace a Štíry odvaha

 
Andělská poselství je výjimečný způsob, jak získat moudrost a inspiraci pro svůj život. Andělé jsou duchovní bytosti, které nám poskytují svou podporu a pomoc v každodenním životě.
02.04.2023 18:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Blížencům andělé pomohou k nalezení jejich vnitřního já, Kozorozi překonají smutek

 
Andělská poselství jsou mnohem víc než jen náhodné myšlenky. Jsou to hlasy andělů, kteří nám poskytují vedení, podporu a inspiraci k našemu osobnímu růstu. Andělé jsou vždy přítomni, když je potřebujeme, a jsou ochotni nám pomoci vyřešit naše problémy a překonat naše obavy.
12.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na středu: Štíři, uznejte svou chybu, Berani, nátlak okolí nemusí být skutečný

 
Nehledě na to, jak intenzivně chceme dosáhnout rovnováhy v životě, vždy přepadáváme na jednu stranu – buď toho chceme více než vracíme nebo se zdráháme být součástí osudu, který nelze změnit. Výsledkem je neštěstí. Naštěstí nám andělská poselství pomáhají vyrovnat onu rovnováhu.
01.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na Štědrý den: Panny, předejte své poznatky dalším lidem, Berani, oplácejte štědrost ostatních

 
Štědrý den by se měl nést v duchu vánočním, měl by to být den psychické pohody, odpuštění a znovusjednocení s rodinnými příslušníky, s nimiž jsme se pohádali, ale také den konání dobrých skutků. Jaká jsou vánoční andělská poselství na Štědrý den?
24.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na sobotu: Blíženci a Ryby, dejte si pozor na vlastní reakce

 
Smích je zdravý, proto bychom měli hledat zábavu vždy a všude. Také andělé říkají, že smích léčí, a to nejen ducha, ale také tělo. Pojďme dnes proto najít důvod ke smíchu a tím posílit svou mysl, ale například také imunitní systém. Andělé si opět připravili poselství pro každého z nás.
27.01.2024 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na víkend: Býci budou upevňovat vztahy, Raci meditovat a Střelci budou kreativní

 
Tento víkend se vám otevírá možnost spojit se s anděly, kteří budou hovořit s vámi skrze přírodu a okolní prostor. Je důležité být vnímaví k tichu a klidu a věnovat pozornost svému okolí. Andělé vám přinesou poselství, které vám pomůže najít harmonii a rovnováhu ve vašem životě.
21.04.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pondělí: Býci, jste dostatečně silní, Kozorozi, nevybíjejte si vztek

 
Jak andělé vypadají? Nemají žádnou stálou podobu. Jsme-li setkání s nimi tváří v tvář dostatečně nakloněni, vezmou na sebe podobu, která nás uklidňuje nejvíce. Avšak i pokud je nevidíme, chtějí nám pomoci. I dnes nám všem přinášejí poselství.
20.11.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na pondělí: Lvi, respektujte tajemství, Býci, nezavazujte se ke špatným činům

 
Všichni máme rádi ten hřejivý pocit, když uděláme dobrý skutek. Je to pochvala andělů, kterým jsme svým skutkem pomohli, dokonce jsme jimi mohli být navedeni, abychom dali naději jinému člověku. Jak nejlépe pomůžete svému okolí vy? Zaměřte se na to, co děláte dobře a co naopak špatně. Přečtěte si poselství na dnešní den.
11.12.2023 00:00 |

podobné články

Andělská poselství na úterý: Blíženci, nechtějte vše najednou, Lvi, mějte dobrou náladu

 
Mnoho z nás hledá smysl našeho žití. Andělé si myslí, že pokud připustíme, že jsme všichni navzájem propojeni, nejen lidé, ale také zvířata i rostliny, najdeme pravý smysl života. Neboť jeden bez druhého nemůžeme existovat, vzájemně si pomáháme.
02.01.2024 00:00 |

podobné články