Článek

80. narozeniny Juana Carlose I., španělského krále a sexuálního přeborníka: Měl 5000 milenek

 
Bezmála 40 let vládl Španělsku, hlavním královstvím Juana Carlose I. však byla jeho ložnice. Vždyť postelí panovníka, který dnes slaví krásné osmdesátiny, se prý protočilo až 5000 milenek!
05.01.2018 10:30 |

podobné články

Podobné články

Číšník žaluje bývalého krále Juana Carlose. Je prý totiž jeho synem!

 
Osmapadesátiletý Alberto Sola z Barcelony tvrdí, že mu maminka jednoho dne svěřila tajemství, které si s sebou od té doby těžce nese. Tedy že byla milenkou bývalého španělského krále Juana Carlose a s ním také Alberta zplodila. On se teď rozhodl, že svůj urozený původ dokáže. Požaduje testy DNA a krále, který před pár dny abdikoval, hodlá klidně žalovat.
04.07.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Alberto (6 článků)

Španělsko má nového krále! Felipe VI. vystřídal Juana Carlose I.

 
Novým španělským králem se dnes stal Felipe VI. Na trůnu oficiálně vystřídal svého otce Juana Carlose I. ve chvíli, kdy byl v úředním věstníku zveřejněn zákon o abdikaci ve středu podepsaný odstupujícím králem.
19.06.2014 08:05 |

podobné články

Španělé mají nového krále. Juana Carlose I. vystřídal Felipe VI.

 
Novým španělským králem se dnes stal Felipe VI. Na trůnu oficiálně vystřídal svého otce Juana Carlose I. ve chvíli, kdy byl v úředním věstníku zveřejněn zákon o abdikaci ve středu podepsaný odstupujícím králem. Španělsko má nového vládce po 39 letech. 
19.06.2014 09:35 |

podobné články

Vnuk (13) španělského krále se postřelil do nohy

 
Třináctiletý vnuk španělského krále Juana Carlose I. se nešťastnou náhodou postřelil puškou do nohy. Felipe Juan Froilán, který je nejstarší z osmi králových vnoučat, utrpěl lehké zranění.
10.04.2012 16:25 |

podobné články

Kuriózní zranění vnuka španělského krále. Nechtěně si prostřelil nohu

 
Třináctiletý vnuk španělského krále Juana Carlose I. se nešťastnou náhodou postřelil puškou do nohy. Felipe Juan Froilán, který je nejstarší z osmi králových vnoučat, utrpěl lehké zranění, uvedl dnes podle agentury Reuters královský palác.
10.04.2012 21:20 |

podobné články

Festival La Película v úterý začne projekcí hororu Juana Carlose Fresnadilly

 
Již sedmý ročník festivalu španělsky mluvených filmů La Película začne v úterý 14. února večer v pražském kině Světozor projekcí hororového příběhu Vetřelci režiséra Juana Carlose Fresnadilly.
14.02.2012 13:15 |

podobné články

Felipe VI. vystřídá na trůnu Juana Carlose: Dneska táta, zítra král!

 
Španělský král. Tento titul bude už od zítřka náležet Felipovi VI. (46), jenž na trůně vystřídá Juana Carlose (76). Jeho otec byl v čele země od listopadu 1945, 2. června ale oznámil abdikaci.
18.06.2014 14:05 |

podobné články

Španělský král je nevěrný, naznačoval obří plakát v Madridu

 
Obří plakát, který naznačoval manželskou nevěru španělského krále Juana Carlose, vyvolal v pátek v Madridu značný rozruch. Plakát zobrazující společně španělského monarchu, bývalého amerického prezidenta Billa Clintona a britského následníka trůnu Charlese upevnila americká agentura Ashley Madison, zprostředkovávající mimomanželské zážitky, na stěnu domu v živé nákupní ulici Gran Vía.
01.07.2011 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (241 článků)

Španělsko si posvítí na bývalého krále: Přes milenku měl krýt svůj majetek v cizině

 
Španělský vyšetřující soudce zabývající se kauzou někdejšího vlivného policejního komisaře zahájil vyšetřování, které se dotýká i bývalého španělského krále Juana Carlose I. Cílem je prověřit nahrávky, na nichž podle španělských médií někdejší údajná králova milenka tvrdí, že ji Juan Carlos využil k zakrytí svého majetku v cizině a tajných kont ve Švýcarsku. Informovala o tom v pátek španělská média.
20.07.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (182 článků)

Dcera španělského krále je údajně zapletena do korupce!

