Článek

„A co jako?!“ Dominik Hašek rýpe do Babiše. A pohádal se s vlastními fanoušky

 
Hokejový brankář Dominik Hašek si na svém twitterovém profilu rozhodl rýpnout do premiéra Andreje Babiše (ANO). A dostal se kvůli tomu i do sporu s těmi, co jeho profil sledují.
08.07.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Andrej Babiš (21851 článků)
Podobné články

Hašek a Šmuclerová se rozešli. Kde nyní bude Dominik bydlet?

 
Šéfka vydavatelského domu CNC Libuše Šmuclerová (52) a bývalý hokejista Dominik Hašek (50) se po 3,5 letech rozešli. Dominik Hašek bere krach vztahu na sebe.
13.08.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Libuše Šmuclerová (45 článků)

Faltýnová rýpe do exmilence Mareše: Můj miliardář si na boháče hrát nemusí!

 
Vztah mezi Petrou Faltýnovou (39) a Leošem Marešem (41) skončil sice už před dvěma lety, ale modelka do svého ex neustále rýpe. A to i přesto, že je šťastně zamilovaná. Utahuje si z moderátora, že nemá tolik peněz, jako její miliardář.
05.05.2017 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3258 článků) , Petra Faltýnová (701 článků)

Národ zuří. Dominik Hašek si ale libuje: Ti klečící fotbalisté? Krása. Správné!

 
Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek ocenil překvapení, které ve středu přinesli čeští fotbalisté ve skotském Glasgow. Ti sice nepřekvapili výsledkem, jelikož hned od šesté minuty prohrávali, nýbrž pokleknutím na podporu aktivistického hnutí Black Lives Matter. Přestože mnozí diváci přenos zápasu znechuceně vypínali i bez sledování trápení českého týmu na hřišti, Hašek si liboval. „Bylo krásné, když jsem jako sportovec mohl podpořit něco, o čem jsem byl přesvědčen, že je správné,“ započal svůj rozbor a zamyslel se, čím se podpora BLM liší od „zakázané“ podpory válečným veteránům.
18.10.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Matter Matter (125 článků)

Brankář Dominik Hašek se prý chce vrátit do NHL

 
Hokejový brankář Dominik Hašek by se po čtyřech letech mohl vrátit do NHL. Sedmačtyřicetiletý gólman podle deníku Sport plánuje další návrat a jeho jednoznačnou prioritou je kanadsko-americká soutěž. Hrdina olympijských her v Naganu i jeho agent Rich Winter už údajně začal jednat s možnými zájemci o jeho služby, mezi kterými jsou prý Detroit a Buffalo. Tedy kluby, za které Hašek v minulosti chytal.
25.05.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků)

Drsný krach manželství: Dominik Hašek se po 23 letech rozvádí!

 
Tak tohle nikdo nečekal. Hokejový bůh, brankář Dominik Hašek, se rozvádí. S manželkou Alenou již půl roku žijí odděleně a rozvodové papíry jsou podány. "Ano, rozvádíme se. Je smutné, že jsme po vztahu, který byl mezi námi téměř 30 let, nenašli způsob, jak v něm dál pokračovat," potvrdil informace o rozvodu sám Hašek.
16.11.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků)

Ser*me na sirotky! Dominik Hašek a Pekarová Adamová střílejí po Maláčové ostrými

 
Hokejový brankář Dominik Hašek se obul do ministryně práce a sociální věcí Jany Maláčové (ČSSD). Ta upozorňovala na nutnost ohradit se proti dětské práci, což se Hašek rozhodl razantně okomentovat a připomenul jí kauzu řeckých sirotků. „Sere.e na sirotky,“ vmetl Maláčové. Přidala se i šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová (TOP 09).
13.06.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků)

