Článek

Adam a Venis po Love Islandu. Původní plán byl, že půjdeme od sebe, přiznal fešák. Teď spolu bydlí

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} Venis Dao a Adam Sedro nestačí překvapovat. I když to ještě ve vile Love Islandu vypadalo, že spolu mimo soutěž nevydrží ani minutu, v rozhovoru ve studiu eXtra Hosta přiznali, že jsou zamilovanější než dřív a paradoxně jim to aktuálně funguje lépe než v soutěži. Adam dokonce kvůli ní přeorganizoval celý svůj život. 
08.11.2023 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (569 článků) , Adam Adam (569 článků)
Podobné články

Love Island plný dýk do srdce: Natálie zradila kamarádku Venis a odvedla si jejího chlapce

 
Drama ve třetí řadě Love Islandu nebere konce. Poté, co dobrovolně ze soutěže odstoupil Lu Jambor, kterého si chtěla vybrat Natálie Kočendová, si nakonec misska musela zvolit někoho jiného. A nebyl to nikdo jiný než Adam, který od samého počátku tvoří pár s Venis. Tímto tak Kočendová zasadila silný úder Venis do zad, i když jí slibovala pravý opak.
17.10.2023 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (569 článků) , Drama Drama (344 článků) , Adam Adam (569 článků)

GLOSA: Drama queen z Love Islandu Venis má v hlavě bordel, Adama mučí svou hysterií

 
Kdyby si někdo myslel, že s odchodem Lua a Petry skončí i dramata na vile, tak byl na omylu. Stačí, že se ve hře udržela Venis, která je mistrem hysterických výstupů. Nikdo ze srdíček neumí udělat z komára tak velkýho velblouda jako právě Adamova partnerka. Slovenský fešák musí mít nervy z oceli, protože ho Venis opět pěkně podusila.
18.10.2023 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (344 článků)

Jako dvě hrdličky: Zamilovaní Venis s Adamem z Love Islandu se radují z hnízdečka lásky

 
Finálový pár Love Islandu 2023, Venis Dao a Adam Sedro, i po návratu do Česka září jako čerstvě zamilovaný pár. Hrdličky se nyní dokonce pochlubily tím, že již sdílí společnou domácnost a daří se jim, dle jejich slov, zatím víc než skvěle. Společné hnízdečko lásky jako velkou vztahovou zkoušku zatím zvládají skvěle. "Nějaké názory padnou, ale žádná hádka zatím nebyla," libují si v rozhovoru pro eXtra.cz. Promluvili o seznámení s rodinami a plánech do budoucna. 
19.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (569 článků) , Adam Adam (569 článků)

Kolosální trapas v Love Islandu: Venis nepoznala krevetu a Rachel zase fazolky. Holky se znemožnily v kuchyni

 
Během rande Pauliny Bosko a Honzy Mrkouse si ve vile v Love Islandu zbývající páry zahrály tak trochu na MasterChefa. Dívky dostaly za úkol vařit podle receptu, který jim diktovali chlapci do uší. Rachel, Majka ani Venis nevěděly, co vaří. Cílem bylo udělat chuťově nejlepší jídlo za nejkratší čas. Místo toho, aby se dívky ukázaly jako královny kuchyně, si před kamerou udělaly pěknou ostudu. Jídla se jim vůbec nepovedla. 
26.10.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků)

Punkerka Sharlota, fialka Angie a drsňačka z Love Islandu Venis: Jak se kdo vymódil

 
Známé osobnosti si nenechaly ujít premiéru očekávaného snímku Hunger Games: Balada o ptácích a hadech. Na akci přišli třeba influencerka Angie Mangombe s partnerem Josefem Kůrkou, účastníci Love Islandu Venis Dao s Adamem nebo třeba bývalý pornoherec Robert Rosenberg. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která zhodnotila outfity příchozích hvězd.
16.11.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Rosenberg (197 článků)

Milostné divadýlko v Love Islandu: Venis a Adam svůj vztah hrají, myslí si ostatní srdíčka i diváci

 
Letošní Love Island je plný dramat a zvratů. Zatímco někteří neovládají své touhy a intimní hrátky si užívají přímo před ostatními, některé páry si procházejí krizí. V nejnovějším díle bude žhavým tématem zejména vztah Venis a Adama. Srdíčka totiž začnou mít podezření, že jejich láska je jenom naoko. 
16.10.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (569 článků) , Adam Adam (569 článků)

Vánoce u hvězdiček Like House a Love Islandu: Účastníci se pochlubili roztomilými fotkami

 
Vánoce jsou za námi a teď už nás čeká jen Nový rok. Na ten si ale ještě pár dní počkáme. Nyní se můžete pokochat, jak trávili Vánoce účastníci z Like House či Love Islandu. Kdo s kým trávil vánoční čas, zda jsou páry z Love Islandu stále spolu a kdo si co vzal ke stromečku na sebe? O to vše se účastníci podělili na svým Instagramech.
28.12.2022 09:25 |

podobné články

Krásná Natálie z Love Islandu: Stiflerova máma zamlada, laciná verze, mají jasno lidé

