Článek

Advokát a bývalý elitní kriminalista Josef Doucha: Rath už do vězení asi nepůjde

 
NA HRANĚ S XAVEREM Advokát a bývalý kriminalista, který přispěl mimo jiné k dopadení spartakiádního vraha nebo vyřešení orlických vražd, Josef Doucha se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k tragédii v Uherském Brodě, popsal i sporné získávání důkazů ze strany policie. Přidal i svůj pohled na kauzu exposlance Davida Ratha a zhodnotil stav justice.
08.03.2015 17:41 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4416 článků)
Podobné články

Advokát a bývalý elitní kriminalista Josef Doucha: Odhaduji, že Rath už do vězení nepůjde

 
NA HRANĚ S XAVEREM Advokát a bývalý kriminalista, který přispěl mimo jiné k dopadení spartakiádního vraha nebo vyřešení orlických vražd, Josef Doucha se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k tragédii v Uherském Brodě, popsal i sporné získávání důkazů ze strany policie. Přidal i svůj pohled na kauzu exposlance Davida Ratha a zhodnotil stav justice.
08.03.2015 17:46 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4416 článků)

Elitní kriminalista Doucha po popravě novináře: Detaily nájemné vraždy!

 
Vražda slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky šokovala i Česko. Šlo o nájemnou vraždu? Jak se to dá poznat? Nejen na to odpovídá bývalý elitní kriminalista Josef Doucha, který se mj. podílel na dopadení orlických vrahů.
04.03.2018 14:30 |

podobné články

Za takto rozsáhlou a drahou akcí musí stát konkrétní informace, prohlásil elitní kriminalista

 
Bývalý elitní kriminalista Josef Doucha se pro Blesk.cz vyjádřil k současné policejní akci v Klánovickém lese. Prohlásil, že za akcí tohoto rozměru musí být důležitá skutečnost. Policisté by nezahajovali manévry zbytečně. Co ale opravdu hledají?
15.08.2014 14:05 |

podobné články

Exkriminalista Doucha o taxivrahovi: Prozradil, kdo nabídl odměnu za jeho dopadení?!

 
Ví se jen, že ho chytili! Policie i státní zastupitelství zatím případ taxivraha komentovat odmítají, bývalý elitní kriminalista Josef Doucha však přece jen prozradil detail z vyšetřování. Řekl, kdo podle něj nabídl odměnu za zabijákovo dopadení.
05.11.2015 19:40 |

podobné články

Zatčený exkriminalista Doucha: Od policie odešel kvůli stykům s mafií, tvrdil Ruml

 
Dlouhá léta chytal zločince, teď ale sám skončil v poutech. Bývalý elitní kriminalista Josef Doucha byl spolu se soudcem Ivanem Novákem obviněn z úplatkářství v kauze předčasného propouštění vězňů. Jak se detektiv dostal na druhou stranu zákona?
16.03.2016 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novák (28 článků) , Josef Novák (46 článků)

Elitní kriminalista k případu pohřešované Míši: Pohřešování nemá promlčecí lhůtu

 
Míša Muzikářová zmizela přesně před půl rokem. Ani šest měsíců pečlivé policejní práce ovšem neodhalilo stopy, které by mohly vést k jejímu vypátrání. Začíná to vypadat, že bude případ odložen. K celé věci se pro Blesk.cz vyjádřil i elitní kriminalista Josef Doucha.
11.07.2017 05:55 |

podobné články

Policie chodí na pohřby při vraždách! Říká o rozloučení s Bartošovou bývalý kriminalista

 
Chybný krok, budící pochybnosti o objektivitě vyšetřování! Tak mluví o návštěvě zrzavé vyšetřovatelky a jejího parťáka na pohřbu Ivety Bartošové (†48) bývalý elitní kriminalista Josef Doucha.
14.05.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků)

Exkriminalista Doucha po propuštění: Promluvil o uplácení soudce

 
Strávil na policii desítky hodin, když se ale bývalý kriminalista Josef Doucha konečně vrátil v noci na pátek domů, policisty dokonce chválil. Podle něj odvedli precizní práci a vděčí jim za to, že neskončil ve vazbě. V případu uplácení soudce Ivana Nováka se cítí nevinný.
18.03.2016 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novák (28 článků) , Josef Novák (46 článků)

Zkušený detektiv se obává: Ištvan už toho v rukávu moc nemá

 
NA HRANĚ S XAVEREM Advokát Josef Doucha patří k těm, kteří v posledních letech "zběhli" do advokacie od vyšetřování kriminality. S Lubošem Xaverem Veselým si povídal o novém občanském zákoníku i vyšetřování trafikantů z ODS. Doucha prý začíná být k vyšetřovacímu týmu policisty Šlachty a žalobce Ištvana skeptický. Vypadá to prý, že vyšetřovatelé už nemají nic "v rukávu" a tápou, co dělat.
27.08.2013 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (326 článků) , Josef Veselý (67 článků)

