Článek

Agresivní opilec napadl personál v nemocnici, strážníci ho museli spoutat

 
Krvavého a s rozbitou hlavou přivezla v noci na čtvrtek sanitka zraněného muže (46) do nemocnice u svaté Anny v Brně. Pacient ale zdravotníkům moc vděku neprokázal. Když ho chtěly zdravotní sestry z chirurgie odvézt na neurologii, byl agresivní a napadl je.
06.07.2018 15:05 |

podobné články

Podobné články

Agresivní cestující útočil v depu na řidiče autobusu i vrátné. Aby se zklidnil, museli ho strážníci spoutat

 
Amok chytil cestujícího (29), kterého v depu vykázal řidič autobusu z vozu. Muž totiž nechtěl nikam odejít, začal vulgárně nadávat vrátným a pak napadl jednoho z řidičů (42). Aby se uklidnil, museli ho strážníci spoutat.
10.04.2017 18:25 |

podobné články

Agresivní pár museli spoutat mostečtí strážníci, ženě navíc museli spoutat také nohy

 
Projíždějící hlídka městské policie zakročila v Mostě vůči dvojici, která se vzájemně napadala u bloku 526. Německy hovořící osoby nezanechaly protiprávní jednání ani přes opakovanou výzvu příslušníků.
14.10.2014 00:30 |

podobné články

Agresivní opilec na vozíku napadal ochranku i personál nemocnice ve Střešovicích

 
Zákrok strážníků městské policie si ve středu večer vyžádal personál nemocnice v pražských Střešovicích, kde řádil agresivní opilec. Muž na vozíku všem nadával a dokonce si stáhl kalhoty a ukazoval genitálie, řekl ve čtvrtek Mediafaxu mluvčí strážníků Jan Čihák.
21.03.2013 15:50 |

podobné články

Agresivní cizinec (26) zaútočil na zdravotníky v brněnské nemocnici: Zpacifikovat ho museli policisté

 
Polsky mluvící pacient (26) napadl v neděli nad ránem lékaře a ošetřovatelky Úrazové nemocnice v Brně. Agresivní muž útočil nejen na ně, ale i na dalšího pacienta v čekárně. Přivolaní policisté ho museli usměrnit chvaty a spoutat.
19.09.2017 12:35 |

podobné články

Střelba v nemocnici ve Slaném: Pacient napadl personál!

 
Pacient ve slánské nemocnici napadl v noci na čtvrtek personál, pracovník ochranky jej postřelil do nohy. Podle policie měl pacient nůž a zaměstnance nemocnice i ochranku ohrožoval na životě. Je podezřelý z ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. K incidentu došlo jen měsíc po tragédii v ostravské nemocnici.
16.01.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nováková (29 článků)

Agresivní muž na Plzeňsku napadl 4 mladíky, jednoho z nich sekerou

 
Agresivní muž nejprve slovně napadl čtveřici mladíků, ze které si vybral jednoho, kterého fyzicky napadl. Nakonec téhož mladíka napadl sekerou, čímž mu způsobil rozsáhlá zranění.
26.07.2014 21:10 |

podobné články

Agresivní opilec po zadržení mlátil hlavou do policejního auta

 
Auto českobudějovické městské policie poničil agresivní opilec hlavou. Muže hlídka zadržela, protože předtím na náměstí napadl muže se ženou.
02.01.2012 10:50 |

podobné články

Agresivní OPILEC pokousal řidiče! Pak kopl policistu do ROZKROKU

 
Agresivní opilec ve čtvrtek v Praze pokousal řidiče auta, do kterého se chtěl násilím dostat. Pak napadl i policisty, jednoho kopl do rozkroku a dalšího praštil do obličeje.
02.05.2014 22:25 |

podobné články

„Vy m*dky!“ křičel agresivní opilec. Chtěl jet na oji tramvaje, policisté ho na Maninách zpacifikovali

 
O pořádný rozruch se v Praze 7 v noci z pátku na sobotu postaral muž ve značně podroušeném stavu. Nohy se mu pletly tak, že nebyl schopen nastoupit do tramvaje, a tak chtěl cestovat na oji. Když ho řidič konfrontoval, začal být opilec agresivní. Nakonec ho museli zpacifikovat přivolaní policisté.
08.12.2018 15:55 |

podobné články

Chůva z Mostu se starala o pět dětí: Nadýchala přes tři promile

 
Tohle mostečtí strážníci ještě nezažili. Chůva pěti malých dětí (od tří do osmi let) nadýchala 3,28 promile a museli ji spoutat, jak byla agresivní.
06.04.2016 15:40 |

podobné články

Chůva z Mostu hlídala pět dětí totálně namol: Měla skoro 3,5 promile!

