Článek

Aha! se ptalo politiků: Vydržíte měsíc bez chlastu? Co na to Zeman a spol.?

 
Milion Čechů pije tak moc, až to hraničí se závislostí. A kolik je ochmelků mezi politiky? Vždyť sami mezi sebou se občas obviňují, že opilecky blábolí. Nejkratší měsíc v roce je příležitostí, aby i oni, stejně jako půl milionu Čechů, nechali skleničku odpočívat. Deník Aha! se tedy zajímal, zda se v rámci akce Suchej únor vzdali chlastu.
08.02.2020 05:15 |

podobné články

Podobné články

Odhalili další nelegální sklad: 320 litrů chlastu bez papírů! Etikety z Likérky Drak

 
Desítky mrtvých, stovky tisíc litrů zabaveného pančovaného chlastu. I přes takovou bilanci se objevují stále nové případy. Inspekce nyní objevila další sklad nelegálního chlastu. Na obalech 320 litrů lihovin bez papírů byly etikety Likérky Drak a Milan Kwaczek.
01.02.2013 21:10 |

podobné články

Nový seriál deníku Aha!, Nedělního Aha! a Aha! Pro ženy na rok 2018: 100 příběhů republiky

 
28. října 1918. Právě letos uplyne 100 let od tohoto významného dne v historii naší republiky. Jakých vlastně bylo těch sto let samostatné republiky? Jak se měnila ve víru doby a jak se v ní žilo. O tom všem bude nový seriál, se kterým se budete potkávat na stránkách Aha!, Nedělního Aha! a Aha! Pro ženy.
02.01.2018 05:05 |

podobné články

George Clooney: Fit zůstávám díky chlastu a drogám!

 
LOS ANGELES (Famous) – To, co může být pro průměrnou hollywoodskou hvězdičku úžasným tématem k rozhovoru, George Clooneyho otráví. A tak když se ho někdo začne ptát na to, jak to dělá, že vypadá tak skvěle v osmačtyřiceti, odpoví, že fit je díky chlastu a drogám. Na podobnou otázku britského Daily Mirror odpověděl, že ve svém věku je stále fit a zdravý „díky spoustě alkoholu a samozřejmě drogám“.
20.10.2009 20:10 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (781 článků)

Skamene kvůli chlastu ohrozil natáčení, museli povolat Sobotu

 
Dostal šanci v televizi, ale přesto dal přednost chlastu. Roman Skamene (57) měl být jedním z porotců nově natáčeného pořadu Česká 30 na Prima Family, ale jelikož den před natáčením nebyl ve způsobilém stavu, tak vedení raději povolalo jeho kamaráda, baviče Luďka Sobotu (68).
19.02.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (115 článků)

Smutný příběh pančovaného chlastu: Dcera zemřela, otec oslepl

 
Metylová aféra otřásla Českem především na podzim minulého roku. Zemřely desítky lidí, přes stovku jich skončilo v nemocnici. Lidé přišli o své blízké kvůli pančovanému chlastu, kvůli odpornému výdělku zvrácených „podnikatelů“. Jak to s tím alkoholem ale je? O čem se nemluví?
23.03.2013 07:10 |

podobné články

Tohle je hlavní distributor smrtícího chlastu: Hrozí mu 10 let! Hlavní míchač stále ve vazbě

 
K soudu zamířila další výrazná postava z metanolové a lihové kauzy - Robert Sedlařík (39), obžalovaný z daňového úniku ve výši 12 milionů korun! Za distribuci smrtícího chlastu a daňové úniky mu hrozí až 10 let vězení. To hlavní míchač z kauzy, která otřásla Českem, zůstává dál ve vazbě - Robertu Fianovi (43) hrozí pro změnu až trest výjimečný.
20.11.2013 14:51 |

podobné články

Nejdůvěryhodnější ČESKÝ politik? Samuraj Okamura …a dva poslanečtí »panicové«

 
Poslanec Tomio Okamura (41, Úsvit) nevypadá jako někdo, kdo bude zastupovat zájmy obyčejných Čechů. I přesto mu ale podle nejnovějšího průzkumu důvěřujeme víc, než jiným politikům. Aha! se ptalo proč!
16.01.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2270 článků)

Horká prezidentská linka mezi Pražským hradem a Manhattanem: Jak se volá Trumpovi!