U těch c*kánů špinavejch." Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj

 
Proti hokejovému trenérovi Martinu Stloukalovi, který svým svěřencům vysvětloval, že "nebudou žrát kebaby u smradlavejch špinavejch cikánů" se postavil bývalý brankář Dominik Hašek. Rasismus prý nemá v kabině co dělat a Stloukala by prý k mládeži neměli pouštět. Hašek to uvedl v interview na CNN Prima News. A problém s trenérovým údajným rasismem měli i novináři z Respektu, Deníku N a Deníku Referendum. A také s českou společností, které to nevadí.
16.06.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Martin Hašek (108 článků)

„U těch c*kánů špinavejch.“ Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj

 
Proti hokejovému trenérovi Martinu Stloukalovi, který svým svěřencům vysvětloval, že „nebudou žrát kebaby u smradlavejch špinavejch cikánů“, se postavil bývalý brankář Dominik Hašek. Rasismus prý nemá v kabině co dělat a Stloukala by prý k mládeži neměli pouštět. Hašek to uvedl v interview na CNN Prima News. A problém s trenérovým údajným rasismem měli i novináři z Respektu, Deníku N a Deníku Referendum. A také s českou společností, které to nevadí.
16.06.2020 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Martin Hašek (108 článků)

Facka lapačkou: Dominik Hašek sprostě okřikl Petra Fialu

 
V Poslanecké sněmovně ČR prošel návrh zákona, podle kterého se ruší superhrubá mzda. Na ODS a jejího předsedu se kvůli tomu zlobí bývalý hokejový brankář Dominik Hašek. Označil to za podraz na koaliční partnery, kvůli kterému prý ODS získá 1 % voličů, ale 10 % ztratí. Podle něj se má nejdřív šetřit a teprve potom snižovat daně. A když Petr Fiala pozici své strany hájil, prohlásil Hašek: „Už to hov*o nerozmazávejte.“
25.11.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Petr Fiala (1870 článků)

Hašek, Hašek a jejich dnešní velké premiéry

 
Předseda ČMFS Ivan Hašek dnes oznámí svou první nominaci jako reprezentační kouč. Hvězdný Dominik Hašek zase zažije obnovenou premiéru v brance Pardubic.
06.08.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Ivan Hašek (187 článků)

Hašek rýpe do Kalouska: Dokud mohl mít na Hradě knížete, silný prezident mu nevadil

 
ROZHOVOR Statutární místopředseda ČSSD Michal Hašek pro ParlamentníListy.cz ujišťuje, že za rychlými předčasnými volbami stojí celá jeho strana. Pustil se do TOP 09, která by ráda prosadila změnu Ústavy, jež by ořezala pravomoci prezidenta na absolutní minimum. "Když byl ve hře Karel Schwarzenberg jako jejich kandidát a měl vysokou šanci na zvolení, TOP 09 žádným způsobem nenavrhovala nějakou dramatickou úpravu kompetencí prezidenta," připomíná.
13.08.2013 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3990 článků) , Michal Hašek (2434 článků)

Dominik Hašek to s kandidaturou na Hrad myslí vážně: Zeman šikanuje lidi, já bych ovlivnil jejich myšlení správným směrem

 
Slavný hokejový brankář z Nagana Dominik Hašek už v roce 2019 připustil, že by mohl v příští přímé volbě prezidenta kandidovat na Hrad. Vedle toho opakovaně a velmi nesmlouvavě kritizoval předsedu vlády a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. A v časech koronaviru o sobě dává znovu vědět.
10.04.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Andrej Babiš (21851 článků)

Dominik Hašek vyzval Jana Zahradila k akci. Pavel Novotný se za kolegu z ODS omlouvá

 
Slavný hokejový brankář, známý kritik vlády premiéra Andreje Babiše a možný kandidát na prezidenta v roce 2028 Dominik Hašek, vyzývá ODS a jejího europoslance Jana Zahradila, aby jednali ve věci Hongkongu, Tibetu a Ujgurů. Reaguje tak na europoslancův pohled na to, jak by mohla celá věc v řešení těchto otázek dopadnout. Nepočítá totiž s tím, že by se proti Číně spojila „celá euroatlantická civilizace“. Řeporyjský starosta Pavel Novotný se již za svého spolustraníka stačil omluvit. A tím to neskončilo, omlouvání pokračuje.
17.07.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Andrej Babiš (21851 článků) , Pavel Novotný (1116 článků) , Jan Zahradil (635 článků)

