Článek

8 osobnostních rysů, jimiž muži Váhy vynikají

 
Muž narozený ve znamení Vah je častokrát považován za dokonalého partnera či hotového anděla, pokud s Vámi začne více sdílet svůj osobní život a dávat Vám svou lásku. Nicméně dokonalý není nikdo a tento muž není výjimkou. Někdy se příliš uzavře. Snaží se však chovat dobře. Co byste o tomto partnerovi měla vědět?
21.12.2022 02:30 |

podobné články

Podobné články

8 osobnostních rysů, jimiž muži Střelci vynikají

 
Muže Střelce je těžké udržet na uzdě. Neustále by někam cestoval, nikde dlouho neposedí. Víte, co dalšího o něm zjistíte, pokud se rozhodnete s ním vstoupit do vztahu? Toto je osm nejvýraznějších osobnostních rysů Střelce, které ho dělají tak výjimečným mužem.
23.12.2022 02:30 |

podobné články

8 osobnostních rysů, jimiž muži Ryby vynikají

 
Muži narození ve znamení Ryb Vás jakožto svou partnerku chtějí potěšit, a to častokrát na svůj vlastní úkor. Jenže také dokážou projevit svou horší stránku, kdy Vás začne doslova ignorovat, aby si dal své myšlenky dohromady. Co dalšího byste měla o jeho povaze vědět?
20.01.2023 02:30 |

podobné články

8 osobnostních rysů, jimiž muži Kozorozi vynikají

 
Všichni jsme rozdílní a máme různé povahy. Ačkoliv by se mohlo zdát, že muž Kozoroh je snadno předvídatelný, a to obzvláště kvůli svému smyslu pro řád a pracovnímu nasazení, existují i fakta o tomto muži, o nichž jste dosud vědět nemuseli.
24.01.2023 02:30 |

podobné články

8 osobnostních rysů, jimiž muži Štíři vynikají

 
O mužích narozených v tomto hvězdném znamení se říká, že jsou hádaví a majetničtí. To však není zdaleka to jediné, čím se tito muži vyznačují. Mají i mnoho světlejších stránek. Pokud se rozhodnete strávit s mužem Štírem zbytek života, zde se dozvíte jeho vlastnosti, kterými vyniká.
31.01.2023 15:00 |

podobné články

8 osobnostních rysů, jimiž muži Panny vynikají

 
Občas se může zdát, že tento muž do Vás nepřestane slovně šťouchat, dokud se nezačnete chovat tak, jak si on přeje. To je však pouze Váš pocit. Muž Panna miluje pořádek a pocit, že se zapříčinil o zlepšení světa. Jaké jsou další vlastnosti tohoto partnera?
04.01.2023 02:30 |

podobné články

8 osobnostních rysů, jimiž muži Raci vynikají

 
Pokud se Vám podaří vstoupit s mužem Rakem do vztahu, stanete se součástí jeho rodiny. Bude Vás ochraňovat, nicméně dokáže být hodně náladový, pokud má špatný den. Čím dalším se vyznačuje muž Rak v oblasti lásky i v jiných oblastech života?
13.01.2023 02:30 |

podobné články

8 osobnostních rysů, jimiž muži Berani vynikají

 
S Beranem to není vždy lehké. Je hodně impulzivní, kvůli čemuž je obtížnější řešit s ním problémy. Nicméně vztah s Beranem může být krásný, poněvadž pokud si Vás váží, udělá pro Vás cokoliv a je oddaný i příjemný. Na co se připravit, pokud se rozhodnete s ním vstoupit do vztahu?
18.01.2023 02:30 |

podobné články

8 osobnostních rysů, jimiž muži Lvi vynikají

 
Muž narozený ve znamení Lva je ambiciózní a vždy touží po pozornosti. Někdy se s Vámi neškodně pohádá jen proto, aby si získal Vaší pozornost. Jaké osobnostní rysy jsou specifické pro muže narozeného v tomto hvězdném znamení?
21.01.2023 02:30 |

podobné články

8 osobnostních rysů, jimiž muži Blíženci vynikají

 
Přestože ve vztahu s Blížencem nikdy nevíte, co vlastně máte čekat, tento vztah může být i tak krásný, pokud uděláte maximum pro to, abyste ho pochopili. V tomto článku Vám ukážeme, co můžete od muže Blížence čekat.
26.01.2023 02:30 |

podobné články

MŽP: Začíná rysí rok. „Šumavskou“ populaci rysů společně systematicky sledují 3 státy

 
1. května startuje rysí rok. Během něj je možné smysluplně vyhodnocovat výskyt rysů jako celku. Největší českou populaci rysů hostí Šumava a její okolí. Většina těchto rysů migruje mezi Českou republikou, Bavorskem i Rakouskem. Tyto tři státy se proto spojily a podepsaly dohodu o dlouhodobé spolupráci na monitoringu těchto šelem, který je součástí projektu 3Lynx.
01.05.2018 19:35 |

podobné články

Partnerský horoskop Váhy pro příští týden: připraveni shodit některé vrstvy a objevit se jako silnější verze sebe sama?

