Článek

Aligátora musí držet vláda na uzdě, hodnotí politici rok Zemana ve funkci

 
Miloš Zeman nepřekročil v roli prezidenta svůj stín, nespojuje zemi a příliš široce si vykládá své pravomoci. Vláda ho proto jako „politického aligátora” musí držet na uzdě. I tak hodnotí někteří politici Zemanův první rok ve funkci hlavy státu. Další naopak oceňují, že je prezidentem aktivním a proevropským, který dovedl zemi k předčasným volbám.
07.03.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21116 článků)
Podobné články

Cestovatelé pořídili unikátní snímky aligátora pod vodou

 
Dobrodruhům Toddu Winnerovi a Adamu Lintzovi se ve floridských bažinatých vodách podařilo zachytit unikátní snímky aligátora severoamerického. Dvojice jela po silnici, když spatřila v nedalekém močále aligátora. Společně neodolali a chtěli otestovat svůj voděodolný fotoaparát. Během fotografování riskovali vlastní životy, ale nakonec se jim bez jakýchkoli následků podařilo pořídit unikátní snímky aligátora z podvodní perspektivy.
19.01.2011 08:45 |

podobné články

Rok s prezidentem Zemanem: Hodnocení politiků se neshodují

 
Miloš Zeman nepřekročil v roli prezidenta svůj stín, nespojuje zemi a příliš široce si vykládá své pravomoci. Vláda ho proto jako "politického aligátora" musí držet na uzdě. I tak hodnotí někteří politici Zemanův první rok ve funkci hlavy státu. Další naopak oceňují, že je prezidentem aktivním a proevropským, který dovedl zemi k předčasným volbám. 
07.03.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21116 článků)

Zeman budí vášně, nejen u Kalouska. Jedni ho chválí, druzí kritizují

 
Miloš Zeman nepřekročil v roli prezidenta svůj stín, nespojuje zemi a příliš široce si vykládá své pravomoci. Vláda ho proto jako „politického aligátora" musí držet na uzdě. I tak hodnotí někteří politici Zemanův první rok ve funkci hlavy státu. Další naopak oceňují, že je prezidentem aktivním a proevropským, který dovedl zemi k předčasným volbám.
07.03.2014 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21116 článků)

Pětiletý hoch zabil aligátora, který vážil 20krát víc než on

 
Pětiletý Simon Hughes z amerického Texasu byl se svým otcem na lovu, když si všiml obrovského aligátora měřícího přes 3,5 metru. Neváhal a se speciální brokovnicí upravenou pro malé děti na stvoření, které bylo skoro dvacetkrát těžší než on, vystřelil. Ukázalo se, že zastřelil jednoho z největších aligátora, který se v Texasu kdy objevil. Vážil 360 kilogramů.
02.10.2009 12:35 |

podobné články

Drobná Američanka přemohla a zabila obrovského aligátora

 
Jak nečekanou sílu dokáže člověk vyvinout během rybaření, když se mu na udici chytí unikátní kus, poznala na vlastní kůži Američanka Agnes Martinová. Té se podařilo na prut chytit obrovského aligátora, který měřil téměř čtyři metry a vážil více než 400 kilogramů. Odvážná žena z nebezpečného setkání rozhodně nevyšla se zraněním či traumatem, naopak aligátora dokázala chytit a zabít.
23.09.2010 18:10 |

podobné články

Karel Schwarzenberg v Partičce: Předváděl »aligátora« Zemana!

 
 Karel Schwarzenberg (75) se sice nedostal na Hrad, ale je docela možné, že bude novou hvězdou Partičky! Kníže už se s »partičkáři« dokonce zúčastnil tajného školení, kde exceloval ve hře »čelovka«. Když měl Igoru Chmelovi (42) znázornit Miloše Zemana (68), vytáhl eso z rukávu a předvedl »aligátora«!
05.02.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Chmela (87 článků) , Karel Schwarzenberg (3731 článků) , Miloš Zeman (21116 článků)

VIDEO: Chlapeček (5) zastřelil čtyřmetrového aligátora

 
Malý chlapec si troufl na obrovitého aligátora. Jednou klukou se mu trefil mezi a oči a plaz na místě zemřel.
04.10.2009 08:45 |

podobné články

Aligátor utekl při předváděcí akci ve škole

 
Zaměstnanec úřadu na ochranu volně žijící zvěře nejspíš litoval svého rozhodnutí vzít s sebou na přednášku do školy názornou ukázku - aligátora. Chtěl dětem ve škole, kam chodí i jeho dcera, ukázat, jak takové zvíře vypadá. Dave Brady nedávno aligátora chytil. Jeden a půl metru dlouhý ještěr mu však před školou utekl.
05.11.2009 10:45 |

podobné články

VIDEO: V USA ulovili obřího aligátora (4 m, 310 kg)

 
V Arkansasu zaznamenali největší úlovek aligátora. Může se jím pochlubit John Baxter a jeho příbuzní.
07.10.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: John Baxter (1 článek)

Na Floridě vyfotili oranžového aligátora. Mutace či podvrh?

