Článek

A zase před volbami! Co mu slíbili? Zle po odchodu Blaška z SPD

 
Odchod europoslance Hynka Blaška z SPD vzbudil rozruch v opozičním hnutí. Sám Hynek Blaško se k tomuto svému kroku vyjádřil na sociálních sítích, kde podal předsedovi SPD i svoji „výpověď“. Reakce Tomia Okamury a dalších na sebe nedaly dlouho čekat: „Zase před volbami? Podezřelé. To není náhoda.“
15.09.2022 11:40 |

podobné články

Podobné články

A zase před volbami! Co mu slíbili? Zle po odchodu Blaška z SPD

 
Odchod europoslance Hynka Blaška z SPD vzbudil rozruch v opozičním hnutí. Sám Hynek Blaško se k tomuto svému kroku vyjádřil na sociálních sítích, kde podal předsedovi SPD i svoji „výpověď“. Reakce Tomia Okamury a dalších na sebe nedaly dlouho čekat: „Zase před volbami? Podezřelé. To není náhoda.“
15.09.2022 16:50 |

podobné články

Změnil se, je radikální, stydím se. Deník N zpovídal bývalé kolegy generála Blaška. A nedopadlo to dobře

 
Na nově zvoleného europoslance za hnutí SPD, generála ve výslužbě Hynka Blaška, se zaměřil server deníkn.cz. Blaško se do Bruselu probojoval z osmého místa kandidátky. Mezi zvolenými europoslanci dostal čtvrtý nejvyšší počet hlasů.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

SPD podalo do Sněmovny již 19 zásadních zákonů v souladu s programem, který slíbili voličům

 
Méně než 14 dní po volbách předseda SPD Tomio Okamura spolu s místopředsedou Radimem Fialou vystoupili na tiskové konferenci, kde například zmínili, že po jednání s pětikoalicí je jasné, že nepočítají, že by ve vedení Sněmovny měl být někdo z SPD. Ti s tím ale nesouhlasí a o místo ve vedení budou usilovat. Okamura zase informoval, že hned po volbách pracují a již podali 19 zákonů v souladu s programem, který slíbili voličům ve volbách.
22.10.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (401 článků) , Radim Fiala (401 článků) , Tomio Okamura (2914 článků)

Kobza (SPD): Blaško měl jasný úmysl SPD poškodit

 
Komentář na facebookovém profilu k odchodu Hynka Blaška z SPD.
15.09.2022 14:05 |

podobné články

Kobza (SPD): Blaško měl jasný úmysl SPD poškodit

 
Komentář na facebookovém profilu k odchodu Hynka Blaška z SPD.
15.09.2022 16:50 |

podobné články

Roman Onderka z ČSSD: ANO kopíruje, co my dělali v Brně už před jedenácti lety. Řekli jsme, že do vlády se stíhanou osobou nepůjdeme, a sliby se mají plnit

 
ROZHOVOR Sociální demokracie by podle poslance a bývalého primátora Brna Romana Onderky měla držet slovo, které dala svým voličům před volbami. „My jsme našim voličům před volbami slíbili, že nepůjdeme do vlády, ve které bude stíhaná osoba. A obávám se, že pokud sociální demokracie nebude dodržovat sliby, které dala před volbami, v dalších volbách ji nebude volit už ani těch sedm a půl procenta,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Roman Onderka. Stejně tak si nedovede představit, že by ČSSD přistoupila na jakoukoli spolupráci či toleranci vlády ze strany Okamurovy SPD.
21.02.2018 18:30 |

podobné články

Asad pustil na svobodu 672 vězňů. Slíbili, že se neobrátí proti vládě

 
Syrská vláda v sobotu oznámila, že propustila 672 vězňů, kteří slíbili, že budou ctít autoritu státu. Podle vlády má krok podpořit proces „usmíření“. Tímto pojmem vláda podle agentury Reuters označuje místní dohody s povstalci, kteří slíbili složení zbraní, respektování vlády nebo odchod do jiných povstaleckých oblastí.
24.06.2017 19:00 |

podobné články

Okamura (SPD): Pan Blaško se urazil, zradil a podrazil voliče. Chtěl být prezident

