Článek

A vy to prasácky zamítnete... Poslanec STAN, kterého nikdo neznal. Teď se zapsal do dějin. A začal řev

 
Michael Rataj. Poslanec hnutí STAN, kterého doposud neznali ani kolegové poslanci. Po mnoha hodinách vládního řečnění ale musel k pultíku i on. A přednesl projev, který opozici částečně pobavil a částečně nadzdvihl.
17.01.2023 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1850 článků) , Michael Michael (146 článků)
Podobné články

Jak vybrat stan

 
Prázdniny jsou obdobím, kdy nejčastěji kupujeme stan. Stanování je mezi Čechy stále ještě hodně oblíbené, především u mladší populace. Hodí se na víkendové pobyty i dovolené v jednom z mnoha autokempů, i na objíždění letních hudebních festivalů. A někteří z nás ho potřebují i v zimě, při slézání impozantních horských štítů. Pro výběr stanu je rozhodujících několik kritérií. Především je to účel užití, počet osob, pro něž stan pořizujeme a klima, v němž ho budeme stavět. Důležitá je také jeho hmotnost, protože když ho nesete v krosně na zádech, je znát každý dekagram. Stanování ve dvou nebo rodinná dovolená? První, co rozhoduje o výběru vašeho stanu je počet osob, které budou stan současně používat. Jestli se chystáte na dovolenou k moři s dvěma dětmi, je jistě ideální rodinný dvouložnicový stan s předsíňkou, případně stříškou, díky níž budete mít i v nejžhavějších dnech aspoň trochu stínu. V takovém případě ani nezáleží na tom, jak těžký stan bude, protože ho povezete autem. Jestliže se chystáte ve dvou na túru po Čechách nebo dokonce do hor, je hmotnost zásadní. Také nepotřebujete luxusní dvouložnicový stan, stačí pro dvě osoby, maximálně s prostorem pro uložení batohů. Malé, lehčí stany pro jednoho nebo pro 2 osoby, obvykle snadno postavíte i sbalíte. Váha takového stanu se pohybuje kolem 1,5 kg. Jak často chcete stanovat? Jestli chcete stanovat i mimo letní měsíce, je dobré se soustředit na voděodolnost. Na pláži v Itálii to řešit nemusíte, ale když vás přepadne průtrž mračen, jistě nechcete být ihned mokří. V případě podlážky se vyplatí nekupovat nic s odolností nižší než 5 000 mm – 12 000 mm, u stanu pro horskou turistiku počítejte s odolností nejméně 4000 mm. Podle toho, jak často budete stan stavět, je nutné zaměřit se na materiál prutů. Pro četné využívání je lepší pořídit si stan s... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat stan pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.07.2018 17:10 |

podobné články

Komárek: Odvolaný poslanec Štern se zachoval prasácky

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) ve středu odpoledne seznámil poslance s děním na ministerstvu spravedlnosti. O zařazení bodu již druhý den po sobě usilovala opozice, která chtěla od ministryně Heleny Válkové (ANO) slyšet pozadí personálních změn v resortu. Poslanci se shodli, že si pozvou vyhozeného náměstka Pavla Šterna, aby jim řekl svou verzi celé kauzy. Už předem jej zkritizoval Martin Komárek (ANO), který jeho chování označil za „prasácké”.
18.06.2014 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9580 článků)

Zelení vládě: Zamítněte „jadernou“ aktualizaci energetické koncepce státu

 
Vláda České republiky ve středu 12. 9. 2012 projedná dva zásadní materiály předkládané ministerstvem průmyslu a obchodu – aktualizaci státní energetické koncepce a surovinovou koncepci.
11.09.2012 22:15 |

podobné články

Zelení vládě: Zamítněte zákon, který by de facto zrušil NP Šumava

 
Nečasův kabinet dnes projedná legislativní návrh ministra Chalupy, který by v důsledku vedl ke zrušení Národního parku Šumava. Strana zelených vyzývá vládu, aby odmítla Chalupův návrh a zabránila zničení unikátní přírody, které by vedlo ke poklesu zájmu turistů o toto území a poškodilo by místní šumavskou ekonomiku.
24.04.2013 09:00 |

podobné články

Zamítněte senátní návrh na likvidaci našich národních parků

 
Senát bohužel přijal návrh připravený jihočeskými a západočeskými regionálními politiky. Předložil jej senátor Jaroslav Větrovský (nezávislý za ANO) s podporou známého odpůrce ochrany přírody senátora Tomáše Jirsy (ODS) z Hluboké nad Vltavou, který dlouhodobě hájí zájmy developerů na Šumavě.
05.02.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (99 článků)

