Článek

Amerika se chvěje děsem! Co zatím stojí?

 
Americký stát Oregon řeší záhadu, která v tamní společnosti vyvolala opravdu pozdvižení. Nikdo neví, kdo záhadu vytvořil. Jisté je, že v Česku by tento čin takové pobouření nevyvolal…
02.08.2015 12:15 |

podobné články

Podobné články

Pátrání po zmizelé Míše (12): Ve sklepě matka vykřikla děsem!

 
Při pátrání po nezvěstné Míše Muzikářové (12) se policisté zaměřili i na sklep domu, ve kterém žila se svou matkou. V něm podle webu TN.cz nalezli něco naprosto nechutného. Jakmile to spatřila matka dívky, vykřikla děsem.
16.01.2017 23:55 |

podobné články

Západ Čech se stále chvěje, zemětřesení může pokračovat

 
Lidem v západních Čechách se stále chvěje půda pod nohama. Tamní obyvatelé i ve čtvrtek zaznamenali další lehké otřesy. Ty jsou součástí zemětřesného roje, který se v regionu objevuje v několikaletých intervalech.
25.08.2011 14:10 |

podobné články

Amerika zná svou novou Miss: Vypadá jako stařena po plastice!

 
Amerika má novou úřadující Miss. Už potřetí v řadě se jí stala vítězka státu New York. Novou Miss Amerika 2015 se stala třiadvacetiletá blondýnka Kira Kazantsev. A jak už napovídá její jméno, nová nejkrásnější dívka USA má ruské kořeny.
16.09.2014 18:40 |

podobné články

„Kde to vede Amerika, tam je mír a prosperita.“ USA zpucovaly Čínu a Rusko a oznámily, že odteď zase vedou svět. Zásadní projev

 
Ministr zahraničních věcí USA Mike Pompeo v Bruselu přednesl projev, ve kterém vyslal jasnou zprávu: Amerika má v úmyslu vést „svobodný svět“. Obořil se na Čínu, Rusko a Írán, že zneužívají pravidla svobodného řádu, který se ustálil po konci studené války, a zkritizoval mezinárodní organizace v čele s OSN za to, že neplní své poslání. „Nepřátelé zneužili našeho nedostatku vedení pro své účely. Tohle jsou hořké plody amerického ústupu. Prezident Trump to hodlá změnit,“ slíbil ministr a dodal, že Amerika se vrací zpět do ústřední role na světové scéně.
05.12.2018 12:20 |

podobné články

Zemětřesení na Chebsku. Seismolog: Přijde silnější!

 
Na západě Čech se opět chvěje země. Nejsilnější otřesy zatím dosáhly magnitudy 2,5 stupně. „Současné otřesy mohou být i předzvěstí silnějšího zemětřesného roje,“ řekl Josef Horálek z Geofyzikálního ústavu Akademie věd České republiky.
24.04.2013 10:10 |

podobné články

Občanská válka superhrdinů! Tak se Kapitán Amerika střetne s Iron Manem

 
Kapitán Amerika je zpátky a v novém filmu s podtitulem Občanská válka ho čeká epický střet s Iron Manem. Po problémech s Ultronem – robotem vybaveným energetickými střelami v dlaních – se vláda rozhodla registrovat všechny superhrdiny. Právě to rozděluje Kapitána Ameriku a Iron Mana, které ztvárnili herci Chris Evans a Robert Downey Jr. Ti stojí před dilematem, zda je důležitější svoboda, nebo bezpečnost. Režie se ujali Anthony a Joe Russo a ve snímku si dále zahrají Scarlett Johansson, Sebastian Stan nebo Jeremy Renner. Česká premiéra filmu je naplánovaná na 5. května 2016.
25.11.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (301 článků) , Chris Evans (86 článků) , Jeremy Renner (20 článků) , Joe Russo (2 články) , Joe Russo (2 články) , Sebastian Stan (2 články) , Chris Evans (86 článků) , Chris Evans (86 článků) , Chris Evans (52 článků) , Joe Russo (2 články) , Anthony Russo (1 článek) , Robert Evans (5 článků) , Evans Evans (161 článků) , Robert Evans (5 článků) , Jeremy Iron (1 článek) , Robert Anthony (1 článek)

Jak udělat ponorky pro ženy? Bude to stát miliardy!

