Článek

Adámková (ANO): Přišli i nemocní lidé, nebo se na tu nemoc přijde tady

 
Projev na 19. schůzi Poslanecké sněmovny 26. dubna 2022 k Strategii zvládnutí uprchlické krize
26.04.2022 20:55 |

podobné články

Podobné články

Moderátorka Jana Adámková podala na Nově výpověď

 
Moderátorka televize Nova Jana Adámková podala ve čtvrtek vedení této televizní stanice výpověď. Důvodem je její nesouhlas se současnými vnitřními změnami ve zpravodajství a jeho celkovým směřováním. Adámková se tak přidává k několika známým tvářím, které Novu opustily.
03.05.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků)

Třicet tisíc mrtvých na covid? Ne, zhruba 17 tisíc. Spočítáno. Profesorka Adámková přidává i zásadní věc k účinnosti vakcín

 
Podařilo se nám zjistit, že těch 30 000 úmrtí na nemoc Covid-19 je velmi spekulativní číslo. Po přepočítání se nám zdá reálná více než polovina, tedy zhruba 17 000. To uvedla kardioložka a epidemioložka, ale i bezpartijní poslankyně za hnutí ANO, profesorka Věra Adámková, když přednášela veteránům.
20.08.2021 20:40 |

podobné články

Ani se neptejte, léčí i poslanci. Dezinfikovat je lepší než nic, říká doktorka Adámková z ANO

 
Poslankyně Věra Adámková (za hnutí ANO) se na svém profilu na serveru Parlamentní listy vyjádřila k dotazům čtenářů. Mimo jiné odpověděla na to, jak jako lékařka nyní pomáhá.
24.03.2020 13:31 |

podobné články

Mohla být na místě Prymuly. Vakcína proti covidu? Odpověď na útoky

 
ROZHOVOR „Nutno říci, že každé opatření může být kritizováno. Přísnější že je zbytečné, volnější že je příliš volné. Přísnější opatření obvykle kritizují lidé, kterým se nemoc zatím vyhnula, volnější naopak ti, kteří již byli nemocní,“ říká Věra Adámková, která má na starosti výzkum vakcíny proti koronaviru. Zároveň je poslankyní (nezávislá za hnutí ANO) a přednostou pracoviště preventivní kardiologie IKEM. Nabídku premiéra stát se ministryní zdravotnictví opakovaně odmítla. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz si spolupráci na vývoji českého očkování pochvaluje a zdůrazňuje, že výsledky výzkumu při vývoji vakcíny mohou případně pomoci i v širší zahraniční spolupráci.
30.09.2020 06:15 |

podobné články

Za tři roky hrozí výpadky elektřiny. Jsme na ně připraveni? ptá se kandidátka na senátorku Věra Adámková

 
„Po výpadku elektřiny nastupuje velice rychle absolutní chaos. Okamžitě přestane fungovat vše, od průmyslu přes dopravu, komunikační sítě až po dodávku vody a tepla a razantně budou omezeny služby obyvatelstvu, některé nebudou fungovat vůbec," upozorňuje pro ParlamentníListy.cz Věra Adámková, která kandiduje za hnutí ANO na Praze 5 do Senátu. Proto má být podle ní urychleně připravena koncepce ochrany, jako je tomu u povodní.
08.10.2014 12:35 |

podobné články

Nespoléhat na Evropskou komisi a shánět vakcíny samostatně? Profesorka Adámková promluvila

 
ROZHOVOR „Výsledky šetření posledních dnů nejsou vůbec příznivé, v některých regionech je zvýšené množství pozitivních případů, tedy i větší požadavky na hospitalizační akutní lůžka, je třeba koordinovat tyto potřeby v rámci meziregionálních možností,“ sděluje PL.cz o situaci v českých nemocnicích profesorka Věra Adámková (ANO), předsedkyně sněmovního zdravotnického výboru. Vysvětluje, že Česká republika objednala vakcíny v dostatečném množství ve spolupráci s Evropskou komisí, takže nemůže sama vyjednat jiné podmínky dovozu vakcín, a že pokrácení dodávek postihlo prakticky všechny státy.
05.02.2021 19:05 |

podobné články

Adámková končí na Nově

 
Další z dlouholetých stálic televize Nova opouští vysílání. Tentokrát dala výpověď Jana Adámková (39), které se nelíbí, jak stanice funguje pod novým šéfem zpravodajství Vladimírem Mužíkem. Kvůli tomu už dříve televizi opustili reportéři David Vaníček nebo Tomáš Hauptvogel.  
17.05.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků) , David Vaníček (52 článků) , Tomáš Hauptvogel (79 článků)

Jana Adámková: Odchod z Novy!

