Článek

Agresivní a nezvladatelné děti nadopované prášky. Šílená Výměna manželek rezonuje společností

 
Diváci Výměny manželek mají za sebou zatím nejhorší díl z nové série. Stále ho probírají na sociálních sítích, hlavně rodinu z Nového Dvora z Plzeňského kraje. Tam totiž náhradní manželka Martina nechtěla trávit ani minutu. V bytě našla šváby, vši, špínu a všude byl zápach. Kamenem úrazu nebylo jen prostředí, ale také nevychované tři děti. Ty do sebe hned první den, co u nich byly náhradní maminky, ládovaly prášky, o kterých Martina neměla ani ponětí a nebyly napsány ani v manuálu. A to nebylo vše.
15.03.2024 19:05 |

podobné články

Podobné články

Živelná Výměna manželek je zpět: Chaos v rodině a nezvladatelné děti!

 
Po pohodové Výměně manželek s hvězdným párem Matějem Stropnickým a Danielem Krejčíkem se do pořadu vrací jeho charakteristická hořkost a pestrá škála komplikací. Jak se Katka popere s pokusem sblížit svérázného otčíma s jeho nevlastními dětmi? A zvládne Kristýna zátěžovou zkoušku v podobě nezvladatelné holčičky a tatínka, který musí mít vždycky pravdu?
31.03.2021 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (657 článků) , Daniel Krejčík (85 článků)

Šílená Výměna manželek: Vyhrožovali mi, že si najdou moji rodinu!

 
Další díl populární reality show Výměna manželek je za námi. A nutno podotknout, že byla velmi ostrá. Na jedné straně stála romská rodina, která preferovala takový volnější způsob života, a na straně druhé až extrémně spořící rodina. No jak jinak mohla dopadnout výměna názorů než pořádným kraválem?
27.10.2016 18:15 |

podobné články

Výměna manželek pro otrlé: Šílená ignorace! Kristýna měla šok z agresivní Amálky

 
Na jedné straně rozmazlená malá holka, na straně druhé partner s nezájmem k dětem nevlastním i vlastním. Středeční Výměna manželek byla o kompromisech a na první pohled i planých slibech.
31.03.2021 21:45 |

podobné články

Explozivní Výměna manželek: Alkohol, špína, vzteklé děti a šikana!

 
Nejnovější epizoda Výměny manželek by se dala popsat jako obskurní koktejl předchozích dílů. Nezvladatelné děti, zanedbané domácnosti a tendence zapíjet všechny problémy. Maruška a Dáša prožily v náhradních domovech deset pekelných dní a při setkání si nikdo ze čtveřice nemohl přijít na jméno.
10.02.2021 21:40 |

podobné články

Vypjatá Výměna manželek: Tchyně se ostře pohádala se zetěm, ten ji obratem vykopl z bytu

 
Další dramatická Výměna manželek je tady. Tentokrát se na jedné straně představí pedantská Nikola z Libereckého kraje, která zamíří do malého bytu v Dublinu do rodiny, kde se tolik nedbá na pořádek. Z Irska do Česka zase zamíří pohodová Petra, která se ocitne v rozlehlém domě v rodině s přísným režimem. Diváci nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy na dobu deseti dnů vymění domácnost, uvidí na TV Nova již ve středu 20. března večer.
20.03.2024 11:55 |

podobné články

Šílená Výměna manželek: Lucie má prý dětí celkem 8, sociálka jí ale podle lidí už 4 odebrala

 
Středeční premiérová Výměna manželek 2021 bude stát za to. Na jedné straně se představí maminka Alena, která má dospělého syna a potrpí si na pořádek a řád. Na druhé straně se seznámíme s Lucií, která má doma čtyři děti a na první pohled je z jejího bytu poznat, že uklizená domácnost jí nic neříká. Lidé z jejího okolí se začali už před odvysíláním epizody ozývat na sociálních sítích, kde tvrdí, že vše je ještě mnohem horší než to, co diváci v pořadu uvidí. Lucie totiž prý neporodila čtyři děti, ale dokonce hned osm. Polovinu jí ale odebraly úřady.
06.01.2021 13:05 |

podobné články

Nechutná Výměna manželek: Smrad, špína, vši a nezvladatelné děti, které si hrají s noži

 
Další díl Výměny manželek bude opět stát za to. Znovu se představí dvě rodiny a dvě ženy, které si prohodí domácnost. Na jedné straně Martina a na druhé také další Martina, jedna z nich však bude žít v opravdu bojových podmínkách. Chybět nebudou vši, nepořádek, smrad ani všudypřítomné pavučiny. Nový kontroverzní díl uvidí diváci na televizi Nova ve středu 13. března večer.
12.03.2024 18:35 |

podobné články

Šílená výměna manželek: 10 pekelných dní ve zanedbané rodině!

 
Už ve středu se můžete těšit na další pokračování oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše!
01.10.2018 20:30 |

podobné články

9 životních mouder, jež vás naučí dnešní Výměna manželek s feťáky

 
Všichni jsme si tak nějak zvykli, že v českých reality show se čas od času objeví podivíni, blázni nebo lidé z okraje společnosti. Ovšem dnešní Výměna manželek vejde do dějin tohoto pořadu. Na jedné straně se představí Jana, u které to vypadá, že hady miluje více než své děti, a straně druhé Sabina, která rozhodně není nejsvatější, i když se tak prezentuje. Pláč, drogy, alkohol, nenávist. V dnešní premiérové Výměně manželek bude zkrátka všechno.
30.08.2017 19:30 |

