Článek

Anatomie života: Zachtělo se panu kardiochirurgovi Hilskému okusit něco z lehké minulosti zdravotní sestřičky Emy?

 
Jeden by si řekl, že se vztah mezi Filipem Hilským a Janou Navrátilovou vyvíjí tím správným směrem a všechno je, jak má být. Svou lásku už neskrývají ani před zraky kolegyň a kolegů z nemocnice. Jana dokonce Hilského seznámila se svými dcerkami, když se shodou okolností společně potkali před dětským hřištěm. A Filip si s nimi výborně rozuměl. Také se ale dozvěděl od zákeřného Reného o Emině minulosti a vypadá to, že se o ní bude chtít dozvědět více.
27.04.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (96 článků) , Jan Filip (89 článků)
Podobné články

Kráska z Anatomie života vyvolala rolí bývalé prostitutky pozdvižení: Denně dostává několik návrhů od mužů

 
Barbora Černá  (25) se herectví věnuje od dětství, a přestože má za sebou několik filmových i seriálových rolí, největší úspěch zaznamenala až nyní, díky postavě zdravotní sestřičky Emy v seriálu Anatomie života. Scénář jí hned ze startu naservíroval několik odvážných a milostných scén, kvůli kterým jí poslední dobou začaly chodit návrhy od mužů.
13.05.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků)

Krásná sestřička z Anatomie života, Barbora Černá, se umí odvázat. Co má společného s hollywoodskou hvězdou?

 
Jistě zatím největší rolí Barbory Černé byla postava zdravotní sestřičky Emy Zárubové v seriálu Anatomie života. Ta se jako matka samoživitelka snažila zaopatřit své dítě nejen civilní prací, ale také jako eskortní servis bohatým pánům. Nicméně už jako dvanáctiletá si Barbora společně se svým dvojčetem, Lucií, zahrála v reklamě po boku Brada Pitta.
20.07.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1911 článků) , Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků) , Lucie Černá (14 článků)

Ester Geislerová nechtěně propálila konec Anatomie života: Takhle se loučila!

 
Herečka Ester Geislerová (37) je aktuálně jednou z hlavních tváří Anatomie života, na který vsází TV Nova. Mnozí diváci se domnívali, že tento nemocniční seriál má nahradit Ordinaci, ale jak se zdá, cestou „nekonečného seriálu“ se Anatomie nevydá. Podle Geislerové totiž natáčení již skončilo!
17.03.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (93 článků)

Čeká na roli, kde bude muset jít dohola: Něžná brunetka z Anatomie života se výrazné proměny nebojí

 
Přestože se Barbora Černá  (25) věnuje hraní od základní školy, do povědomí televizních diváků se zapsala až rolí zdravotní sestřičky v seriálu Anatomie života. Herečku jsme vyzpovídali v luxusním francouzském salonu, kde si po dlouhé době dopřála péči o vlasy. Po půl roce intenzivního natáčení jí hýčkání od profesionálů přišlo vhod. „Užívám si to, protože jsem potřebovala regeneraci jak duševní, tak i vlasovou,“ usmívá se krásná brunetka.
14.05.2021 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků)

Nova odtajnila seriál Anatomie života: Odkdy hvězdně obsazená náhrada Ordinace poběží

 
Od úterý 26. ledna ve 20:20 bude televize Nova vysílat čerstvou novinku s hvězdným hereckým obsazením. Jde o seriál Anatomie života, který divákům přiblíží svět čtyř ženských hrdinek. Každá z nich se nachází v jiné životní fázi. Potýkají se tedy s odlišnými problémy, překonávají jiné překážky a radují se z rozdílných věcí. Všechny ale spojuje touha pomáhat, která je zavedla na traumatologické oddělení, kde pracují jako zdravotní sestry. V hlavních rolích se představí Jitka Schneiderová, Ester Geislerová, Martina Preissová a Barbora Černá. Tím ovšem výčet zvučných hereckých jmen nekončí. Velký prostor dostanou i Aňa Geislerová, Karel Heřmánek ml., Jiří Štrébl, Ondřej Veselý a další.
08.01.2021 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (93 článků) , Jitka Schneiderová (382 článků) , Karel Heřmánek (249 článků) , Ondřej Veselý (144 článků) , Ondřej Veselý (144 článků) , Jiří Štrébl (21 článků) , Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků) , Jiří Veselý (216 článků) , Martina Černá (9 článků) , Jiří Veselý (216 článků) , Jiří Veselý (216 článků)

Gondíková, Zach, Laurinová a další chtějí vybrat peníze pro sestřičky: Věří si na 10 milionů!

 
Herci ze seriálu Sestřičky si na urgentní příjem v nemocnici Rubava pouze hrají, ale je jim jasné, že opravdové zdravotní sestry zažívají na covidových odděleních těžké časy. Se svou domovskou televizí se tak zapojili do iniciativy Sestřičky sestřičkám, která by měla finančně podpořit zdravotní sestry z nejvíce vytížených nemocnic.
26.11.2020 08:40 |

podobné články

OMLUVA ParlamentníchListů.cz panu Ing. Rudolfovi Šuškovi, panu Ing. Peterovi Šuškovi a společnostem skupiny Rail Invest

 
Parlamentní Listy se tímto omlouvají panu Ing. Rudolfovi Šuškovi, panu Ing. Peterovi Šuškovi a společnostem skupiny Rail Invest za veškeré nepravdivé informace, na nichž byl postaven článek „Petr Němec: Železniční magnáti bratři Šuškové na lovu – chtějí skolit vedení ČD Cargo i konkurenci“ uveřejněný v Parlamentních Listech dne 29. 6. 2020. Dotyčný článek byl redakcí Parlamentních listů smazán.
09.07.2020 11:50 |

podobné články

Hvězda Anatomie života Martina Preissová: Tajemná sestřička Táňa všechny překvapí

 
TV Nova začne brzy vysílat nový seriál Anatomie života. Sympatická Martina Preissová (45) se kromě hitu Slunečná brzy začne objevovat právě i v tomto seriálu z lékařského prostředí. Jak musela bojovat o své působení na TV Nova a jací další herci doplní obsazení nového seriálu, který se už brzy objeví na obrazovkách?
07.01.2021 11:05 |

podobné články

Nový seriál Anatomie života: Zadrhl se zip i start!

