Abraham VC Francie nedojel, triumfoval Španěl Lorenzo

Velkou cenu Francie motocyklů v Le Mans ve třídě MotoGP ovládl Španěl Jorge Lorenzo, Čech Karel Abraham závod nedokončil po pádu.
20.05.2012 15:50 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Abraham v San Marinu ošklivě upadl, za titulem míří Lorenzo

Jorge Lorenzo vyhrál Velkou cenu San Marina a udělal velký krok k celkovému prvenství mistrovství světa. Jeho hlavní rival Dani Pedrosa totiž nedojel do cíle a tak má Lorenzo náskok už 38 bodů. Do konce sezony zbývá pět závodů.
16.09.2012 15:50 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Dani byl dnes odvážný, ale příště to bude opačně, slíbil Lorenzo

Lorenzo, Pedrosa, Lorenzo, Pedrosa….. V posledním, nervydrásajícím kole závodu MotoGP v Brně si čtyřikrát vyměnili místo v čele. Cílem projel jako první Dani Pedrosa, jeho španělský krajan a lídr šampionátu Jorge Lorenzo zůstal těsně druhý.
26.08.2012 18:15 |

Lorenzo vyhrál kvalifikaci MotoGP v Aragonii, Abraham skončil čtrnáctý

Dramatickou kvalifikaci na Velkou cenu Aragonie silničních motocyklů ovládl Španěl Jorge Lorenzo, který těsně zdolal krajana Daniho Pedrosu a Brita Cala Crutchlowa.
29.09.2012 16:35 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků)

Lorenzo je mistrem světa, v Austrálii vyhrál Stoner

Španěl Jorge Lorenzo se stal mistrem světa motocyklového šampionátu MotoGP. Na Velké ceně Austrálie totiž už ve druhém kole upadl jeho hlavní rival Dani Pedrosa. Na okruhu Philip Island vyhrál Casey Stoner, Čech Karel Abraham dojel devátý.
28.10.2012 06:50 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (347 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Král Rossi je zpátky! Sešroubovaný Lorenzo dojel po heroickém výkonu na pátém místě

Dva velké hrdiny měla motocyklová Grand Prix Nizozemska. Tříleté čekání na vítězství ukončil legendární italský jezdec Valentino Rossi, který oslavil jubilejní 80. triumf v MotoGP. Tím druhým je Španěl Jorge Lorenzo, který i se zlomenou klíční kostí dojel na skvělém pátém místě. Český jezdec Karel Abraham skončil v královské kubatuře na 15. příčce.
29.06.2013 17:20 |

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků) , Karel Abraham (347 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

BRAVO! ABRAHAM skončil v Jerezu sedmý. Vyhrál domácí Lorenzo

Karel Abraham předvedl ve Velké ceně Španělska skvělý výkon a skončil sedmý. Z vítězství se raduje domácí Jorge Lorenzo.
03.04.2011 15:10 |

Abraham byl v kvalifikaci na Grand Prix USA třináctý

Kvalifikaci na Velkou cenu USA MotoGP vyhrál Španěl Jorge Lorenzo na Yamaze. Český motocyklista Karel Abraham odstartuje do nedělního závodu ze třinácté pozice.
24.07.2011 09:25 |

Abraham má za sebou oficiální testování. Byl dvanáctý

Český jezdec týmu Cardion AB Karel Abraham zajel dvanáctý nejrychlejší čas v prvním dnu úvodního předsezonního testování motocyklů třídy MotoGP v malajském Sepangu. Nejrychlejší byl Španěl Jorge Lorenzo na Yamaze.
31.01.2012 18:40 |

Abraham dojel v trénincích na GP Kataru na 11. a 12. místě

Druhý páteční trénink na Velkou cenu Kataru, první závod nového ročníku MS silničních motocyklů, vyhrál Španěl Jorge Lorenzo na Yamaze. Český závodník Karel Abraham ze stáje Cardion AB Motoracing obsadil až 12. pozici
06.04.2012 21:50 |

