Článek

Agresivní muž napadl v Plzni zdravotní sestru a zřízence, pak vyskočil z okna: Zraněním podlehl

 
Policie v sobotu v brzkých ranních hodinách zasahovala v Mulačově nemocnici v Plzni. Zdravotní sestru měl na tamním oddělení napadnout agresivní pacient, který měl posléze zaútočit i na zřízence. Židlí si pak rozbil okno a vyskočil z budovy, kde ho chytla policie. Muž však utrpěl vážná zranění, kterým následně podlehl.
11.05.2020 21:45 |

podobné články

Podobné články

Tragédie v Plzni: Mladý muž vyskočil z okna v sedmém patře!

 
Už nechtěl dál žít! Teprve jednatřicetiletý muž vyskočil v neděli večer v Plzni z okna. Bohužel byl na místě mrtvý.
19.03.2017 20:45 |

podobné články

Celostátně hledaný muž brutálně napadl zdravotní sestru: Práci policistů pak sledoval opodál

 
Brutální přepadení se odehrálo před měsícem na Berounsku. Útočník napadl zdravotní sestru na místním nádraží, zbil ji a okradl o kabelku s penězi a doklady. Policejní vyšetřování pak sledoval opodál. Policii se ho podařilo dopadnout – ukázalo se, že jde o celostátně hledaného muže.
13.12.2016 13:30 |

podobné články

Agresivní muž na Plzeňsku napadl 4 mladíky, jednoho z nich sekerou

 
Agresivní muž nejprve slovně napadl čtveřici mladíků, ze které si vybral jednoho, kterého fyzicky napadl. Nakonec téhož mladíka napadl sekerou, čímž mu způsobil rozsáhlá zranění.
26.07.2014 21:10 |

podobné články

Muž se zabil skokem z okna v Braníku, zanechal dopis

 
Z okna v jedenáctém patře panelového domu v pražském Braníku vyskočil v pátek ráno 47letý muž, zraněním podlehl na místě.
17.02.2012 14:30 |

podobné články

Po smrti jednoho z dvojčat (†1) vyskočil otec z okna: Bál se policejního výslechu?

 
Poté, co byla jednoroční dvojčata nalezena se závažnými poraněními, chtěla policie vyslechnout jejich otce Mohammada Rezu Torabiho, aby zjistili, co se batolatům mohlo přihodit. Jedno z dětí však v nemocnici zraněním podlehlo a nešťastný otec vyskočil z okna hotelového pokoje na Manhattanu.
09.10.2018 12:50 |

podobné články

ČT přesvědčuje přesvědčený a nasírá nasraný. Páni poslanci z ANO, proč jste nás odsoudili k dalšímu vyplácení Moravců a Wollnerů? Ivan Vyskočil se mimořádně rozčílil

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Schválení výročních zpráv ČT se rozhodl v dnešním Nedělním ránu okomentovat známý herec Ivan Vyskočil. „Všichni vy opatrní z ANO, co jste zvedli ruku pro, jste nás odsoudili k opětovnému placení obolusů pánům Moravcům a Wollnerům a přispívání k nehorázným odměnám a nadstandardní životní úrovni pana generálního ředitele,“ vzkazuje zákonodárcům Ivan Vyskočil. Nevynechal ani Milion chvilek. Reagoval také na kritika Jana Rejžka, který si ho vzal na paškál v souvislosti s jeho slovy ohledně kebabu v Třeboni v minulém Nedělním ránu a při té příležitosti zmínil i některé hercovy dřívější role. „Blbej jako ty báby...“ nebere si servítky Ivan Vyskočil.
03.11.2019 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (233 článků) , Ivan Vyskočil (232 článků) , Jan Rejžek (81 článků)

Muž vymlátil byt v Plzni, pak vyskočil z okna

 
Pořádnou divočinu zažili obyvatelé domu v Plzni. Jednomu z nájemníků (30) přeskočilo v hlavě a vymlátil byt. Pak skočil z okna v 1. patře. Zraněný skončil v nemocnici.
20.08.2017 20:05 |

podobné články

Rodinná tragédie: Napadl matku a sestru sekerou, pak se podřezal

 
Muž na Táborsku napadl v úterý odpoledne sekerou svou matku i sestru, poté se zabil. Obě ženy incident přežily, matka je s těžkým zraněním v kritickém stavu v nemocnici.
14.02.2012 18:15 |

podobné články

Pacient napadl v nemocnici zdravotní sestru

 
Zraněný muž napadl v příbramské nemocnici zdravotní sestru a ochranku. Skončil na záchytce.
10.02.2010 11:05 |

