Článek

85 % bez práce, 75 % jen základka. Trestat za bordel! Ústecko: Debata bez cenzury

 
REPORTÁŽ „Je tu málo všeho – kultury, svobody…“ prohlásil lídr Pirátů v Ústeckém kraji na předvolební debatě, na kterou dorazili do Mostu zástupci deseti kandidujících subjektů. U tématu dlužníků se neudržel právník a primátor Jan Paparega: „Je to benevolence jako prase.“ Čemu se publikum z „města nepřizpůsobivých“ smálo, když mluvil pán z charity? SPD chce defenestraci...
10.09.2020 09:10 |

podobné články

Podobné články

Koronavirus ve školách: Základka v Ostravě je zavřená, ve Frýdku-Místku je omezený provoz

 
Základní škola Aleše Hrdličky v ostravské městské části Poruba musela být kvůli nákaze koronaviru na neurčito uzavřena. Omezit svůj provoz musela i základka ve Frýdku-Místku.
07.09.2020 11:30 |

podobné články

Ústecko předvedlo čínské státní televizi oblíbená místa filmařů

 
V úterý 11. 7. 2017 navštívil Ústecko štáb čínské státní televize CCTV6 za účelem natočení dalšího dílu programu World Film Record. Divákům jsou v něm nabídnuty záběry na vybraná místa, kde se natáčely domácí i zahraničí filmy. Tento program běží již 16 let a jeho hlavním smyslem je přenést se z filmové scény na dané místo a poznat tak jeho krásu, specifika a historii.
12.07.2017 20:00 |

podobné články

Ústecko sužuje koronavirus, úplavice i strach ze žloutenky. Starostka zmínila štěnice

 
Ústecko nemá dobré období. Aktuálně je spolu s Prahou jednou z „bašt“ nákazy koronavirem v Česku. Obyvatelé Předlic v Ústí nad Labem mají navíc obavy z nemoci „špinavých rukou“. Kvůli špatným hygienickým podmínkám se sem žloutenka pravidelně vrací. Letos se k tomu přidala i úplavice. Krajská hygienická stanice Blesk Zprávám řekla, že zatím evidovala 12 případů. Podle starostky městského obvodu Neštěmice Yvety Tomkové je to způsobené chováním tamních obyvatel, kteří se nebojí ani vyhodit z okna matraci plnou štěnic.
07.03.2020 05:10 |

podobné články

Miley Cyrus bez cenzury: Ukázala prsa! (FOTO)

 
Zatímco v roce 2013 si na nestydu jen hrála vyzývavými gesty, v roce 2014 se Miley Cyrus rozhodla konečně ukázat v plné parádě. Věrná heslu „nahota je normální“ ukázala světu – zatím aspoň – svá prsa. Ovšem učinila tak v rámci Německa, kde je možné ženy nahoře bez vidět bez cenzury v televizním vysílání už odpoledne. Americká hvězda se nechala nafotit nahoře bez pro německou edici magazínu Vogue.
12.02.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (929 článků)

Herny, hazard, bohatí cizinci a bordel. Debata ČRo zaostřila na Teplice

 
Diskuse Radiožurnálu před komunálními volbami začínají. První se konala v Teplicích, kde kandiduje devět stran či hnutí. Předvolební debata se točila okolo hazardu a vysokého množství heren, které padesátitisícové lázeňské město hyzdí. Dalším velkým tématem byli bohatí zahraniční cizinci, kteří údajně působí ve městě a zejména v parku nepořádek. Občané města si na to totiž velice stěžují a město pravděpodobně bude muset tento problém v budoucnu řešit.
06.10.2014 18:51 |

podobné články

Ministryně Maláčová o premiéru Babišovi: Udělal tu bordel, d*bil

 
Jsou jako kočka a pes. Ale tentokrát to ministryně práce Jana Maláčová (36, ČSSD) hodně přepískla. Ulevila si po rozhovoru pro ČT, když netušila, že kamera ještě není vypnutá. „To je bordel, co ten Babiš udělal. A teďkon to všichni musíme slíznout,“ pronesla. A ještě dodala: „To je debil, pardon, s prominutím.“
20.10.2020 05:10 |

podobné články

Barrandov spustí na jaře pořad s Radkem Johnem Bez cenzury, píše server

 
Televize Barrandov začne na jaře vysílat publicistický pořad Bez cenzury, který bude uvádět poslanec a dosavadní předseda Věcí veřejných (VV) Radek John. Informuje o tom server IHNED.cz.
31.01.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků)

