Článek

Anděl strážný opět v akci: Pohotový David zachránil v Brně už dva zraněné muže

 
Rčení »nevstoupíš dvakrát do stejné řeky« rozhodně neplatí pro Davida Weinfurta (29). Mladý muž loni v květnu pomohl zachránit život flamendrovi, který při návratu z oslavy spadl do výkopu a ošklivě si rozbil hlavu. Nyní, takřka rok poté, pro změnu pomohl jinému vážně zraněnému Brňanovi.
23.05.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: David David (310 článků) , David David (232 článků)
Podobné články

Fotospeciál: Jak vypadá váš anděl strážný?

 
Existují. O tom už snad dávno nepochybujete. Napadlo vás ale, jak vlastně váš anděl strážný vypadá? Přestavovala jste si ho jako hlavního hrdinu z...
26.09.2011 11:30 |

podobné články

Anděl strážný: Vzniká nová služba pro seniory

 
V Libereckém kraji vzniká nová asistenční služba pro seniory a postižené Anděl strážný. Lidem má umožnit důstojný život v jejich domácím prostředí a pomoc v případě úrazu nebo zdravotních komplikací.
19.12.2011 17:15 |

podobné články

Hledá se anděl. Vytáhl z vozu čtyři zraněné, ošetřil je, usmál se a odjel

 
Na Plzeňsku se hledá anděl strážný. U vážné dopravní nehody ve Štěnovicích pomohl čtyřem zraněným – pravděpodobně jim dokonce zachránil život. A prý takto zasáhl už několikrát. Za svou pomoc ale nic nechce – lidé ho teď hledají, aby mu mohli alespoň poděkovat.
01.04.2015 16:00 |

podobné články

Sebevraha zachránil »anděl«: Nešťastník si nasadil hadici na výfuk a čekal na smrt

 
Osud, prozřetelnost a anděl strážný v podobě náhodného kolemjdoucího zachránili v Brně od jisté smrti nešťastníka (59). Ten si na bohunickém parkovišti zavedl do auta hadici od výfuku, zamknul se uvnitř a čekal na smrt.
28.03.2018 12:20 |

podobné články

Bartošová před smrtí říkala: "Jsem anděl!"

 
Označovala se za anděla a taky se jimi obklopovala. Strážný anděl Ivety Bartošové (†48) byl v úterý mimo službu. Místo něho navštívil zpěvačku anděl smrti!
01.05.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6809 článků)

Hasič hrdina Zdeněk Selner (42) aneb anděl strážný z Pohořelic: Zachránil řidiče z hořícího auta

 
Hrdina! Nadporučík Zdeněk Selner (42) vytáhl při děsivé havárii u Perné na Břeclavsku z hořícího auta zraněného šoféra. Zachránil mu tím život.
10.03.2018 12:05 |

podobné články

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1810 článků) , David Beckham (1072 článků)

Auto vyletělo ze silnice a převrátilo se na střechu: Zraněné z vozidla holýma rukama vyprostil policista!

 
Dva životy zachránil v neděli policista Jan Srb. Ten u rybníka Řepice u Strakonic uviděl havarované auto, v němž seděly dvě zraněné osoby. Strážce zákona nezaváhal ani na okamžik a holýma rukama vyprostil zraněné z vozu!
25.11.2018 18:20 |

podobné články

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

Podivná nehoda ve vězení, strážný se střelil do hlavy a skončil v nemocnici

 
Ve věznici Bělušice na Mostecku se dnes postřelil strážný. Se zraněním hlavy skončil v nemocnici, okolnosti neštěstí se vyšetřují, uvedla na svých webových stránkách vězeňská služba. Muž se podle vězeňské služby střelil při službě ve strážní věži. Záchranná služba ho vrtulníkem přepravila do nemocnice v Ústí nad Labem, stav postřeleného muže je kritický. 
16.05.2013 16:11 |

podobné články

Podivná nehoda skončila tragicky. Strážný, co se sám střelil ve vězení, dnes zemřel

 
Strážný, který se ve čtvrtek ve službě střelil do hlavy ve věznici v Bělušicích na Mostecku, svému zranění dnes podlehl. Zemřel v ústecké nemocnici, řekl ČTK Jiří Vondra, mluvčí Krajské zdravotní, která nemocnici v Ústí nad Labem spravuje. 
17.05.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vondra (79 článků)

