Abraham vyrovnal své letošní maximum, bodoval v San Marinu

Karel Abraham bodoval jako jediný z českých jezdců ve Velké ceně San Marina silničních motocyklů. V královské třídě MotoGP obsadil 11. místo a vyrovnal svůj nejlepší výsledek sezony, jehož dosáhl v srpnu v Indianapolis.
14.09.2014 15:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků)

Abraham i Kornfeil dojeli v San Marinu dvanáctí

Ve Velké ceně San Marina bodovali oba čeští motocyklisté v kubatuře do 125 ccm. Jakub Kornfeil skončil na 12. místě. Miroslav Popov, který startoval díky divoké kartě, dojel hned za ním a v šampionátu získal body poprvé v kariéře. Karel Abraham v královské třídě MotoGP obsadil 12. místo a po dvou nedokončených závodech rovněž bodoval.
04.09.2011 16:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Miroslav Popov (19 článků)

Abraham vyrovnal své maximum v MotoGP. Ve Valencii dojel sedmý

Karel Abraham zakončil sezonu mistrovství světa silničních motocyklů sedmým místem. Český jezdec tak vyrovnal ve Velké ceně Valencie své dosavadní maximum v šampionátu MotoGP. Vyhrál vicemistr světa Dani Pedrosa.
11.11.2012 15:40 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Karel Abraham (345 článků)

Kornfeil v Británii vyrovnal pátým místem své maximum

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Británie pátou pozici a vyrovnal svůj nejlepší výsledek v sezoně i kariéře. Druhý český jezdec ve třídě Moto3 Karel Hanika byl dvanáctý, bodoval i Karel Abraham v MotoGP třináctým místem.
31.08.2014 19:15 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil bodoval v San Marinu, kde dojel třináctý. Abraham s Peškem nedokončili

Český motocyklista Jakub Kornfeil dojel v Grand Prix San Marina v kubatuře Moto3 třináctý a poosmé v sezoně dokázal bodovat. V průběžném pořadí šampionátu ale klesl o jednu příčku na desáté místo.
15.09.2013 16:50 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (157 článků)

Abraham byl v kvalifikace pětadvacátý, ale závod v San Marinu nepojede

Motocyklový závodník Karel Abraham se sice kvalifikoval do Velké ceny San Marina 25. časem, ale do závodu kvůli zdravotnímu stavu nenastoupí. V kategorii Moto2 se tak představí pouze Lukáš Pešek, který byl o pět míst horší.
04.09.2010 17:25 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (345 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Abraham pojede v San Marinu ze čtvrté řady. Pole position má Pedrosa

Španěl Dani Pedrosa ovládl sobotní kvalifikaci Velké ceny San Marina a do nedělního závodu MotoGP odstartuje z první příčky. Český jezdec Karel Abraham skončil jedenáctý a vyjede ze čtvrté řady.
15.09.2012 17:45 |

Finsko si proti San Marinu otevřelo střelnici

Fotbalisté Finska nastříleli San Marinu za poločas sedm gólů a po výsledku 8:0 zaznamenali své první vítězství ve skupině E kvalifikace o mistrovství Evropy 2012.
17.11.2010 21:30 |

Baroš prokázal instinkt zabijáka. Vyrovnal střelecký rekord

Útočník Milan Baroš vstřelil San Marinu čtyři góly a v historii české reprezentace vyrovnal výkon Jana Kollera.
10.09.2009 06:25 |

Osobnosti: Jan Koller (80 článků) , Milan Baroš (343 článků)

VC San Marina: Abraham byl po předchozích karambolech dvanáctý

Motocyklový závodník Karel Abraham dojel v rámci VC San Marina ve třídě MotoGP na 12. příčce. Stejné umístění si připsal Jakub Kornfeil ve třídě do 125 ccm. Hned za ním skončil Miroslav Popov, který v závodě MS poprvé bodoval.
04.09.2011 12:25 |