 
Líbačka v Love Islandu, která zamíchala kartami. Reality show je v plném proudu a hned v druhém díle si účastníci zahráli velmi zajímavou hru. Ta je zakončena polibkem, přičemž někdo to pojal opravdu vášnivě. Největší rozruch způsobila pusa od vůbec první bombshell této série, Natálie, kterou diváci na sociálních sítích označili za Stiflerovu mámu zamlada. Ta se líbala s Claudem, který tvoří pár s Venis. A ta nadšená rozhodně nebyla.  
07.09.2023 09:35 |

podobné články

Stalking v Love Islandu: Blondýnka Diana poznala Adama podle nohou, sledovala ho léta

 
Může do Love Islandu každý, kdo tam má svého idola? Do vily na Kanárských ostrovech přišla blondýnka Diana, která se rozhodla jít přímo pro svého jasného favorita - Adama. Venis se ale nemusí bát, Diana si možný románek totiž zkazila sama, když přiznala, že Adama již dlouho sleduje.
22.09.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (270 článků)

GLOSA: Největší křiváci Love Islandu v šoku. Kyselé ksichty Adama a Venis baví internet

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 10.0px Arial; color: #141414} Tváří se jako dobráci, přitom jde o největší křiváky aktuální řady Love Islandu. Řeč je o Adamovi a Honzíkovi, kteří v Casa Amor kvůli chorobné žárlivosti Chrise rozehráli hru, která je měla v jejich představách dostat až do finále. Hoši se ale přepočítali. A i díky nim se Majka vrátila ještě silnější. 
11.10.2023 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Love (18 článků)

Bombastické finále Love Islandu: Nebudou chybět ani vítězové předešlých řad

 
Velké finále třetí řady Love Islandu je tu. Série je u konce a o výhru se poperou tři finální páry - Venis s Adamem, Ráchel s Claudem a Chris s Majkou. Zda zvolí vítězové i napotřetí lásku, nebo si vyberou peníze, to se dozví diváci na Voyo v pondělí večer 30. října.
30.10.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Chris Love (18 článků) , Chris Love (11 článků) , Chris Love (11 článků) , Chris Chris (53 článků)

Vypadlí hráči z Love Islandu nešetří kritikou. Show ztrácí smysl, rozčilují se Tereza s Martinem nad kroky tvůrců

 
Letošní řada Love Islandu je plná zvratů. Nejdříve si diváci odhlasovali návrat Lua do vily lásky, o pár dní později bylo zjištěno, že se vrací i Majka, a poslední kapkou byl milostný trojúhelník mezi Dianou, Majlem a Mikem. Některé kroky produkce vyvolaly u fanoušků pořádný poprask a mnozí se shodli, že smysl Love Islandu, kdy se sejde skupinka neznámých lidí hledajících lásku, se zcela vytrácí. Jaký na to mají názor už vypadlí hráči Tereza a Martin? Rozpovídali se o tom v pořadu eXtra Host. 
11.10.2023 05:10 |

podobné články

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

 
Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 
18.03.2022 13:30 |

podobné články

Zaláskovaní Natálie a David z Love Islandu: Promluvili o společném bydlení

 
Natálie Kočendová a David Vitásek sice pohádkovou výhru v Love Islandu nevyhráli, ale zato jsou jedním z párů, který našel skutečnou lásku. Společně navštívili Českého slavíka, kde rozdávali úsměvy na všechny strany. Redakci eXtra.cz prozradili, jak společenský kolotoč zvládají, promluvili o společném bydlení i plánech, které mají s účastníky druhé řady Love Islandu.
15.11.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (52 článků) , David David (1723 článků) , David David (1293 článků)

Oliver z Love Islandu v milostném trojúhelníku: Vyznal lásku Alagii, Adriana se mu vysmála

 
Oliver z Love Islandu rád provokuje. Jak jinak si totiž vysvětlit video, které přidal na svůj TikTok. V něm zpívá o tom, jak by si rád něco začal s influencerkou Dominique Alagiou a jak je podle něj krásná. Reakci na prapodivné video následně zveřejnila Adriana, která měla s Oliverem v Love Islandu vztah, ovšem po návratu do Česka se rozešli. 
02.12.2023 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (21 článků)

Love Island se proměnil ve vilu hříchu: Všichni to mají za sebou, dokonce i s více partnery

 
Z vily na Love Islandu se stalo místo neřesti a hříchu. Každá dvojice má za sebou pohlavní styk, a ačkoliv by všichni tipovali, že s tím začali Rachel Karnížová s Claudem Lhoteckým, kteří spolu předvádějí divoké hrátky nejen v posteli skoro pořád, tak to tak není. Jako první si to rozdali Venis Dao s Adamem Sedrem. Ostatní se jen snaží držet tempo.
20.10.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků)

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (191 článků) , Courtney Love (175 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (191 článků) , Courtney Love (175 článků) , Goldie Hawn (107 článků)

GLOSA: V Love Islandu to smrdí, trapní komedianti Dianko s Majlem, mazejte pěkně domů

 
Love story jako z hollywoodského filmu. Tu nám v Love Islandu předvedli trošku afektovaná Dianka a její vysněný princ Majlo. Mikeovi zbyly jen oči pro pláč. Realita, nebo předem promyšlený plán, jak vyhrát miliony? Něco nám tady nehraje. 
06.10.2023 10:55 |

podobné články