 
Úvodní díl seriálu Anatomie života sledovalo v úterý večer na obrazovkách TV Nova 952 tisíc diváků starších 15 let. Byl to druhý nejlepší výsledek večera.
29.01.2021 12:15 |

podobné články

Anatomie života na ostří nože: Odhalení milostného trojúhelníku se zvrtne v bitku

 
Další díl nového seriálu Anatomie života nenechá diváky opět klidnými. V nemocnici se objeví zajímavá trojice s vizáží bezdomovců, a to muž s řeznou ranou na předloktí, další chlápek s rozbitou hlavou a uječená ženská, o kterou se muži poperou. Ukáže se, že jde o povedený milostný trojúhelník, který na traumatologickém oddělení způsobí pořádný rozruch.
02.02.2021 19:56 |

podobné články

Slunečná dál dominuje, Anatomie života znechutila diváky: Jsou tam nesmysly!

 
Minulý týden začal nový seriál TV Nova Anatomie života, a první díl si nenechalo ujít téměř milion českých diváků starších 15 let. Málem si dokonce sáhnul na první pozici, kterou už dlouhé týdny opanuje primácká Slunečná. Historie se ale neopakovala…
03.02.2021 11:20 |

podobné články

Bára Černá ze seriálu Anatomie života: Role s Bradem Pittem!

 
Má za sebou množství menších rolí, avšak do diváckého povědomí se dostala díky sestřičce Emě v nováckém seriálu Anatomie života. A to se přitom Barbora Černá (25) ve svém životopise může chlubit i natáčením, pro které by mnohé ženy celého světa »vraždily«.
13.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1911 článků) , Barbora Černá (18 článků) , Bára Černá (18 článků) , Barbora Černá (11 článků)

Nelítostný zápas s drogami v životě i v seriálu Anatomie života

 
Sestřička Táňa Šnajdrová svádí v seriálu Anatomie života zatím nekonečný boj s drogami. Snaha se jí ale nedá odepřít. Zatímco nejprve si ani nechtěla připustit, že má nějaký problém, nyní už si svou závislost přiznala a chce ji řešit. Ovšem sama.
11.03.2021 07:10 |

podobné články

Seriál Anatomie života: Co spojuje Karla Heřmánka mladšího alias chirurga Drahoše a amerického herce Dustina Hoffmana

 
Nadšeným a pozorným divákům seriálu Anatomie života jistě neunikla postava excentrického chirurga Ivana Drahoše. Tohoto úkolu se s dokonalostí sobě vlastní zhostil herec Karel Heřmánek mladší. Kdo by tuto roli mohl ve své době obsadit v zahraničním podání?
25.02.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Dustin Hoffman (72 článků) , Karel Heřmánek (249 článků) , Dustin Hoffman (4 články)

Seriál Anatomie života: Rozvrátí Filip Janě rodinu?

 
Věrným fanouškům seriálu Anatomie života jistě neuniklo, jak to mezi nebezpečně okouzlujícím kardiochirurgem Filipem Hilským a plachou sestřičkou Janou Navrátilovou začíná pořádně jiskřit. Jakým směrem se jejich příběh bude dál ubírat?
22.02.2021 07:10 |

podobné články

Ester Geislerová se pochlubila novou láskou! Dohromady je dala Anatomie života

 
Už tři měsíce si naplno užívá nový vztah. Herečka a jedna z hvězd seriálu na Nově Anatomie života Ester Geislerová (37) se pochlubila, kdo dobyl její srdce. Jde o jevištního technika a herce Martina H. Krupu.
22.03.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (93 článků)

Aleš Petráš alias ošetřoval Maty ze seriálu Anatomie života: Proč dostal vejcem do hlavy?

 
V seriálu Anatomie života hraje o generaci mladšího milence a přítele Jitky Schneiderové. S ní se potkal i v jiném televizním seriálu s názvem Profesor T. Aleš není jen nadaný herec, je i velice pohybově nadaný, což obzvlášť ocení ženy při pohledu na jeho taneční um. Svoje pohybové přednosti ukázal v taneční show Roztančené divadlo aneb Když herci tančí. Co dalšího jste o tomto talentovaném herci se šibalským úsměvem možná nevěděli?
28.04.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (382 článků) , Maty Maty (8 článků)

Chcete okusit život v cizině? Překladatel pomůže se začátky.

 
Chtěli jste někdy okusit život v Anglii nebo v jiné anglicky mluvící zemi? Doba, ve které žijeme, přímo k vycestování vybízí. Ruku v ruce s životem v Anglii jde samozřejmě angličtina.
05.05.2020 10:00 |

podobné články

Hvězda legendárního filmu Sestřičky se objevila ve Varech! Postava ujde, ale jinak se hodně změnila

 
Je to skoro 30 let, co vznikl legendární film Karla Kachyni Sestřičky. Po boku Jiřiny Jiráskové se v roli začínající zdravotní sestřičky objevila Alena Mihulová (50). Ta nyní přijela do Karlových Varů představit nový film. Na kolonádě byste si jí ale určitě nevšimli, nikdo by ji nepoznal.
07.07.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (124 článků) , Jiřina Jirásková (442 článků)