podobné články

Drsná Výměna manželek má krutou dohru: Nejvíce to odnesly děti sjeté Jany

 
Včerejší Výměna manželek rozlítila lidi snad po celém Česku. Nestává se příliš často, aby reality show vzbuzovala až takové emoce. Jenomže v tomto případě proběhla Výměna u rodin, které měly mezi sebou hodně nevyřešených věcí. Debata mezi osmi očima byla hodně vyostřená, ale to, co následovalo potom, možná nikdo netušil. Spory svých rodičů nejvíce odnesly děti Jany.
31.08.2017 13:40 |

podobné články

Šílená Výměna manželek: Diváky vyděsila Simonina minulost a fyzické tresty dětí

 
Pořádnou dávku emocí si dnes vychutnali fanoušci pořadu Výměna manželek na TV Nova, kteří se prostřednictvím televizní obrazovky přesunuli z ostravského sídliště až do menšího města ve Švédsku a naopak. Jak na novou epizodu reagovali na sociálních sítích?
03.01.2024 21:35 |

podobné články

Šílená Výměna manželek nadzvedla diváky ze židlí: Věra krmila hada mazlíčky svých dětí. Hnus, nadávají lidé

 
Nejnovější díl oblíbené reality show Výměna manželek dostal diváky do pořádného varu. Největší bídu na sociálních sítích schytala dvojnásobná maminka Věra z Prahy. Kvůli jejím výchovným praktikám i přístupu k domácím mazlíčkům na ní fanoušci pořadu nenechali nit suchou. 
17.01.2024 21:40 |

podobné články

Výměna manželek zvedla lidi ze židlí: Chlap netáhlo a ochlasta, ona sobec. Chudáci děti, rozčilují se diváci

 
Středeční Výměna manželek stála opravdu za to. Na jedné straně se v ní ukázala třicetiletá Petra žijící s partnerem Tomášem a dvěma dcerami. Na straně druhé poté Marianna žijící s manželem Igorem a synem na statku na Slovensku. Bohužel kvůli žárlivosti nakonec byla celá Výměna ukončena o pár dní dříve. A diváci na sociálních sítích se nebáli po zhlédnutí nového dílu dát najevo svůj názor.
12.01.2023 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (343 článků)

Drsná hádka ve Výměně manželek: Líná Jitka dostala od lesbického páru pořádnou slovní nakládačku, vzduchem létala hodně ostrá slova

 
"Výměna manželek":http://www.extra.cz/tema/vymena-manzelek-hadka není legrace. Emoce, napjatá atmosféra, to všechno nebude chybět ani v dalším díle reality show, kde se Jitka dostane do lesbické rodiny, která vychovává pět dětí.
06.12.2013 20:00 |

podobné články

NEJDRSNĚJŠÍ VÝMĚNA MANŽELEK VŠECH DOB: Týrání dětí, exekuce, záchod na chodbě a AGRESE!

 
Tahle díl Výměny manželek je nejdrsnější ze všech. Hlavním aktérem je Vladislav, který nemá absolutně žádné morální hodnoty, k ženám se chová jako hulvát a v hlavě má úplně prázdno. Vláďova rodina žije ve sklepení, mají společný záchod v chodbě a téměř živoří. Vláďa se chová jako diktátor, má dluhy, ale do práce rozhodně nepůjde. Tahle Výměna manželek je naprosto šokující!
21.09.2016 23:05 |

podobné články

Vyhrocená Výměna manželek: Manžel pije 15 piv denně, dcera chce v šestnácti dítě

 
Druhý díl nové řady reality show Výměna manželek bude opět pořádně kontroverzní. Představí se v něm dvě rodiny, sportovně založená Terka z Prahy s manželem a desetiměsíčním synem. Na druhé straně to bude početná rodina z Havířova: Tereza, její muž Mirek a děti Nikola, Michala, Jolana a Lumír. S nápadem přihlásit se do Výměny manželek přišla u druhé rodiny Tereza, která se s manželem často hádá a vadí jí, že Mirek pije denně minimálně patnáct piv. Na ukázku z kontroverzního dílu vysílaného na Nově se můžete podívat v náhledu.
16.01.2023 12:15 |

podobné články

Stáňa z Výměny manželek vypěnila kvůli slavomanovi Lukášovi: Tímhle mě fakt nas*al!

 
Středeční Výměna manželek byla naprosto šílená! Představil se nám gay pár z Prahy, který tvořil Lukáš (25) a jeho přítel Vojta (22). Na druhé straně byla rodinka s několika dětmi. Stáňa (37) s Michalem (33) a dcerami Terezkou (2), Áňou (15), Týnou (17) a synem Kubou (10), kteří žijí v Brandýsku. Výměna byla vyhrocená a nakonec to moc dobře nedopadlo.
06.10.2016 12:30 |

podobné články

Ostrá Výměna manželek: Vztah na pokraji krachu a šílená pedantičnost na úklid

 
Středeční Výměna manželek bude hodně ostrá. Vymění se totiž dvě ženy, z nichž ani jedna není spokojená se svým současným partnerem. Maminka Zdena má opravdu velkou partnerskou krizi. Sama ani neví, zda svého partnera miluje, a dokonce zvažuje rozvod. Druhá manželka Simona si zase myslí, že si jí manžel vůbec neváží. Jak tohle dopadne?
03.04.2018 20:05 |

podobné články

Výměna manželek! Seriálové krásky si prohodily partnera

 
Zatímco v oblíbené reality show Výměna manželek se partneři prohodí jen na deset dní, v životě seriálových hereček Jany Bernáškové (33) a Henriety Hornáčkové (30) je výměna trvalá. Henrieta totiž podědila Janina bývalého partnera a otce její dcery Justýny divadelního režiséra Davida Drábka (44).
22.08.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Henrieta Hornáčková (38 článků)