podobné články

Žena v Liberci vypadla z okna: Za ní vyskočil muž a odtáhl ji neznámo kam

 
Absolutně nepochopitelný případ se odehrál v nočních hodinách v Liberci. Svědek policii nahlásil, že si všiml, jak z okna domu vypadla žena a za ní vyskočil muž. Policisté pár nenašli, zato v bytě byly jasné stopy násilí.
12.08.2016 12:20 |

podobné články

Tragédie v centru Prahy: Muž vyskočil z okna, pád ze třetího patra nepřežil

 
Obrovská tragédie se odehrála v neděli večer přímo pod Nuselským mostem v Praze 2. 41letý muž zatím z neznámých důvodů zřejmě vyskočil z okna ve třetím patře v Jaromírově ulici. I přes snahu záchranářů, kteří k bezvládnému vyjeli, se ho nepodařilo oživit.
13.08.2018 12:25 |

podobné články

Zakladatel taneční skupiny UNO Richard Hes se pokusil o sebevraždu: Vyskočil z okna!

 
Založil legendární taneční skupinu UNO, byl vynikající choreograf, ale zdravotní problémy ho dohnaly až k pokusu o sebevraždu. Richard Hes, který trpí rakovinou slinivky, dnes vyskočil z okna hospicu. Naštěstí přežil!
08.02.2014 18:30 |

podobné články

Záhadné úmrtí cizince (†29) v Praze: Před Vánoci vypadl z okna, druhý muž (29) si poranil hlavu

 
Letošních Vánoc se 29letý cizinec nedočkal. Muž, který už před svátky přijel do Prahy a v noci z 21. na 22. prosince pobýval v jednom z bytů na Žižkově, totiž za dosud neobjasněných okolností vypadl z okna. Mnohačetným zraněním na místě podlehl. Záchranáři na tomtéž místě ošetřili také stejně starého muže se zraněním hlavy. Co se v bytě semlelo, je předmětem vyšetřování.
31.12.2018 14:50 |

podobné články

Muži explodovala varna pervitinu, začal hořet, vyskočil z okna a zemřel

 
Pravděpodobně varna pervitinu explodovala v noci na dnešek v bytě panelového domu ve Frýdku-Místku. Podle informací ČTK muž, který drogu vyráběl, začal hořet. Ve snaze uniknout plamenům pak vyskočil z okna v šestém patře. Utrpěl závažná poranění. V kritickém stavu skončil v ostravské fakultní nemocnici, kde později zemřel.
17.08.2013 12:25 |

podobné články

Vyhodil sestru (†9) z okna, pak skočil za ní: Policisté uzavřeli ostravskou tragédii

 
Policisté ukončili vyšetřování tragédie, která se stala loni v červnu v Ostravě. V jednom z paneláků po ostré hádce vzal muž (28) svou sestru (9) a vyhodil ji z devátého patra! Vzápětí vyskočil za ní. Policie nyní případ odložila. Dívenka i její vrah jsou mrtví.
15.01.2019 15:05 |

podobné články

Marek (†15) pobodal sousedku (†45): Pak vyskočil z okna!

 
K ohromné tragédii došlo na Slovensku v obci Handlová. Teprve patnáctiletý Marek měl bodnout do krku sousedku, která na místě zemřela! Chlapec pak vyskočil ze třetího patra a utrpěl vážná zranění. V nemocnici jim podlehl. Incidentu předcházela hádka chlapce s matkou.
03.05.2020 17:30 |

podobné články

Chlapec (†13) v Děčíně skočil z 11. patra: V nemocnici zemřel

 
Obrovská tragédie otřásla děčínským sídlištěm. Teprve třináctiletý chlapec tu měl vyskočit z okna v jedenáctém patře! Vážným zraněním v nemocnici bohužel podlehl. Podle svědků seděl na parapetu a vyskočil z okna přímo před policisty.
24.02.2020 08:25 |

podobné články

Nechtěl do vězení, raději před policisty vyskočil z okna

 
Před strážníky vyskočil z okna, avšak další, kteří ho zatkli, čekali venku. Muž byl převezen do litoměřického vězení.
02.04.2010 12:45 |

podobné články

Mladík (†23) vyskočil z okna nemocnice: Zotavoval se z pokusu o sebevraždu

 
Z okna Bratislavské nemocnice vyskočil třiadvacetletý můž. Rado († 23) se tam zotavoval z operace po pokusu o sebevraždu. Skokem z 12. patra se mu to už bohužel povedlo.
12.07.2012 22:45 |

podobné články