Článek

7 průšvihů při natáčení Případů 1. oddělení: Mrtvola k svačině, výbuch ramene herce…

 
Některé scény jste na obrazovce málem neviděli! Štáb oblíbeného krimi seriálu Případy 1. Oddělení se při natáčení několikrát dostal do takových malérů, že osud některých epizod doslova visel na vlásku! Došlo i na hazard se zdravím i nenávist okolí! Jaké patálie filmaři úspěšně překonali?
17.03.2014 19:10 |

podobné články

Podobné články

To tvůrci Případů 1. oddělení nezvládli: Výbuch zranil herce!

 
Au, ta řachla! To si musel říkat herec Jan Plouhar (31) při natáčení úvodní scény včerejšího dílu krimiseriálu Případy 1. oddělení. Pyrotechnici mu totiž do ramene nastražili příliš velkou nálož výbušniny a herec skončil se zraněním!
25.02.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (28 článků)

Vláda jen obírá lidi a jde z průšvihu do průšvihu, varuje Hašek

 
Michal Hašek se v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým v Press klubu Frekvence 1 tvrdě opřel do vlády, ale i do komunistů. Současná vláda kráčí jen z průšvihu do průšvihu, obírá lidi a komunisté, ti jsou v současném složení podle Haška nereformovatelní.
06.05.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2344 článků) , Luboš Veselý (334 článků)

Povodí Odry zahájilo revitalizaci odstaveného ramene řeky Odry v Ostravě-Přívoze

 
Stavební akce v sobě zahrnuje revitalizaci odstaveného ramene, propojení řeky Odry a odstaveného ramene prostřednictvím balvanitého rybího přechodu a zpřístupnění nově vzniklého „ostrova“.
21.10.2014 19:00 |

podobné články

NOVÝ RECEPT LÁDI HRUŠKY: Výtečné CEREÁLNÍ SUŠENKY k snídani i svačině!

 
Jistě, sušenky si můžete i koupit, ale když si je upečete, budete mít kontrolu nad jejich složením a v neposlední řadě taky výrazně ušetříte. Zkuste další z receptů Ládi Hrušky - cereální sušenky k snídani, svačině, dětem do školy nebo třeba na výlet pro celou rodinu...
04.06.2014 19:25 |

podobné články

Případy 1. oddělení: Tajemství zabité milenky v bedně!

 
Při natáčení včerejších Případů 1. oddělení se nezapotili jen kriminalisté vyšetřující »Krádež století«, ale taky maskérky, a hlavně kaskadérka. Ve stejném díle totiž Orlická přehrada konečně vydala tělo zavražděné milenky z předminulé epizody. A v bedně nebyla figurína, ale živá žena nalíčená jako mrtvola!
16.02.2016 05:00 |

podobné články

Abraham je po operaci ramene. V únoru chce testovat

 
Motocyklový závodník Karel Abraham je po operaci levého ramene, které si poranil v říjnu při pádu v tréninku na Velkou cenu Indianapolis. Při tříhodinovém zákroku si účastník mistrovství světa královské kategorie MotoGP nechal vyjmout titanovou destičku, kterou mu lékaři v USA voperovali v dubnu pro zpevnění zlomené pravé klíční kosti.
08.10.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Abraham (344 článků)

Novorozence v nemocnicích Krajské zdravotní ohlídají nové monitory dechu od Nadace Křižovatka

 
Čtyřicet jedna nových Apnea monitorů v celkové hodnotě 121 770 Kč od zástupkyň Nadace Křižovatka Mgr. Štěpánky Pokorníkové a Hany Konečné obdržela Krajská zdravotní, a. s., pro Dětské oddělení Nemocnice Děčín, o. z., Novorozenecké oddělení, Oddělení dětské chirurgie a Dětskou kliniku Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., Dětské a dorostové oddělení Nemocnice Teplice, o. z., a Dětské oddělení Nemocnice Chomutov, o. z.
27.06.2016 15:15 |

podobné články

Uniklý kal z maďarské hliníkárny se dostal do ramene Dunaje

 
Toxický kal, který unikl při pondělním protržení nádrže u hliníkárny v západomaďarském městě Ajka, se dnes nad ránem dostal do Ráby a odtud do dunajského ramene Mošoňský Dunaj.
07.10.2010 11:00 |

podobné články

Požár v motolském krematoriu: Explodovala tam mrtvola!

