Článek

Alkehol zahraje online z haly na Výstavišti

 
I pražská rocková kapela Alkehol zahraje svým fanouškům online. Koncert začne ve středu 13. května ve 20 hodin v Malé sportovní hale na Výstavišti a jeho podtitul je Onlajnová pařba. Vstupné pro sledování přenosu je dobrovolné, přispět lze na stránkách donio.cz. Vystoupení bude možné sledovat na internetových stránkách kapely.
12.05.2020 14:45 |

podobné články

Podobné články

Tři sestry a Alkehol to je Sudová přitažlivost Radegast tour 2017!

 
Tři sestry a Alkehol vyrážejí na první společné turné v dějinách hudby jako takové! Uvidíte na vlastní uši, uslyšíte na vlastní oči, v 11 městech Čech a Moravy od 28. října do 9. prosince.
27.10.2017 15:05 |

podobné články

Nová alba: Cher, Rod Stewart, Pekař i Alkehol

 
Zpěvačka Cher si pro své nové album vybrala písničky skupiny ABBA, které nabízí ve svém novém provedení. Rod Stewart zase nahrál jemné album pro své nejbližší. S novinkami jsou tu i naši Alkehol a Pekař.
03.10.2018 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Rod Stewart (98 článků) , Rod Stewart (56 článků)

POZOR! Těžký sníh prolomil střechu haly

 
U haly v objektu bývalé pily se pod nánosem sněhu prolomila střecha. Hasiči se do poškozené haly museli vlámat násilím, budova byla totiž zamčena.
21.12.2010 14:25 |

podobné články

Ohnivé peklo v pražské Vinoři: Z haly se ozývaly výbuchy, hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň poplachu

 
Poklidný mikulášský večer se v ulici Mladoboleslavská v pražské Vinoři změnil v ohnivé peklo. U požáru haly s obalovým materiálem se střídalo 30 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů, na místě zasahovala i výšková technika. Z haly se ozývaly výbuchy, byl vyhlášen nejvyšší stupeň poplachu a policie ulici uzavřela. Oheň se podařilo dostat pod kontrolu kolem jedenácté večer. Při zásahu se zranil jeden hasič a dva policisté.
05.12.2017 19:35 |

podobné články

Výhody a nevýhody internetové seznamky

 
Internetové seznamky jsou fenoménem dnešní doby, který se dostává pod kůži stále většímu počtu lidí napříč všemi věkovými kategoriemi. Ne pro všechny je seznamování se s druhými lidmi tak jednoduché – zatímco někomu nedělá navázání kontaktu s druhým člověkem sebemenší problém a v těchto vodách se cítí více než jistě, jinému se už při pouhé představě čelo orosí studeným potem, srdce několikanásobně zvýší svůj tep a kolena začnou připomínat rozklepané želé. Naštěstí pro všechny stydlivky, nedůvěřivce a strašpytlíky, kteří si nejsou jistí v kramflecích existují internetové seznamky, prostřednictvím kterých se v zákrytu nastaveného profilu mohou seznámit s někým novým i beze strachu. Asi jako všechno v dnešní době mají i online seznamky svá pro a proti, tedy své světlé a stinné stránky. Ačkoli se na první pohled může zdát, že seznamování se online má jen samá pozitiva, není tomu skutečně tak. Chcete-li se seznámit ve virtuálním světě, pak byste pro a proti online seznamek měli znát předem… Výhody a nevýhody, které ukrývají internetové seznamky Nenechte se zmást! Online seznamky se možná na první pohled tváří, že na nich není jediné špatné nitky, ovšem opak je někdy pravdou – a o této nepříjemné pravdě se na vlastní kůži přesvědčilo již nespočet lidí. Pokud máte problém seznámit se v reálném světě, pak vám ten virtuální skutečně může pomoci najít k sobě vhodného partnera pro život. Na druhou stranu se na internetu můžete i nepěkně napálit. Tak na to pozor! Výhody online seznamky Nejdříve si společně shrňme výhody, které s sebou online seznamování přináší: Seznámení přes písmenka Největší výhodou internetových seznamek je skutečnost, že s nikým nemusíte mluvit tváří v tvář, což hodně lidem dělá velký problém. Jednoduše se schováte za písmenka, neboť drtivá většina lidí si je mnohem jistější v psaném projevu, nežli v tom mluveném. Velké možnosti výběru Další výhodou je... Čtěte více Příspěvek Výhody a nevýhody internetové seznamky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2016 05:25 |

