Článek

Adam z Love Islandu nejhezčím Čechem? Po rozchodu s Venis bojuje v soutěži krásy a mluví o tajemné blondýnce

 
Srdíčko z Love Islandu bojuje o titul. Fešák a miláček dámského publika Adam Sedro je v pánské soutěži krásy a možná se stane nejkrásnějším mužem u nás. Úspěchy sklízí, jak se zdá, i v osobním životě. Po rozchodu s Venis Dao totiž v rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o tajemné blondýnce. 
17.02.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)
Podobné články

Konec skřípající lásky srdíček z Love Islandu: Venis Dao a Adam Sedro se rozešli

 
Další pár z reality show Love Islandu neprošel tou nejtěžší zkouškou – realitou. Influencerka Venis Dao a Adam Sedro se rozešli. Venis na svém Instagramu sdílela rozsáhlé vyjádření, v němž tvrdí, že s Adamem zůstávají přátelé.
25.01.2024 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Adam z Love Islandu práskl na Venis, že je vdaná: Ta o manželství s Vietnamcem mlží

 
Mezi Venis a Adamem z Love Islandu je situace nesmírně vyhrocená. Ačkoli dvojice byla žhavými adepty na vítězství, jejich láska neměla dlouhého trvání a v poslední době se pomlouvají na každém rohu. Naposledy Adam obvinil exotickou krásku z toho, že by měla být údajně provdaná. Na jeho slova nyní reagovala Venis na svých sociálních sítích. 
04.05.2024 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Adam a Venis po Love Islandu. Původní plán byl, že půjdeme od sebe, přiznal fešák. Teď spolu bydlí

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} Venis Dao a Adam Sedro nestačí překvapovat. I když to ještě ve vile Love Islandu vypadalo, že spolu mimo soutěž nevydrží ani minutu, v rozhovoru ve studiu eXtra Hosta přiznali, že jsou zamilovanější než dřív a paradoxně jim to aktuálně funguje lépe než v soutěži. Adam dokonce kvůli ní přeorganizoval celý svůj život. 
08.11.2023 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Zhrzená Venis z Love Islandu o vztahu Adama a Biasiol: Dýka do zad kvůli pěti minutám

 
Na českém internetu se v posledních dnech neřeší nic jiného než rozchod Veroniky Biasiol a Barbory Mlejnkové, za kterým dosud stálo mnoho otazníků. Spekuluje se však o možné nevěře ze strany Veroniky, která měla svou partnerku podvést s účastníkem Love Islandu Adamem Sedrem, což ostatně nepřímo potvrdila i jeho bývalá přítelkyně Venis Dao. "Mám dvě zásady. Nelži a nespi s mým přítelem," zareagovala na sociálních sítích Venis, která se s Veronikou nejspíše přátelila. 
03.04.2024 05:10 |

podobné články

Love Island plný dýk do srdce: Natálie zradila kamarádku Venis a odvedla si jejího chlapce

 
Drama ve třetí řadě Love Islandu nebere konce. Poté, co dobrovolně ze soutěže odstoupil Lu Jambor, kterého si chtěla vybrat Natálie Kočendová, si nakonec misska musela zvolit někoho jiného. A nebyl to nikdo jiný než Adam, který od samého počátku tvoří pár s Venis. Tímto tak Kočendová zasadila silný úder Venis do zad, i když jí slibovala pravý opak.
17.10.2023 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Drama Drama (372 článků) , Adam Adam (613 článků)

Šokující obvinění Adama z Love Islandu: Venis mě podváděla a je vdaná za Vietnamce, tvrdí

 
Adam Sedro (30) a Venis Dao (28) patřili mezi nejsilnější páry třetí řady Love Islandu. Bývalí partneři jsou ale v současné době na nože. Fešný Slovák nyní přišel s šokujícím tvrzením, které se šíří sociálními sítěmi lavinovou rychlostí. Adam v podcastu Hodina pravdy totiž obvinil svoji bývalou partnerku z nevěry a práskl na ni, že ve skutečnosti je provdaná za muže z Vietnamu. 
03.05.2024 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Venis z Love Islandu přiznala nevyléčitelnou nemoc: Odjela se kurýrovat na Bali