 
Úžasný fotografický úlovek se povedl sedmdesátileté ženě z Floridy, když se jednoho dne vracela z práce. Sylvia Mythenová totiž u jedné vodní nádrže spatřila jasně oranžového aligátora. Zvíře jí krásně zapózovalo, takže stihla pořídit snímek, o který se hned podělila s médii. Z polovičního albína, který zatím nebyl nikde na světě pozorován, se stal okamžitě floridský maskot.
08.01.2011 22:50 |

podobné články

ŠOK! V lese našli ZMRZLÉHO ALIGÁTORA!

 
V lesích u Mazurského jezera v Polsku nalezli obyvatelé zmrzlého aligátora.
01.03.2011 09:55 |

podobné články

Devadesátiletá Američanka PŘEŽILA útok aligátora!

 
Devadesátiletá Američanka z jihozápadní Floridy přežila útok aligátora. Utrpěla ale vážná zranění, informoval ve čtvrtek webový portál deníku The Miami Herald.
01.09.2011 07:05 |

podobné články

VIDEO: Schwarzenberg si zahrál s Partičkou, ukázal aligátora

 
Partička má nového čestného člena. Je jím neúspěšný prezidentský kandidát Karel Schwarzenberg. Herci z oblíbeného televizního pořadu ho veřejně podporovali už před volbami, ale málokdo by čekal, že s nimi ministr zahraničí jednou bude hrát jejich improvizované hry. Další články k tématu: VIDEO: Slavící Zeman po úspěšné volbě předvedl aligátora
04.02.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3731 článků) , Karel Zeman (286 článků)

Policistka přemohla holýma rukama aligátora

 
Americká policistka Jessica McGregorová je žena činu. Místo čekání na odchytovou službu sama zkrotila dvoumetrového aligátora, který ve čtvrtek prolezl dírou v plotě na pozemek základní školy ve floridském městě Clermont. Informoval o tom list Orlando Sentinel.
27.03.2013 02:15 |

podobné články

Mladík prchal před policisty, místo v poutech skončil v tlamě aligátora

 
Útok aligátora bude snad pro mladého kriminálníka dostatečným poučením, aby se v budoucnu už věnoval raději legálnímu způsobu vydělávání peněz.
11.05.2013 07:35 |

podobné články

Lovec chytil půltunového aligátora, zápasil s ním 40 minut

 
Na lovce Drewa Bakera z amerického Little Rocku se minulý týden usmálo štěstí. Pomocí harpuny chytil ohromného, 426 centimetrů dlouhého a půl tuny vážícího aligátora. Přitom je to teprve druhý kousek, jaký kdy ulovil, informoval server huffingtonpost.com.
02.10.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Drew (31 článků)

Našel aligátora a chtěl ho vyměnit za pivo, skončil v klepetech

 
Bizarní scénka se odehrála v jedné samoobsluze ve floridském Miami. Přišel tam muž a prodavači nabízel asi metrového aligátora, kterého chtěl vyměnit za 12 plechovek piva. Obsluha ale na vážně míněnou nabídku nereagovala a místo toho zavolala policii. Ta si povedeného zákazníka odvezla, uvedl server CNN.
19.12.2013 05:52 |

podobné články

Rajcovní oběť Zemanova aligátora míří do České televize! Pastorčáková místo Drtinové?

 
Vídali jste ji na Primě jako moderátorku Partie. Miloš Zeman na ni po volbách v přímém přenosu dělal "aligátora" a legendární je také její "tanec" na podpatku v závěrečných titulcích speciální Partie z Lán. Sexy zrzka Lenka Pastorčáková se ale s Primou nepohodla a odešla. Teď zazáří na obrazovce České televize!
28.03.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Pastorčáková (20 článků) , Miloš Zeman (21116 článků)

Tahal aligátora za ocas, málem přišel o ruku

 
Zahrávat si s aligátory, není zrovna dobrý nápad, to zjistil doslova na vlastní kůži Američan Glen Bonin. Posilněn alkoholem se rozhodl se svými dvěma kamarády odstranit asi třímetrového aligátora ze silnice v Louisianě. Zvíře ho málem připravilo o ruku.
23.06.2014 19:00 |

podobné články