Policisté neodhalili střelnou ránu u mrtvého: Není to nic zvláštního, tvrdí známý kriminalista

 
Mělo to být náhlé úmrtí, policisté i přivolaná lékařka však přehlédli, že mrtvý má prostřelenou hlavu! Jak se něco takového mohlo stát? Známý kriminalista, který vyšetřoval i Orlické vraždy, Josef Doucha, ale tvrdí, že to není nic neobvyklého!
25.03.2015 19:55 |

podobné články

Chat s elitním detektivem: Doufám, že Anička žije

 
Hostem CHATU byl bývalý elitní kriminalista JUDr. Josef Doucha, který stál v čele týmu, který vyšetřoval případ tzv. orlických vražd. Ptát jste se mohli na vše, co vás v souvislosti s případem ztracené Aničky zajímá.
24.10.2010 15:10 |

podobné články

Případy zatčeného exkriminalisty Douchy: Spartakiádní vrah a teroristický útok na Staromáku

 
Vyšetřovatel, obhájce a nově i obviněný. Všechny tyto role už si bývalý elitní kriminalista Josef Doucha, zadržený v úplatkářské kauze soudce Ivana Nováka, vyzkoušel. V dobách své největší slávy posílal za mříže ty nejbrutálnější zločince v historii české kriminalistiky. Podívejte se na jeho největší případy.
17.03.2016 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novák (28 článků) , Josef Novák (46 článků)

Co bude po smrti Oty T. s případem Anička?

 
Ota T. byl jediný obviněný v případu znásilnění a zavraždění Aničky Janatkové (†9). Případnému trestu a odsouzení se však navždy vyhne. V pondělí se v cele pokusil v oběsit, ve středu ráno na následky toho zemřel. Mrtvého soudit nelze, potvrdil Blesk.cz odborník, elitní kriminalista Josef Doucha. Co teď bude s případem Aničky?
23.03.2011 11:45 |

podobné články

Expert: Otu T. mohou usvědčit i nepřímé důkazy

 
Co bude s případem vraždy devítileté Aničky, když policie na těle ani na šatech holčičky nenajde žádné stopy Oty T.? Buď se ho podaří usvědčit na základě nepřímých důkazů, nebo všechno začíná nanovo! „Policie bude muset pokračovat dál, jakoby žádný Otakar T. vůbec neexistoval,“ řekl Blesk.cz elitní kriminalista Josef Doucha.
29.03.2011 15:30 |

podobné články

Elitní kriminalista Josef Doucha: Přiznání po 2 letech nepamatuji!

 
Přiznání k vraždě po dvou letech je podle bývalého elitního kriminalisty Josefa Douchy, který řešil spartakiádního vraha nebo orlické vraždy, neobvyklé. V rozhovoru pro Aha! říká, že k odsouzení ale samotné přiznání nestačí.
27.05.2016 12:05 |

podobné články

Bývalý elitní kriminalista Doucha o únosu Jany a Daniela: Policie totálně selhala

 
Únosce dětí Zdeněk H. (36) je od soboty ve vazbě. Daniel (16) a Jana (13), které deset dnů věznil v garáži v Ústí nad Labem, jsou zdraví opět doma. Dobrý konec má ale pachuť hořkosti. Rodiče se ptají, proč jim policie nepomohla.
13.09.2016 05:10 |

podobné články

Bývalý elitní detektiv: Díky bohu, že pár politiků skončilo ve vazbě. Možná si něco uvědomí

 
NA HRANĚ S XAVEREM Současný významný advokát Josef Doucha má za sebou kariéru elitního kriminalisty. Mezi jeho hlavní úspěchy patří například rozřešení tzv. orlických vražd. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz okomentoval situaci kolem stíhání exposlanců z ODS i Jany Nagyové. Sám očekával, že klientelismus bude aspoň částečně rozkryt. Aktuální situace ale podle něj spíše vypadá, že půjde o další fiasko policie.
04.08.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Kramný to své divadlo dohraje až k soudu! Říká kriminalista z případu Studna

 
Vyšetřoval vraždu, podle které byla natočena legendární Studna z Majora Zemana, jeho tým odhalil orlické vrahy, podílel se na dopadení sériových vrahů Stodolových. Jak bývalý elitní kriminalista Karel Malý vnímá kauzu Petra Kramného?
18.03.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (287 článků) , Karel Zeman (286 článků)

Kriminalista Markovič o Douchovi: Orlické vraždy koupil za flašku rumu

 
Dvě kriminalistické legendy, z nichž jedna se v posledních dnech dostala na druhou stranu zákona... Kriminalisté Jiří Markovič a Josef Doucha jsou dlouholetí přátelé, které spojilo pátrání po spartakiádním vrahovi. A vzájemně si vycházeli vstříc. Markovič proto kolegovi přenechal vyšetřování prestižních orlických vražd.
19.03.2016 16:15 |

podobné články