Článek

Abyste se nestyděli usmát

 
Mračíte se nad poplatky u zubaře, stěžujeme si na nedostatek zubních pohotovostí, pláčeme, že nám zuby žloutnou, kazí se a vypadávají. Viníky hledáme všude, od špatných potravin, až po ministryni zdravotnictví. Přitom často stačí tak ...
29.07.2009 00:05 |

podobné články

Podobné články

Neuvěříte, jak dnes vypadá žena, která se kdysi bála usmát!

 
Žena z Nového Zélandu se celý život obávala usmát. Její ústa byla totiž příliš malá, ale zubů měla zase hodně. Její úsměv byl opravdu děsivý a Shontelle Crosby se bála otevřít vůbec pusu. To se ovšem změnilo, když se její příběh dostal do rádia, které potom ženě darovalo poukaz na operaci zubů.
14.10.2016 23:00 |

podobné články

Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to!

 
Jestliže chcete něco udělat se svou postavou, je ten nejvyšší čas, abyste si zvýšili svou fitness motivaci. Nejedná se o žádnou čakru či mantru, kterou byste si museli odříkávat před odchodem do posilovny ani o žádná složitá pravidla, jež byste byli nuceni učit se nazpaměť. Možná patříte mezi věčné začátečníky, jež se možná do něčeho po hlavě vrhnou a zapálí se prakticky pro jakoukoli aktivitu, jenže i přes počáteční přepálený start jejich nadšení opadne a je po výsledku. Přestaňte se vymlouvat a trochu svou fitness motivaci nakopněte. Je-li vaším cílem krásná, pevná a dokonalá postavička jako lusk, sezením u televize a sledováním Ulice či Ordinace rozhodně kila dolu neshodíte. Chce to odhodlání, řád, chuť a v neposlední řadě i onu fitness motivaci. A právě na tu se zaměříme v dnešním článku. Nastavte si REÁLNÉ cíle Jestliže jste si za svůj cíl dali zhubnout 10 kilo během měsíce, pak věřte, že s tímto přístupem zklamete sami sebe. S největší pravděpodobností neuspějete a bude vůbec štěstí, když vydržíte měsíc něco dělat. Snažte se nastavit si takové cíle, které jsou reálné a tedy i dosažitelné. Ani ta sebevětší fitness motivace vám nemůže k tomu, abyste během měsíce zhubli tolik kilo… Sledujte své výsledky Abyste mohli sledovat své výsledky, udělejte si šikovnou tabulku a do té si pečlivě zaznamenávejte své měření – kila, centimetry, čas, počet opakování. Když budete mít přehled o tom, jak se zlepšujete, vaše fitness motivace rovněž půjde nahoru. Zaměřte svou pozornost JENOM na sebe Uvědomte si, že ať děláte co děláte a ať je vaše fitness motivace sebevětší, pokaždé se najde někdo, kdo bude rychlejší, pevnější, svalnatější či silnější nežli vy. Nevadí. Vy veškerou svou pozornost zaměřte pouze na sebe a zapomeňte na ostatní. Ty ať se starají o sebe. Ostatní se také nezajímají o to, kolik jste dneska udělali... Čtěte více Příspěvek Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Daniel Radcliffe: Doma jsme chodili s rodiči nazí

 
Herec Daniel Radcliffe (20) neměl problém svléknout se do naha a pobíhat po jevišti v hlavní roli divadelní hry Equus. Teď konečně víme proč! Nikdy se totiž doma s rodiči za svá obnažená těla nestyděli a domě chodili běžně ´naostro´!
31.07.2009 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (293 článků)

Daniel Radcliffe nemá problém se svléknout, chodili doma s rodiči nazí

 
Herec Daniel Radcliffe neměl problém svléknout se do naha a pobíhat po jevišti v hlavní roli divadelní hry Equus. A teď konečně vyjevil dvacetiletý představitel filmového Harryho Pottera, proč pro něj není nahota problém. Nikdy se totiž doma s rodiči nestyděli za svá obnažená těla.
31.07.2009 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (293 článků) , Harry Potter (1410 článků)

Policista skočil do auta zlodějů a zastřelil řidiče!

 
INFOGRAFIKA/VIDEO: Akční scénu, za kterou by se nestyděli ani hrdinové německého televizního seriálu, předvedli v pátek v noci policisté v Olomouci při pronásledování zlodějů aut.
18.12.2009 10:55 |

podobné články

Tatínek Petr si užíval sexuální orgie ve třech!

 
Sodoma Gomora! Tak by se daly shrnout erotické hrátky ve vířivce a sauně, které se odehrají mezi tatínkem Petrem Machalou (42) a dvěma maminkami Andreou a Šárkou. Musíme podotknout, že všichni tři účastníci byli nazí a vůbec se před sebou nestyděli. Maminky se mezi sebou navíc předháněly, která tátu Petra uspokojí více!
06.10.2010 18:00 |

podobné články

Zhubla 127 kilo, aby se za ni synové nestyděli

 
Sedmačtyřicetiletá žena je rekordmankou v hubnutí. Z více jak 220 kilogramů zhubla na 95. A pokračuje dál! Kupředu ji pohánějí její dva synové. Chce, aby měli matku, za kterou se nemusí stydět!
08.04.2011 05:05 |

podobné články

Okradená Aneta Langerová: Zloději z ní vytáhli další peníze

 
Drzost lapků nezná mezí. Nejenže zpěvačku Anetu Langerovou  (24) před pár týdny sprostě vykradli a připravili ji o všechny záznamy její práce za posledních sedm let, navíc se nestyděli ani ozvat se a vytáhnout z ní ještě peníze navíc! Super.cz zjistil, že zpěvačce za tučný obnos vrátili její vlastní notebook.
09.06.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (514 článků)

Morbidní zábava ve Slaném. Tanec s mrtvou srnou!