 
Komentář na facebookovém profilu k odchodu Hynka Blaška z hnutí SPD.
15.09.2022 16:10 |

podobné články

Okamura (SPD): Pan Blaško se urazil, zradil a podrazil voliče. Chtěl být prezident

 
Komentář na facebookovém profilu k odchodu Hynka Blaška z hnutí SPD.
15.09.2022 16:50 |

podobné články

Generál Blaško: Chtějí válku s Ruskem. Erdogan, Putin a provokace. Opusťme NATO

 
ROZHOVOR „Pokud se v Karabachu rozhoří konflikt a Turecko se do něj zapojí, tak bude zle,“ varuje generálmajor a europoslanec Hynek Blaško (SPD) ke konfliktu mezi Arménií a Ázerbájdžánem. Součástí bojů je prý i odvěká snaha zatáhnout Rusko do války. V rozhovoru také komentoval dohodu evropských států ohledně migrace, kterou nepovažuje za řešení. Zdůraznil paradox Itálie, která soudí bývalého premiéra za nevpuštění migrantů do přístavu, ale zároveň prosí, aby si nyní země migranty rozebraly. Ke klimatickému šílenství se podle Blaška navíc přidal koronavirus a dluh Evropské unie. Tuto kombinaci událostí vidí už za hranicí snesitelnosti.
12.10.2020 18:00 |

podobné články

Okamura bude řezat dávky. Hlavně těm, co nemakají. Vypálil i pravdu o Volném, to zase bude zle

 
ROZHOVOR SPD se pokusí zamezit tomu, aby tzv. „nepřizpůsobiví“ zneužívali sociální davky. Návrh zákona je již ve druhém čtení. „Peníze patří slušným lidem, kteří chtějí pracovat, ne nemakačenkům a sociálním parazitům,“ říká k tomu předseda SPD Tomio Okamura. Došlo i na chování a povahu poslance Lubomíra Volného: „Volný se do Sněmovny dostal po mých zádech, díky kampani, kterou zaplatilo SPD, a pak mě před dvěma lety podrazil, veřejně pomlouval a sám od sebe dezertoval, jelikož chtěl kandidovat do Evropského parlamentu,“ prozrazuje Okamura pozadí toho, proč Lubomír Volný se dvěma kolegy opustili řady SPD.
17.02.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2914 článků)

Komunisté se příliš orientují na východ, Okamura chce zase referendum o odchodu z EU. Babiš prý nepreferuje podporu vlády z jejich strany

 
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes zopakoval, že zajištění podpory pro vládu od KSČM a SPD není jeho preferovaná varianta při druhém pokusu o sestavení kabinetu. Upozornil také, že se s SPD rozchází v názoru na vypsání referenda o odchodu z Evropské unie, což SPD označuje za svou zásadní programovou prioritu. Babiš také uvedl, že chce jednat o podpoře vlády s ČSSD, neřekl ale, co by sociálním demokratům byl ochoten nabídnout.
20.02.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24861 článků)

Chudáci za plotem? Generálmajor Blaško zuří kvůli nové migrační krizi: Erdogan vyhrožuje a EU se k němu zase plazí po prd*li!

 
ROZHOVOR „Ne, už je vás tady dost, konec. Buďte tak laskaví, sbalte si svých pět švestek a vraťte se, odkud jste přišli. Vraťte se domů, my už vás tady nechceme,“ vzkazuje migrantům u turecko-řeckých hranic generálmajor a europoslanec Hynek Blaško (SPD) a zároveň stejný přístup doporučuje Evropské unii, která se prý před tureckým prezidentem opět plazí. A média podle Blaška opět manipulují svědomím Evropanů, že „chudáci za plotem“ potřebují pomoc. Ale kdo je sem zval? Ptá se také v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
06.03.2020 21:25 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Plníme náš politický program, který jsme slíbili občanům