podobné články

U zřícené haly na výstavišti v Brně opět zasahují hasiči!

 
U zříceného skladu R na brněnském výstavišti opět zasahují hasiči! Část střechy bývalého pavilonu R, který Veletrhy Brno využívaly jako sklad výstavářského materiálu, se propadla minulý týden ve středu.
26.01.2010 11:10 |

podobné články

Palác na Výstavišti má další problém. Stavbu provizorní haly nepovolí památkáři

 
Pražští památkáři nedají souhlas s dočasnou stavbou na místě vyhořelého křídla Průmyslového paláce na Výstavišti. Preferují trvalé řešení. Oznámil to šéf památkářů Jiří Skalický. Vedení Prahy od požáru paláce v roce 2008 neúspěšně plánuje vytvoření repliky. Nedávno oznámilo, že chystá architektonickou soutěž na provizorní halu za 200 až 300 milionů korun. Záměr zkritizovala opozice - podle ní hrozí, že by se z drahého provizoria mohla nakonec stát stavba trvalá.
25.12.2016 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Skalický (41 článků) , Jiří Skalický (41 článků)

Hasiči zvou na Den Integrovaného záchranného systému na Výstavišti Holešovice

 
Už tuto sobotu - 17. září 2016 - můžete navštívit akci DEN IZS na Výstavišti Holešovice. Celý tento týden, od pondělí do pátku, probíhá na Výstavišti didaktická část, která je prioritně zaměřená na děti ze 3.-5.tříd ZŠ v Praze 7.
15.09.2016 18:10 |

podobné články

Album Rockové Vánoce obsahuje drsnější koledy

 
Album Rockové Vánoce si odbylo svůj křest v úterý 8. prosince. Svým dílem do něj přispěli rockeři jako skupina Alkehol, Miloš Dodo Doležal, Láďa Křížek, Lešek Semelka, Doctor P. P., Petr Henych, Viktor Dyk nebo zpěvák Arakainu Honza Toužimský. Texty koled jsou pozměněné například na Pásli ovce Valaši, už jsou všichni na kaši.
09.12.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Honza Toužimský (13 článků) , Viktor Dyk (132 článků) , Viktor Dyk (132 článků) , Ladislav Křížek (29 článků) , Lešek Semelka (29 článků) , Miloš Doležal (14 článků)

Nová alba: Ve znamení vzpomínek

 
Hned tři vzpomínková, tedy víceméně výběrová alba, se objevují v tomto týdnu na hudebním trhu. Dvacet let oslavuje skupina Alkehol, dvacet let uběhlo od vydání skvělé desky amerických Spin Doctors a třicet let má brněnská legenda trampské písně Kamelot. K nim se samozřejmě přidávají i další.
29.02.2012 08:35 |

podobné články

Šokující fotky: Rockeři z Alkeholu zřídili Tydýta Pavláska!