Zítra odstartuje na TV Barrandov pořad Radka Johna "Bez cenzury"

 
Investigativní pořad Radka Johna "Bez cenzury," jehož první díl TV Barrandov odvysílá v úterý večer, každý týden nabídne tři reportáže v široké žánrové paletě. První díl se zaměří mimo jiné na kauzu solárních elektráren. V tiskové zprávě to dnes uvedla TV Barrandov.
04.03.2013 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků)

Bárta: Kdo vykopal tunel za 1000 miliard? John dnes ukáže prstem

 
Čestný předseda Věcí veřejných Radek John pro server Týden.cz v rozhovoru prozradil, čeho se bude týkat první díl jeho nového pořadu Bez cenzury. Ten startuje dnes ve 20 na TV Barrandov s názvem Bez cenzury.
05.03.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků)

Stvoření světa bez cenzury. Režisér Karel Janák obsadil do role Boha Jana Rosáka

 
Stvoření světa - bez cenzury je název první divadelní hry filmového režiséra a scenáristy Karla Janáka. Filmař, na jehož kontě jsou snímky Snowboarďáci, Rafťáci či Deset pravidel, s ní poprvé vstoupí 21. dubna v Divadle Radka Brzobohatého v Praze. Janák tak následoval další filmaře, kteří si čas od času vyzkouší divadelní režii. Jde například o Jiřího Menzela, Juraje Herze, Vladimíra Michálka, Hynka Bočana, Zdeňka Trošku, ale i Jana Hřebejka. Podle ředitelky souboru Romany Goščíkové Janákova hra nabízí s humorem alternativu starozákonnímu příběhu o počátcích světa i stvoření prvních lidí. V hlavních rolích se objeví Jan Rosák (Bůh), Rudolf Hrušínský ml. (Anděl) a Valérie Zawadská (Ďábel).
04.04.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (457 článků) , Rudolf Hrušínský (269 článků) , Karel Janák (92 článků) , Vladimír Michálek (116 článků) , Juraj Herz (169 článků) , Hynek Bočan (24 článků) , Romana Goščíková (34 článků) , Jan Rosák (171 článků) , Karla Romano (17 článků)

Mateřství bez cenzury je hitem Facebooku. Rodičku v plenkách za dva dny viděly statisíce lidí

 
Amanda Baconová se nedávno stala podruhé matkou. Na svých facebookových stránkách zveřejnila klasické poetické fotky malého syna Pierce, miminka v náručí starší sestry či hrdého tatínka. Ve středu sem ale zpětně umístila snímek krátce po porodu, kdy pózuje v plenkách pro dospělé. "Sdílím tento obrázek, protože taková je skutečnost. Tohle je mateřství," píše Amanda a dodává, že by se o věcech spojených s porodem mělo mluvit více otevřeně a bez cenzury. Za dva dny měl příspěvek 490 tisíc "lajků", 112 tisíc sdílení a 97 tisíc komentářů. K podobnému kroku se letos v lednu odhodlala Erica Andrewsová v odvážném selfíe den po porodu, i to se stalo hitem internetu.
09.07.2016 07:00 |

podobné články

Bez cenzury o lithiu. Skála hovořil o vyvádění výnosů do ciziny, ministr Havlíček mu hrozil žalobami za skandalizaci

 
Hosty pořadu Názory bez cenzury, jenž byl odvysílán na facebookovém profilu FTV Prima, byli ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (ČSSD) a místopředseda strany KSČM Josef Skála. Řeč byla o kauze lithia, která se rozvířila minulý týden.
08.10.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Skála (13 článků)

„Nesmím se k tomu vyjadřovat, ale jsme v pořadu bez cenzury, tak to udělám!“ Jiří Ovčáček prozradil podstatnou věc ke kampani Zemana. V závěru velmi tvrdě zúčtoval s Drahošem

