Lukáš Pešek odstartuje z desáté příčky
25.07.2009 18:25 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků)

Kornfeil vyjel v kvalifikaci sedmé místo, Abraham skončil devátý

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil odstartuje do domácí Velké ceny v Brně ze třetí řady, v kvalifikaci třídy Moto3 obsadil sedmé místo. Do třetí řady se postaví i Karel Abraham, který v kvalifikaci MotoGP skončil devátý.
25.08.2012 14:50 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků)

Český závodník Karel Abraham absolvoval v kvalifikaci kategorie MotoGP Velké ceny Německa silničních motocyklů dva pády a obsadil 13. místo. Pole position pro devátý závod sezony si na Sachsenringu vyjel Australan Stoner.
16.07.2011 16:10 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků)

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Abraham v prvním tréninku dvěstěpadesátek devátý, Pešek šestnáctý

Český závodník Karel Abraham zajel v pátek devátý nejrychlejší čas v prvním volném tréninku třídy do 250 ccm na nedělní Velkou cenu České republiky silničních motocyklů.
14.08.2009 17:45 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Kornfeil dojel v posledním tréninku v Brně pátý, Abraham devátý

Jakub Kornfeil byl pátý nejrychlejší v závěrečném tréninku třídy Moto3 na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů v Brně a navázal na třetí místo z pátku. Karel Abraham v MotoGP skončil devátý.
25.08.2012 11:50 |

Korfnfeil byl v kvalifikaci čtrnáctý, Abraham se nezúčastnil

Český závodník Jakub Kornfeil zajel v sobotní kvalifikaci třídy Moto3 na nedělní GP Velké Británie silničních motocyklů na okruhu v Silverstone čtrnáctý čas. V kategorii MotoGP český závodník Karel Abraham kvůli zranění ruky nestartuje.
16.06.2012 18:00 |

Abraham má mononukleózu. Lékaři mu doporučili klid, přesto bude startovat v USA

Motocyklový závodník Karel Abraham bude navzdory zdravotním problémům startovat v neděli v dalším pokračování seriálu mistrovství světa MotoGP na americkém okruhu Laguna Seca. V minulém týdnu Abraham onemocněl mononukleózou, po dnešním lékařském vyšetření však odletěl do zámoří. V neděli ve Velké ceně Německa na Sachsenringu skončil Abraham na předposledním 18. místě.
15.07.2013 18:10 |

Abraham i přes těžký pád nastoupil do kvalifikace, s Peškem vyjedou až z osmé řady

Čeští motocyklisté Lukáš Pešek a Karel Abraham do nedělní Velké ceny v Indianapolisu odstartují z osmé řady. V dnešní kvalifikaci dojel Pešek na 22. místě, Abraham se umístil hned za ním. V kategorii Moto3 si Jakub Kornfeil vyjel 16. příčku.
17.08.2013 22:35 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (347 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Závodník královské kategorie MotoGP Abraham nepojede v Silvestrone

Motocyklový jezdec Karel Abraham definitivně potvrdil, že se o víkendu nepředstaví v závodě mistrovství světa na britském okruhu Silverstone. Abraham se rozhodl doléčit poraněné rameno, které si pohmoždil před dvěma týdny po pádu v kvalifikaci v Indianapolis.
28.08.2013 13:05 |

VC Německa: Abraham zajel v kvalifikaci životní výsledek, Pešek byl třináctý

Na skvělém pátém místě skončil český motocyklový jezdec Karel Abraham v kvalifikaci na Velkou cenu Německa ve třídě do 250 ccm, když v jejím úvodu dokonce vedl.
18.07.2009 16:35 |

Abraham dojel v kvalifikaci na poslední závod sezony sedmý

Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Valencie silničních motocyklů sedmý čas a do posledního závodu sezony v kategorii do 250 ccm odstartuje ze druhé řady.
07.11.2009 18:00 |

Abraham s Peškem vyhořeli v kvalifikaci

Čeští motocyklisté Karel Abraham a Lukáš Pešek skončili v kvalifikaci na Velkou cenu Španělska na 25. respektive 33. místě.
01.05.2010 17:15 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (347 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Pešek byl v kvalifikaci na VC Indianapolis patnáctý, Abraham k ní nenastoupil

Motocyklista Lukáš Pešek odstartuje ve třídě Moto2 světového šampionátu z 15. místa. Jeho krajan Karel Abraham po doporučení lékařů ke kvalifikaci nenastoupil. Jakub Kornfeil si v kubatuře do 125 ccm vyjel 18. pozici.
29.08.2010 01:20 |

Abraham skončil desátý v kvalifikaci Velké ceny Austrálie

Český motocyklista Karel Abraham uzavřel v kvalifikaci na GP Austrálie pořadí první desítky.
16.10.2010 09:45 |

Abraham má za sebou KŘEST OHNĚM. V první kvalifikaci v MotoGP byl patnáctý

Český motocyklový závodník Karel Abraham obsadil v Kataru ve své první kvalifikaci v elitní třídě MotoGP patnácté místo z šestnácti účastníků. Do úvodní Grand Prix sezony tak vyrazí z páté řady.
19.03.2011 20:10 |

Abraham si vyjel v kvalifikaci 16. místo, Kornfeil čtrnácté

Karel Abraham obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Francie silničních motocyklů předposlední 16. místo.
14.05.2011 16:15 |

Abraham zajel HRŮZNOU kvalifikaci. UPADL A BYL POSLEDNÍ

Motocyklista Karel Abraham odstartuje do nedělní VC Katalánska z posledního, 15. místa. Nejrychlejší byl v kvalifikaci královské kubatury MotoGP poprvé v kariéře Ital Simoncelli, na kterého český jezdec ztratil 3,2 sekundy.
04.06.2011 15:45 |

Abraham byl v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů jedenáctý nejrychlejší čas. Pole position si zajistil Australan Casey Stoner.
02.07.2011 15:55 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (347 článků)

Abraham v kvalifikaci dvakrát upadl a zajel třináctý čas

Český jezdec Karel Abraham měl v kvalifikaci MotoGP na nedělní Velkou cenu Německa dva pády a musel se spokojit s třináctým místem na startu.
16.07.2011 21:40 |