Článek

Američanka žaluje prince Andrewa kvůli zneužití. Předtím vinila i Epsteina

 
Američanka Virginia Giuffreová (38), která tvrdí, že ji jako náctiletou nutil k sexu finančník Jeffrey Epstein, podala žalobu na britského prince Andrewa (61). Žena uvádí, že ji potomek britské panovnice Alžběty II. pohlavně zneužil, když jí bylo sedmnáct let.
10.08.2021 09:15 |

podobné články

Podobné články

Prince Andrewa nepozvou na oslavy 100. narozenin jeho otce

 
Přípravy na velkolepé oslavy stých narozenin manžela britské královny prince Phillipa probíhají už nyní, včetně delikátních starostí, jak nezpůsobit co největší rozruch a případný skandál. Tím největším je možná přítomnost prince Andrewa úzce spojeného se sexuální aférou Jeffreyho Epsteina.
14.09.2020 19:00 |

podobné články

Poddaní se zlobí na královnu Alžbětu: Průšvihy prince Andrewa prý „zametá“ penězi z jejich daní

 
Kdo by nic nevěděl o kauze prince Andrewa (61), jako by nebyl! Syn britské vladařky Alžběty II. (95) čelí vážnému obvinění, že měl sex s nezletilou sexuální otrokyní pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina (†66). Příznivci královské rodiny rozhodně nestojí na jeho straně – a co víc, kvůli tomuto maléru se zlobí i na samotnou královnu. Proč?
11.10.2021 10:00 |

podobné články

Princ Andrew zneužíval s Epsteinem mladé dívky? Oběť žádá důrazné prošetření člena královské rodiny

 
Jennifer Araozová (34), která byla obětí pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina (†66) a jeho milenky Ghislane Maxwellové (60), žádá důrazné prošetření prince Andrewa. Do sexuálních hrátek a orgií s mladistvými se podle ní měl zapojovat i tento člen královské rodiny. Araozová navíc není první obětí zvrhlého Epsteina, která na člena britské královské rodiny ukázala prstem.
02.01.2022 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků)

Policie ukončila vyšetřování prince Andrewa kvůli sexuálnímu napadení

 
Britská policie ukončila vyšetřování prince Andrewa kvůli obvinění ze sexuálního napadení. Podle BBC ho nebude stíhat. Američanka Virginia Giuffreová na něj podala v srpnu žalobu s tvrzením, že ji několikrát pohlavně zneužil předtím, než jí bylo 18 let. Princ odmítá, že by s ní měl jakýkoliv vztah.
05.02.2017 14:50 |

podobné články

Žalující prince Andrewa: Zneužíval mě, bylo mi 17 let!

 
Dalo se to čekat! Britská královská rodina má další ostudu. Američanka Virginia Giuffreová (38), která tvrdí, že ji nutil k sexu finančník Jeffrey Epstein (†66), podala oficiálně žalobu také na prince Andrewa (61).
11.08.2021 05:10 |

podobné články

Zvrat v obvinění prince Andrewa ze zneužití nezletilé: Meghan může svědčit proti němu!

 
V případu obvinění prince Andrewa (61) z opakovaného zneužívání nezletilé dívky přišel další zvrat. K soudu by totiž jako svědkyně mohla být pozvána manželka jeho synovce, Meghan Markleová (40). Mohla by mít totiž důležité informace!
26.12.2021 10:45 |

podobné články

Zvrat v obvinění prince Andrewa ze zneužití nezletilé: Konec vyšetřování!

 
Ostře sledovaná soudní pře mezi princem Andrewem (61) a Virginií Giuffreovou (38), která syna britské vladařky žaluje kvůli opakovanému pohlavnímu zneužití, má nečekaný zvrat. Scotland Yard uvedl, že upustí od vyšetřování této kauzy! Údajně poté, co přezkoumali veškerý materiál, co měli k dispozici…
12.10.2021 09:55 |

podobné články

Oběť falešné lékařky skončila se znetvořeným obličejem

 
Američanka Rajee Narinesinghová je další obětí falešné lékařky Oneal Morrisové, která se narodila jako muž a za své praktiky skončila v rukou miamské policie. Jedné klientce vpíchla do zadku směs tmelu, lepidla, cementu a oleje. Také Narinesinghové do obličeje implantovala podobnou směs. Další články k tématu: Falešná lékařka vpíchla ženě do zadku cement, zkoušela to i na sobě Sedmnáctiletá Američanka má nejdelší jazyk na světě a ráda se líbá VIDEO: Američanka s nejdelšími nehty na světě si je pěstuje osmnáct let Mám největší zadek na světě a chci ještě větší, říká obézní Američanka Američanka si nechala udělat umělá prsa, přestože má už po osmdesátce
04.12.2011 10:15 |

podobné články

Zklamání pro prince Andrewa: Čeká ho soud! Epsteinova dohoda ho nezachrání

 
Britského prince Andrewa (61) nakonec přece jenom čeká soud! Newyorský soudce Lewis A. Kaplan zamítl jeho pokus smést případ ze stolu kvůli dohodě, kterou s žalující Virginií Giuffreovou (38) uzavřel v roce 2009 Jeffrey Epstein (†66).
12.01.2022 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jeffrey Lewis (4 články) , Andrew Lewis (3 články) , Jeffrey Lewis (2 články)

Kryla královna Alžběta II. prince Andrewa? Prý jí představil svou sexuální otrokyni!