 
Milos, rád tě slyším! Já tebe taky, Donne! Tak nejspíš začal telefonát nastupujícího prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa (70) s českou hlavou státu Milošem Zemanem (72). Aha! se na detaily hovoru ptalo prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka.
08.12.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Miloš Zeman (23499 článků)

Sucho: Česko se mění v Itálii!

 
Konečně zapršelo! Vyprahlou Moravu však déšť nad severozápadem Čech nespasí. A co hůř. I kdyby týden v kuse lilo, voda steče, jak rozlité mléko ze stolu, aniž by se do půdy vsákla. Lze tento stav zlepšit? I na to se Aha! ptalo ministra životního prostředí Richarda Brabce (50, ANO).
03.07.2017 05:10 |

podobné články

Eurokomisařka Jourová proti dvojí kvalitě potravin: Usvědčím viníky!

 
Strašidlo potravinového rasismu obchází Evropu! Maďaři proklínají nutellu, protože ta jejich je prý méně čokoládová než rakouská, Poláci žalují, že keksy Leibnitz mají méně másla než v Německu. České ministerstvo zemědělství testy zjistilo, že z 21 výrobků se jen tři shodují se zahraničními verzemi! A Slováci chtějí rovnou zahraniční producenty bojkotovat! Aha! se ptalo eurokomisařky Věry Jourové (52, ANO), co s tím Brusel hodlá dělat.
21.07.2017 05:10 |

podobné články

Kaiser na plastiky kašle, řeší to jinak!

 
Všechny překvapil! Když se objevil na premiéře nového filmu Po strništi bos s culíkem na hlavě, mnoho kolegů se Oldřicha Kaisera (62) ptalo, proč zvolil tuto image. Herec to pak sám vysvětlil Magazínu Aha! TV.
24.08.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (318 článků)

Kaiser na plastiky kašle, řeší to jinak!

 
Všechny překvapil! Když se objevil na premiéře nového filmu Po strništi bos s culíkem na hlavě, mnoho kolegů se Oldřicha Kaisera (62) ptalo, proč zvolil tuto image. Herec to pak sám vysvětlil Magazínu Aha! TV.
29.08.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (318 článků)

Je nedůvěra a paranoia v ODS taktikou Andreje Babiše?

 
Vládnout či nevládnout, to je oč ve straně modrého ptáka běží. Zatímco šéf Občanské demokratické strany Petr Fiala (53) tvrdí, že koalice s Andrejem Babišem (63, ANO) je nemyslitelná, nová hvězda ODS Václav Klaus ml. (48) už tak odmítavý není. Aha! se ptalo politologů, zda stranu čeká po volbách tuhý vnitrostranický boj, na jehož konci by mohl být nový předseda.
31.10.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9757 článků) , Andrej Babiš (17539 článků) , Petr Fiala (1595 článků) , Václav Fiala (81 článků)

Saháte za jízdy, kam nemáte?

 
Hrajete si za volantem s mobilem? Pak vězte, že už 37 osob jen od začátku letošního roku zahynulo právě proto, že se plně nevěnovali řízení. Nejrizikovější jsou v tom mladí lidé do 30 let. A právě těch se Aha! ptalo: Držíte za jízdy opravdu jen volant?
22.09.2018 05:15 |

podobné články

Aha! se ptalo odborníků na továrnu zlepšováků: Maláčové nápady jsou z Marsu

 
Zpátky na planetu Zemi! To Janě Maláčové (38, ČSSD), šéfce ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV), vzkazují někteří lidé, jichž se její poslední nápady dotkly…
11.02.2020 05:05 |

podobné články

Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to!

