Článek

883 starých nacistů v Kanadě má být odhaleno. Ale s Ukrajincem „to nesouvisí“

 
Seznam 883 nacistických zločinců. V Kanadě. Prý byl takřka 40 let tajný a teď bude možná odhalen veřejnosti. Americký The New York Times naznačil, že utajovaný seznam může ukázat, co všechno kanadská vláda věděla a proč tito nacističtí zločinci unikli trestu. S Ukrajincem a nyní Kanaďanem Jaroslavem Hunkou, který byl coby „veterán“ oslavován kanadským parlamentem, to prý ale nesouvisí.
31.10.2023 09:05 |

podobné články

Podobné články

Česko má dalších 10 883 nově nakažených

 
Česko má za úterý dalších 10 883 nově nakažených koronavirem. Rizikové skóre systému PES ve středu poprvé v letošním roce kleslo na třetí stupeň, v zemi však platí opatření podle pátého stupně. Snížilo se i reprodukční číslo. V ČR se od nynějška mohou na očkování hlásit chronicky nemocní se závažnými chorobami. Dění okolo pandemie sledujeme i ve středu on-line.
24.03.2021 06:30 |

podobné články

Prezident Porošenko: Nejsme žádní fašisté. Banderovci prý bojovali proti Hitlerovi jako jedni z prvních

 
Ukrajinský prezident Petro Porošenko 9. května připomněl, že se i ukrajinští vojáci podíleli na porážce nacistů. Není to prý tak, že Ukrajinská povstalecká armáda působila toliko ve prospěch nacistů, jak dnes naznačují Rusové. Ukrajinští vojáci se podle Porošenka podíleli např. na porážce nacistů v Africe. Analytik Tomáš Haas k tomu na sociální síti Facebook poznamenává, že Ukrajinci porazili Hitlera v Africe.
10.05.2015 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Petro Porošenko (163 článků)

Lubomír Man: Kým senátor Vystrčil vlastně je?

 
Čechem rozhodně není, protože se prohlásil být Tchajwancem a snad prý i Ukrajincem. Vylučme tedy z dalšího zkoumání možnost, že je – třebaže zastává úřad předsedy českého Senátu – Čechem, a zkoumejme onu možnost, senátorem Vystrčilem vyjádřenou jako fakt, že je Tchajwancem a Ukrajincem.
04.09.2022 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Man (247 článků)

Staňte se „opravdovým“ Ukrajincem, zapomeňte ruštinu, káže škola v Kyjevě

 
Přestože vztahy mezi Ukrajinou a Ruskem jsou v současné době stále napjaté, nemalá část obyvatel Kyjeva mluví rusky jak doma, tak na veřejnosti. Jedno gymnázium v hlavním městě Ukrajiny se ale rozhodlo s „problémem“ něco udělat a vyvěsilo podrobný návod pro děti, jak se zbavit všeho ruského a stát se „opravdovým“ Ukrajincem. Informoval o tom web korrespondent.net.
23.12.2015 06:25 |

podobné články

VIDEO Rvačka Romů s „Ukrajincem“. Bleskové šíření. A pak rychlé mazání. Důvod zde

 
Po internetu se šíří video z páteční rvačky v brněnské ulici Cejl – nemá se však jednat o střet mezi Romy a Ukrajincem, jak je uváděno. Mladík, kterého bijí tři Romové, je sice cizinec, ale ne ukrajinského původu, potvrdila později policie.
22.07.2023 11:40 |

podobné články

Soud s Ukrajincem obviněným ze zneužití dívek se přesouvá na září

 
Hlavní líčení s pětadvacetiletým Ukrajincem, který podle obžaloby zneužil 118 dívek, bude pokračovat na konci září. U Okresního soudu v České Lípě bude vypovídat deset nezletilých dívek. Dnes to dnes řekla předsedkyně senátu Zuzana Bohatá Koldovská.
07.06.2012 15:30 |

podobné články

Zeman se na závěr pracovní cesty setká s nejbohatším Ukrajincem

 
Prezident Miloš Zeman se na závěr zahraniční pracovní cesty setká v Doněcku s nejbohatším Ukrajincem Rinatem Achmetovem. Dlouholetého prezidenta fotbalového klubu Šachtar Doněck navštíví na stadionu Donbass Arena. Achmetov je médii označován za jednoho z hlavních lodivodů, kteří stáčí kormidlo ukrajinské zahraniční politiky od Ruska směrem k Bruselu.
22.10.2013 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27993 článků)

„Za to může ohňostroj.“ Vražda spáchaná Ukrajincem má pokračování

 
MONITORING SÍTÍ Může za to ohňostroj. To naznačila zastupitelka brněnské městské části Bystrc Monika Křížová po vraždě spáchané Ukrajincem právě při sledování ohňostroje. Výrok zastupitelky vzbudil pozdvižení.
12.06.2023 11:15 |

podobné články

Kurzy angličtiny v Kanadě nebo střední škola v Kanadě vyřeší Vaše potíže s angličtinou

 
Kurzy angličtiny v Kanadě jsou zajímavou alternativou ke kurzům angličtiny v Anglii, na Maltě nebo v Irsku. Chcete konečně vidět Niagaru, navštívit utkání NHL, obdivovat krásy Skalistých hor a poznat proslulou kanadskou pohostinnost a přátelskost? Uvažujete-li o dlouhodobějším kurzu anglčtiny, který by měl vyřešit Vaše starosti s angličtinou, zamyslete se nad kurzy angličtiny v Kanadě, nabízejí výhodné ceny a vysokou kvalitu!
16.04.2012 00:20 |

podobné články

Očkování proti prasečí chřipce v Kanadě provázejí alergie, v ČR ale nehrozí

 
Očkování proti prasečí chřipce v Kanadě doprovázejí neobvykle často alergické reakce. Oznámila to v úterý Světová zdravotnická organizace, kterou citovala AFP. Jedna šarže vakcíny byla stažena. České ministerstvo zdravotnictví však oznámilo, že vakcína firmy GSK proti prasečí chřipce, která způsobila v Kanadě problémy, se do Česka nedováží. GSK vyrábí vakcínu pro Česko v Drážďanech, uvedl v úterý hlavní hygienik ČR Michael Vít.
24.11.2009 13:40 |

podobné články

Nečekaná komplikace pro Harryho a Meghan: V Kanadě je nechtějí, jsou pro ně moc drazí