 
Sexuální skandál prince Andrewa (54) nyní vrhá špatné světlo na jeho matku – britskou panovnici Alžbětu II. (88). Podle otce zneužívané sexuální otrokyně byla jeho dcera Virginia Roberts (30) představena královně. Věděla Alžběta, že má její syn sex s nezletilou?
05.01.2015 13:46 |

podobné články

Konec královské rodiny? Erotické video prince Andrewa ji může nadobro zničit!

 
Královská rodina si od skandálu prince Andrewa (61) na pár vteřin ulevila. Pak ale zatkli Epsteinovu (†66) dohazovačku nezletilých dívek Ghislaine Maxwellovou (58) a nad monarchou se znovu stahují mračna. A ta s každým dalším zveřejněným detailem přibývají. Andrewova sestřenice tvrdí, že prominentka má v záloze zbraň, která by rodinu mohla roztrhat na kusy – princovu sexuální nahrávku. A plánuje ji použít, aby unikla tvrdému trestu.
09.07.2020 10:30 |

podobné články

Španělka okouzlila ochranku a vloudila se do rezidence prince Andrewa

 
Více než dvacet minut strávila na pozemku ve Windsoru, kde se v té době nacházel i princ Andrew, čtyřiačtyřicetiletá Španělka. Ochranku zmátlo její suverénní vystupovaní a elegantní vzhled. Zaměstnanci tak snadno uvěřili, že je známou prince Andrewa, a nechali ji projít.
26.04.2021 14:15 |

podobné články

Epstein zaplatil ženě za mlčení. Právník prince Andrewa žádá zrušení žaloby

 
Právník britského prince Andrewa v úterý požádal americký soud o zamítnutí žaloby, v níž je princ viněn ze sexuálního napadení. Obvinila ho Virginia Giuffreová, podle níž ji syn královny Alžběty II. napadl před dvaceti lety, v době, kdy byla nezletilá. Andrew obvinění popírá.
05.01.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků)

Američanka chce mít největší prsa na světě, dělá to prý kvůli dětem

 
Čtyřiačtyřicetiletá Lacey Wilddová, vlastním jménem Paula Simondsová, má už za sebou 12 plastických operací. Chce se totiž stát ženou s největšími prsy na světě. Američanka prohlásila, že to dělá kvůli svým šesti dětem, aby měly lepší život. Další články k tématu: Striptérka Chelsea Charmsová má obrovská prsa a pořád rostou Američanka má největší přírodní prsa na světě, váží 50 kilogramů Moje prsa jsou pro mě noční můrou, říká obdařená Britka Polovina mladých žen chce raději velká prsa než vyšší IQ Prababička si po smrti manžela dala zvětšit prsa a randí s mladíky Američanka si nechala udělat umělá prsa, přestože má už po osmdesátce
15.06.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Chelsea Charms (10 článků)

Volby prezidenta rozhodne pedofilní skandál! Měli sex s dětmi také Bill Clinton a Donald Trump?

 
Volby budoucího amerického prezidenta může rozhodnout pedofilní skandál, který vypukl kolem milionáře Jeffreyho Epsteina. Tento zvrhlík údajně dodával dívky na sex i Billu Clintonovi. Mezi jeho přátele patří také Donald Trump. Epstein údajně sháněl mladé dívky i pro britského prince Andrewa.
07.11.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (290 článků) , Donald Trump (5813 článků)

Důkazy o sexuálních hrátkách prince Andrewa? Existují prý nahrávky s nezletilými dívkami!

 
Padlému princi Andrewovi (60), jenž byl nařčen ze zneužívání nezletilých děvčat v sídle pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina (†66), musí být hodně úzko. Podle Virginie Robertsové (36), která je jednou z jeho obětí, existují záznamy jejich erotických hrátek. Známý sexuální predátor si totiž všechny své styky natáčel… a své hosty rovněž.
12.07.2020 16:25 |

podobné články

Žaloba na prince Andrewa za údajné sexuální napadení má zelenou

 
Princ Andrew neuspěl u soudu v New Yorku se žádostí o zamítnutí žaloby ohledně sexuálního napadení. Soudce Lewis Kaplan oznámil, že stížnost Virginie Giuffreové může být projednána. Princ je tak opět o něco blíže soudu v případě, který souvisí s kauzami zesnulého finančníka Jeffreyho Epsteina.
12.01.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků) , Andrew Lewis (3 články) , Andrew Lewis (2 články) , Andrew Kaplan (1 článek) , Andrew Lewis (1 článek) , Andrew Lewis (1 článek) , Jeffrey Lewis (2 články)

Byl to obchod se sexem a zneužití, říká žena ze skandálu prince Andrewa

 
V britské televizi v pondělí večer vystoupila Američanka Virginia Giuffreová, která tvrdí, že byla jako náctiletá donucena k sexu s britským princem Andrewem. Žena britskou veřejnost vyzvala, aby takové chování netolerovala a pomohla jí domoci se spravedlnosti.
03.12.2019 09:10 |

podobné články

Zvrat v případu prince Andrewa se „sexuální otrokyní“: Chce si jen vydělat, sama verbovala dívky

 
Britský princ Andrew šokoval nečekaným krokem. Požádal americký soud o zamítnutí žaloby, která ho viní z pohlavního zneužití. Žalobu podala Američanka Virginia Giuffreová, která tvrdí, že ji potomek britské panovnice Alžběty II. pohlavně zneužil, když jí bylo 17 let, tedy před více než dvěma desetiletími. Informovala o tom agentura Reuters.
30.10.2021 08:25 |

podobné články