Článek

Alena Maršálková: Volební studio na ČT24 hodinu před vyhlášením výsledků

 
Zpracovat analýzu živého vysílání volebního studia, kdy několik hodin netrpělivě čekáme na výsledky voleb a nové či staronové tváře europoslanců, je dost obtížné. Řada z nás totiž při té nervozitě a netrpělivosti jen podvědomě přijímá tvrzení, která slyší z vysílání. A bohužel se k řadě diváků dostávají podprahová sdělení. A vězte, že moderátoři a redaktoři provládní a proevropské České televize jeli opět „ve velkém stylu“, stejně jako při poslední prezidentské volbě. Pro ně je pojem „veřejnoprávní služba“ opravdu sprosté slovo.
17.06.2024 11:30 |

podobné články

Podobné články

Nová svědkyně promluvila o Bártových obálkách

 
AKTUALIZOVÁNO Hospodářské noviny vyzpovídaly novou svědkyni v kauze obálkovného, které Vít Bárta dával poslancům Jaroslavu Škárkovi a Kristýně Kočí výměnou za loajalitu. Bývalá PR manažerka Věcí veřejných Alena Maršálková vypověděla, jak se jim snažila pomoci s tím, co s penězi udělat. Maršálková už o svých aktivitách podrobně informovala policii.
26.05.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků) , Kristýna Kočí (705 článků) , Jaroslav Škárka (530 článků)

Svědkyně tvrdí, že se Bárta pokoušel korumpovat poslance

 
Bývalá PR manažerka poslaneckého klubu Věcí veřejných (VV) Alena Maršálková tvrdí, že peníze, které měl dávat exministr dopravy Vít Bárta (VV) některým poslancům VV, byly pokusem o zkorumpování odbojných politiků. Maršálková to řekla Hospodářským novinám (HN) a také protikorupční policii, která případ vyšetřuje.
27.05.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků)

Exmanažerka véčkařů Maršálková: Policii už nevěřím, proto hovořím

 
Bývalá PR manažerka Věcí veřejných Alena Maršálková věřila, že policie řádně vyšetří celou aféru kolem předávání peněz uvnitř strany. Jak sama ParlamentnímListům.cz přiznala, policii dala během šestihodinového výslechu na počátku května dostatek důkazů, které mohly vyšetřování urychlit. Po bezmála dvou měsících od vypuknutí aféry má však pocit, že vše zůstalo na mrtvém bodě, a proto se rozhodla promluvit.
27.05.2011 12:40 |

podobné články

„Reklama na Fialu!“ Naříkal, že lidi nevěří médiím. Pak přistižen

 
Mediální poradkyně, místopředsedkyně strany PRO Jindřicha Rajchla, Alena Maršálková se ve svém textu rozhorlila nad – jak to ona nazvala – „počinem“ redaktora Radka Bartoníčka ze serveru Aktuálně.cz. „Pokud takto pracuje většina novinářů, pak se ani nedivím, že je naše mediální scéna v takovém marasmu,“ podotkla Maršálková. Bartoníček se totiž ve svém videu na sociální síti snažil obhájit práci novináře.
07.12.2022 14:35 |

podobné články

Stáhněte to, vždyť to je návod, jak sehnat drogy. ČT a Fridrichová pod hodně ostrou palbou

 
Přihlášky na školy i HHC. To bylo tématem reportáže 168 hodin. Tu ale podrobila velice drtivé kritice Alena Maršálková, členka petičního výboru petice za zrušení povinných plateb České televizi. V analýze, kterou vyhotovila pro institut Pro Libertate, došla k tomu, že jedna reportáž byla tematicky nejen o ničem, ale byla i jednostranná a manipulativní. „Byl to jen čistý lobbing za šéfa Cermatu,“ míní Maršálková. Ale druhá reportáž o HHC by prý měla být stažena z webu. Protože je to podle Maršálkové návod, jak drogu sehnat.
14.02.2024 18:05 |

podobné články

Zpěvačka Helena Maršálková: Bez léků se neobejdu, ale nejsem na vozíku

 
Helena Maršálková (67) je už víc jak čtyřicet let country zpěvačkou. Vždycky veselá, dobře naladěná, bezproblémová. Pro mnohé tak bylo překvapením, že Helena od mládí trpí progresivní polyartritidou, léta žila s ukrutnými bolestmi a v pětatřiceti dokonce ochrnula. Že se opět postavila na nohy, považují lékaři za zázrak.
26.12.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Maršálková (2 články)

Česká televize otevřela nové regionální studio. Z Hradce Králové se už vysílá

 
Česká televize rozšiřuje své regionální vysílání. Po ročních intenzívních přípravách zahajuje provoz nové zpravodajské studio v Hradci Králové. To se naplno zapojí nejen do kontinuálního vysílání ČT24, ale nabídne i samostatnou relaci, Týden v regionech ze severovýchodních Čech. Nové studio odstartuje zítřejším speciálním vysíláním, které bude na ČT24 předcházet předvolební debatě Královehradeckého kraje.
22.09.2016 20:20 |

podobné články

FOTO Studio Kamarád slaví 35 let. Jak vypadalo v roce 1981 a jak vypadá dnes?

 
Studio Kamarád se divákům Československé televize poprvé představilo 4. ledna 1981 a vysíláno bylo až do října 1990, kdy se v porevoluční době pro nedělní dětské pásmo hledaly nové názvy, například Studio Rosa, Pohádková půda či Hřiště 7. Pod staronovým názvem Studio Kamarád se nedělní vysílání na obrazovku znovu vrátilo 1. ledna 2011 a dnes patří mezi nejoblíbenější dětské pořady České televize.
06.01.2016 08:40 |

podobné články

Alena Šeredová na kole: Nejdřív jako holčička, pak jako sexy dračice v kraťasech!

