Článek

Agresor na útěku: Policisté pátrají po muži, který v tramvaji ve Vysočanech pořezal cestujícího

 
Pražští policisté měli v sobotu večer napilno. Během jízdy v tramvaji došlo totiž k fyzické šarvátce mezi dvěma muži, přičemž jeden z nich na toho druhého vytáhl nůž a způsobil mu řezné rány. Po útočníkovi, který z tramvaje utekl, policisté pátrají.
09.02.2020 08:50 |

podobné články

Podobné články

TEROR V EVROPĚ: Zase pobodali katolického kněze! Útočník uvedl, že je žadatelem o azyl

 
Neznámý útočník pobodal v neděli kněze v Belgii. Agresor před činem uvedl, že do Evropy přišel jako žadatel o azyl. Agresor je na útěku a pátrají po něm policisté.
01.08.2016 13:25 |

podobné články

Krvavý útok v tramvaji: Muž zničehonic bodl jiného, pak utekl mezi komiksové nadšence! Útočníka hledá policie

 
Projížděl Libní v tramvaji a u O2 areny ho najednou někdo bodl! Po dosud neznámém útočníkovi, který zranil 47letého cestujícího a následně utekl, pátrají policisté. Kamery ho zachytily u vstupu na festival Comic-Con, kde dělal tyjátr před ochrankou i v metru, poznáte ho?
11.02.2020 15:25 |

podobné články

Maniak s nožem: NOVÁ FAKTA o muži, který v Praze pořezal dva lidi

 
Policisté stále pátrají po neznámém útočníkovi, který na konci dubna pořezal v centru Prahy dvojici lidí. Podle policie jde o velmi nebezpečného násilníka, který zaútočil bez vyprovokování a nechtěl loupit. Kriminalisté nyní zjistili, že muž je pravděpodobně ze Slovenska, v Praze byl prý jen krátkou dobu. Na policejním webu o tom informoval mluvčí Tomáš Hulan.
01.07.2014 17:55 |

podobné články

Neznámý muž pořezal cestujícího v metru, policie útočníka hledá

 
Jednoho z cestujících v metru dnes ráno pořezal na krku neznámý muž. Zaútočil na něj při vystupování ze soupravy ve stanici Invalidovna. Devětatřicetiletý muž utrpěl hlubokou řeznou ránu na krku a po akutním ošetření na místě jej záchranáři odvezli do nemocnice Na Bulovce. ČTK to sdělily mluvčí policie a záchranné služby Jana Rösslerová a Jiřina Ernestová.
12.03.2015 10:10 |

podobné články

Šílenec vážně pořezal v pražském metru cestujícího: Po útoku pláchl v davu!

 
Ranní cesta v pražském metru se proměnila pro jednoho z cestujících v holý boj o život. V soupravě ho ve stanici Invalidovna napadl útočník s nožem a vážně ho pořezal. Z místa činu pak pláchl...
12.03.2015 10:45 |

podobné články

Drama na Prostějovsku: Muž pořezal manželku, pak skočil z balkonu!

 
Brutální útok, který skončil sebevraždou! Starší muž napadl podle policie na Prostějovsku s nožem v ruce svou manželku. Pořezal ji na krku, žena se útoku nakonec ubránila. Tragédie z konce minulého týdne však měla dohru, muž se nakonec pořezal také a skočil z balkonu. Na následky zranění po několika hodinách zemřel. Případ vyšetřují kriminalisté jako pokus vraždy.
09.04.2018 10:50 |

podobné články

Prokleté Děti ráje: Po Tofim se při představení zranil Lukáš Vaculík, pořezal se nožem!

 
Herec Lukáš Vaculík se vážně zranil. Populární herec se pořezal nožem během představení muzikálu Děti ráje v brněnském Bobycentru. Během jedné ze scén, kdy vytahuje nůž z kapsy, aby opravil lampu, si vážně pořezal ruku. A to přímo na jevišti. Diváci tak byli svědky "show", kdy z populárního herce doslova stříkala krev.
09.10.2015 14:46 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (191 článků) , Lukáš Vaculík (190 článků)

Násilník ve Vysočanech zbil a zkopal muže (61). Chtěl jeho peníze

 
Po muži na fotografii pátrají pražští kriminalisté. Ten s komplicem v polovině dubna napadl a chtěl okrást jednašedesátiletého muže. Incident se podle policie stal mezi Poštovskou ulicí a ulicí Pod Strojírnami v Praze 9 ve Vysočanech.
26.07.2017 10:05 |

podobné články

Hajlující agresor v pražském metru! Napadl muže kvůli jiné barvě pleti!