 
Tohle mostečtí strážníci ještě nezažili. Chůva pěti malých dětí (od tří do osmi let) nadýchala 3,28 promile a museli ji spoutat, jak byla agresivní.
07.04.2016 17:55 |

podobné články

Český lev ONLINE: sPOUTAt by zasloužil Bolek a Voříšková!

 
ONLINE: V sobotu se v pražské Lucerně rozdávaly filmové ceny Český lev. Nejúspěšnějším filmem je normalizační thriler Radima Špačka Pouta, který získal ceny za scénář, kameru, režii, nejlepšího herce a film. Pořádný thriler ale předvedla díky své šílené róbě i Tereza Voříšková. A sPOUTAt by to chtělo i Bolka Polívku, když vyhlašoval vítěze, nebyl schopný téměř artikulovat!
05.03.2011 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (552 článků) , Tereza Voříšková (269 článků) , Radim Špaček (52 článků)

Mladá máma (†23) se nechala spoutat při sexu: Druhý den zemřela

 
Vzrušovala ji bondáž. Doplatila na to. Mladá maminka z anglického Birminghamu se při sexu nechala spoutat přítelem. Jenže při intimních radovánkách se zranila na ruce, dostala infekci a v ruce se jí objevila nekróza. Katie Widdowson (23) druhý den po vysněné souloži zemřela.
06.09.2017 10:00 |

podobné články

Agresivní opilec napadl záchranáře, poničil sanitku

 
Posádku karlovarské převozové sanitky napadl v neděli v noci agresivní pacient, jemuž jela na pomoc do Andělské Hory. Než opilého jedenačtyřicetiletého muže dovezla do nemocnice v Karlových Varech, poničil vnitřek sanitky a způsobil značné škody.
30.05.2011 16:35 |

podobné články

Agresivní opilec rozbil sousedům dveře, napadl manželku i kamaráda a vyhrožoval policistům: Chtěl rovnou na Bory

 
Pořádně agresivní opici si pořídil muž (36) ze Kdyně na Domažlicku. Rozbíjel dveře sousedům, napadl manželku a kamaráda a nakonec vyhrožoval policejní hlídce. Skončil v policejní cele, pak na záchytce. Hrozí mu až dva roky ve vězení.
04.10.2017 10:10 |

podobné články

Agresivní opilec napadl v Ostravě strážníka městské policie

 
Dne 1. října 2014 spatřili strážníci městské policie při pochůzce v Ostravě-Porubě muže, ležícího na zásobovací rampě restaurace. Kolem sebe měl nashromážděno ohromné množství věcí (koberec, plastové lahve, papírové krabice aj.). Strážníci muže znali, věděli, že se jedná o „místního“ 44letého bezdomovce, který na rampě často přespává a kolem bydlící občané i zaměstnanci restaurace si na něj opakovaně stěžují.
02.10.2014 13:40 |

podobné články

Agresivní pes napadá lidi z Rakovníka: Strážníci prý nabádají občany, ať ho sami odchytí

 
Po Rakovníku se již delší dobu pohybuje volně agresivní černý pes. Napadl již několik lidí. Městská policie údajně oběti nejprve vyzvala, ať psa samy odchytí, a později se vymluvili, že na odchyt je již příliš tma! Strážníci ale tvrdí, že od občanů žádnou zprávu nedostali...
25.09.2017 12:35 |

podobné články

Na náplavce obtěžoval a napadal hosty baru opilec: Pak začal mlátit hlavou o zeď

 
Strážníci v Praze 2 museli zasahovat proti agresivnímu opilci (29), který napadal hosty jednoho z barů a rozbíjel, na co přišel. Když se jej hlídka pokusila uklidnit, naopak začal být agresivní vůči nim a jako vrchol všeho začal svou hlavou mlátit o zeď. Kvůli jeho chování jej proto strážníci raději spoutali a následně převezli na policejní služebnu. Ti se budou případem i nadále zabývat.
02.08.2017 12:10 |

podobné články

Muž honil po parku démony: Když žádného nechytil, chtěl se zabít

 
Chytání pokémonů po parcích se za poslední dobu zdá normální a nikoho to z míry nevyvede. Když ale člověk chytá své démony, zřejmě něco není v pořádku. S takovým mužem se museli v pondělí večer vypořádat strážníci na Vinohradech. Ten pobíhal po parku a evidentně dezorientovaný ze zlých duchů se chtěl nakonec zabít. Policisté jej museli dokonce spoutat, aby si neublížil. Skončil v jedné z pražských nemocnic.
03.08.2016 21:50 |

podobné články