 
Víkendový myslivecký ples ve Slaném se změnil ve zvrhlou zábavu s mrtvými zvířaty. Fotografie, na kterých hosté pózují se srnou - tančí s ní a dávají jí do tlamy doutník, se nestyděli zveřejnit i na sociální síti Facebook.
23.01.2012 15:10 |

podobné články

GALERIE: Google zachytil další dvojici při SEXU! Podívejte se!

 
Služba Google Street View se opět vyznamenala a natočila souložící dvojici. Tito milenci se ovšem na rozdíl od jiných nestyděli a ještě zamávali do kamery.
11.04.2013 16:15 |

podobné články

Odhalení ze světa sexu: Třetina mužů žárlí na vibrátory!

 
Magazín Glamour slavil dvanácté narozeniny. Ač ještě neplnoletý, rozhodl se provést »lechtivý« výzkum mezi muži. No jistě, ohledně sexu! Účastnilo se ho 1131 mužů, kteří se nestyděli odpovídat. A divili byste se, na co všechno se přišlo! Nabízíme vám pár věci, které jste určitě netušili!
27.05.2013 05:10 |

podobné články

VIDEO: K.O. brutálním kopem do hlavy, Švédka úřadovala při zápase v kleci

 
Ženské ultimátní zápasy v kleci získávají na oblibě a není divu. I zástupkyně něžného pohlaví se umí rozjet na plné obrátky a předvést údery, za které by se nestyděli ani mužští šampioni. Posledním důkazem je Švédka Holly Holmová.
25.07.2013 11:55 |

podobné články

VIDEO: Velká parádička v americkém fotbale. Tohle rozehrání nikdo nečekal

 
Americký fotbal přináší stejně jako každý sport fantastické momenty. Tady je jeden z nich. Za tuto parádičku by se nestyděli ani Messi a Ronaldo.
22.09.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Výprodejové šílenství v Americe Lidé se chtěli zabít! Kvůli slevám!

 
V USA proběhl tradiční výprodejový svátek Black Friday (černý pátek). Kvůli až devadesátiprocentním slevám si lidé šli doslova po krku. Ve snaze získat levné oblečení či elektroniku se nestyděli přetahovat se o zboží, rvát se a dokonce na sebe útočit zbraněmi.
02.12.2013 09:50 |

podobné články

Rychtář útočí na Oscara: Sehrál scény, za které by se nestyděli ani v Hollywoodu!

 
Kamera, klapka, akce! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (56) se minul povoláním. Na povel sehraje jakoukoliv scénu, která od něj situace vyžaduje. Stačí jen navléct černý kostým, nasadit utrápený výraz, spustit moře slz, přizvat ke všemu své parťáky: zvukaře Standu a manažera Petra Veselého a zavolat televizní štáby. A srdceryvný doják je na světě...
20.09.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6787 článků) , Josef Rychtář (1362 článků) , Josef Veselý (68 článků)

25 let od sametu: Unikátní ON-LINE minutu po minutě. Když na Národní třídě bili děti!

 
17. listopadu 1989 na Národní třídě v Praze tekla krev. Dav studentů tam uvěznily policejní kordony, do práce se pustily obušky pohotovostních pluků a červených baretů. Nepomohly ani květiny, které studentky začaly spontánně zasouvat za štíty těžkooděnců. Jak k masakru došlo, budeme v pondělí 17. 11. 2014 sledovat minutu po minutě na Blesk.cz v unikátním on-line přenosu! Vraťte se s námi do minulosti, kdy se esenbáci nestyděli mlátit děti!
17.11.2014 16:10 |

podobné články

Lidské hyeny! Muži se nestyděli okrást slepého, pátrá po nich policie

 
Policie z Olomoucka hledá pachatele, kteří v Prostějově napadli a okradli postiženého muže. Z kapes mu vzali peněženku i osobní věci.
11.01.2015 21:16 |

podobné články

Poznáte, které české moderátorce patří tyhle neuvěřitelné svaly? Za takové by se nestyděli ani chlapi!

 
Hanka Mašlíková  (32) je jednoznačně nejpevnější modelkou u nás. Česká sexbomba na sobě nemá gram tuku navíc a její tělo je samý sval. Denně dře v posilovně, její tréninky by nevydržel ani hodně trénovaný chlap, zvedá váhy jako profesionální sportovci z řad mužů. A to vše pod dohledem přítele, Mistra Evropy v MMA Andrého Reinderse.
07.03.2015 09:00 |

podobné články

Žádná žena v domácnosti, ale hazardér: Zpěvák Vítek svého muže přivádí do infarktových stavů

 
Kdo je u nich doma větší chlap, je jasné už dávno, zpěvák Pavel Vítek a jeho manžel, producent Janis Sidovský, se to redakci Super.cz nestyděli už před časem říci . A proto možná někoho překvapí, že Pavel přitom jinak není žádná uťáplá kuchtička od sporáku, ale docela odvážný týpek!
27.03.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (103 článků) , Janis Sidovský (72 článků)