Článek

ABBA by se mohla vrátit při Williamově svatbě

 
Bývalá zpěvačka švédské popové skupiny ABBA Agnetha Fältskogová prohlásila, že by se znovu ráda vrátila na pódium se svými bývalými kolegy.
31.12.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Agnetha Fältskog (7 článků)
Podobné články

Vrátí se Abba? Mamma Mia!

 
Zazpívali Waterloo a udělali díru do světa. To bylo v roce 1974 v soutěži Eurovize. Švédská skupina ABBA jedním songem na dlouhou dobu dobyla první příčky hitparád po celém světě. A další hity na sebe nenechaly dlouho čekat. Teď ABBA zvažuje velkolepý návrat, tedy alespoň její pánská polovina. Dvojice zpěvaček se zatím nevyjádřila…
02.04.2010 05:05 |

podobné články

Fenomenální ABBA zavítá do Prahy: Interaktivní výstava fandy potěší

 
Legendární švédská skupina ABBA si pro fanoušky připravila překvapení. Unikátní multimediální výstava startuje už pozítří. Dovíte se na ní vše, co vás o vzniku, tvorbě a úspěších kapely zajímá. Bohatý doprovodný program vás vtáhne do atmosféry doby, ve které ABBA patřila k největším hvězdám pop music.
05.05.2011 15:15 |

podobné články

Švédské muzeum skupiny ABBA otevřelo, vstupné je 600 korun

 
Muzeum věnované legendární švédské popové skupině ABBA se v úterý otevřelo ve Stockholmu. Mezi exponáty bude mimo jiné množství kostýmů, které známá čtveřice v době své největší slávy v 70. letech nosila. Návštěvníci si budou moci i zazpívat a zatancovat po boku svých idolů vytvořených počítačem jako 3D hologramy. Jak nicméně uvedl jeden ze členů skupiny, Björn Ulvaeus, otevření muzea neznamená, že se ABBA dává znovu dohromady.
07.05.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Björn Ulvaeus (8 článků)

ABBA má vlastní muzeum. Místo, kde se stanete pátým členem skupiny

 
Legendární švédská popová skupina ABBA má ode dneška ve Stockholmu své oficiální muzeum. Fanoušci, kteří podle serveru spiegel.de v něm budou mít pocit jako "pátý" člen kapely, si tu se svými idoly díky trojrozměrné technice mohou zatancovat a zazpívat. Na ty největší šťastlivce pak čeká telefonát od některého ze čtyř členů skupiny. ABBA, která je stále mimořádně populární, ale hudební návrat nechystá. 
07.05.2013 16:15 |

podobné články

ABBA v exkluzivním rozhovoru: Žádný marketingový plán nebyl, jen dobré písničky

 
Před čtyřiceti lety zvítězila švédská popová skupina ABBA v televizní soutěži Eurovision Song Contest. Stalo se to v britském Brightonu a ona přesvědčila diváky písničkou Waterloo. Její následující kariéra zaznamenala strmý vzestup a ABBA se stala jednou z nejslavnějších popových skupin hudební historie.
10.10.2014 04:20 |

podobné články

Cher vydá v září album cover verzí písní skupiny ABBA

 
Zpěvačka Cher se v červenci představila po delší době na stříbrném plátně jako herečka. Zahrála si v muzikálu Mama Mia! Here We Go Again matku Donny Sheridanové (tu představuje Meryl Streep) a zazpívala hit skupiny ABBA Fernando. A v pátek 28. září se její fanoušci můžou těšit na celé album cover verzí skupiny ABBA. Cher ho vydává pod názvem Dancing Queen.
13.08.2018 10:35 |

podobné články

Zpěvačka naznačila, že ABBA se může vrátit

 
Někdejší královna diskoték ABBA se podle serveru NME může vrátit na pódia příští rok. Zpěvačka Agnetha Faltskogová to nepřímo naznačila v rozhovoru pro německé noviny Welt am Sonntag.
11.11.2013 14:16 |

podobné články

Skupina ABBA se už opravdu nikdy nevrátí

 
Björn Ulvaeus z již nefungující legendární švédské popové čtveřice ABBA minulý týden uvedl, že formace nebude už nikdy koncertovat. Vyvrátil tak několik měsíců trvající dohady o tom, že by se mohla krátkodobě vrátit na pódia při příležitosti 40. výročí vydání alba Waterloo.
25.12.2014 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Björn Ulvaeus (8 článků)