Grebeníčkovi umrzl bratranec. Poslanec ho ani neznal

 
Bývalému šéfovi komunistů Miroslavu Grebeníčkovi zemřel bratranec "z druhého kolena", byl bezdomovec a ve čtvrtek nepřežil noční mrazy. Poslanec ho zřejmě ani neznal, jeho příbuzenstvo je prý rozsáhlé a příliš se nestýká.
11.02.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Grebeníček (197 článků)

Řev tříletého chlapce vyděsil ozbrojené zloděje

 
Rodičům tříletého chlapce z Velké Británie se občas může rozskočit hlava, když jejich poklad spustí svůj ohlušující řev. Ovšem od minulého víkendu jsou mu za strašlivý jekot vděční. Chlapec totiž zachránil jim i sobě život a především majetek. Ve chvíli, kdy totiž dům přepadli ozbrojení zloději s noži, začal chlapec řvát a vyděsil zločince natolik, že raději utekli.
11.05.2012 13:00 |

podobné články

PRASÁCKÝ STRÝC zneužíval své neteře! Odsedí si 10,5 roku!

 
Deset a půl roku ve vězení stráví 37letý Alfred Koch, který loni v severních Čechách zneužíval své neteře ve věku osm a čtyři roky a navíc je nutil sledovat sexuální praktiky s fekáliemi, které provozoval se svou známou. Úterní rozsudek pražského vrchního soudu je pravomocný.
13.09.2011 12:25 |

podobné články

Nečas: Z Ištvana čiší nenávist. Hraje se to na nás prasácky

 
Státní zástupci v České republice začali systematicky odstřelovat ústavní činitele a politiky, prohlásil bývalý premiér Petr Nečas (ODS). Zemi označuje za "Českou prokurátorskou republiku" a sám je prý terčem "dlouhodobé štvanice" státních zástupců Ivo Ištvana a Rostislava Bajgera. Nečas to uvádí v rozhovoru pro časopis Týden.
22.07.2013 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9405 článků)

Komárek (ANO): Náměstek Štern se zachoval prasácky. Ve Sněmovně ho poslouchat nechci

 
Projev na 10. schůzi Poslanecké sněmovny dne 18. 6. 2014.
18.06.2014 19:20 |

podobné články

Jana Černochová se pořádně opřela do Milana Kohouta: Sexuální deviant a prasácký hovado!

 
Na kontroverzního umělce a vysokoškolského pedagoga Milana Kohouta, který na sebe v minulých dnech upozornil neuvěřitelným způsobem, zareagovaly na svých facebookových profilech pravicová blogerka Lucie Sulovská a starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS). Kohout se totiž v minulých dnech pochlubil tím, že své vlastní sperma nalil v jednom z kostelů do svěcené vody a přál si, aby se vsáklo do kůže místních věřících.
15.08.2015 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (796 článků) , Jan Kohout (198 článků)

Poprvé se vyjádřila! Noidova sexy houslistka obvinila expřítele, že se jí prasácky naboural do Facebooku!

 
Dlouho mlčela a na nic nereagovala! Ovšem expřítel Martin Salavec, který se aktuálně cítí být hvězdou, jak zatočil se svou expartnerkou, do ní šil tak dlouho, až ji lidově řečeno bouchly saze. Poprvé se krásná houslistka Andrea Jiskrová vyjádřila ke svému expartnerovi a rozchodu a Vaškovi Noidovi Bártovi a její slova si zhrzený Salavec jen tak za rámeček nedá!
25.04.2017 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1338 článků) , Andrea Martin (53 článků)

Prasácký diesel je čistší! Češi se podívali na zoubek elektroautům, která tlačí EU. Nedopadlo to hezky