ANDĚLSKÉ VZKAZY: 5 neklamných důkazů, že na vás dohlíží andělé

 
Představa, že každý z nás má svého anděla strážného, může být obrovskou útěchou. Pokud jste otevřeni myšlence andělské existence, jsou důležité důkazy o tom, že vám je váš anděl nablízku. Důkazů o jejich návštěvě však není mnoho. Podívejte se na 5 z nich a zkuste se zamyslet, zda se vám stejná událost nedávno nestala. Pokud ano, váš strážný anděl vám byl jistě nablízku.
13.01.2019 07:00 |

podobné články

U pražských strážníků slouží „anděl strážný”

 
Během uplynulých 11 měsíců zachránil život pěti lidem. Poslední dva vzkřísil v březnu. O hrdinských činech pražského strážníka Pavla Janouše se přitom vedení městské policie dozvědělo náhodou.
22.03.2014 09:55 |

podobné články

Svět pobouřila kampaň proti AIDS, anděl v ní sleduje milující se homosexuály

 
Křesťané v celé Evropě vyjadřují znechucení nad novou rakouskou kampaní proti AIDS, která lidi velmi neotřelým způsobem vyzývá k používání kondomů. Na plakátech je zobrazen anděl strážný, který sleduje souložící páry, mezi nimiž nechybí ani homosexuálové. Věřící se domnívají, že ačkoliv je kampaň myšlena dobře, byla podle nich uchopena za ten nejhorší možný konec.
25.05.2009 14:15 |

podobné články

John Malkovich v Kanadě zachránil krvácejícího turistu

 
Slavný americký filmový a divadelní herec John Malkovich, který se nedávno představil českému publiku také jako pěvec během Pražského jara, je také pohotový záchranář. Podle kanadské televizní stanice CBC News zachránil ve čtvrtek v noci v Torontu krvácejícího muže. Další články k tématu: GLOSA: John Malkovich svádí, miluje, medituje. A stejně to nestačí Zazpívám vám. Tedy pokud je to zpěv, smál se John Malkovich Policie nenašla zloděje, jenž okradl herce Malkoviche. Případ odložila V šatech Johna Malkoviche: americký herec oblékl Lišku, Kotka a další Herce Malkoviche v Praze okradli, přišel prý o doklady i osobní věci
22.11.2009 09:50 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (329 článků) , John Malkovich (119 článků)

Nachomýtl se k nehodě a neváhal: Jaroslav zachránil šoféra z hořícího auta

 
Anděl strážný přispěchal v poslední chvíli! Mezi Žebětínem a Ostrovačicemi se řidič náklaďáků (59) v neděli vyhýbal jinému autu, manévr nezvládl. Sjel do příkopu, převrátil se a s omráčeným šoférem uvnitř začal hořet! Jaroslav Zákravský (46) jel náhodou kolem a nezaváhal ani chvíli, okamžitě se vydal šoférovi na pomoc.
21.05.2018 11:55 |

podobné články

Motorkářův „anděl strážný“: Řidič auta ho nejprve pustil a pak mu zachránil i peněženku

 
Motorkář (53) uháněl v neděli po silnici od Brna na Svitavy. Natrefil na hodného řidiče osobního auta, který ho dokonce pustil před sebe. Motorkář poděkoval klasickým motorkářským gestem – zvednutím nohy. A to neměl dělat!
02.07.2018 17:00 |

podobné články

Policista Mirek jel slavit narozeniny táty: Cestou zachránil posádku z převráceného osobáku

 
Nikoliv anděl strážný, ale policista Miroslav Burger (34) sloužící na oddělení v Hustopečích, se v neděli objevil v pravý čas na pravém místě. Při cestě na oslavu narozenin svého táty totiž u Hostěradic na Znojemsku narazil na posádku hyundaie, která po smyku na ledovce skončila převrácená v příkopě. Muž zákona okamžitě zastavil a jako jediný jim pomohl.
06.12.2018 09:20 |

podobné články

Policista Mirek (34) jel slavit narozeniny táty: Zachránil posádku z převráceného osobáku

 
Nikoliv anděl strážný, ale policista Miroslav Burger (34) se v neděli objevil v pravý čas na pravém místě. Při cestě na oslavu narozenin svého táty narazil u Hostěradic na Znojemsku na posádku hyundaie, který na ledovce dostal smyk a skončil převrácený v příkopě.
07.12.2018 12:05 |

podobné články