Článek

Alou pryč. TOP 09 chce vyloučit tři rebely ze středních Čech

 
Strana TOP 09 zahájila proces vyloučení třech svých středočeských zastupitelů, kteří se přes nesouhlas krajského vedení přidali k nové krajské koalici s ANO, STAN a ODS. Po dnešním jednání výkonného výboru TOP 09 to na tiskové konferenci oznámil předseda strany Miroslav Kalousek. Hrozba vyloučení se týká Daniela Marka, Milana Schweigstilla a Michaely Vojtové. Markovi vadí, že na dnešní jednání nebyl pozván, aby mohl vše vysvětlit. Věří, že z TOP 09 nakonec vyloučen nebude.
20.10.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6480 článků) , Marek Čech (81 článků) , Daniel Čech (60 článků) , Dan Milano (35 článků)
Podobné články

Češi s rebely v Libyi: Měli jsme strach o život!

 
V Libyi to v těchto dnech stále vře. Kaddáfí válčí s místními rebely a koaličními vojsky. Nebezpečnou válečnou oblast kolem rebely spravované Adžedábíje navštívili na začátku dubna i dva Češi – Jan Herman (28) z Prahy a Jiří Jadrný (37) z Rychnova nad Kněžnou. Blesku poskytli exkluzivní rozhovor, ve kterém vypráví o strachu před Kaddáfího raketami a o atmosféře v Libyi, která jim připomíná československou sametovou revoluci.
17.04.2011 21:55 |

podobné články

Nečas použije na rebely v ODS všechno. Vím, co má v rejstříku, uvádí Doktor

 
Občanská demokratická strana by měla jednat s rebely otevřeně, myslí si poslanec David Šeich a na úterním jednání klubu navrhne právě toto svým kolegům. Jeho názor sdílí víc členů klubu, pod svým jménem ale hovořit nechtějí. Michal Doktor, který ODS opustil loni v listopadu, tvrdí, že premiér Nečas udělá pro svůj vliv ve straně mnohé. O zvláštním způsobu vyjednávání s rebely píše i týdeník Respekt.
17.09.2012 21:10 |

podobné články

Osobnosti: David Šeich (20 článků) , Michal Doktor (162 článků)

Nečasovi prý hrozí nůž do zad. Má už jen jednu poslední možnost

 
Ani Kongres ODS nepřinutí rebely, aby podpořili daňový balíček, je přesvědčen komentátor Reflexu Bohumil Pečinka. „Petr Nečas by se neměl bát jít do otevřeného střetu a měl by rebely vyloučit ze strany. Jinak krizi v ODS nevyřeší,“ varuje známý komentátor, jehož denním chlebem je pozorování situace právě ve straně občanských demokratů. Přesto tvrdí, že Nečasova vláda nepadne.
06.11.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Zastavte syrské peklo, prosí papež Putina. Obama chce posilovat rebely

 
Prezident Obama chce v Sýrii kvůli chemickému útoku na civilisty zasáhnout vojensky, Vladimir Putin je zásadně proti. A papež František ho dopisem žádá, aby šel dál cestou politického a mírového řešení. Jenže syrská krize dál budí vášnivé debaty. Přispělo k nim i drastické video z popravy svázaných vojáků prezidenta Asada syrskými rebely!
06.09.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3159 článků)

Zeman ve středních Čechách: Pije jen vodu a srší vtipem! Souvisí to spolu?

 
Prezidennt Miloš Zeman cestuje po středních Čechách a vypadá jako vyměněný. Pryč je starý bručoun, pryč je milovník moravské slivovice. Že by ho cukrovka přece jen změnila?
16.10.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21142 článků)

Šéfka sněmovny Němcová: Rebely ve straně nemáme

 
Podle šéfky Poslanecké sněmovny Miroslavy Němcové ODS nemá žádné rebely. Političku více než oni v současnosti zajímá, jak TOP 09 zařídí obsazení postu po Jaromíru Drábkovi.
05.10.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1401 článků) , Jaromír Drábek (1074 článků)

Fotbalista Petr Čech chtěl být právník, teď se vrhl na psychologii

 
Brankář Petr Čech nepatří mezi fotbalisty, kteří rezignovali na vzdělání, protože jim vzhledem k tučným výdělkům nepřipadá podstatné. Vždy měl plán B, kdyby se mu ve fotbale nedařilo. Mohl z něj být právník nebo psycholog. Právě psychologie ho postupem času zajímá stále víc. Další články k tématu: VIDEO: Petr Čech vyměnil bránu za bicí, odehrál koncert s Eddie Stoilow Po Rosickém odhalí rockerské geny také brankář Petr Čech. Zabubnuje Petr Čech jel metrem fandit Štěpánkovi. Pak proseděli půl dne v šatně Obětavý Čech: v Dánsku chytal se zraněním, až teď začne ruku léčit
11.09.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1064 článků)

