Článek

Adam Kajumi přiznal vztah s Natálií Grossovou: To je moje holka, vzkázal všem

 
Už konečně svou lásku neskrývají. Mladičká zpěvačka Natálie Grossová a influencer Adam Kajumi konečně veřejně přiznali, že jsou zamilovaní až po uši. I když spolu už v minulosti strávili pár dovolených a bok po boku se objevují i na společenských akcích, tak teprve nyní napsal Kajumi na Instagram jasný vzkaz. 
16.09.2022 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (134 článků) , Adam Kajumi (15 článků)
Podobné články

Nečekaná náhrada za Natálii Grossovou: Vystřídá ji potetovaná rapperka Sharlota

 
Rapperka Sharlota (25) se pustila do pořádné výzvy. Poprvé v životě si totiž zahraje muzikálovou roli v připravovaném muzikálu Okno mé lásky s hity Olympiku v Divadle Broadway. Ještě větším překvapením pro některé možná je, že bude alternovat se zpěvačkou Natálií Grossovou (18), která se na prknech divadla cítí jako ryba ve vodě. Sharlota redakci eXtra.cz popsala, jak náročné divadelní zkoušky zvládá, a svěřila se, jak si rozumí s Natálií. Prozradila také, zda byla se svým novomanželem na svatební cestě. 
08.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (134 článků)

Anička Šulcová ukázala postavičku snů: Šup s tím ven, vzkázal jí Kajumi

 
Česká influencerka, zpěvačka a tanečnice Anna Šulc (22) se za svou postavu rozhodně nestydí. Nedávno zveřejnila celou řadu pozoruhodných fotografií z dovolených, kde ukazuje vypracované tělo. Fanynky to s nadšením kvitují. Pochválil ji dokonce známý influencer Adam Kajumi (22).
02.09.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Anička Šulcová (8 článků) , Anna Šulcová (37 článků) , Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Slavný youtuber Adam Kajumi: S touhle modelkou si užívá v Dubaji!

 
Influencer, youtuber a hudebník Adam Kajumi (20), jedna z největších hvězd tuzemských sociálních sítí, utekl před zimou za sluncem! S půvabnou přítelkyní, modelkou Klárou, dráždí své fanoušky snímky z Dubaje!
20.12.2019 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Adam Kajumi vydal novou píseň: Hvězda TikToku v ní poodhaluje své soukromí

 
Nejúspěšnější český tiktoker Adam Kajumi (21) vydal svou první autorskou píseň s názvem Limity. Hvězda sociálních sítí v ní svým fanouškům a sledujícím poodhaluje své soukromí a zpívá i o temnějších částech svého života. Může díky nové písni ovládnout po TikToku i YouTube?
21.07.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Adam Kajumi: Z nešťastné lásky začal zpívat!

 
Proslavil jako nejsledovanější Čech na aplikaci TikTok a má vliv na statisíce dětí a dospívajících. Adam Kajumi (21) natáčí videa, která se nemusí každému líbit, ale jak sám říká, odráží se v nich jeho vlastní život. To jako by mu ale už nestačilo. Nyní vypustil do světa svůj první autorský song.
28.07.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Válka v Like Housu kvůli románku Datla a Báry: Adam Kajumi odpálil vztahový granát

 
Novou reality show Like House lomcuje už týden údajný skandál mezi Markem Valáškem, který je známý především jako Datel, a Bárou Stříteskou. Influenceři odjeli na víkend domů a na sociálních sítích se okamžitě začalo řešit, zda mezi Bárou a Datlem něco bylo. Nejznámější influencer z celé party Adam Kajumi promluvil o jejich pletkách ve vile a rozpoutal tím válku. 
26.04.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (29 článků) , Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Adam Kajumi zpět v Like House: Myslel jsem, že si lupnu neurol, kňourá Tadeáš

 
Nový týden ve vile show Like House 2 začal šokem. Po odchodu Agáty Hanychové bylo jedno místo ve vile influencerů volné, tvůrci ale našli za Agátu náhradu. Virtuální moderátorka přivítala partu influencerů s oznámením, kdo bude novým účastníkem - do vily vstoupil Adam Kajumi, ze kterého spadla účinkujícím brada. Bude nyní spát vedle "opuštěné" Kristal Shine?
08.11.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3317 článků) , Adam Kajumi (15 článků) , Shin Shin (5 článků)

