Článek

Adela a Viktor Vinczeovi slaví 4. výročí: Svatba byla jako z akčního filmu!

 
9. června oslavili Adela a Viktor Vinczeovi své již čtvrté výročí svatby. Při této příležitosti se Viktor (30) na sociální síti svěřil s divokými manévry jako vystřiženými z akčních filmů. To vše museli budoucí manželé podstoupit, aby svou veselku udrželi v naprosté tajnosti…
10.06.2021 20:20 |

podobné články

Podobné články

Adela a Viktor Vinczeovi slaví 4. výročí! Odtajnili, kdo koho vlastně sbalil

 
Nejen výročí toho, kdy si řekli „ano“, ale i den, kdy se viděli poprvé. To slaví manželé Adela Vinczeová, za svobodna Banášová (39), se svým mužem Viktorem (29). Slovenský moderátor se teď dokonce pochlubil, jak to probíhalo, když se potkali úplně poprvé. A moderátor hlavní zpravodajské relace televize Markíza jen potvrdil, jak velký je vlastně romantik.
11.09.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (467 článků)

Adela Banášová a Viktor Vincze: Pravda o líných spermiích a umělém oplodnění

 
Přestože jsou spolu již skoro rok a půl a populární slovenská moderátorka Adela Banášová (38) se nikdy netajila tím, že by chtěla děti, zatím se manželé Vinczeovi společného potomka nedočkali. Sám Viktor (27) sice loni v listopadu přiznal, že je takřka neplodný, o umělém oplodnění nikdy nepadlo ani slovo. Až teď!
24.10.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (467 článků)

Adela Vinczeová s manželem mají jasno: Adopce! Už »nečekají na zázrak«

 
Tři roky jsou manželé a stále se jim nedaří stát se rodiči. Moderátorská dvojice Adela (39) a Viktor (29) Vinczeovi vážně uvažují o adopci. Moc dobře si uvědomují, jak zdlouhavý je to proces, ale mají jasno - přestali prý čekat na zázrak!
10.03.2020 20:30 |

podobné články

Nenalíčená Adela s manželem nechali nahlédnout do karantény! Vánoce v březnu?

 
Manželé Adela (39) a Viktor (29) Vinczeovi si málokdy nechají nahlédnout do soukromí, ale jelikož kvůli karanténě nemohou natáčet, tak některé projekty točí u sebe doma.
28.03.2020 11:05 |

podobné články

Moderátorka Adela Vinczeová (40) s manželem se připravují na adopci! Vezmou si romské dítě?

 
Manželé Adela (40) a Viktor (30) Vinczeovi se možná brzy stanou rodiči. Jsou už v registru adoptivních rodičů a od loňska pravidelně docházejí k psychologovi. Mnoho lidí tak nyní zajímá, zda by adoptovali i romské dítě.
19.05.2021 14:50 |

podobné články

Trnitá cesta k adopci: Adela a Viktor Vinczeovi navštěvují psychologa!

 
O moderátorce Adele Vinczeové (39) se poslední dobou píše především ve spojitosti s adopcí, která by jí měla pomoci k vytouženému dítěti. S manželem Viktorem Vinczem (29) o tom ostatně nemají problém veřejně hovořit do médií. Cesta, která povede k jejich dítku, je sice trnitá… ale i inspirující!
10.08.2020 13:40 |

podobné články

Adela Banášová: Svatba v kostele na východním Slovensku, oddávat je bude kmotr

 
Měsíc a půl od zásnub už Adela Banášová (36) a Viktor Vincze (26) plánují veselku! Jejich vztah, který trvá přes půl roku, nabral na obrátkách. Podle informací Nového času bude svatba v kostele v jedné východoslovenské vísce.
28.03.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (467 článků)

To musíte vidět: Adela Banášová se předvedla ve svatebním a neuvěřitelně zkrásněla!

 
Adela Banášová všechny překvapila, když si svého kolegu Viktora Vinczeho vzala již v pátek místo plánové soboty. Jejich první obřad byl komorní a účastnila se ho jen hrstka přátel. Téměř nikdo z hostů o něm netušil. Včera proběhl již oficiální obřad, před který Adela předstoupila jako vdaná paní. Všichni se náramně bavili a svatbu si užili. Adela byla nádherná nevěsta.
11.06.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (467 článků)

Adela Vinczeová slaví 40! Proč odmítla dárky i velkolepou oslavu?

 
Nejúspěšnější slovenská moderátorka Adela Vinczeová v pondělí slaví 40 let. Ale místo oslav pracuje a bere to jako všední den. Překvapení pro ni prý dokonce nemá ani její manžel Viktor Vincze (29).
12.10.2020 20:35 |

podobné články

Neuvěříte: Neřestná Adéla k malování obrazů používá sémě českých celebrit

 
Mohla by být z fleku modelkou, protože má pohlednou tvář a neskutečnou postavu. Adéla Taş se ale věnuje malování. A ne lecjakému. Většina jejích obrazů má totiž tajnou ingredienci – Adéla přidává do barev mužské sperma. Jedním z dárců je i Domenico Martucci  (35) , který Adélu již delší dobu nepokrytě balí , dalším je kamarád krásné hříšnice Jarek Šimek  (38) . „Na lidi takové obrazy působí pozitivně a přitažlivě,“ řekla Super.cz Adéla Taş.
14.04.2012 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jarek Šimek (116 článků) , Domenico Martucci (387 článků)

Smutná zpráva: Slovenská moderátorka Adela Banášová potratila!