Londýnská radnice zakázala party proti královské svatbě

 
Radnice londýnské čtvrti Camden, vyhlášené oblasti oblíbené mezi umělci a liberálně smýšlejícími lidmi, nedovolí party na odpor svatby britského korunního prince Williama. Republikánská skupina s příznačným názvem Republic žádala radní, aby v pátek 29. dubna zavřeli část ulice a dovolili příznivcům oslavovat republiku a protestovat proti monarchii i Williamově svatbě.
13.04.2011 15:30 |

podobné články

ABBA se sešla, ale zpívat nechtěla

 
Čtyři členové skupiny ABBA se ve středu sešli při otevření hudební restaurace inspirované muzikálem Mamma Mia! ve Stockholmu.
21.01.2016 11:40 |

podobné články

Svatba prince Williama se blíží!

 
Britové se dohadují, kdy princ William oznámí zasnoubení s přítelkyní Kate Middletonovou. Z královské mincovny pronikly informace, že se připravují pamětní mince k Williamově svatbě, píše v neděli Mail on Sunday.
17.10.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (918 článků)

Bratr lady Di bude na Williamově svatbě sedět vzadu!

 
Strýc prince Williama, bratr jeho matky Diany, Earl Spencer byl sice na svatbu synovce s Kate Middleton pozván, ale na dobrém místě sedět nebude. Obřad bude sledovat ze zadních řad! Alžběta II. mu prý neodpustila, že ze smrti Diany obviňoval královskou rodinu.
24.04.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Kate Middleton (918 článků) , Diana Spencer (22 článků)

Princ Harry na svatbě žertoval o Williamově pleši

 
I princ Harry dobře ví, že ze synů princezny Diany je dnes atraktivnějším právě on.
02.05.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků)

Muži z kapely ABBA napsali nové písně

 
Dva členové legendární švédské skupiny ABBA, Benny Andersson a Björn Ulvaeus, zveřejnili po patnácti letech mlčení dvě nové písničky.
11.05.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Benny Andersson (6 článků) , Björn Ulvaeus (8 článků)

ABBA a "Red Hoti" do síně slávy

 
ABBA, LL Cool J, Red Hot Chili Peppers a Kiss jsou dalšími kandidáty na vstup do americké rock'n'rollové síně slávy. Nominace na poctu, jejíž organizátoři jsou často kritizováni za beostyšnou komerčnost, byly vyhlášeny v USA.
25.09.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: LL Cool J (2 články)

Čtyři dívky se rozhodly, že navážou na skupinu ABBA!

 
Legendární švédská skupina ABBA svými písničkami ovlivnila nejednoho interpreta nebo interpretku. Do jejích hitů se zbláznila i čtveřice dívek, které vystoupily na festivalu na hradě Bouzově.
14.10.2009 17:00 |

podobné články

Putovní výstava věnovaná skupině ABBA začíná v Londýně

 
V Londýně se ve středu otevírá putovní výstava věnovaná švédské skupině ABBA. Organizátoři připravili pro návštěvníky interaktivní expozice se spoustou muziky a memorábilií, která uspokojí i ty největší fanoušky jedné z nejvýraznějších popových skupin 70. let.
27.01.2010 10:40 |

podobné články

Kapely Genesis a ABBA vstoupily do rokenrolové síně slávy

 
Britská rocková kapela Genesis, švédská skupina ABBA nebo bouřliváci The Stooges byli uvedeni do rokenrolové síně slávy, a zařadili se tak po bok hudebních legend jako Rolling Stones nebo Beatles. Informovala o tom agentura AP. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil v pondělí večer v newyorském hotelu Waldorf Astoria.
16.03.2010 08:25 |

podobné články

Osobnosti: The Beatles (73 článků)

Část skupiny ABBA podle listu The Times neodmítá návrat

 
Dva bývalí členové populární švédské hudební skupiny ABBA se nebrání myšlence, že by se dali dohromady kvůli jednomu koncertu, i když v minulých letech to tvrdošíjně odmítali. Benny Andersson listu The Times na dotaz, zda si dovede představit, že by se kvarteto opět sešlo a uspořádalo představení, jež by se natočilo a bylo promítáno na celém světě, odpověděl: "Ano, proč ne?"
26.03.2010 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Benny Andersson (6 článků)