 
V posledních dnech se na sociálních sítích i v médiích řeší rozpad vztahu finalistky Miss Czech Republic Veroniky Biasiol a bývalé účastnice Survivoru 2023 Barbory Mlejnkové. Celá kauza se nepřímo týká influencerky Venis Dao, jelikož se její bývalý partner Adam Sedro měl zaplést právě s Biasiol. Nyní se Venis rozhodla, že sbalí kufry a odletí si od všeho odpočinout na Bali. Co z exotické destinace prozradila redakci eXtra.cz?
06.04.2024 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Jako dvě hrdličky: Zamilovaní Venis s Adamem z Love Islandu se radují z hnízdečka lásky

 
Finálový pár Love Islandu 2023, Venis Dao a Adam Sedro, i po návratu do Česka září jako čerstvě zamilovaný pár. Hrdličky se nyní dokonce pochlubily tím, že již sdílí společnou domácnost a daří se jim, dle jejich slov, zatím víc než skvěle. Společné hnízdečko lásky jako velkou vztahovou zkoušku zatím zvládají skvěle. "Nějaké názory padnou, ale žádná hádka zatím nebyla," libují si v rozhovoru pro eXtra.cz. Promluvili o seznámení s rodinami a plánech do budoucna. 
19.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Další nemravové z Love Islandu: Po Rachel s Claudem se svlékla i Venis s Adamem

 
Srdíčka letošní řady Love Islandu, tedy páry, které spolu i po skončení soutěže randí, se evidentně rozhodly jeden po druhém svléknout. Po párech Rachel, Claudovi, Honzovi a Paulině odhodili svršky i zamilovaní Venis Dao a Adam Šedro. Společnou fotografii, na které dráždí fanoušky svými nahými těly, zveřejnili na Instagramu.
06.12.2023 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (38 článků) , Jan Adam (108 článků) , Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

GLOSA: Drama queen z Love Islandu Venis má v hlavě bordel, Adama mučí svou hysterií

 
Kdyby si někdo myslel, že s odchodem Lua a Petry skončí i dramata na vile, tak byl na omylu. Stačí, že se ve hře udržela Venis, která je mistrem hysterických výstupů. Nikdo ze srdíček neumí udělat z komára tak velkýho velblouda jako právě Adamova partnerka. Slovenský fešák musí mít nervy z oceli, protože ho Venis opět pěkně podusila.
18.10.2023 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (372 článků)

Důvody rozchodu Venis a Adama z Love Islandu: Já bych chtěl brzy rodinu, vysvětlil Sedro

 
Srdíčka Venis Dao a Adam Sedro, kteří se probojovali až do finále reality show Love Island 2023, už netvoří pár. O tom, proč jejich vztah skončil, se rozpovídali v rozhovoru pro TV Nova. Jeden z hlavních důvodů byl prý rozdílný názor na budoucnost.
25.01.2024 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Kolosální trapas v Love Islandu: Venis nepoznala krevetu a Rachel zase fazolky. Holky se znemožnily v kuchyni

 
Během rande Pauliny Bosko a Honzy Mrkouse si ve vile v Love Islandu zbývající páry zahrály tak trochu na MasterChefa. Dívky dostaly za úkol vařit podle receptu, který jim diktovali chlapci do uší. Rachel, Majka ani Venis nevěděly, co vaří. Cílem bylo udělat chuťově nejlepší jídlo za nejkratší čas. Místo toho, aby se dívky ukázaly jako královny kuchyně, si před kamerou udělaly pěknou ostudu. Jídla se jim vůbec nepovedla. 
26.10.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (38 článků)

Punkerka Sharlota, fialka Angie a drsňačka z Love Islandu Venis: Jak se kdo vymódil