Abraham upadl v kvalifikaci na GP Kataru, přesto byl desátý

Český jezdec Karel Abraham obsadil v sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Kataru silničních motocyklů solidní desáté místo a do nedělního závodu MotoGP odstartuje ze čtvrté řady. Pole position si zajistil časem 1:54,634 Španěl Jorge Lorenzo.
07.04.2012 21:10 |

Abraham se vrátil po zranění. V kvalifikaci na VC USA byl čtrnáctý

Vítězem kvalifikace na Velkou cenu USA silničních motocyklů v Laguna Seca ve třídě MotoGP se stal Španěl Jorge Lorenzo. Čech Karel Abraham zajel čtrnáctý nejrychlejší čas a do závodu odstartuje z páté řady.
29.07.2012 09:45 |

Lorenzo je mistrem světa v MotoGP, Elías v Moto2

Španělští motocykloví jezdci Jorge Lorenzo a Toni Elías si dnes v Malajsii zajistili tituly mistrů světa ve svých třídách. Lorenzo má po třetí příčce z okruhu v Sepangu nedostižný náskok v královské kubatuře Moto GP, Elías ovládl premiérový ročník Moto2.
10.10.2010 11:35 |

Osobnosti: Toni Elías (3 články) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Abraham je zpátky. Do Velké ceny Francie vyjede z šesté řady

Karel Abraham vyjede do Velké ceny Francie v Le Mans ze šesté řady, v sobotní kvalifikaci totiž obsadil 18. místo. Pole position vybojoval Španěl Marc Marquez.
18.05.2013 17:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků)

Abraham má mononukleózu. Lékaři mu doporučili klid, přesto bude startovat v USA

Motocyklový závodník Karel Abraham bude navzdory zdravotním problémům startovat v neděli v dalším pokračování seriálu mistrovství světa MotoGP na americkém okruhu Laguna Seca. V minulém týdnu Abraham onemocněl mononukleózou, po dnešním lékařském vyšetření však odletěl do zámoří. V neděli ve Velké ceně Německa na Sachsenringu skončil Abraham na předposledním 18. místě.
15.07.2013 18:10 |

VC USA: Lorenzo měl ošklivý pád při kvalifikace, kterou vyhrál

Hořký pocit vítězství v kvalifikaci na Velkou cenu Spojených států ve třídě Moto GP prožil Španěl Jorge Lorenzo. Ačkoliv se v ní prezentoval nejrychlejším časem, tak kvůli pádu možná nenastoupí do závodu.
05.07.2009 09:20 |

Kvalifikaci MotoGP v Laguna Seca vyhrál Jorge Lorenzo

Španěl Jorge Lorenzo vyhrál sobotní kvalifikaci devátého závodu seriálu mistrovství světa silničních motocyklů v kategorii Moto GP na americkém okruhu Laguna Seca.
25.07.2010 00:50 |

VC České republiky: Páteční trénink třídy MotoGP ovládl Lorenzo

Španěl Jorge Lorenzo potvrdil před Velkou cenou České republiky silničních motocyklů své výsostné postavení v letošní sezoně. Z Čechů byl zatím nejlepší patnáctý Jakub Kornfeil v kubatuře do 125 ccm.
13.08.2010 15:35 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků)

Lídr MS Lorenzo slavil v Brně sedmou výhru v sezoně MotoGP

Španěl Jorge Lorenzo na yamaze vyhrál v Brně závod královské motocyklové třídy MotoGP, vybojoval sedmé vítězství v sezoně a upevnil si vedení v mistrovství světa. Na druhém místě dnes skončil jeho krajan a hlavní pronásledovatel v průběžném pořadí Dani Pedrosa na hondě před Australanem Caseym Stonerem na ducati.
16.08.2010 18:00 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Casey Stoner (46 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Španěl Lorenzo vynechá finále MotoGP ve Valencii

Španělský jezdec třídy MotoGP Jorge Lorenzo se nezúčastní posledního závodu mistrovství světa silničních motocyklů na domácím okruhu ve Valencii.
02.11.2011 17:25 |