 
Před rokem se americké vojenské námořnictvo rozhodlo, že na ponorkách budou moci sloužit i ženy. Teď to musí splnit – a s děsem zjišťuje, kolik ho to bude stát.
15.02.2011 00:40 |

podobné články

Noví majitelé domu, kde Miloslav Širůček vyvraždil svou rodinu: Jsme tu šťastní!

 
Tohle je dům hrůzy, kolem něhož všichni obyvatelé z Tučap na Táborsku chodí s děsem ve tváři. Aby ne! Zítra uplyne přesně osm let, co v jeho zdech Miloslav Širůček (33) brutálně zabil své rodiče i bratra. Přesto se našli lidé, kteří dům jako z hororu koupili a vychovávají v něm dvě děti.
21.11.2012 12:05 |

podobné články

Dvacet školáků se v Indii otrávilo jídlem a zemřelo: Byl v něm fosfor!

 
Rodiče v Indii se třesou děsem a hrůzou! Nejméně 20 školáků se otrávilo na východě Indie státem dotovaným jídlem a zemřelo. Dalších 27 jich bylo společně se školním kuchařem hospitalizováno.
17.07.2013 08:05 |

podobné články

Se leknete, až si cvrknete! NEJ fotky děsu z domu hrůzy!

 
Když jde člověk dobrovolně do domu hrůzy, s děsem musí počítat. Navíc si za to zaplatí. To, že vás při tom vyfotí, je bonus navíc. Následující fotogalerii můžete brát jako předzvěst blížícího se Halloweenu, nebo vzpomínku na ranní pohled do zrcadla!
27.09.2013 13:30 |

podobné články

VIDEO: V Talentu se nechal vystřelit z děla, Bílá šla děsem do kolen

 
Česko Slovensko má talent opět otvírá ústa porotě i divákům. Další dechberoucí vystoupení má na svědomí Američan David Smith, který se nechal vystřelit z děla. Let rychlostí 130 kilometrů za hodinu a dopad do speciální sítě nelze sledovat jinak, než se zatajeným dechem a vyvalenýma očima. Další články k tématu: VIDEO: Hadí muž šokoval. Bílá valila oči, Marešovi spadla čelist
13.10.2013 01:10 |

podobné články

Osobnosti: David Smith (5 článků) , David Smith (5 článků)

VIDEO: Leoš Mareš si v Talentu zatančil s mužem a postoupil

 
Porota soutěže Česko Slovensko má talent se letos zapojuje do předváděných čísel víc než obvykle. Lucie Bílá se minule stala zpěvačkou rockové kapely a Leoš Mareš teď zachránil tanečníka, jemuž nepřišla partnerka. Další články k tématu: VIDEO: Bílou v Talentu naštval loňský soutěžící, odešla ze sálu VIDEO: V Talentu se nechal vystřelit z děla, Bílá šla děsem do kolen VIDEO: Mareš si dělal legraci ze Slávika. Jsi vůl, řekla mu Bílá VIDEO: Bílá a Slávik bez slov a v slzách. Dostal je osud soutěžícího
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2328 článků) , Leoš Mareš (3027 článků)