Adam Kajumi se považuje za krále TikToku, nejvíce sledujících však nemá: Tihle ho předběhli

 
Adam Kajumi je na seznamu nejvyhledávanějších českých influencerů. Sám se považuje za CEO of TikTok (CEO=výkonný ředitel) a tvrdí, že bude první s milionem sledujících v Česku. Známe však jména, která ho předběhla. Kdo z influencerů zaujal publikum více?
21.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (15 článků)

Jako hrdličky: Natálie Grossová a Adam Kajumi se od sebe nehnou na krok

 
Natálie Grossová (19) a Adam Kajumi (23) spolu tráví mnoho volného času. A to nejen v soukromí, ale i co se týče společenských a pracovních událostí. Tentokrát se spolu objevili na pražské party, která proběhla na rooftopu v Duplexu, kde se od sebe nehnuli na krok. Pak společně vyrazili na večeři. Je to mezi nimi skutečně tak, jak redakci eXtra.cz nedávno prozradili? 
21.08.2022 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (134 článků) , Adam Kajumi (15 článků)

Hanka Kynychová se raduje ze svého svěřence: Kluk z dětského domova odmaturoval na konzervatoři s Natálkou Grossovou

 
Nebýt Hanky Kynychové  (53) , řada dětí z dětských domovů by neměla možnost rozvíjet svůj talent. Právě díky projektu Hejbejte se a zpívejte, který pro ně každoročně pořádá, začal studovat konzervatoř i talentovaný Lukáš Mazač, který nyní společně s Natálií Grossovou  (18) odmaturoval. A se svojí "stvořitelkou" natočil i videoklip.
16.08.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Hanka Kynychová (271 článků) , Natálie Grossová (134 článků)

Otevřená zpověď Kajumiho z Like House: Kvůli nelegální party na mě lidé hází špínu

 
Oblíbený tiktoker Adam Kajumi (22) je nejen účastníkem nové reality show Like House, ale také jejím spolutvůrcem. Byl to právě on, kdo s ostatními influencery oslovil televizi Prima, která následně projekt odklepla. Logicky tak nepřipadalo v úvahu, že by Kajumi chyběl mezi účastníky, kteří se na tři měsíce společně zavřou do vily. "Pro mě je to taková zkouška životem. Ne všichni účastníci jsou mí kamarádi a je to test určité empatie," říká influencer s afghánskými kořeny v rozhovoru pro eXtra.cz.
07.04.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Podcast: Like House vyhraje Tomi nebo Jenis. Kajumi si napravuje reputaci, říká Jonáš Čumrik

 
Pro někoho je reality show Like House ztráta času, pro jiné zase vhled do života oblíbených influencerů. Odborník na marketing a sociální sítě, Jonáš Čumrik v tom vidí skvělý nápad, na jehož konci tipuje jako vítěze Tomiho nebo Jenise. Proč sedm influencerů zavřených ve vile na 3 měsíce čeří internet, a proč si influencer "nevolič" Adam Kajumi zlepšuje reputaci, prozradil Čumrik v Blesk Podcast.
11.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jonáš Čumrik (8 článků) , Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Z deníčku pikové mládeže: Kajumi při loučení vykouřil kámošovi prsty

 
Každej, kdo vám bude tvrdit, že drogy nebere, je bere. A ve velkým. A pokud si myslíte, že dnešní vzory našich dětí, youtubeři, se jim vyhýbají tak jste na omylu. Třeba takový účastík reality show Piko House, pardon Like House. Na pár dní starém videu se Adam Kajumi loučí s kamarádem ve stylu, který neznáme ani my. Klasická high five mu unikne o pár prstů a na závěr kamarádovi pokouří prsty s výrazem vypikovaný princezny. Už se na něj těším na Kinder festu. Více v Síťovinách na Mall.tv.
12.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (406 článků) , Adam Adam (406 článků)

Kluk, co si přišel hrát s kamením, míří do klece! Přijal Kajumi jeho výzvu na zápas?