TOP 09 se ve středních Čechách dál drolí. Stranu asi opustí 3 zastupitelé

 
Tři z pěti středočeských zastupitelů zvolených za TOP trvají na koalici s ANO, STAN a ODS. Nebudou ale dál jednat jménem TOP 09, řekli v pátek zastupitelé Daniel Marek a Milan Schweigstill. Třetí členkou klubu TOP 09, která podporuje rodící se krajskou koalici ANO, STAN, ODS a části TOP 09, je Michaela Vojtová. Naopak lídr Petr Tiso a dvojka na kandidátce Jan Jakob se dalších vyjednávání neúčastní a jejich postup schvaluje krajský výbor TOP 09.
14.10.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Daniel (59 článků) , Jan Marek (346 článků) , Jan Marek (133 článků) , Petr Marek (156 článků) , Michael Petr (74 článků) , Daniel Jakob (1 článek)

Válka s šíitskými rebely skončila, oznámil jemenský prezident

 
Jemenský prezident Alí Abdalláh Sálih v pátek oznámil, že válka se šíitskými rebely skončila.
19.03.2010 16:15 |

podobné články

Bomby měly v přístavu Brega rebely pouze zastrašit, tvrdí Kaddáfího syn

 
Bombarodvání u libyjského přístavu Brega mělo pouze zastrašit rebely bojující proti lídrovi Muammaru Kaddáfímu, tvrdí jeho syn Sajf Islám. Informuje o tom v pátek agentura AFP.
04.03.2011 04:05 |

podobné články

K dohodě s rebely o daních nedošlo

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz k dohodě s takzvanými rebely, kteří jsou zastoupeni v pracovní skupině, zatím nedošlo.
30.10.2012 10:55 |

podobné články

K dohodě s rebely o daních nedošlo

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz k dohodě s takzvanými rebely, kteří jsou zastoupeni v pracovní skupině, kterou ODS vytvořila, zatím nedošlo.
30.10.2012 10:55 |

podobné články

Nečasovo zvolení problém se rebely neřeší, shodují se politici

 
Znovuzvolení Petra Nečase za předsedu ODS většinu politiků nepřekvapilo. Otázkou podle nich zůstává, zda bude jeho pozice ve straně natolik silná, aby dokázal zvládnout rebely. Na jejich hlasech závisí, zda vláda příští týden ustojí hlasování o daňovém balíčku, s nímž spojila svou další existenci.
04.11.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Nečasovo zvolení problém s rebely neřeší, shodují se politici

 
Znovuzvolení Petra Nečase za předsedu ODS většinu politiků nepřekvapilo. Otázkou podle nich zůstává, zda bude jeho pozice ve straně natolik silná, aby dokázal zvládnout rebely. Na jejich hlasech závisí, zda vláda příští týden ustojí hlasování o daňovém balíčku, s nímž spojila svou další existenci.
04.11.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Kuba se chystá jednat s rebely

 
První místopředseda ODS Martin Kuba v rozhovoru pro Právo řekl, že to bude zřejmě on, kdo bude po boku premiéra Petra nečase jednat s rebely v ODS. Je také připraven na roli "razicího štítu" ve straně.
05.11.2012 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (396 článků)

Další perly z odposlechů: Nečas úplatkář, Tluchoř je Pyty a šéf ČEZ navrhoval trafiky

 
Petr Nečas trvá na tom, že o korupci nešlo. Že to byl běžný politický obchod. Trafiky pro rebely však za korupci vyšetřovatelé označují. A ve světle nově zveřejněných odposlechů vyplývá, že se na domlouvání odměn pro rebely z ODS podíleli i další lidé. Třeba šéfové ČEZ a Českých drah.
18.06.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Křišťálově čistý Kalousek: O trafikách pro rebely nejednal, tvrdí právník

 
Miroslav Kalousek dnes zamířil k výslechu kvůli kauze Nagyová a trafikách pro rebely z ODS. Právník jednoho z nich, Petra Tluchoře, však tvrdí, že Kalousek u výslechu popřel jakoukoli spoluúčast na rozdělování "nezákonných" výhod pro exposlance ODS, kteří podle policie vyměnili poslanecké mandáty za teplá místečka ve státních firmách.
20.06.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Miroslav Kalousek (6480 článků)

Pohled do policejního spisu: S rebely vyjednávala Nagyová, Nečas jen kýval

 
Policejní spis, který se zabývá kauzou trafik exposlanců ODS, obsahuje zajímavé informace. Jak prozradil deník Insider, byla to Jana Nečasová, manželka expremiéra Petra Nečase, která tehdy, ještě jako Nagyová, s rebely vyjednávala. Role samotného Nečase tak nebyla příliš značná, působil spíše jako vykonavatel.
12.02.2014 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků) , Jana Nagyová (1549 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

V části Sýrie začalo dvoudenní příměří, má sloužit k jednání s rebely

 
Na západě Sýrie začalo ráno v několika městech platit dvoudenní příměří. Dohodly se na něm libanonské hnutí Hizballáh bojující na straně syrského režimu a radikálové z An-Nusry, který se hlásí k Al-Káidě. Příměří by mělo sloužit k jednání s rebely o tom, aby se stáhli z města Zabadání. 
12.08.2015 09:26 |

podobné články