Článek

Američané natočili epizodu seriálu Zákon a pořádek podle případu Strausse-Kahna

 
Americká televize NBC natočila epizodu seriálu Zákon a pořádek podle kauzy bývalého předsedy Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna. Informuje o tom v pátek agentura AFP.
12.08.2011 22:45 |

podobné články

Podobné články

´Klíče´ od pokoje mohou Strausse-Kahna zachránit i potopit

 
Klíče od pokoje by podle deníku The New York Times (NYT) mohly skrývat důležité informace o případu šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna obviněného ze sexuálního útoku na pokojskou v newyorském hotelu Sofitel.
18.05.2011 15:50 |

podobné články

ZVRAT v kauze Strausse-Kahna! ŽALOBCE není schopen OBVINĚNÍ DOKÁZAT!

 
Americká prokuratura údajně požádá soudce, aby zbavil bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna všech obvinění v případu znásilnění hotelové pokojské. Informuje o tom v neděli deník New York Post s odvoláním na nejmenovaný zdroj.
21.08.2011 17:35 |

podobné články

Prokurátor si předvolal pokojskou. Odejde Strauss-Kahn bez trestu?

 
V ovzduší dohadů o brzkém odložení případu bývalého výkonného ředitele Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna ad acta si newyorský prokurátor na dnešek předvolal ženu, která Strausse-Kahna obviňuje ze sexuálního násilí.
22.08.2011 09:40 |

podobné články

Návrat skandálního Strausse-Kahna do vysoké politiky? Nepravděpodobné

 
Přesto, že americká justice směřuje k odložení případu bývalého výkonného ředitele Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna, je jeho brzký návrat na francouzskou politickou scénu nepravděpodobný.
23.08.2011 11:05 |

podobné články

Strausse-Kahna dohnal zákon, je ve vazbě za kuplířství

 
Francouzští vyšetřovatelé dnes poslali do vazby bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna kvůli kuplířské aféře. Uvedla to francouzská televize BFM-TV.
21.02.2012 10:35 |

podobné články

Návrat Strausse-Kahna do politiky? Téměř polovina Francouzů je pro

 
Podle francouzského deníku by si politický comeback Strausse-Kahna přálo 49 procent dotázaných, zatímco 45 procent ho odmítá. Pro návrat jednoho z bývalých favoritů francouzských prezidentských voleb je 60 procent příznivců francouzské levice.
03.07.2011 12:20 |

podobné články

Šéfa MMF Strausse-Kahna zatkli v USA za sexuální napadení

 
Newyorský žalobce v neděli obvinil šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna z pokusu o znásilnění, omezování osobní svobody a sexuálně motivovaného trestného činu. Strauss-Kahn se prý pokusil donutit násilím k sexu hotelovoun pokojskou.
15.05.2011 09:00 |

podobné články

Zatčení Strausse-Kahna: MMF bez vedení, schůzka s Merkelovou zrušena

 
Mezinárodní měnový fond (MMF) se po sobotním zatčení a obvinění svého výkonného ředitele Dominiqua Strausse-Kahna ze sexuálního napadení ocitá bez nejvyššího vedení právě v době, kdy se má podílet na řešení eskalující dluhové krize Řecka a dalších ohrožených zemí eurozóny.
15.05.2011 13:10 |

podobné články

MMF uvažuje o odvolání Strausse-Kahna

 
Výkonná rada Mezinárodního měnového fondu (MMF) uvažuje o odvolání šéfa organizace Dominiqua Strausse-Kahna kvůli jeho sexuálnímu skandálu. Agentuře Reuters to ve středu sdělil obeznámený zdroj.
18.05.2011 04:30 |

podobné články

Spekulace tisku: Žena, která obvinila Strausse-Kahna, je HIV pozitivní

 
Pokojská z newyorského hotelu, která obvinila šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna z pokusu o znásilnění, je možná nakažená virem HIV, nebo už má AIDS.
18.05.2011 14:30 |

podobné články

Domácí vězení pro Strausse-Kahna. Ano, ale za 1 milion dolarů!

 
Newyorský soud ve čtvrtek rozhodl, že bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna propustí na kauci jeden milion dolarů (17,1 milionu korun). Strauss-Kahn je obviněn z pokusu o znásilnění hotelové pokojské, informuje agentura Reuters.
19.05.2011 22:45 |

podobné články

Soudce nařídil propuštění Strausse-Kahna do domácího vězení

 
Newyorský soudce v pátek nařídil propuštění bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna z vazby. Ekonom bude poslán do domácího vězení na Manhattanu, informuje agentura Reuters.
20.05.2011 22:15 |

podobné články

FUJ! Sperma Strausse-Kahna potřísnilo šaty pokojské

 
Američtí vyšetřovatelé objevili stopy spermatu bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna na oblečení hotelové pokojské, kterou se měl údajně pokusit znásilnit. Informují o tom v pondělí server Mail Online a agentura AFP.
24.05.2011 09:55 |

podobné články

Milion dolarů pro ´oběť´ má uchránit Strausse-Kahna od procesu

 
Přátelé bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna, který byl obviněn mimo jiné z pokusu o znásilnění, údajně kontaktovali rodinu jeho ´oběti´ ve snaze pokusit se o mimosoudní vyrovnání. Nabízejí prý víc než milion dolarů.
24.05.2011 19:30 |

podobné články

Právníci Strausse-Kahna popírají nabídky pro rodinu pokojské

 
Právníci Dominiqua Strausse-Kahna ve středu popřeli zprávy, že by se snažili o mimosoudní vyrovnání s rodinou pokojské, která bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) obvinila z pokusu o znásilnění.
25.05.2011 20:15 |

podobné články

Zastavte úniky z vyšetřování, žádají právníci Strausse-Kahna

 
Právníci bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna obvinili newyorskou policii, že nechává unikat informace z vyšetřování jejich klienta a tím poškozuje jeho práva.
26.05.2011 20:20 |

podobné články

Dvojník Strausse-Kahna se v řecké reklamě vrhá na pokojskou

 
Aféra bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna, kterého čeká v New Yorku soud pro údajné znásilnění hotelové pokojské, se už dostala i do řecké televizní reklamy na bramborové lupínky.
09.06.2011 21:10 |

podobné články

Francouzská spisovatelka obvinila Strausse-Kahna ze znásilnění

 
Francouzská novinářka a spisovatelka Tristane Banonová podala v úterý trestní oznámení na bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna. Obvinila ho z pokusu o znásilnění, informuje agentura Reuters.
05.07.2011 19:00 |

podobné články

Francouzská policie vyslýchala chlípníka Strausse-Kahna!

 
Francouzská policie v pondělí vyslýchala bývalého ředitele Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiqua Strausse-Kahna, který ve své vlasti čelí dalšímu obvinění z pokusu o znásilnění. Žalobu na něj počátkem července podala francouzská novinářka a spisovatelka Tristane Banonová.
12.09.2011 12:05 |

podobné články