 
Pražští policisté pátrají po agresorovi, který 27. ledna ve stanici metra Kolbenova v Praze napadal jiného muže. Důvodem měla být podle policie rozdílná barva pleti. Agresor pak v metru navíc hajloval.
06.02.2014 13:05 |

podobné články

Policie hledá seniora, který berlemi zranil cestujícího v metru

 
Policie pátrá po starším muži, který na konci ledna v pražském metru napadl francouzskými holemi jiného cestujícího a způsobil mu vážná zranění hlavy.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Škoda Transportation má letos rekordní zakázky na export tramvají

 
Plzeňská Škoda Transportation podepsala letos kontrakty na vývoz 121 tramvají, což je dosavadní rekord firmy. Vozy za miliardy korun dodá například do Bratislavy, tureckého města Konya, Miškovce v Maďarsku. Čínské firmě poskytne licence na výrobu 400 tramvají. Dnes to řekl generální ředitel Josef Bernard. Po světě jezdí nyní téměř 100 škodováckých tramvají.
24.09.2013 12:20 |

podobné články

DPP chce omezit počty nehod tramvají. Bude testovat unikátní antikolizní systém

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) plánuje na září letošního roku první testy antikolizního systému tramvají. Testy budou prováděny na tramvaji typu T6A5 v areálu Opravny tramvají v Malešicích. Antikolizní systém by měl zabránit železničním nehodám, tedy v pražské dopravě mezi tramvajemi. Zatím není v městské tramvajové dopravě plošně zaveden. Pokud bude systém funkční, počítá se s dalším testováním v provozu na vybraných tramvajích.
31.08.2018 10:20 |

podobné články

„Táta“ (21) s kočárkem v metru na Jiřáku napadl cestujícího: Byl opilý, hrozí mu tři roky vězení

 
K naprosto nepochopitelnému napadení došlo v pátek 10. srpna na stanici metra Jiřího z Poděbrad. Kolem 21. hodiny přišel na nástupiště mladý pár s malým dítětem v kočárku. Jenže záhy začaly potíže - muž se totiž zničehonic nevybíravě obořil na cestujícího, který postával opodál a čekal na metro. „Co čumíš?“ zeptal se ho provokativně a hned poté ho začal bít hlava nehlava. Policisté na základě zveřejněných záběrů muže dopadli, hrozí mu až tři roky vězení.
17.08.2018 13:40 |

podobné články

Brutální poprava v tramvaji číslo 22: Kat stále uniká!

 
Kriminalisté stále neznají totožnost vraha, který v noci na sobotu v pražské tramvaji číslo 22 výstřelem do hlavy popravil cestujícího Rudolfa Slavíka (†34).
07.02.2011 14:50 |

podobné články

Požár garáží ve Vysočanech: Založila ho opilá žhářka, vypověděli svědci

 
Policisté a hasiči museli ve středu v noci bleskově zasahovat ve Vysočanech. Vzplála tam garáž určená k demolici, podle svědků ji zapálila žena. Tu policisté zadrželi. Požár se však rozšířil na vedlejší Střední školu uměleckou a řemeslnou. Odhadovaná škoda činí zatím 200 tisíc korun.
03.05.2018 12:40 |

podobné články

VIDEO: Hon na „honiče“ ve Vysočanech: Cizinec se ukájel před nezletilými dívkami, policisté ho zadrželi

 
Nechtěné dobrodružství zažily v pondělí zhruba patnáctileté dívky v parku v pražských Vysočanech. 49letý muž si údajně stáhl kalhoty a měl se před vystrašenými dívkami dokonce ukájet! Úchyl se dal vzápětí na útěk, policisté ale byli rychlejší a hříšníka za pomoci hmatů a chvatů zadrželi.
07.01.2019 19:50 |

podobné články

Pálil na vlak ve Vysočanech, zůstane bez trestu?! Střelce s plynovou pistolí policisté dosud nenašli

 
Na vlak ve Vysočanech loni v červenci někdo vystřelil! Znalecké posudky potvrdily, že rány způsobila plynová pistole, střelce se ale dopadnout nepodařilo. Policisté případ odložili.
08.01.2020 16:50 |

podobné články

Policie zadržela muže podezřelého z útoku v metru

 
Policisté zadrželi v pátek večer muže, který ve čtvrtek ve stanici Invalidovna pražského metra údajně pořezal devětatřicetiletého cestujícího na krku. Jde o jednadvacetiletého slovensky hovořícího muže, řekl ČTK mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Svou oběť podle policie vůbec neznal, vybral si ji náhodně. Důvod útoku není znám.
14.03.2015 12:25 |

podobné články

EXKLUZIVNÍ VIDEO! V pražské tramvaji ZASTŘELILI muže v bomberu

 
Muž zastřelil cestujícího v tramvaji na konečné stanici v pražské Hostivaři. Pak utekl a policie po něm pátrá.
05.02.2011 05:20 |

podobné články