 
Poslanecká sněmovna přijala tento týden několik opatření a návrhů zákonů, které hnutí SPD slíbilo občanům před parlamentními volbami v roce 2017.
06.03.2020 16:31 |

podobné články

Zeman na sjezdu SPD zasadil úder nejmenovanému prezidentskému kandidátovi, bavil delegáty, ale v závěru projevu přitvrdil. A sál rázem utichl

 
Na čtvrtém sjezdu hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) vystoupil jako čestný host prezident republiky Miloš Zeman. Pozornost delegátů si získal už tím, že je oslovil jako milé kolegy. A to byl teprve začátek. Prezident toho řekl tolik, že si po ukončení svého projevu vysloužil opravdu dlouhý potlesk. Členy hnutí SPD za celou řadu věcí chválil. Jednou jedinkrát jim však také zle vyčinil. Velmi zle.
09.12.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27455 článků)

Masakr Okamurovy SPD: Ze strany zní silná slova. Migrace, ČT a vážná výzva lidem

 
Komunální volby mají mnoho vítězů, pro hnutí SPD ale měly v řadě případů hořký konec. Jde zejména o krajská města, kde kandidátky okamurovců oscilovaly okolo pěti procent. V několika případech se SPD do zastupitelstva nedostala jen o desítky hlasů – například v Plzni a v Karlových Varech. Přitom v loňských parlamentních volbách dosahovala strana v krajských městech daleko lepších výsledků. Propad je v některých případech opravdu dramatický. Poslanci za SPD, kteří se pro ParlamentníListy.cz k výsledkům vyjádřili, ale výsledek nepovažují za špatný. Nižší čísla jsou údajně důsledkem specifik komunálních voleb. Nosná témata SPD budou prý rezonovat až v eurovolbách, které budou příští rok. Voliči si v nich budou muset vybrat mezi Prahou a Bruselem, jak řekl kandidát SPD na starostu na Praze 10 Jan Čížek. Pro hnutí je problematický i vztah s médii, namátkou jmenujme Českou televizi a nejčtenější deník Blesk.
09.10.2018 04:55 |

podobné články

Zle v SPD. Důvod: Generál Blaško. Raději nečíst

 
Podpora pro konkurenčního kandidáta se nevyplácí. To, že podpořil v Teplickém závodě o senátní křeslo kandidáta Trikolóry místo své domovské SPD, dali její členové pocítit europoslanci Hynku Blaškovi. „Hodně jste mě zklamal," psal asistent poslankyně za SPD. A další člen SPD dodal, že tím skončilo jakékoliv tažení na funkci prezidenta, než vůbec začalo.
02.06.2020 13:25 |

podobné články

Kristelová o soužití bez manžela: Odluku jsme si slíbili předem

 
Před svatbou si slíbili akceptaci odluky, nyní ji prožívají reálně. Takové je soužití moderátorky Kateřiny Kristelové a hokejisty Martina Tůmy, který momentálně působí na Slovensku. Na oddělené životy si oba zvykají, i když jim to prý občas dává zabrat, zvlášť, když jsou rodiči roční Claudie. Další články k tématu: Sestry Kristelovy jsou jak dvojčata, odlišují se jen barvou vlasů Druhé dítě už mít asi nebudu, svěřila se Kateřina Kristelová Kristelová se coby matka svléká šalamounsky, poprsí jí zahalil manžel
06.02.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (858 článků)

Bezdomovci, kterému po útoku v Manchesteru, kde zachraňoval zraněné, slíbili bydlení, je zpátky na ulici!

 
Po útocích v Manchesteru se stal symbolem obětavosti a odvahy. Bezdomovec Stephen Jones (35) totiž pomáhal zraněným před arénou, kde se odpálil atentátník. Za statečnost mu mnozí slíbili pomoci vrátit se do normálního života. Na nových fotkách je však znovu na ulici...
14.06.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Jones (2 články) , Stephen Jones (2 články)