 
Jestliže chcete něco udělat se svou postavou, je ten nejvyšší čas, abyste si zvýšili svou fitness motivaci. Nejedná se o žádnou čakru či mantru, kterou byste si museli odříkávat před odchodem do posilovny ani o žádná složitá pravidla, jež byste byli nuceni učit se nazpaměť. Možná patříte mezi věčné začátečníky, jež se možná do něčeho po hlavě vrhnou a zapálí se prakticky pro jakoukoli aktivitu, jenže i přes počáteční přepálený start jejich nadšení opadne a je po výsledku. Přestaňte se vymlouvat a trochu svou fitness motivaci nakopněte. Je-li vaším cílem krásná, pevná a dokonalá postavička jako lusk, sezením u televize a sledováním Ulice či Ordinace rozhodně kila dolu neshodíte. Chce to odhodlání, řád, chuť a v neposlední řadě i onu fitness motivaci. A právě na tu se zaměříme v dnešním článku. Nastavte si REÁLNÉ cíle Jestliže jste si za svůj cíl dali zhubnout 10 kilo během měsíce, pak věřte, že s tímto přístupem zklamete sami sebe. S největší pravděpodobností neuspějete a bude vůbec štěstí, když vydržíte měsíc něco dělat. Snažte se nastavit si takové cíle, které jsou reálné a tedy i dosažitelné. Ani ta sebevětší fitness motivace vám nemůže k tomu, abyste během měsíce zhubli tolik kilo… Sledujte své výsledky Abyste mohli sledovat své výsledky, udělejte si šikovnou tabulku a do té si pečlivě zaznamenávejte své měření – kila, centimetry, čas, počet opakování. Když budete mít přehled o tom, jak se zlepšujete, vaše fitness motivace rovněž půjde nahoru. Zaměřte svou pozornost JENOM na sebe Uvědomte si, že ať děláte co děláte a ať je vaše fitness motivace sebevětší, pokaždé se najde někdo, kdo bude rychlejší, pevnější, svalnatější či silnější nežli vy. Nevadí. Vy veškerou svou pozornost zaměřte pouze na sebe a zapomeňte na ostatní. Ty ať se starají o sebe. Ostatní se také nezajímají o to, kolik jste dneska udělali... Čtěte více Příspěvek Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Doufám, že Češi zmoudří, říká o rozpočtovém paktu Schwarzenberg

 
Česká republika se nepřipojila k nové smlouvě Evropské unie o rozpočtové kázni. Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg označil toto rozhodnutí za nešťastné a doufá, že Česko se k paktu v budoucnu připojí. Na mnichovské konferenci se ho na to ptalo i několik zahraničních politiků. „Dostal jsem několik dotazů, jestli je ještě šance, že zmoudříme,“ uvedl Schwarenberg.
04.02.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3849 článků)

Vychutnejte si den bez tabákového kouře

 
Světový den bez tabáku připadá na 31. května, zkuste nekouřit. Vydržíte to?
31.05.2009 08:55 |

podobné články

Kníže: Zeman neví, o čem kecá. Měl by jít na měsíc do vězení v Íránu!

 
Další kolo duelu Karel Schwarzenberg vs. Miloš Zeman je tu. Šéf TOP 09 se do prezidenta pustil kvůli slovům o tom, že přehnaný důraz na politiku lidských práv ohrožuje české investice v zahraničí. Kníže dokonce tvrdí, že by Zeman měl jít na měsíc do vězení do Íránu či Uzbekistánu! Podle Miroslava Kalouska je pak Zeman servilní vůči diktátorům, které obdivuje.
06.03.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3849 článků) , Miroslav Kalousek (6846 článků) , Miloš Zeman (23499 článků)