 
Alena Šeredová (37), která je potřetí těhotná, zahání nudu na sociálních sítích. Na Instagramu zveřejnila snímky, jak jezdí na kole. Zatímco ve třech letech potřebovala pomocná kolečka, aby neupadla, teď se ve městě prohání na stylové skládačce. Alena Šeredová nejraději cestuje na obyčejné "skládačce".Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/202327/cyklistika-frci-alena-seredova-brazdi-italske-ulice-na-kole.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy Alena Šeredová nejraději cestuje na obyčejné "skládačce".Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/202327/cyklistika-frci-alena-seredova-brazdi-italske-ulice-na-kole.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
05.02.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (844 článků)

KDU-ČSL: Do druhého kola senátních voleb postoupilo šest lidoveckých kandidátů

 
Za lidovce se ucházelo o senátorské křeslo celkem 11 kandidátů, do druhého kola postoupili: Miluše Horská (volební obvod č. 43 Pardubice), Jaromíra Vítková (volební obvod č. 49 Blansko), Lumír Kantor (volební obvod č. 61 Olomouc), Bohuslav Procházka (volební obvod č. 40 Kutná Hora), Eva Rajchmanová (volební obvod č. 79 Hodonín) a Ivana Váňová (volební obvod č. 67 Nový Jičín). Ze současných senátorů postoupili do druhého kola tři současní senátoři - Lumír Kantor, Miluše Horská a Jaromíra Vítková. V prvním kole byl zvolen Petr Fiala, který bude senátorem za volební obvod č. 46 Ústí nad Orlicí.
26.09.2022 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6552 článků) , Eva Kantor (2 články)

Grand designérem roku se stalo studio Olgoj Chorchoj, do Síně slávy vstoupila Alena Adlerová

 
Produktovým designérem a Grand designérem roku 2010, absolutním vítězem udílení cen Czech Grand Design, se v sobotu stalo studio Olgoj Chorchoj, které tvoří Jan Němeček a Michal Froněk. Do Síně slávy byla během ceremoniálu ve Stavovském divadle uvedena teoretička designu Alena Adlerová.
13.02.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Němeček (9 článků) , Michal Němeček (9 článků)

Česká televize nabídne nové zpravodajské pásmo 90´ČT24

 
Česká televize nabídne od začátku února nový blok 90´ ČT24, který rozšíří tradiční zpravodajský pořad Hyde Park. Moderátoři se v něm spolu s hosty zaměří každý večer na hlavní témata dne i aktuální události a nabídnou divákům možnost zapojit se svými dotazy přímo do vysílání. Devadesátka se bude stejně jako Studio 6, Interview ČT24 a další pořady přenášet z nově zrekonstruovaného studia na Kavčích horách.
29.01.2016 11:55 |

podobné články

Před evropskými volbami ČT odvysílá debaty s lídry. Moderovat bude Moravec

 
Česká televize před volbami do Evropského parlamentu odvysílá debaty z Prahy, Brna, Ostravy a Bruselu. Tématu se bude věnovat také v pořadech Události, komentáře a Politické spektrum a ve vysílání zpravodajské ČT24. Na neděli 25. května, den vyhlášení výsledků, plánuje volební studio, jehož součástí bude i debata vítězů.
25.03.2014 13:50 |

podobné články

Kristýna Kočí našla v bytě ŠTĚNICI! Pak se zhroutila

 
V bytě poslankyně Kristýny Kočí se v pondělí našlo v ložnici odposlouchávací zařízení. Agentuře Mediafax to potvrdila manažerka poslankyně Alena Maršálková.
11.04.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (705 článků)

VV platí diskutéry na webech, říká jejich bývalá manažerka

 
Věci veřejné platí skupinu komentátorů, aby v diskusích na zpravodajských serverech pracovali ve prospěch strany. Serveru Česká pozice to sdělila bývalá bývalá PR manažerka VV Alena Maršálková, která je podle informací ČTK spojena s vyloučenou členkou nejmenší vládní strany Kristýnou Kočí. Podle České pozice jsou komentátoři placeni mimo jiné právě za špinění pověsti stranických „odpadlíků“.
25.05.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (705 článků)

Věci veřejné si prý platí lidi, kteří stranu chválí na webu!

 
Věci veřejné platí skupinu komentátorů, aby v diskusích na zpravodajských serverech pracovali ve prospěch strany. Serveru Česká pozice to sdělila bývalá bývalá PR manažerka VV Alena Maršálková, která je podle informací ČTK spojena s vyloučenou členkou nejmenší vládní strany Kristýnou Kočí.
25.05.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (705 článků)

Věci veřejné si platí diskutéry na webech, tvrdí exmanažerka partaje

 
Bývalá šéfka oddělení Public Relations Věci Veřejných Alena Maršálková tvrdí, že Johnova strana si platí skupinu mladých lidí, kteří pod přezdívkami vstupují do diskusí zpravodajských portálů a ovlivňují jejich čtenáře. Informuje o tom server iDnes.cz.
25.05.2011 14:30 |

podobné články

Škárka a Kočí od Bárty peníze dostali za loajalitu, tvrdí svědkyně

 
Bývalá PR manažerka poslaneckého klubu Věcí veřejných (VV) Alena Maršálková tvrdí, že peníze, které měl dávat exministr dopravy Vít Bárta (VV) některým poslancům VV, byly pokusem o zkorumpování odbojných politiků.
27.05.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků)

Klasnová (VV): Husarský kousek pí-áristky Maršálkové

 
Alena Maršálková si nyní musí ohromně užívat svých pět minut slávy.
27.05.2011 17:10 |

podobné články