Vystrčil, Babiš a důchodci. Dominik Hašek udeřil

 
Neslavnější český hokejový brankář posledních let Dominik Hašek poděkoval předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi za jeho cestu na Tchaj-wan a za to, že hájí hodnoty svobody a demokracie. „Dominátor“ je rád, že zase jednou může být na českého politika hrdý. A pustil se do Andreje Babiše.
01.09.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Andrej Babiš (21851 článků)

Babiš vypekl kavárnu věncem, ta mu zle hrozí. Dominik Hašek v čele

 
Andreje Babiše tentokrát na Národní třídě nedoprovázelo skandování, ani nikdo jeho květiny nevyhodil. Kritika a protesty se přesunuly na internet. Aby Babiš na Národní třídu nechodil, chtěl bývalý hokejový brankář Dominik Hašek. Babiš prý svou účastí urazil „miliony lidí“. A ozvali se i další.
17.11.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Andrej Babiš (21851 článků)

„Fuj, hnus, zvracím!“ Dominátor Hašek drsně zaútočil na Babiše. A hned přišel protiúder: V hokejové bráně může stát i tupé hovado

 
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek zavítal do Litvínova, kde mimo jiné navštívil i místní Zimní stadion Ivana Hlinky. A právě kvůli tomu následovala ostrá dohra na sociálních sítích. Zapojil se i známý hokejista Dominik Hašek, který premiérovi zaslal drsný vzkaz. „Nechci, aby český ‚národní‘ sport byl jakkoli poskvrněn Vaším jménem,“ napsal Babišovi, jehož oslovil jakožto „pana StBáka“. V komentářích to však schytal především samotný Hašek. Připomenula se též jeho možná kandidatura na prezidenta. A do diskuse dorazil i poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09).
31.01.2020 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Andrej Babiš (21851 článků) , Miroslav Kalousek (7343 článků) , Ivan Hašek (187 článků)

V roce 2028 to zkusím! „Dominátor“ Hašek chce být vaším prezidentem

 
„Dominátor“ Dominik Hašek poskytl rozhovor serveru Forum24.cz. Svěřil se, že hodlá nejspíše kandidovat na prezidenta v roce 2028. Je třeba se Rusů bát? Hašek prozradil svoji zkušenost s Ruskem, když tam byl v sedmiměsíčním angažmá. Navíc je třeba si stále připomínat zločiny komunismu a nejen ty. „To samé je připomínání kauz pana Babiše. Je samozřejmé, že těm lidem, kterých se to týká, to nevoní. Je třeba, aby si celá společnost, včetně nejstarší generace, minulost pravidelně připomínala a nezapomínala,“ sdělil.
12.03.2020 20:31 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků)

Zklamaný a neúspěšný podnikatel Dominik Hašek o lásce: Zamilovat se už nechci!

 
Dominik Hašek jako hokejový brankář vynikal, ale jako podnikateli se mu nedaří. A snad ještě horší je to s láskou. Zamilovat se nechce. Už nikdy. To bude raději dál propagovat svůj nápoj, který ale kupuje velmi málo lidí.
04.06.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků)

Trump? Dominik Hašek vyřkl sprosté slovo. Věc řešili i v ČT

 
Mají televizní stanice přerušit politikův projev, když prokazatelně lže? A lhal Trump, když mluvil o volebním podvodu? Tuto otázku řešil šéfredaktor Respektu Tabery a také čeští politici jako Tomio Okamura (SPD), Jan Skopeček (ODS) či Miroslav Kalousek (TOP09). Ale také hokejový brankář Dominik Hašek. „Když se k někomu dlouhodobě chováte jako prase, tak se Vám to jednou vrátí,“ mínil.
09.11.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (425 článků) , Jan Skopeček (338 článků) , Miroslav Kalousek (7343 článků) , Tomio Okamura (2530 článků)