Článek

Američan ubodal dva muže: Zastali se muslimek, které napadal

 
Pětatřicetiletý Američan, který v příměstském vlaku v Portlandu na západě USA urážel dvě mladé muslimské ženy, ubodal dva cestující, kteří se žen zastali. O tragickém incidentu informoval zpravodajský web BBC. Podle agentury AP byl útočník v minulosti trestaný kvůli loupeži a únosu.
27.05.2017 22:15 |

podobné články

Podobné články

Muž na diskotéce v Písku pobodal dva muže, kteří se zastali napadené dívky

 
Zastali se mladé dívky a skončili s bodným zraněním v nemocnici! Policisté vyšetřují případ napadení, které se odehrálo na diskotéce v Písku. Dva mladíci se zastali slečny, kterou začal obtěžovat opilý muž. Ten je však napadl nožem.
26.06.2016 20:30 |

podobné články

Zpověď muslimek: Proč zahalujeme svá těla a nosíme burkiny?

 
Britský list The Guardian zveřejnil výpovědi muslimek, které vysvětlují, proč vlastně nosí burkini, burku, hidžáb (šátek) či jakýkoliv oděv zakrývající ženské tělo. Jejich argumenty čtenáře, který nemá příliš zkušeností s islámem, možná překvapí. Některé ženy rozhodně nepůsobily jako utlačované oběti, ale spíše jako sebevědomé a inteligentní dámy, jejichž odpovědi nutí k zamyšlení o evropské přesexualizované společnosti. Připomeňme, že téma burkiny rozvířilo debatu o postavení náboženství ve společnosti nejen ve Francii, ale v celé Evropě.
02.09.2016 05:35 |

podobné články

Muže podezřelého z týrání dětí se zastali známí i kolegové

 
Muže z Prostějovska podezřelého z týrání jeho dvou nevlastních dětí se dnes před soudem zastali jeho známí i kolegové z práce. Tvrdili, že muž se o děti své družky vzorně staral, starší chlapec byl však podle nich problémový a vzdorný.
09.09.2011 16:10 |

podobné články

Zastali se muslimek, zaplatili životem!

 
Ke dvěma vraždám došlo v pátek večer v příměstském vlaku v americkém státě Oregon. Jeden cestující hrubě křičel na dvě muslimky. Když je spolucestující začali hájit, vytáhl nůž.
28.05.2017 12:05 |

podobné články

Nachčiju ti do huby, vyhrožoval prý školákovi: Kluci se přitom zastali jeho dcery!

 
Šokující a pro dítě určitě i děsivé reakce se dočkali dva školáci, kteří se při hádce zastali své spolužačky. Do konfliktu se vmísili i rodiče a otec zcela neprávem chlapcům nadával a vyhrožoval. Jeden z chlapců dokonce utrpěl šok!
19.10.2014 07:50 |

podobné články

Chudák Gregorová! Lidé se na internetu zastali šíleného Koptíka. A to kvůli této fotografii

 
Exmilenec Hany Gregorové (65) se vrátil do původního porozchodového módu. Tedy poté, co Ondřej Koptík (34) nakydal na svou bývalou lásku veřejně špínu, už zase skládá básně, které doprovázejí snímky herečky. Jenže poslední fotografií, kterou vyslal na svůj Facebook, vyvolal řadu emocí. Lidé se ho dokonce zastali! Co internetovým uživatelům na snímku, kde se Gregorová směje, vadí?
13.10.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (471 článků)

Ze Zemana, za TV Barrandov! Vydáno důrazné prohlášení

 
Členové Vlasteneckého fóra, mezi nimiž najdeme např. předsedu Svazu bojovníků za svobodu Jaroslava Vodičku, Rudolfa Peltana z Klubu českého pohraničí nebo Jana Mináře ze Slovanského výboru, se důrazně zastali prezidenta Zemana a TV Barrandov v čele s generálním ředitelem Jaromírem Soukupem. Zastali se však nejen těchto pánů.
04.01.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Jan Soukup (9 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků) , Jan Zeman (326 článků)

Za Zemana, za TV Barrandov! Vydáno důrazné prohlášení

 
Členové Vlasteneckého fóra, mezi nimiž najdeme např. předsedu Svazu bojovníků za svobodu Jaroslava Vodičku, Rudolfa Peltana z Klubu českého pohraničí nebo Jana Mináře ze Slovanského výboru, se důrazně zastali prezidenta Zemana a TV Barrandov v čele s generálním ředitelem Jaromírem Soukupem. Zastali se však nejen těchto pánů.
04.01.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Soukup (99 článků) , Jan Soukup (9 článků) , Jaroslav Soukup (99 článků) , Jan Zeman (326 článků)