Kornfeil dojel v Brně po spanilé jízdě sedmý. Smolař Abraham nedokončil

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně České republiky sedmé místo v kubatuře do 125 ccm a vyrovnal své letošní maximum v mistrovství světa. Naopak druhý stálý český jezdec v šampionátu Karel Abraham pokračoval ve smolné brněnské sérii a svoji domácí premiéru v královské třídě MotoGP nedokončil.
14.08.2011 17:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků)

Abraham dojel jedenáctý, Pešek zase nedokončil

Abraham dojel v San Marinu jedenáctý
06.09.2009 13:40 |

V obnovené GP Argentiny bodoval z českých jezdců jen Abraham

V obnovené Velké ceně Argentiny silničních motocyklů bodoval ze tří českých jezdců jen Karel Abraham. V MotoGP obsadil 13. místo při dalším triumfu obhájce titulu Španěla Marca Márqueze.
27.04.2014 20:50 |

Osobnosti: Karel Abraham (345 článků) , Marc Márquez (15 článků)

Kornfeil skončil v Assenu po stíhací jízdě jedenáctý, bodoval i Abraham

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Nizozemska v třídě Moto3 jedenácté místo, poté co se musel kvůli pádu soupeře dotahovat z třetí desítky. Karel Hanika měl závod v Assenu skvěle rozjetý na umístění v první pětce, ale po nehodě ho nedokončil. V MotoGP bodoval Karel Abraham na 14. pozici, i osmý závod sezony vyhrál mistr světa Španěl Marc Márquez.
28.06.2014 14:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Abraham v San Marinu ošklivě upadl, za titulem míří Lorenzo

Jorge Lorenzo vyhrál Velkou cenu San Marina a udělal velký krok k celkovému prvenství mistrovství světa. Jeho hlavní rival Dani Pedrosa totiž nedojel do cíle a tak má Lorenzo náskok už 38 bodů. Do konce sezony zbývá pět závodů.
16.09.2012 15:50 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Kvitová se posunula na 4. místo žebříčku, Berdych vyrovnal maximum

Česká tenistka Petra Kvitová se po druhém triumfu ve Wimbledonu posunula na čtvrté místo světového žebříčku. Tomáš Berdych vyrovnal své maximum a je pátý, do čela mužského pořadí se vrátil srbský vítěz londýnského grandslamu Novak Djokovič.
07.07.2014 10:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1398 článků) , Novak Djokovič (539 článků) , Petra Kvitová (1500 článků)

Abraham má mononukleózu. Lékaři mu doporučili klid, přesto bude startovat v USA

Motocyklový závodník Karel Abraham bude navzdory zdravotním problémům startovat v neděli v dalším pokračování seriálu mistrovství světa MotoGP na americkém okruhu Laguna Seca. V minulém týdnu Abraham onemocněl mononukleózou, po dnešním lékařském vyšetření však odletěl do zámoří. V neděli ve Velké ceně Německa na Sachsenringu skončil Abraham na předposledním 18. místě.
15.07.2013 18:10 |

Motocyklista Pešek ukončil v San Marinu černou sérii bez bodu

Český motocyklista Lukáš Pešek po sedmi závodech konečně bodoval.
05.09.2010 13:15 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků)

Báječný Ronaldo dal dva góly a VYROVNAL REKORD španělské ligy

38 ligových gólů nasázel v letošní ligové sezoně Cristiano Ronaldo z Realu Madrid a vyrovnal tak historické maximum. Sedm týmů včetně Zaragozy Jiřího Jarošíka stále nemá jistou záchranu.
15.05.2011 23:55 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (481 článků) , Jiří Jarošík (41 článků)

Abraham s Peškem odstartují do VC San Marina ze třetí řady

Čeští motocykloví závodníci ve třídě do 250 ccm Karel Abraham a Lukáš Pešek se na startu nedělní Velké ceny San Marina postaví se svými stroji Aprilia vedle sebe ve třetí řadě.
05.09.2009 17:05 |