Článek

Alkohol jim zatemnil mozek: Kopali ve Znojmě do aut, chtěli zbít strážníky a podřezat se

 
Alkohol zcela zatemnil mozek dvěma mladým mužům, kteří před půlnocí na ulici Dukelských bojovníků ve Znojmě dostali silácké choutky. Stoupli si do vozovky a snažili se kopanci trefit projíždějící automobily. Když jejich počínání spatřila obsluha kamerového systému, okamžitě na místo poslala dvě hlídky strážníků.
11.09.2020 09:50 |

podobné články

Podobné články

Poláci slavili narození dítěte: Sprostě nadávali, močili na dveře, kopali do nich a útočili na strážníky

 
Oslava narození potomka se dvěma Polákům (26 a 27) v Plzni vymkla. Obešli několik podniků, popili a pak začali vyvádět. Nametení močili na vchodové dveře, kopali do nich, sprostě nadávali kolemjdoucím a nakonec se chtěli prát se strážníky. Skončili s pouty na rukou a střízlivěli na záchytce.
07.07.2017 14:30 |

podobné články

Brutální přepadení dvorní fotografky Guns N‘ Roses: Katarínu chtěli podřezat!

 
Rodačka ze slovenského Liptovského Mikuláše Katarína Benzová (27) je již několik roků fotografkou rockové skupin Guns N‘ Roses, se kterou je na turné po Jižní Americe. Ve slunné Brazílii zažila horor, ze kterého se jen tak nevzpamatuje. Přepadli ji tam a chtěli podřezat!
16.04.2014 19:40 |

podobné články

Aktivistu ve Znojmě sebrali policisté před jednáním zastupitelstva. Teď mu vyhověl Ústavní soud

 
Justice podle ústavních soudců chybovala v kauze Františka Procházky, zadrženého městskými strážníky před zasedáním zastupitelstva ve Znojmě. Vrchní soud v Olomouci bez jakéhokoliv odůvodnění přesunul jeho kauzu z Okresního soudu ve Znojmě ke Krajskému soudu v Brně. Procházka s tím nesouhlasil. Nyní musí vrchní soud o příslušnosti rozhodovat znovu. Ústavní soud (ÚS) ale nijak nepředjímá výsledek, řekl soudce zpravodaj Stanislav Balík.
25.03.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Procházka (16 článků)

Muži vs. ženy: Kdo má větší mozek?!

 
Patologická medicína už více než sto let dobře ví, že je mozek mužů větší než mozek žen. Moderní výzkumy se nesnaží tento jev vyvrátit, protože větší mozek neznačí většího ducha. Neurologická studie z Cambridge však potvrzuje jiné stereotypy o mužích a ženách. Muži mají lépe vyvinutou část pro koordinaci, zatímco ženy mají mnohem emocionálnější mozek.
17.02.2014 09:35 |

podobné články

Jak působí na mozek alkohol?

 
Stále více lidí po náročném pracovním dni a stresu zamíří do baru na dvě deci nebo si je doma nalije sám. Důvod? Aby se rychle uvolnili a zbavili psychické zátěže z celého dne. A ono to funguje. Proč? Alkohol totiž působí na mozek stejně jako hormony, které ho mají ochránit a uklidnit. Jenže, alkohol má zhoubné účinky na tělo, je to látka toxická. Takže pokud chce mozek další a další uklidnění, většinou si vytvoří na etanolu závislost.
11.11.2016 17:00 |

podobné články

Matka Simonky (†3) si chtěla podřezat žíly

 
Slovenskou veřejnost nedávno šokoval příběh malé Simonky z Hlohovce, která se kvůli své nezodpovědné matce utopila v řece Váhu. Její matku Martinu Švecovou (35) nyní propustily z psychiatrické léčebny v Pezinku. Podle slovenské televize JOJ si dokonce chtěla podřezat žíly.
03.08.2010 11:26 |

podobné články

Drama v Británii: Slovák (23) chtěl podřezat těhotnou přítelkyni flexou

 
Britský Gloucester má za sebou pořádné drama. Šílený, zdrogovaný Slovák chtěl podřezat svou přítelkyni, matku svého nenarozeného dítěte, flexou. Dívku se naštěstí podařilo zachránit.
29.01.2013 17:50 |

podobné články

Zemana „je nutné podřezat jako svini“, napsal komunální politik. Hrozí mu dva roky

 
Policie navrhla obžalovat zastupitele a bývalého radního Jesenice Martina Langa (dříve ODS), který čelí trestnímu stíhání za své facebookové výroky na adresu prezidenta Miloše Zemana a poslanců. Na dotaz ČTK to dnes uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk. Lang na sociální síti mimo jiné napsal, že „Zeman je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini“.
09.12.2019 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24966 článků) , Martina Lang (5 článků)

Podřezat Zemana jako svini, napsal starosta Lang. Soud teď zastavil jeho stíhání

 
Soud nepravomocně zastavil trestní řízení proti bývalému radnímu Jesenice Martinu Langovi, který nechvalně proslul svými výroky na Facebooku vztahujícími se k prezidentovi Miloši Zemanovi. „Zeman je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini,“ zněla ostrá slova komunálního politika, která jej stála kromě komunálního místa i členství v ODS. Rozhodnutí soudu se ale ještě může změnit, státní zastupitelství totiž s postupem soudu nesouhlasí a podalo proti usnesení stížnost.
02.03.2020 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (347 článků)