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček zavítal do pořadu Názory bez cenzury, jenž byl odvysílán na facebookovém profilu FTV Prima. Prozradil, zda má prezident Miloš Zeman raději jeho, nebo designovaného premiéra Andreje Babiše. Zdůraznil, že vše, co ve funkci mluvčího dělá, dělá s rozmyslem a s jasným cílem. Před kamerami také konstatoval, že jeden z protikandidátů Miloše Zemana, profesor Jiří Drahoš, urazil voliče, neboť jim v podstatě řekl, že jsou hloupí.
07.12.2017 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21014 článků) , Miloš Zeman (24966 článků) , Jiří Drahoš (1179 článků)

„Nesmím se k tomu vyjadřovat, ale jsme v pořadu bez cenzury, tak to udělám!“ Jiří Ovčáček prozradil podstatnou věc ke kampani Zemana. A velmi tvrdě zúčtoval s Drahošem

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček zavítal do pořadu Názory bez cenzury, jenž byl odvysílán na facebookovém profilu FTV Prima. Prozradil, zda má prezident Miloš Zeman raději jeho, nebo designovaného premiéra Andreje Babiše. Zdůraznil, že vše, co ve funkci mluvčího dělá, dělá s rozmyslem a s jasným cílem. Před kamerami také konstatoval, že jeden z protikandidátů Miloše Zemana, profesor Jiří Drahoš, urazil voliče, neboť jim v podstatě řekl, že jsou hloupí.
07.12.2017 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21014 článků) , Miloš Zeman (24966 článků) , Jiří Drahoš (1179 článků)

Životopis bez cenzury: Sexuolog Radim Uzel sepsal své vzpomínky

 
Sexuolog a gynekolog MUDr. Radim Uzel využil epidemii koronaviru a nucený pobyt doma k tomu, aby napsal knihu svých vzpomínek. Nazval ji s lehkou nadsázkou a trochu provokativně Životopis bez cenzury a vydalo ji nakladatelství Taxus International.
02.01.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Uzel (123 článků)

Chaos a bordel. Zoufalé, stírá vládu Pirát. Má vážné informace

 
ROZHOVOR „To, co předvedla vláda, nebyla improvizace, to byl chaos a bordel. Lidé se dovídali z různých zdrojů různé věci, ty pak třeba platily jen krátkou chvíli, před půlnocí se měnilo, co mělo platit od rána, proudily protichůdné informace. Bylo to zoufalé,“ hodnotí kroky vlády v čase pandemie Martin Šmída, člen republikového výboru České pirátské strany. „Bojím se, že se opět rozfofrují velké peníze, třeba do odkupu aerolinek. Už zase klasický postup těchhle oligarchů – privatizace zisků a socializace ztrát. Pod rouškou koronaviru se rozkutálejí velmi snadno. Jenomže to jsou peníze nás všech, které pak putují jen někomu. Jak říká jeden aktuální vtip: „Když vláda říká, že na něco najde peníze, tak úplně cítím, jak mi šmátrají v kapsách.“
19.05.2020 13:20 |

podobné články

STAN: Týrání zvířat přestane být přehlíženo. Sněmovna schválila návrh senátora Hraby

 
Poslanecká sněmovna se včera zabývala novelou trestního zákoníku, která jí byla vrácena Senátem s pozměňovacím návrhem, který předložil senátor Zdeněk Hraba a umožňuje trestat i "jen" surové týrání (což doposud bez dalších podmínek není), zpřísňuje tresty za týrání zvířat a trestat i tzv. množírny.
04.03.2020 18:41 |

podobné články

Čína mírní napětí kolem cenzury a sporu se společností Google

 
Čína se snaží mírnit napětí kvůli sporu, do něhož se dostala s americkou technologickou společností Google. Ta odmítá s čínskou vládou dál vládou spolupracovat na cenzuře vyhledávaných hesel a pohrozila, že pokud nebude moci v Číně působit bez cenzury, z tamního trhu odejde.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Pokrytectví Pirátů. Bojí se cenzury webů s loteriemi, ale má to prý jeden háček

 
Piráti se obávají reálně hrozící cenzury loterijních webů. Mají strach z postupného oklešťování svobod na internetu. Jejich obavy jsou podle Jarmily Novotné z iniciativy Loterie bez hazardu opodstatněné, až na to, že jim to začíná vadit až ve chvíli, kdy někdo začíná ohrožovat „jejich“ svobodu.
14.02.2016 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jarmila Novotná (26 článků)