 
Ondřej Untermüller si neřekne jinak než "Kluk s kamením." Jako malý se stal hvězdou pořadu Ano, šéfe!, když Zdeňku Polhreichovi vysvětloval, že si přišel hrát s kamením. Na tuto scénku se dodnes nezapomnělo, ale Ondřej se snaží nadále poutat pozornost o sto šest. Nedávno byl součástí pořadu Prostřeno a nyní míří do Clash of the Stars, kde ho čeká první zápas. Přijal Adam Kajumi jeho výzvu na souboj?
26.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (15 článků)

Adam Mišík otevřeně o vztahu s Natálií i tchyní: Bez humoru to nejde, Iva je skvělá žena

 
Adam Mišík (25) a Natálie Jirásková (17) tvoří několik měsíců nový pár českého showbyznysu. Zazářili spolu na filmovém festivalu v Karlových Varech a zanedlouho se vydali i na první dovolenou, ze které sdíleli jeden zamilovaný snímek za druhým, a jejich jména patří v Česku stále k těm nejskloňovanějším. Adam redakci eXtra.cz prozradil, jak tuhle vlnu zájmu s Natálií prožívají, promluvil o první rodinné dovolené u moře a svěřil se, jak si rozumí s Natálčinou maminkou Ivou Kubelkovou (45).
06.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (752 článků) , Adam Mišík (298 článků)

Zlatá mládež v Dubaji. Dcery Stanislava Grosse si v ráji šejků užívají s Adamem Kajumim

 
Zdá se, že zimní období nechává českou zlatou mládež chladnou, a proto místo toho cestují za teplem. Influencer Adam Kajumi (22) odletěl do Dubaje, kde se měl náhodně setkat se sestrami Denisou (23) a Natálií (19) Grossovými. A soudě dle fotografií na sociálních sítích se zdá, že si všichni tři dovolenou velmi užívají.
30.12.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (791 článků) , Adam Kajumi (15 článků)

Natálie Grossová slaví sladkých 20: Z malé princezny vyrostla pořádná kočka

 
I když má na svém kontě už řadu úspěšných kariérních počinů, slaví teprve své 20. narozeniny. Nádherná Natálie Grossová, zpěvačka a divadelní herečka, také jedna z dcer zesnulého expremiéra Stanislava Grosse, má skvěle našlápnutou kariéru. Pojďme se podívat, jak šel s okouzlující Natálií čas. Z malé princezny vyrostla pořádná kočka, kterou nyní hýčká Adam Kajumi. Svou lásku mladý pár propálil nedávno na Instagramu.
28.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (791 článků) , Natálie Grossová (134 článků) , Adam Kajumi (15 článků)

Milan Peroutka v obležení krásek: Prozradil, jak to mají s Denisou Grossovou

 
Miláček dívčích srdcí Milan Peroutka právě nyní prožívá poměrně rozverné období. Jak sám herec a zpěvák prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, poslední rok je poněkud divočejší! “Paření beru jako součást duševní hygieny,” říká s úsměvem Milan. Prozradil také, jak to má s Denisou Grossovou, v jejíž společnosti je poslední dobou nápadně často vídán.
16.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (306 článků)

Angelina Jolie žárlí na Natalii Portman!

 
Angelina Jolie (33) dostala velký záchvat poté, co se dozvěděla, že Natalie Portman osobně oslovila Brada, aby si zahrál ve filmu jejího staršího milence. Říká se, že Jolie na Natalii pěkně žárlí. Zdroj říká: „Angelina dostala pěkný vztek a odvrátila se hlavou. Brada pak obvinila, že s Natalií flirtuje.“ „Angelina si nemůže pomoct, ale cítí se ohrožena. Brad ví, jak že je hodně žárlivá, ale nedá si pokoj a mluví o tom, jak je Natalie nesmírně nádherná a inteligentní, nesmírně atraktivní.“ „Angie se taky strachuje o karmu. Pohlcuje ji to a jsme si jistí, že příčinou spousty hádek je té, že Bradovi ne tak docela věří.“ I přes jejich neustálé hádky pár uvažuje o další adopci dítěte z Filipín.
29.04.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2294 článků)