Zemana „podřezat jako svini“, hlásal exradní za ODS. Nejde o trestný čin, vzkázal soud

 
Bývalý jesenický radní Martin Lang (dříve ODS), který čelil obžalobě kvůli facebookovému příspěvku o prezidentovi Miloši Zemanovi, nespáchal podle Obvodního soudu pro Prahu 8 trestný čin. Podle soudce šlo maximálně o přestupek, případ proto předal Úřadu městské části Prahy 8. Na sociální síti Lang na adresu Zemana mimo jiné napsal, že „je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini“.
20.05.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (347 článků)

„Podřezat Zemana!“ Muž, který toto napsal, mluví dál: Lidé vidí, že při obraně demokracie mohou zajít dál, než si mysleli

 
ROZHOVOR Pamatujete si na rok starý případ, kdy radní za ODS srovnal prezidenta Miloše Zemana s Hitlerem a řekl, že je “nutné ho podřezat jako svini”? Martin Lang, který tehdy tato slova na Facebooku napsal, nyní pro ParlamentníListy.cz říká, že svých výroků nelituje. Komentuje i svého někdejšího stranického kolegu z ODS Pavla Novotného. Podle Langa je to kabrňák a ODS by měla přestat s premiérem Babišem bojovat o přízeň “plebejských bezmozků”.
15.06.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1081 článků) , Miloš Zeman (24966 článků)

„Zemana podřezat jako svini,“ hlásal expolitik ODS. Soud ho definitivně osvobodil

 
Bývalý jesenický radní Martin Lang (dříve ODS), který čelil obžalobě kvůli facebookovému příspěvku o prezidentovi Miloši Zemanovi, nespáchal trestný čin. Květnové rozhodnutí Obvodního soudu pro Prahu 8 na konci července pravomocně potvrdil odvolací pražský městský soud. Vyplývá to ze soudní databáze. Na sociální síti Lang loni v dubnu na adresu Zemana mimo jiné napsal, že „je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini“. Soud v květnu rozhodl, že šlo maximálně o přestupek, případ proto předal úřadu Městské části Prahy 8.
03.08.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (347 článků)

SMUTNÝ VZKAZ DO NEBE: Bráchu jí zastřelil strážník před klubem

 
Barboře dnes v noci na diskotéce ve Vysokém Mýtě zastřelil strážník městské policie bratra. Podle svědků byl opilý a chtěl se dostat do klubu bez placení vstupného. Alkohol mu asi zatemnil mozek a sáhl po zbrani. Sestra zavražděného 23letého teď posílá svému zesnulému bratrovi dojemný vzkaz.
21.12.2014 15:20 |

podobné články

Se 4,7 promile a téměř nahá...Napadla policisty!

 
Slavila Svátek práce tak vehementně, že na konci mejdanu nadýchala neuvěřitelných 4,7 promile. Alkohol ženě (39) v Březině na Brněnsku zatemnil mozek natolik, že zůstala téměř nahá.
03.05.2018 05:10 |

podobné články

Opilec v Břeclavi jen tak pro zábavu zničil opravené sousoší: Povalil ho na zem

 
Alkohol zcela zatemnil mozek muži, který se v pondělí v noci vracel domů břeclavskou městskou částí Poštorná. Nepochopitelně zaútočil na sousoší, sochy shodil na zem, porazil i kříž. Teď mu za vandalský výstřelek hrozí trestní stíhání.
18.12.2019 11:55 |

podobné články

Muži mají skutečně větší mozek a vyšší IQ

 
Muži často svou pohlavní nadřazenost zdůvodňují tím, že mají větší mozek. Nové výzkumy nizozemských neuropsychologů jim v tom nahrávají. Objemem a hmotností je mužský mozek skutečně větší než ten ženský a navíc mají muži v průměru o čtyři body IQ víc. Ženský mozek je ale i při menším objemu a hmotnosti efektivnější. V testech paměti muže hravě porazí.
11.05.2017 09:45 |

podobné články

Čtyři opilci zdrželi let z Prahy do Říma: Křičeli na policisty a kopali kolem sebe!

 
Čtyři opilí Češi v noci na dnešek zdrželi odlet letadla z Prahy do Říma. Nadávali posádce a po příjezdu policie kolem sebe kopali. Při dechové zkoušce jim policisté naměřili 1,3 až 1,8 promile alkoholu. Na policejním webu to dnes oznámila mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová. Čtveřici cestujících, kteří byli všichni ve věku kolem 40 let, hrozí pokuta.
02.10.2015 14:50 |

podobné články

Přebral mu ženu, nechal ho zbít: Odsedí si 9 let!

 
O sebe a své blízké se bojí Tomáš H. (39) z Děčínska, kterého podle obžaloby nechal zbít jeho sok v lásce Martin M. (43). Najal čtyři útočníky (39 až 44), kteří mu měli dát lekci. Baseballovou pálkou ho málem ubili. Soud jim za to včera vyměřil tresty od 3 do 12 let.
29.07.2017 05:15 |

podobné články

Sebevrah (32) na mostě ve Znojmě sepisoval před strážníky dopis na rozloučenou, zachránili ho

 
Skočit rovnou pod vlak nebo do prázdna padesátimetrové hloubky, pod níž teče řeka Dyje, se rozmýšlel muž (32) ve Znojmě. Naštěstí se o něm včas dozvěděli místní strážníci, kteří mu dokázali na poslední chvíli jeho úmysl rozmluvit.
29.09.2017 09:40 |

podobné články