Článek

6 měsíců v Německu a jdete volit. Migranti mohou zajásat

 
Do EU proudí další davy migrantů. A většina chce do Německa. Již teď je třetina všech azylových žádostí v EU, Norsku a Švýcarsku podána právě v Německu. 280 tisíc lidí by mělo Německo opustit, ale deportovat je nelze. 53 tisíc deportovat lze, ale německým úřadům se to nedaří. A u 95 tisíc cizinců se vůbec neví, odkud jsou a kam by je vlastně měli poslat. Do toho německá ministryně vnitra navrhuje, že by v komunálních volbách mohli volit migranti, kteří v Německu žijí déle než 6 měsíců.
19.09.2023 14:35 |

podobné články

Podobné články

Herečka pro dospělé Stacy Cruz: Vyfoťte se, jak jdete volit, a dostanete přístup zdarma

 
Herečka z filmů pro dospělé Stacy Cruz poslala svým fanouškům zajímavou nabídku. Ti, kdo se vyfotí, jak jdou volit, od ní dostanou měsíční přístup na její profil na platformě OnlyFans zdarma. "Kdo bude lhát a pošle mi fotku třeba kámoše, který byl volit namísto dotyčného, to dostane taky, ale nemám takové lidi ráda a patříte do pekla, lhářky ulhané," dodala na svém Instagramu kráska.
14.01.2023 09:00 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (122 článků)

Do kin vtrhne Sharknado 5, podívejte se na první trailer

 
Fanoušci série Sharknado mohou zajásat. Mohou se totiž těšit na pětku ze zřejmě nekonečné série žraločího bijáku Sharknado!
31.07.2017 13:40 |

podobné články

Uprchlíci v Německu spáchali skoro 70 tisíc trestných činů, nešlo ale o Syřany

 
Migranti, kteří momentálně žijí v Německu, spáchali v prvním čtvrtletí letošního roku 69 000 trestných činů. Vyplývá to z údajů o kriminalitě přistěhovalců, které zcela poprvé zveřejnil Spolkový kriminální úřad (BKA). Podle ministerstva vnitra však není zločinnost mezi žadateli o azyl vyšší než mezi Němci. Nejvyšší zastoupení mají ve statistice migranti z Balkánu, Gruzie či Maroka, naopak kriminalita Syřanů či Iráčanů je poměrně nízká.
09.06.2016 11:40 |

podobné články

Topmodelka Jessica Alba - Rok po porodu se opět svůdně odhalila

 
Když Jessica Alba (29) vylezla na módní molo nebo se objevila na titulní stránce časopisu pohled na ní dokázal rozpálit snad každého muže. Pak ale přišlo těhotenství, porod, a topmodelka se stala zodpovědnou matku. Fanoušci však mohou zajásat. I Jessicu parné léto donutilo alespoň trochu se poodhalit.
25.08.2010 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (155 článků)

Návštěvnost českých kin opět roste

 
Provozovatelé kin mohou zajásat, čeští diváci se opět vrací do kin. Oproti loňsku jim návštěvnost v prvním pololetí vzrostla meziročně o 16 procent, přestože vstupné se nepatrně zvýšilo. Vyplývá to z ...
26.07.2012 19:20 |

podobné články

Z Uhříněvsi na kole do Kolovrat: Dělníci prodlužují cyklostezku za 19 milionů

 
Cyklisté mohou zajásat. Uhříněveská radnice totiž pokračuje v budování další etapy zbrusu nové cyklostezky, která tak posílí sportovní aktivity a ochranu přírody v této lokalitě. Otevřít cyklistům by se mohla už v listopadu.
29.04.2016 12:40 |

podobné články

Připravuje se film o Hanovi Solo z Hvězdných válek

 
Fanoušci Hvězdných válek mohou zajásat, připravuje se další film, tentokrát speciálně o Hanovi Solo.
23.06.2017 13:15 |

podobné články

Obi-Wan Kenobi z Hvězdných válek bude mít svůj film. Zahraje ho Ewan McGregor?

 
Fanoušci Hvězdných válek mohou zajásat, chystá se totiž další film, který staví na jejich kultu a bude pojednávat o jedné z ústředních postav.
18.08.2017 16:05 |

podobné články

Cestující si zavolají i v tunelu: Mezi I. P. Pavlova a Muzeem funguje mobilní signál