Strážníci měli napilno se zfetovanými muži: Jeden zdemoloval zařízení baru, druhý napadal záchranáře

 
Dva agresivní mladíky zadrželi pražští strážníci během necelých 24 hodin. Jeden z mužů pod vlivem drog napadal záchranáře, nakonec skončil v nemocnici. Druhý z nich pak zničil vybavení baru v centru Prahy a pokusil se utéct, což se mu nakonec nepovedlo. Oba nyní budou mít co vysvětlovat a v horším případě jim může hrozit i vězení.
27.03.2018 11:00 |

podobné články

Obviněný Američan Dahlgren: Do Česka přiletěl brutální vrah? Podle policie ubodal čtyři lidi...

 
Ubodal a umlátil v Brně čtyřčlennou rodinu, pak přes Vídeň prchl do USA. Američan Kevin Dahlgren (22) byl včera po více než dvou letech vydán do Česka, aby mohl být souzen.
01.09.2015 05:10 |

podobné články

Napadal děti a nadával jim: Rom z Kroměříže skončil za hanobení národa ve vazbě

 
Soud poslal do vazby třiatřicetiletého muže, který podle policie v Kroměříži napadal převážně děti ve věku devět až čtrnáct let, které potkával při svých toulkách městem.
22.12.2016 16:35 |

podobné články

Senior napadal svoji družku (75), poté i zasahující policisty

 
Pětasedmdesátiletá žena v sobotu dopoledne zavolala policii poté, co ji napadl její o dva roky starší druh. Ten napadal i policejní hlídku, proto byl v poutech zadržen, uvedla v neděli policejní mluvčí Tereza Neubauerová.
21.10.2012 14:00 |

podobné články

Útočník, který v Praze brutálně napadal ženy, je duševně chorý. Už ho mají

 
Pražští policisté zadrželi muže, který údajně od prosince bezdůvodně a brutálně napadal ženy na ulicích v různých částech hlavního města. Obvinili ho z pokusu o ublížení na zdraví a výtržnictví. Zároveň vyzývají případné další napadené ženy, aby útok ohlásily.
06.03.2014 11:40 |

podobné články

Muž napadal v pražském baru hosty, pak zemřel

 
Opilý 42letý muž v neděli v Praze zemřel následkem kolapsu poté, co v baru napadal ostatní hosty. Za jeho úmrtím zřejmě stojí pouze zdravotní problémy ve spojení s alkoholem, informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk. Policisté na místě nezjistili, že by se na smrti muže podílel někdo další. Přesnou příčinu úmrtí určí pitva.
25.06.2017 19:35 |

podobné články

Agresivní muž (41) napadal lidi v kostele: „Nečeká tě vykoupení,“ křičel

 
Hodně nezvyklý zákrok si ve středu odpoledne připsali brněnští strážníci. Museli umravnit nebezpečného muže (41), který napadal věřící v kostele svaté Máří Magdalény!
27.10.2017 10:05 |

podobné články

Opilý voják napadal v centru Prahy kolemjdoucí! Na pietním místě tropil výtržnosti!

 
Opilý a agresivní voják z povolání napadal na Václavském náměstí kolemjdoucí lidi. Na pietním místě tropil opilec výtržnosti, zastavit ho museli strážníci.
24.02.2014 16:45 |

podobné články

Šílenec s klacky v ruce napadal lidi na ulici: Poté ohrožoval i děti ve školce!

 
Psychicky narušený člověk a zřejmě i narkoman sebral několik klacků a napadal bezdůvodně lidi v Ústí nad Labem. Když se ho snažila chytit policie, utekl před nimi do mateřské školky, kde ohrožoval i nevinné děti. Naštěstí se ho podařilo včas zastavit!
15.06.2014 09:40 |

podobné články

Obtěžoval děti ve školce: Napadal je klacky!

 
 Dvěma klacky napadal kolemjdoucí ve Větrné ulici v Ústí Petr P.
16.06.2014 05:05 |

podobné články

Tento muž v Třebíči samurajským mečem napadal chodce!

 
Přímo v centru Třebíče se odehrála velmi dramatická situace. Opilý muž tam samurajským mečem ohrožoval a napadal kolemjdoucí. Až přivolaní policisté ho zpacifikovali. Agresivní muž nakonec skončil na záchytce a teď ho čeká velké vysvětlování a možná dokonce i vězení.
14.10.2014 22:20 |

podobné články