 
Tohle asi nečekali. Princ Harry (35) a Meghan Markle (38) se rozhodli zanechat královských povinností a částečně se usídlit v Kanadě, kde společně strávili už Vánoce. Je v tom ale jeden háček - v Kanadě je nechtějí. Náklady na jejich pobyt coby členů královské rodiny by totiž zřejmě byly nemalé.
16.01.2020 23:06 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (949 článků) , Harry Harry (1873 článků)

Hejtman Petera: Středočeští podnikatelé se mohou uplatnit v zahraničí

 
Český generální konzul v Kanadě Jerry Jelínek informoval středočeské podnikatele o příležitostech podnikání v Kanadě. V budově krajského úřadu se konal seminář s názvem „Obchodní příležitosti podnikatelů v Kanadě“.
15.02.2015 11:11 |

podobné články

Vlajka EU na Hradě? Cizí prapor tam vlál snad jen za nacistů! Kandidát Hannig vystoupil s názory, které v Interview ČT24 obvykle neznějí

 
Mezi prezidentské kandidáty patří také producent a představitel strany Rozumní Petr Hannig. Ve čtvrtečním Interview ČT24 si povídal s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou. Prozradil jí např., že Evropu vnímá jako loď, která se může brzy potopit. Současně ale konstatoval, že apriori není odpůrcem Evropské unie, protože sám mluví pěti jazyky a má mnoho přátel v zahraničí. Vlajku EU by ale na Hradě nevyvěšoval, protože cizí prapor vlál nad Hradem snad jen za časů nacistů.
30.11.2017 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (198 článků) , Petr Hannig (45 článků)

Odchod Emmy Smetany s mým návratem nesouvisí, říká Iveta Vítová

 
Moderátorka Iveta Vítová (32) se po mateřské dovolené vrací na televizní obrazovky. Moderovat začne hned po prázdninách. Její návrat ale prý nesouvisí s odchodem Emmy Smetany (28), která na Nově skončila před pár týdny.
12.12.2014 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Vejmělková (65 článků)

Psi a dealeři, to spolu nesouvisí. Jana Černochová o Praze a nejen o ní

 
Poslankyně a bývalá předsedkyně bezpečnostního výboru Sněmovny Jana Černochová čelila dotazům ohledně bezpečnostní situace jak v zahraničí, tak na domácí scéně. V kauze zabití íránského generála Sulejmáního prý Černochová další eskalaci neočekává, a i proto není podle ní důvod stahovat z oblasti české vojáky. Jako dlouholetá starostka Prahy 2 také odpovídala na dotaz, proč se místo stíhání gangu bytových lupičů na okrajích Prahy policie stará o neočipované psy. Podle Černochové to s tím ale nijak nesouvisí a policie už vyčlenila speciální tým.
23.01.2020 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (940 článků)

Psi a dealeři, to spolu nesouvisí. Jana Černochová o Praze a nejen o ní

 
Poslankyně a bývalá předsedkyně bezpečnostního výboru Sněmovny Jana Černochová čelila dotazům ohledně bezpečnostní situace jak v zahraničí, tak na domácí scéně. V kauze zabití íránského generála Sulejmáního prý Černochová další eskalaci neočekává, a i proto není podle ní důvod stahovat z oblasti české vojáky. Jako dlouholetá starostka Prahy 2 také odpovídala na dotaz, proč se místo stíhání gangu bytových lupičů na okrajích Prahy policie stará o neočipované psy. Podle Černochové to s tím ale nijak nesouvisí a policie už vyčlenila speciální tým.
24.01.2020 06:06 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (940 článků)

Škromach kvůli lázním přirovnal vládu k řádění nacistů v Rusku

 
Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach přirovnal na facebookovém profilu počínání vlády premiéra Petra Nečase k řádění nacistů v Rusku. Taktika spálené země, objevilo se na něm ve středu v souvislosti se situací Státních léčebných lázní v Janských Lázních na Trutnovsku. Škromach na dotaz sice autorství výroku přímo nepotvrdil, ale uvítal, že vzbudil zájem o osud léčebny.
09.05.2013 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (615 článků) , Petr Nečas (9418 článků)

Skaut Jiří Světlík (96) trpěl za nacistů i za komunistů: „Ráno bachaři sundali hakenkreuzy, a bylo to“

 
Organizace Junák ocenila nejvyšším vyznamenáním 96letého Jiřího Světlíka. Ten trpěl za nacistů i během komunismu, ale nikdy nepřestal věřit skautským ideálům. Za války ho věznili, za socialismu ho zase poslali do uranových dolů.
09.09.2020 21:10 |

podobné články

800 nacistů v Resslovce... Zase falšujete dějiny? Profesor Fiala to na sítí schytal

 
Petr Fiala zavzpomínal na české hrdiny, kteří zabili německého protektora Heydricha. Stálo proti nim prý 800 „nacistů“. Ale ozval se známý sociolog! Politik prý jen falšuje dějiny a ODS je údajně zástupce sudetských Němců v Čechách. A to nebylo všechno. Podobné eskapády předváděla média i v případě Lidic. Víte, co je „Nacististán“?
18.06.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5929 článků)