 
Zřejmě nejúspěšnější slovenská moderátorka "Adela Banášová":http://www.extra.cz/tema/adela-banasova-1 (32) prožívá velký smutek. Se svým partnerem Peterem Modrovským (29) se těšila z těhotenství, které před veřejností tajila, ale osud jim nepřál. Adela o "miminko":http://www.extra.cz/tema/miminko přišla.
20.09.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (467 článků) , Peter Modrovský (61 článků)

Slovenská moderátorka Adela Banášová poprvé po potratu promluvila! Co všechno řekla o ztrátě dítěte?

 
Na konci září se na veřejnost dostala zpráva, že moderátorka "Adela Banášová":http://www.extra.cz/tema/adela-banasova (32) "přišla v sedmém týdnu o dítě":http://www.extra.cz/smutna-zprava-slovenska-moderatorka-adela-banasova-potratila. Teď, po měsíci, už dokáže o bolestivé situaci mluvit.
28.10.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (467 článků)

Proč si ve filmu Adéla ještě nevečeřela nezahrál ani Redford ani Kodet a kdo měl nejvyšší honorář?

 
Jedním z filmů, které v 70. letech slavily úspěch i ve světě, byla detektivní parodie Adéla ještě nevečeřela. Při její realizaci se režisér Oldřich Lipský znovu setkal se scenáristou Jiřím Brdečkou, podle jehož předlohy napsal a natočil už v roce 1964 kovbojskou parodii Limonádový Joe aneb Koňská opera. Stejně jako Joe i Adéla těží z okouzlení autorů americkým literárním brakem, konkrétně sešitovými detektivkami.
13.04.2021 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Lipský (31 článků) , Jiří Brdečka (8 článků) , Jiří Kodet (72 článků)

Viktor Vincze slaví 30: Překvapení od Adely (40) ho dojalo k slzám!

 
Nejúspěšnější slovenská moderátorka Adela Vinczeová (40) kulatiny oslavila loni 12. října a její o deset let mladší manžel Viktor je měl nyní 27. ledna. Jak vypadalo překvapení od Adely, které ho dojalo k slzám?
29.01.2021 18:45 |

podobné články

Už příští sobotu si své ano řeknou Banášová a Vincze: Jak bude svatba vypadat?

 
Všemi očekávaná svatba se blíží mílovými kroky! Už příští sobotu si své ano řeknou moderátorka Adela Banášová (36) a její snoubenec Viktor Vincze (26). Ti se zasnoubili přesně na Valentýna před zraky televizních diváků v pořadu Teleráno televize Markíza. Přípravy se blíží ke konci a snoubenci se podělili o detaily plánované veselky! Pokud ale čekáte opulentní hostinu a účast desítek celebrit, budete překvapeni...
03.06.2017 14:15 |

podobné články

Honička s policií v Praze jako z akčního filmu: Feťák obrátil BMW po karambolu na bok

 
Uháněl jako smyslů zbavený a v žilách mu kolovaly drogy. Sjetý řidič BMW se kvůli drogám nechtěl podrobit rutinní policejní kontrole a pořádně dupnul na plyn. Strážcům zákona začal ujíždět a byla z toho nakonec honička, která skončila karambolem jako z hollywoodského akčního filmu.
27.10.2015 13:50 |

podobné články

Adela Banášová o expříteli: Jsme v kontaktu a máme se rádi

 
Slovenská moderátorka Adela Banášová (31) byla hostem na chatu Blesk.cz. Nejčastější dotazy padaly na jejího expřítele Petra Modrovského a na konec jejího pořadu Adela show. "S Petrem jsme v kontaktu a máme se rádi. Jsem šťastná," prozradila Banášová. Jak to tedy s Petrem má a opravdu její show končí? Podívejte se na její odpovědi do chatu.
13.01.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (467 článků)

Adéla Gondíková stále trpí! Co způsobuje její obavy?

 
O tom, že je Adéla Gondíková (42) ostřílenou herečkou, není třeba nikoho přesvědčovat. V tomto odvětví se pohybuje už od dob studií na Státní konzervatoři. Také v roli moderátorky se Adéla cítí jako ryba ve vodě. Jinak je tomu ale na poli pěveckém. Přesto se jako zpěvačka, resp. zpívající herečka, bude už brzy veřejně prezentovat.
20.09.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (418 článků)

Honička jako z akčního filmu. V hlavní roli vraždící sloni

 
Ke zběsilé honičce jako z akčního filmu došlo minulý pátek ve východní Indii, kde byli podle tamních úřadů dva lidé ušlapáni stádem divokých slonů. Zvířata byla nakonec rozptýlena do okolních lesů. Záběry podobné těm, které jsou zveřejňovány z policejních honiček se silničními piráty, přinesla agentura AP.
09.01.2019 08:25 |

podobné články