 
Obrovský výbuch a následný požár kremační pece! V motolském krematoriu v Praze bylo ve středu ráno pěkně rušno. Při spalování explodovala mrtvola!
24.07.2013 13:50 |

podobné články

Sean Connery se zotavuje z operace ramene

 
Osmdesátku chce Sean Connery příští rok oslavit fit a v plné kondici. Už teď začal na tom spolu s předními americkými ortopedy pracovat a zrovna se zotavuje z operace ramene. První ze všech filmových Bondů je v domácí péči na Bahamách, tam ho převezli z kliniky v New Yorku.
13.11.2009 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Sean Connery (69 článků)

Martin Havlát po zranění ramene: POPLACH! Bude ještě hrát?

 
Rozpadne se pro klíčové čtvrtfi nále drtivá česká úderka Martin Havlát, Patrik Eliáš, Milan Michálek? Po zranění ramene prvního z nich v duelu proti Německu (5:1) to bohužel vůbec nelze vyloučit...
11.05.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Eliáš (249 článků) , Martin Havlát (90 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Cestující podl tramvajáka jehlou do ramene

 
Policie pátrá po neznámém muži, který v sobotu v noci bodl řidiče pražské tramvaje číslo 17 do ramene zřejmě injekční jehlou. Řidič nyní čeká na výsledky lékařského vyšetření, které má určit, zda byla jehla infikována nějakou nakažlivou nemocí.
29.05.2011 19:55 |

podobné články

Iveta Bartošová otevřeně o operaci ramene: Zůstala jí obří jizva

 
Iveta Bartošová  (45) se po týdnu od operace ramene opět ocitla v nemocnici. Musela totiž na převaz do pražského Motola. Blesku se poprvé svěřila se svými pocity a dokonce ukázala i následek operace po ošklivém pádu ze schodů – šestnáct strašlivě vypadajících stehů na levém rameni. „Cítím se už lépe a dokonce jsem si už i pospala. I když ležet na pravém boku není bůhví co. Trpěla jsem jako zvíře, ale teď už bolest polevuje,“ prozradila zpěvačka, kterou na kontrolu do nemocnice doprovodil její věrný ochránce Josef Rychtář. Ten se od ní teď nehne ani na krok a střeží ji jako poklad.
11.10.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Brankář Sao Paula Ceni musí na operaci ramene

 
Brazilský fotbalový brankář Sao Paula Rogério Ceni musí v pátek podstoupit operaci pravého ramene a svému týmu bude chybět několik měsíců.
26.01.2012 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Rogério Ceni (3 články)

Iveta už není železná lady, vyndali jí dráty z ramene

 
Iveta Bartošová konečně může pracovat! V pátek jí totiž v pražské nemocnici Motol vytáhli z levého ramene dráty, kvůli nimž byla půl roku podle svých slov úplně bezmocná a odkázaná jen na ochránce Josefa Rychtáře (53) a syna Artura (15). „Nemůžu nic. Ani pořádně vařit. Dělá mi problém zvednout pánvičku nebo těžký hrnec,“ řekla ještě před měsícem Blesku Bartošová. Od pátku je však všechno jinak!
10.03.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Bodla ho do ramene a on zemřel: Zabít ho ale nechtěla!

 
Výpověďmi svědků a psychologickými rozbory pokračoval v Brně proces s Martinou Kulíškovou (29). Drobná žena podle žaloby letos v červenci v Lipůvce na Blanensku po hádce a v opilosti bodla nožem do ramene přítele. Ten za hodinu navzdory lékařské pomoci zemřel.
02.12.2014 22:05 |

podobné články

Kabelku jí zloděj strhl z ramene: Ženu okradl před barákem na ulici a utekl

 
Dva mladíci, kteří v ulici Střelničná v Praze 8 okradli ženu, jsou v hledáčku policie. V půl jedné ráno ve středu 27. července si ženu vyhlídli před vchodem do domu, když odemykala, jeden z mladíků hlídal, aby je nikdo nevyrušil, druhý mezitím oběti strhl kabelku z ramene. Žena se s pachatelem chvíli přetahovala, nakonec se zloději podařilo tašku uloupit a utéct. Oba muže hledá policie, hrozí jim až 10 let ve vězení.
18.08.2016 12:25 |

podobné články

Samková je po operaci ramene a hlásí: Chci vyhrát Světový pohár!

 
Přes léto olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková projela s karavanem Norsko, s "odřenýma ušima" prošla prvním ročníkem FTVS a může se už naplno soustředit na sezonu. Po dubnové operaci levého ramene si věří na celkové vítězství na Světovém poháru.
21.10.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (88 článků)

Začalo to bolestí ramene, ženě (44) záhadně zmizela kost!

 
Téměř rok čtyřiačtyřicetiletou ženu trápila přetrvávající bolest v oblasti levého ramene, kde se jí vytvořil otok. Poté, co žena navštívila lékaře, předpokládalo se, že jde pouze o drobnou fakturu. Bohužel první diagnóza byla lež, lékaři se mýlili.
09.04.2018 12:15 |

podobné články