 
Hvězda televizních reklam Lukáš Pavlásek skončil jako mrzák! Bezvládně ležel na zemi, obě ruce v gypsu, ve stavu totální nemohoucnosti! Rockový band Alkehol právě natáčel scény videoklipu k písničce Zlatej grál a drsní muzikanti takhle oblíbeného Tydýta zřídili.
06.10.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pavlásek (257 článků)

Hospodští rockeři zářili nadšením: Sára Saudková se před nimi objímala s nahou modelkou

 
Rocková kapela Alkehol se dala dohromady s fotografkou Sárou Saudkovou. S tou ale neřádila s žejdlíkem piva na koncertních pódiích, ale během focení nových promo snímků.
15.08.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Sára Saudková (107 článků)

Tahle dlouhovláska fotí se Sárou Saudkovou už deset let: Donaha se svléká jen a jen před ní

 
Modelka a choreografka Andrea říká, že tělo bere jako nástroj, a s nahým focením proto nemá problém. Své tělo ale ukazuje jen před objektivem Sáry Saudkové. My jsme byli u toho, když nahá blondýnka fotila s členy kapely Alkehol.
21.08.2015 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Sára Saudková (107 článků)

Za vítězstvím ve StarDance jde tvrdě: Tydýt Pavlásek trénuje se Sárou Saudkovou!

 
Ještě před pár měsíci nebyl schopný zatančit ani mazurku, dnes Lukáš Pavlásek (37) nemůže bez tance žít. Své dřevěné nohy rozpochodoval i na křtu rockové kapely Alkehol, kde rozhoupal boky Sáry Saudkové (48).
09.12.2015 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Sára Saudková (107 článků) , Lukáš Pavlásek (257 článků)

Nenávistné reakce se snaží nevnímat: Černý kůň StarDance Lukáš Pavlásek je ale pořád trochu smutný

 
Herec Lukáš Pavlásek byl kmotrem fotografií Sáry Saudkové, které nafotila pro kapelu Alkehol. A protože Sára ráda fotí nahá těla, zajímalo nás, zda slovo nedalo slovo, a když už Lukáš dostatečně rozbouřil společenské mínění svojí účastí ve StarDance, neplánuje i nafocení aktů.
09.12.2015 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Sára Saudková (107 článků) , Lukáš Pavlásek (257 článků)

Ráda lidi svléká: Nahatou holku Sára Saudková přivedla i na focení s rockovou kapelou

 
Sára Saudková fotí leckoho a prý je jí jedno, jakou má profesi. "Je mi jedno, jestli jsou to muzikanti, tesaři nebo kuchaři, i když je pravda, že na muzice si docela ujíždím, jsem na ní závislá, takže tohle pro mne byla srdeční záležitost," svěřila Super.cz, když se křtily fotografie, které nafotila pro kapelu Alkehol.
28.12.2015 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Sára Saudková (107 článků)

Chystá se Civilization Online... ale jen pro Asii

 
Take-Two potvrzuje, že si je vědomo síly asijského online trhu a proto oznámilo, že chystá řadu klasických titulů, ovšem v mutacích pro potřeby online hraní a jen pro asijský trh. Bez diskuse největším je projekt Civilization Online, který by mělo vytvářet ve spolupráci s korejským studiem XL Games, které tak říkajíc ví, jak to zde chodí. „Naše online a mobilně-sociální...
25.10.2012 18:25 |

podobné články

Nick Cave zahraje v Praze před vydáním živé desky

 
Australský zpěvák Nick Cave vystoupí v pátek se svou skupinou The Bad Seed v Praze na Výstavišti v Tipsport aréně. Na turné je k únorovému albu PushThe Sky, kterému bude patřit první polovina koncertu. Zahraje tu před vydáním živé desky Live from KCRW, která vyjde na přelomu listopadu a prosince.
21.11.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Nick Cave (86 článků)

Hity legendárních Oasis rozezní Výstaviště! Na Metronome Festivalu zahraje Liam Gallagher

 
Oasis se vrací! Kapela se sice od svého rozpadu v roce 2009 znovu dohromady nedala, do Prahy ale v červnu zavítá její někdejší frontman Liam Gallagher. Publikum nehodlá ochudit o největší pecky rockové legendy 90. let. Zahraje na Metronome Festivalu na pražském Výstavišti spolu s dalšími hvězdami světové scény, jako jsou Kraftwerk, Morcheeba nebo Primal Scream.
15.01.2019 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Liam Gallagher (37 článků)