 
Španělský vyšetřující soudce v bezprecedentním kroku zařadil princeznu Cristinu mezi podezřelé v případu zpronevěry veřejných financí. Dcera krále Juana Carlose prý může být zapletena do korupční aféry svého manžela a soud si ji proto na 27. dubna předvolal k výslechu.
04.04.2013 11:20 |

podobné články

Španělský král má nemanželské děti!

 
Španělského krále Juana Carlose (73) dostihla historická pravda! Podle nové knihy nazvané Bastardi a Bourboni splodil dvě nemanželské děti. V celém španělském království se teď živě mluví o tom, kdo jeho potomky může být.
12.01.2011 17:05 |

podobné články

Brigitte Bardot drsně: Král Juan Carlos je ostudou Španělska

 
Bývalá francouzská herečka Brigitte Bardot se dnes rozzlobila na španělského krále Juana Carlose I., na kterého se prozradilo, že si v těchto dnech užíval v Botswaně lovu slonů. Známá ochránkyně zvířat řekla, že je "šokována a pohoršena". Zároveň monarchu označila za "ostudu Španělska".
16.04.2012 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Bardot (101 článků) , Carlos Carlos (182 článků)

Média už jsou úplně zblblá korektností, zoufá si znalec. A přidal vtip, který díky Dienstbierovi zanedlouho nemusí být k smíchu

 
TÝDEN V MÉDIÍCH V souvislosti s nejnovějšími aktivitami ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera se Petr Žantovský zamýšlí nad tím, zda jsou už všechna naše média tak zblblá falešnou politickou korektností, že se bojí nazvat věci pravým jménem. Zabývá se změnami na domácí televizní scéně a jeho pozornosti neušlo ani to, jak diletantsky si počínala Česká televize, když si zvala hosta k povídání o abdikaci španělského krále Juana Carlose.
07.06.2014 14:35 |

podobné články

Slzy belgické královské rodiny: Sbohem, královno! Přijel i Juan Carlos

 
Brusel skrápějí dešťové kapky, ponuré počasí však dokresluje náladu v královské rodině. Na dnešek připadla smutná událost. Poslední rozloučení se zesnulou královnou Fabiolou (†86). Dorazila na něj i řada příslušníků ostatních královských rodů. Včetně bývalého španělského krále Juana Carlose.
12.12.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (182 článků)

Fotbaloví mistři světa s trofejí dorazili do Madridu

 
Španělští fotbalisté přistáli v Madridu s trofejí pro mistry světa, kterou získali poprvé v historii. Tým absolvoval oficiální přivítání u krále Juana Carlose v Královském paláci, sešel se i s premiérem Josém Luisem Zapaterem.
12.07.2010 20:45 |

podobné články

Vážné zranění krále Juana Carlose I.: Při lovu slonů si natřikrát zlomil krček!

 
Španělský král Juan Carlos I. (74) v sobotu v madridské nemocnici podstoupil čtyřhodinovou operaci kyčelního kloubu. Do špitálu byl převezen letecky z africké Botswany.
16.04.2012 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Juan Carlos I. (6 článků) , Carlos Carlos (182 článků)

Skandál královské rodiny ve Španělsku: Princezna Cristina jde k soudu!

 
Na španělskou královskou rodinu padl korupční stín. A k soudu míří i princezna Cristina, dcera krále Juana Carlose. Kvůli tomu, že jejího manžela obvinili ze zpronevěry několika milionů eur!
04.04.2013 07:35 |

podobné články

Skandál španělské monarchie: Princezna je podezřelá z korupce

 
Španělský vyšetřující soudce v bezprecedentním kroku zařadil princeznu Cristinu mezi podezřelé v případu zpronevěry veřejných financí. Dcera krále Juana Carlose prý může být zapletena do korupční aféry svého manžela a soud si ji proto na 27. dubna předvolal k výslechu. Je to vůbec poprvé, co má problémy se zákonem člen nejužší královské rodiny. 
04.04.2013 14:30 |

podobné články

Krize ve Španělsku: Král Juan Carlos se musel zbavit jachty za půl miliardy

 
V krizí postiženém Španělsku už došlo i na krále Juana Carlose. Rozhodl se svému sužovanému národu věnovat luxusní jachtu za více než půl miliardy korun.
22.05.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (182 článků)