 
Známé osobnosti si nenechaly ujít premiéru očekávaného snímku Hunger Games: Balada o ptácích a hadech. Na akci přišli třeba influencerka Angie Mangombe s partnerem Josefem Kůrkou, účastníci Love Islandu Venis Dao s Adamem nebo třeba bývalý pornoherec Robert Rosenberg. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která zhodnotila outfity příchozích hvězd.
16.11.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Rosenberg (199 článků)

Milostné divadýlko v Love Islandu: Venis a Adam svůj vztah hrají, myslí si ostatní srdíčka i diváci

 
Letošní Love Island je plný dramat a zvratů. Zatímco někteří neovládají své touhy a intimní hrátky si užívají přímo před ostatními, některé páry si procházejí krizí. V nejnovějším díle bude žhavým tématem zejména vztah Venis a Adama. Srdíčka totiž začnou mít podezření, že jejich láska je jenom naoko. 
16.10.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Otevřená zpověď Adama z Love Islandu: Došla mi trpělivost. Venis je totální psycho, říká

 
Na sociálních sítích aktuálně rezonuje šokující obvinění Adama Sedra (30), který v podcastu Hodina pravdy obvinil svoji bývalou partnerku Venis Dao (28) z nevěry. Mnohem závažnější je ovšem tvrzení, že má být půvabná influencerka oficiálně provdaná za muže vietnamského původu, přičemž jejich svatba měla proběhnout jen naoko kvůli zajištění trvalého pobytu. Proč Adam odhalil tyto skandální informace, exkluzivně sdělil redakci eXtra.cz. 
04.05.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Bizarní rozchod Rachel a Clauda z Love Islandu: Nejprve erotická spolupráce, pár hodin na to konec

 
Párům z nejnovější řady Love Islandu se, zdá se, nedaří. Krátce poté, co rozchod oznámili Venis a Adam, o rozpadu vztahu informovali na sociálních sítích i Rachel a Claude. Jak přiznali, každý z nich měl jiné názory a rozcházeli se i v celkovém pohledu na život. 
29.01.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (38 článků) , Claude Claude (55 článků) , Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Podivný byznys Adama z Love Islandu: Za nemalé peníze nabízí svůj kratičký pozdrav

 
Reality show Love Island si každý rok získává více a více fanoušků. Proto není divu, že soutěžící po skončení show ze své rychle nabyté slávy těží co nejvíce. Jako například partner krásky Venis Dao, Adam Sedro. Ten začal na webových stránkách prodávat své videopozdravy. A zdá se, že si svého času Adam váží víc než kdejaký herec. Cena za 15vteřinové video není totiž vůbec nízká. 
02.01.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Adam z Love Islandu zažil autonehodu, naštěstí jen v seriálu: Střihl si roli v nekonečné Ulici

 
Adam Sedro patřil mezi finálové páry s Venis Dao v reality show Love Island, nyní se svalnatý model rozhodl rozšířit své pole působnosti a zkusil si hereckou roli v divácky oblíbeném seriálu Ulice, kde si zahrál akční scénu. Herectví ho ale neláká a raději by se dále věnoval modelingu.
17.01.2024 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (613 článků) , Adam Adam (613 článků)

Krásná Natálie z Love Islandu: Stiflerova máma zamlada, laciná verze, mají jasno lidé

 
Líbačka v Love Islandu, která zamíchala kartami. Reality show je v plném proudu a hned v druhém díle si účastníci zahráli velmi zajímavou hru. Ta je zakončena polibkem, přičemž někdo to pojal opravdu vášnivě. Největší rozruch způsobila pusa od vůbec první bombshell této série, Natálie, kterou diváci na sociálních sítích označili za Stiflerovu mámu zamlada. Ta se líbala s Claudem, který tvoří pár s Venis. A ta nadšená rozhodně nebyla.  
07.09.2023 09:35 |

podobné články