 
Televize Nova si prochází velmi složitým personálním obdobím. Po vyhazovu Pavla Dumbrovského a Václava Tittelbacha odchází dobrovolně i další televizní stálice – rosnička Jana Adámková.
03.05.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků) , Pavel Dumbrovský (146 článků)

Jana Adámková: Konec na Nově!

 
Televize Nova si prochází velmi složitým personálním obdobím. Po vyhazovu Pavla Dumbrovského a Václava Tittelbacha odchází dobrovolně i další televizní stálice – rosnička Jana Adámková.
03.05.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků) , Pavel Dumbrovský (146 článků)

Rosnička Adámková dává po patnácti letech Nově vale: Podala výpověď

 
Moderátorka Jana Adámková po patnácti letech končí své působení na televizi Nova. Za odchodem stojí její nesouhlas s vnitřními změnami ve zpravodajství.
03.05.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků)

Adámková prozradila důvod, proč po patnácti letech končí v televizi. To budete koukat

 
Bylo pro všechny obrovským překvapením, když vedení televize Nova oznámilo, že se Jana Adámková (40) rozhodla po patnácti letech odejít a že je na její místo moderátorky počasí připraveno několik čekatelů. Nyní se k celé věci vyjádřila samotná rosnička.
04.05.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků)

Rosnička Adámková: Z Novy ji vyštvali!

 
Rosnička Jana Adámková (40) končí na Nově. Nečekala, až jí po odvysílání pořadu přepadnou s výpovědí v ruce, jako se to stalo kolegům Pavlu Dumbrovskému (54) a Václavu Tittelbachovi (57).
04.05.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků) , Václav Tittelbach (40 článků)

Bývalá hvězda Novy Jana Adámková: Těžká autonehoda! Její maminka bojuje o život

 
Úlek, strašlivá rána a ještě větší bolest! Čelní střet s protijedoucím autem zažila u Veselí nad Lužnicí někdejší hvězda zpráv TV Nova Jana Adámková (42). Sama má rozdrcené koleno, ale co hůř - její maminka na ARO bojuje o život!
23.01.2015 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků)

Zprávařka Adámková: po tragické nehodě čeká její matku další operace páteře

 
Bývalá moderátorka Televizních novin Jana Adámková (42) se po tragické nehodě z minulého týdne pozvolna zotavuje. Stav její maminky, která v autě jela s ní, je však stále velmi špatný. Musela na další operaci páteře.
02.02.2015 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků)

Rosnička Adámková měsíc od bouračky: Maminka je stále ve vážném stavu!

 
Strach a bezmoc už téměř měsíc prožívá bývalá zprávařka a rosnička televize Nova Jana Adámková. Po děsivé autonehodě, kterou nezpůsobila, je stav její matky stále vážný.
18.02.2015 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků)

Bývalá tvář Novy Jana Adámková se přestala skrývat! Jak dnes vypadá?

 
Kdysi patřila k populárním tvářím televize Nova, kde začínala jako rosnička. Posléze se přehoupla i do role moderátorky zpráv, před pár lety se ale po ní slehla zem. Jak dnes vypadá Jana Adámková (45)? Poznali byste ji?
29.11.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Adámková (22 článků)

Šárka Adámková z kapely Sarah & The Adams: Neumím psát o tom, co jsem neprožila

 
Byť pražská skupina Sarah & The Adams vydala již třetí album, poprvé použila zpěvačka a skladatelka Šárka Adámková v textech pouze češtinu. Kolekce se jmenuje Pověz mi... a nabízí příjemné písničky, jejichž zvuk je alternativní, přičemž jeho tušeným základem jsou folk, country a také jazz. Již 23. června by měla skupina vystoupit v pražském JazzDocku.
29.05.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Adams (4 články)

Oddlužovací akce Milostivé léto. Je to boj. Profesorka Adámková ví, o čem mluví

 
Problém pro dlužníky u VZP, pojišťovna jim nechce odpustit penále. To si přečetla profesorka a lékařka Věra Adámková ve virtuálních médiích. Je předsedkyní správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP), takže jí to dost naštvalo. A my máme její první reakci.
26.10.2021 13:55 |

podobné články

Vakcína proti koronaviru by měla být v Česku ještě letos. Nejdřív ji dostanou důchodci a nemocní

 
První dávky vakcíny proti koronaviru by mohly do Česka dorazit již koncem letošního roku. Nárok na přednostní očkování budou mít starší 65 let, chronicky nemocní a lidé s těžkou obezitou. Přijde řada i na ty, kteří se pohybují v bezprostředním okolí těch z rizikových skupin - tedy na zdravotníky, zaměstnance záchranné služby a pracovníky a klienty sociálních služeb. V druhé vlně bude očkována vláda. Informoval o tom server iDnes.
26.08.2020 10:15 |

podobné články