 
Váhy zbožňují flirtování, milují drama a okázalost romantiky a jsou jedním z mála znamení zvěrokruhu, která si skutečně užívají první rande. Váhy sice vynikají v okouzlování potenciálních partnerů, ale mají problém ujasnit si, co chtějí, a příliš často se mohou ztratit v zákrutách vztahu. Z tohoto důvodu se Váhy někdy brání zamilovat se, protože se obávají, že partnerství se rovná ztrátě vlastního já.
28.11.2021 05:00 |

podobné články

5 + 5 nejlepších a nejhorších osobnostních rysů Vah

 
Váhy jsou sedmým znamením zvěrokruhu. Pokud jste se narodili mezi 23. zářím a 22. říjnem, což je také začátek podzimní sezóny, narodili jste se ve znamení Váhy.
05.02.2022 12:00 |

podobné články

Sexuální horoskop pro rok 2016: Jsou VÁHY v posteli váhavé? Nebo jdou rovnou na věc?

 
Na co se v tom novém roce můžou těšit váhy? Pokračujeme dál v krasojízdě a dnes se podíváme na to, co v posteli čeká a nemine váhy. Bude pro ně rok 2016 rokem sexuálním, nebo budou sušit? Váhy se rodí 23. 9. až 23. 10. a jde o velmi milá stvoření.
31.12.2015 10:16 |

podobné články

Velký sexuální horoskop na rok 2018 pro všechna znamení! Váhají Váhy i v posteli?

 
Na co se v tom novém roce můžou těšit Váhy? Pokračujeme dál v krasojízdě a dnes se podíváme na to, co v posteli čeká a nemine Váhy. Bude pro ně rok 2018 rokem sexuálním, nebo budou sušit? Váhy se rodí 23. 9. až 23. 10. a jde o velmi milá stvoření.
05.01.2018 16:10 |

podobné články

Lháři a nadřazení lidé používají v řeči a korespondenci méně zájmena já

 
Používání slov v mluveném i psaném jazyce může o naší osobnosti, vztazích, upřímnosti či společenském postavení mnohé prozradit. Užívání jazyka je velmi automatické a odráží se v něm celá řada osobnostních rysů a vlastností. Potvrdil to ve své studii sociální psycholog James W. Pennebaker z Texasu.
08.08.2011 09:50 |

podobné články

Lesbičky vs. heterosexuálky: Která lépe pozná sexuální orientaci?

 
Psychologové z Bostonu tvrdí, že lesbické ženy dokážou výborně odhadnout sexuální orientaci u jiných žen. Stačí jim k tomu jen chvilička pozorování. Heterosexuální ženy pro to tak dobrý cit nemají, jsou ale zase mnohem lepší v identifikaci osobnostních rysů a emocí u druhých.
12.03.2014 06:00 |

podobné články

Která znamení mají obvykle nejvyšší emoční kvocient (EQ)?

 
Tou největší výhrou, kterou z hlediska osobnostních rysů můžete mít, je vysoká úroveň emoční inteligence. Hodnota EQ je důležitým ukazatelem predispozic pro zvládání vlastních emocí i emocí ostatních lidí.
14.01.2022 08:30 |

podobné články

Nejzdravější změna, kterou můžete pro sebe udělat, podle horoskopu

 
Hvězdné znamení, v němž jsme se narodili, nám předalo mnoho osobnostních rysů, ale také spoustu zlozvyků a jiných věcí, které nám příliš nesvědčí. Chcete být zdravější? Potom začněte čtením tohoto článku, poněvadž zde se dozvíte, jaká změna je pro vaše hvězdné znamení nejzdravější.
27.12.2022 18:00 |

podobné články

Sportovci a sporty, ve kterých vynikají. Dokážete je správně přiřadit? Zkuste si to!

 
Znáte dobře český sport? Dokážete správně přiřadit naše známé sportovce ke sportům, ve kterých vynikají? Zkuste si to v tomto kvízu!
08.11.2016 18:15 |

podobné články