Výhra v Talentu může zase patřit Kyrgyzstánu, bojují o ni tanečníci

 
Před dvěma lety se vítězem soutěže Česko Slovensko má talent stal Kyrgyz. I když to zní divně, pravidla to umožňují. Teď se do Talentu vrátili jeho žáci. Na castingu předvedli dechberoucí vystoupení, které z nich dělá favority. Další články k tématu: Češi a Slováci poslali do Vegas tanečníka z Kyrgyzstánu VIDEO: Mareš nepolevuje, v Talentu stoupl na stůl a tančil zumbu VIDEO: Leoš Mareš si v Talentu zatančil s mužem a postoupil VIDEO: Bílou v Talentu naštval loňský soutěžící, odešla ze sálu VIDEO: V Talentu se nechal vystřelit z děla, Bílá šla děsem do kolen Prima bude znovu hledat talent, vítěz vystoupí před Simonem Cowellem Vítěz Talentu Pavlusík z výhry postaví dům, přítelkyně na svatbu počká
01.12.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3027 článků) , Simon Cowell (119 článků)

Ozbrojenci a Kyjev se dohodli. Mír začne v pátek, hlad přišel už dávno

 
Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) oznámila, že se proruští rebelové dohodli s ukrajinskou vládou na ukončení bojů. Mír prý začne v pátek a hned následující den začnou obě strany stahovat těžkou vojenskou techniku z frontové linie. Problém ovšem je, že příměří dosud nikdo nedodržoval. Obyvatelé východní Ukrajiny ztrápení humanitární krizí mezitím s děsem očekávají příchod nejtužší zimy. Řada místních má pocit, že je všichni nechali napospas osudu. 
02.12.2014 12:07 |

podobné články

VIDEO Guillermo del Toro se vrací s děsem v Crimson Peak

 
Podívejte se na první ukázku z filmu Crimson Peak známého mexického režiséra Del Tora, který do hlavních rolí obsadil Jessicu Chastain, Miu Wasikowskou a Toma Hiddlestona.
17.02.2015 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hiddleston (44 článků) , Jessica Chastain (13 článků)

Jak jsme došli až k šibenicím? Exministr Bašta vystavuje nelichotivý účet celé politické reprezentaci. S děsem prý na ni budou vzpomínat třeba i na Ukrajině...

 
Někdejší velvyslanec na Ukrajině a v Ruské federaci Jaroslav Bašta se zamýšlí nad tím, jak česká společnost došla až ke stavění šibenic. Z radikalizace české společnosti viní Evropskou unii, kdosi v ní podle jeho názoru vydělává na uprchlících, takže nemá zájem je zastavit. Vše navíc komplikuje konflikt s Ruskem, který také vyvolala EU. Vše bohužel dokresluje nečinnost českých politických elit, které je třeba vyměnit.
05.07.2015 07:26 |

podobné články

Benzinku vzala útokem skupina cizinců, vyděšená prodavačka se před nimi zamkla

 
Pumpařka (45) z benzinky u Studené Loučky na kopci nad Mohelnicí má za sebou vskutku pernou noc. S děsem v očích sledovala, jak se k její prodejně naráz přiřítilo asi 40 cizinců snědé pleti. Kdo ví, co všechno by se stalo, kdyby žena zaváhala a sebe a své pracoviště nebránila.
30.05.2016 19:15 |

podobné články

Video je pro silné povahy: Dívku (†14) zabila pekelná pouťová atrakce, vylétla ze sedačky

 
Přihlížející na pouti v čínském městě Fengdu křičeli děsem. Na jedné atrakci tu dívka byla zřejmě špatně připoutaná a během jízdy vylétla ze svého místa.
04.02.2017 17:10 |

podobné články

Ukončil svůj život skokem z okraje lomu Amerika

 
Zvláštní ale krásné místo si pro svou sebevraždu zvolil mladý muž (†36). Ten se krátce po poledni vrhl z okraje lomu Velká Amerika, který každoročně láká mnoho horolezců ale i obyčejných turistů - vstup je sem však zakázán. Přivolaná záchranka už muži nemohla pomoci, byl na místě mrtev. Důvody sebevraždy jsou zatím neznámé, totožnost muže zná nyní jen policie.
01.09.2014 22:55 |

podobné články