 
V poslední době se i přes odpor zákazníků musejí automobilky kvůli tlaku od institucí i aktivistů přeorientovávat na výrobu elektromobilů a z mnoha míst je slyšet, že jsou vozy na elektrický pohon „uhlíkově neutrální“. Že tomu tak ve skutečnosti není, se rozhodli ukázat v Centru vozidel udržitelné mobility na Fakultě strojní ČVUT v Praze, kde se podívali nejen na samotný provoz vozu, ale i na jeho výrobu. Výsledky studie ukazují, že velké množství elektromobilů je z pohledu tvorby emisí nejen srovnatelné s konvenčními vozy, nýbrž že dokonce mnohé elektromobily škodí životnímu prostředí a klimatu více nežli benzínová či naftová auta. Právě diesely jsou dle studie oproti elektromobilům ekologičtější i po najetí čtvrtmilionu kilometrů, a nemusí je ve své nízké náročnosti na životní prostředí elektromobil nikdy překonat.
20.06.2021 08:50 |

podobné články

Revoluce v Národním divadle: Donutil a Prachař dali výpověd, jeviště zůstane poprvé v historii prázdné!

 
Národní divadlo nepoložil ani požár, ani povodně. Až přišel muž se svíčkou ve skleničce.... Ministr kultury Jiří Balvín (59) se zapsal do dějin pijáctví lokem žhavého parafínu a do dějin české kultury tím, že zlatá kaplička vůbec poprvé ve své 132leté historii asi nezačne divadelní sezónu.
07.08.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Balvín (114 článků)

Do Ostravy míří Morcheeba a Mercury Rev

 
Pořadatelé festivalu Colours of Ostrava v pondělí zveřejnili další jména hvězd, které vystoupí od 9. do 12. července na letošním ročníku. K programu přibyla britská kapela Morcheeba a američtí Mercury Rev. Pořadatelé také potvrdili, že na festivalu letos poprvé vystoupí domácí Jarek Nohavica.
18.05.2009 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Mercury Rev (1 článek)

Ženu otravuje řev dinosaurů! Stěžuje si u soudu

 
Řev dinosaurů obtěžuje jistou ženu z jihopolského městečka Zator. Její pozemek sousedí se zábavním parkem, v němž jsou vystaveny pohyblivé figury těchto prehistorických živočichů. Neobvyklý sousedský spor řeší soud v Krakově.
14.04.2011 17:50 |

podobné články

Lucie Bílá na turné s Arakainem: Ostré kytary, řev, rvačky, pivo a prsa!

 
Dvoutisícový dav v sále se dostává do varu. Vlasatí fanoušci skandují „Arakain!“ nebo oblíbené „Co je, co je!“ a hrozí při tom. Mnozí jen neartikulovaně pořvávají. Napětí dostupuje vrcholu. Cigaretovým kouřem zahuštěný vzduch začínají trhat první ostré kytarové riffy a dunění bicích z výkonných repráků. Řev přechází v ohlušující rachot. Na pódiu se objevuje Lucie Bílá! Její návrat k heavymetalovým kořenům právě začíná…
18.03.2012 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2677 článků)

Jágrovi látali obličej sešívačkou, jeho řev děsil vyprodaný stadion: JÁGRNÁTOR!

 
Ocelový muž, »Jágrnátor«, drsňák. Jaromír Jágr (40) je jako Chuck Norris – bolesti se nebojí, on ji totiž straší. V nedělním duelu jeho Kladna proti hokejistům Litvínova mu hostující Baláž rozpáral pusu tak, že musel jít pod sešívačku. Doslova. Když mu lékař drátoval titanovými svorkami krvavou ránu, jeho řev slyšeli snad až na Křivoklátu...
16.10.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3121 článků) , Chuck Norris (115 článků)

NOVÁ NADĚJE! Schumimu pouští nahrávky z týmového rádia. Řev motorů ho má probudit

 
Ross Brawn (59), někdejší "supermozek" Ferrari přišel se supernápadem! Podle italského deníku Gazetta dello Sport prý pouští Michealu Schumacherovi nahrávky vzkazů z týmového rádia z dob veleúspěšného společného působení v Maranellu. Co tím sleduje? Řev motorů F1, známé hlasy a stokrát slyšené zvuky mohou Schumimu, který leží už řadu týdnů v kómatu, pomoci obnovit paměť.
07.03.2014 17:05 |

podobné články