 
Vášniví „telefonisté“, kteří pravidelně cestují linkou C pražského metra mezi stanicemi I. P. Pavlova a Muzeum, mohou zajásat - hovory už nemusí kvapně ukončovat před vjezdem do tunelu, v úseku totiž od úterý funguje mobilní signál. Do konce října by se ho měly dočkat i další stanice, pokrytý bude úsek od Muzea po Roztyly. Projekt financují mobilní operátoři. Celou síť metra by měli signálem pokrýt do roku 2022 a náklady budou zhruba půl miliardy korun.
02.10.2018 12:40 |

podobné články

Klaus: Migranti jsou hlavně mladí muži, kteří si myslí, že dostanou lepší život

 
Migranti, kteří do Evropy přijíždějí na člunech, sem často míří za lepším životem. A není naší povinností jim toto umožňovat, řekl ve středu Radiožurnálu bývalý prezident Václav Klaus. Migranti podle něj často nejsou těmi nejpotřebnějšími ani nejchudšími lidmi, kteří potřebují pomoc.
08.07.2015 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11006 článků)

Bitky na makedonské hranici. Ekonomičtí migranti jdou po uprchlících, kteří mají mít přednost

 
Migranti a uprchlíci se bijí mezi sebou a to konkrétně na řecko-makedonské hranici. Makedonie před několika týdny oznámila, že na své území pustí jen uprchlíky ze Sýrie, Iráku a Afghánistánu, protože v jejich zemích zuří válka a opravdu jim jde o život. Ostatní ale mají smůlu. A ekonomičtí migranti se s touto informací vypořádali po svém. Odmítají k hranicím pustit byť jediného Afghánce, Iráčana či Syřana. Neváhají použít násilí.
06.12.2015 13:01 |

podobné články

Uprchlíváci a uprchlípníci. Migranti jdou do Evropy parazitovat na sociálních dávkách. Sobotka se štítí českých občanů. Sluníčkářská propaganda... Klausův Jakl tvrdě udeřil

 
ROZHOVOR Podle Ladislava Jakla ohrožuje masová imigrace evropskou společnost i bez ohledu na kriminalitu a terorismus. Například stačí jen fakt, že migranti jsou v drtivé většině mladí muži, a může se pak stát, že v určité věkové kategorii budou v poměru tři muži na jednu ženu. Migranti přicházejí podle Jakla za bezpracným životem na sociálních dávkách jako statisíce před nimi.
17.02.2016 16:30 |

podobné články

Bez jídla, pití a v mrazu. Lukašenkovi migranti trpí na hranicích: „Nikdo nás nikam nepustí“

 
Na hranicích mezi Běloruskem a Polskem uvázly tisíce migrantů, zejména z Blízkého východu. Noční teploty na místě klesly pod bodu mrazu a někteří migranti říkají, že jim dochází voda i jídlo, napsal ve středu server BBC News. Humanitární pracovníci si stěžují, že kvůli výjimečnému stavu u polských hranic se do oblasti nemohou dostat. Někteří migranti popisují, že je polské a běloruské bezpečnostní složky opakovaně postrkují tam a zpět, píše agentura Reuters.
10.11.2021 20:25 |

podobné články

To jsou věci. Migranti v Rakousku chtějí volit "pravicového populistu" Hofera

 
Rakušané si v neděli na druhý pokus zvolí prezidenta. V květnu sice vyhrál někdejší předseda rakouských Zelených Alexander Van der Bellen, ale ústavní soud druhé kolo voleb zrušil a nařídil jeho zopakování. Teď předvolební průzkumy favorizují Bellenova protikandidáta Norberta Hofera. Ačkoli se o něm říká, že brojí proti migrantům, mnozí migranti ve Vídni jsou připraveni odevzdat mu v neděli svůj hlas. Proč?
03.12.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Van Alexander (102 článků)

Cameron Diaz (38): Je těhotná!

 
»Sláva, americká herečka Cameron Diaz (38) se konečně rozhoupala a čeká své první miminko!« chtělo by se zajásat nad sérií fotografií z Atlanty.
27.08.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (386 článků)

Cameron Diaz (38): Je těhotná!

 
»Sláva, americká herečka Cameron Diaz (38) se konečně rozhoupala a čeká své první miminko!« chtělo by se zajásat nad sérií fotografií z Atlanty.
28.08.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (386 článků)

Senátoři smetli ze stolu DPH i změny stavebního spoření! Zbytečně! Senát = jáma bezedná!

 
Senát, ve kterém má převahu levice, včera odmítl vládní zvýšení DPH i zákoník práce, který snižuje odstupné. Že by měl občan zajásat, protože ho senátoři ubránili před finančním krachem?
08.10.2011 12:00 |

podobné články

Exčlen ODS: Komunisti a fašisti? Jedno jest... Můžeme se na ně těšit ve vládě?

 
Stávající křehká vládní koalice sice drží, dle jejích "kiksů", ale i volebních preferencí jednotlivých stran je téměř jasné, že budoucí kabinet bude mít jiné složení. Zřejmě do něho nastoupí i komunisté. Podle některých můžeme nad podobným scénářem zajásat. Je to totiž prý jediná cesta, jak je nechat znemožnit. A tím pádem se jich zbavit.
26.08.2012 15:30 |

podobné články