Článek

5 nejpodivnějších milostných scén z filmů

 
Natočit opravdu povedenou milostnou scénu bývá pro mnoho režisérů tvrdým oříškem.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Podobné články

Podívejte se: Samec Jiří Macháček natočil milostnou scénu s nádhernou Maďarkou

 
Herec Jiří Macháček a žhavá Maďarka Vica Kerekes si zopakovali role milenců, které už měli ve filmu Nestyda. Znovu hrají milence a mají opravdu pestrou škálu milostných scén v různých prostředích. Pár uvidí filmoví diváci v kinech až na konci srpna. Super.cz ale přináší snímky z milostných scén ve filmu Muži v naději už nyní.
19.07.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (258 článků) , Vica Kerekes (162 článků)

Diváci zírali: Hvězda muzikálu Doubravová dala do milostných scén víc, než předepisoval scénář

 
Takový posun od premiéry muzikálu Osmý světadíl Jožo Ráž  (57) a kapela Elán nečekali. Na slavnostní sté repríze, na kterou se přijeli do Prahy podívat, je překvapil ústřední pár Michaela Doubravová a Roman Tomeš . Do milostných scén totiž dali daleko víc, než předepisoval scénář.
15.09.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jožo Ráž (108 článků) , Michaela Tomešová (137 článků) , Roman Tomeš (91 článků)

Konečně je ukázala! Nicole Kidman předvedla své nové silikony v této žhavé milostné scéně

 
Herečka Nicole Kidman  (44) se objeví ve filmu nazvaném Hemingway & Gellhorn, který je zaměřen na vztah slavného spisovatele s válečnou korespondentkou Marthou Gellhorn, a jehož většina scén se odehrává v posteli. My vám malou ochutnávku ze žhavých milostných scén nabízíme v naší fotogalerii.
31.05.2012 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (297 článků)

Pořád nevíte, kam na poslední chvíli na dovolenou? Tady je 10 nejpodivnějších pláží na světě!

 
Omrzelo vás Bibione? Fajn, je na čase najít nějakou famózní pláž, kterou se budete moci chlubit na Facebooku. Tady je deset nejpodivnějších pláží na světě. Sbalte ručník a plavky a hurá na letiště!
20.08.2013 16:55 |

podobné články

Paráda: Tohle je 9 nejpodivnějších vědeckých objevů!

 
Věda v posledních letech značně pokročila a přinesla celou řadu zajímavých poznatků. Některé "objevy":http://www.extra.cz/vynalez-stoleti-sledujte-zazracny-sprej-ktery-odpuzuje-nejen-vodu-budete-prekvapeni-co-tenhle-objev-dokaze jsou však natolik bizarní, že drtivé většině normálních lidí musí připadat spíš jako science fiction. V tomto článku vám přinášíme devět těch nejpodivnějších.
27.10.2013 17:10 |

podobné články

Filip Renč dokončil jednu z posledních scén seriálu Sanitka II

 
Do dnešního rána se natáčela jedna z posledních scén seriálu Sanitka II. Podle Davida Kopeckého z České televize šlo o jednu z produkčně nejnáročnějších scén v dějinách domácí seriálové tvorby....
15.06.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (585 článků)

Ashtona Kutchera v milostných avantýrách nezabrzdí ani rozvod. Takhle se tulil k vnadné kolegyni

 
Řeklo by se, že bude hollywoodský herec Ashton Kutcher (33) po svých milostných avantýrách, které vedly až k rozvodu s Demi Moore  (49) , umírněnější, ale opak je pravdou. Na premiéře filmu New Year's Eve nemohl spustit oči ze své herecké kolegyně Ley Michele. A hlavně z jejího dekoltu.
06.12.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (575 článků) , Ashton Kutcher (450 článků) , Lea Michele (8 článků)

Známe tajemství Jiřiny Štěpničkové: Udržovala milostný poměr s ženatým kolegou

 
Předválečný a válečný život prvorepublikové star Jiřiny Štěpničkové se od životů slavnějších kolegyň Adiny Mandlové, Hany Vítové, Nataši Gollové a Lídy Baarové lišil v mnohém. Měla pověst cílevědomé divadelní a filmové umělkyně bez milostných avantýr a skandálů, hrála vesměs ve filmech s vlasteneckými tendencemi a úspěšně se vyhýbala účinkování v německém filmu. Po letech ale na povrch vyplavalo jedno z milostných tajemství herečky, která ve třicátých letech na nějakou dobu svůj život spojila například s kolegou z Národního divadla Ladislavem Peškem.
08.09.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Pešek (11 článků) , Adina Mandlová (108 článků) , Lída Baarová (437 článků) , Hana Vítová (29 článků) , Jiřina Štěpničková (9 článků)

Největší tajemství Adiny Mandlové: Do tajů sexu zasvětila mladičkého Rudolfa Hrušínského

 
Právě dnes je to dvacet let od smrti nejzářivější prvorepublikové hvězdy Adiny Mandlové (✝81). Pamětníci na ni dodnes vzpomínají jako na krásnou a pronikavě inteligentní ženu. O jejích milostných avantýrách dodnes kolují velké legendy. O zásadních partnerských a mileneckých vztazích největší prvorepublikové star se popsaly stohy papíru. Řada milostných epizod této postelové přebornice a půvabné krásky zůstává stále zahalena tajemstvím.
16.06.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (226 článků) , Adina Mandlová (108 článků)

Moderátor obviněný z hlasitých milostných orgií vrací úder: Co prozradil o hafání a řvaní v domě hříchu?

 
Jak Super.cz již informoval, na moderátora primáckých Diváckých zpráv Tomáše Krause přišla stížnost, že příliš hlasitě kopuluje se svou partnerkou, a ruší tak noční klid . Jeho domnělá milá měla při milostných hrátkách vydávat hlasité zvuky, řvát a hafat, což osazenstvo domu, v němž Kraus bydlí, znechucovalo. Reportér si ale nařčení nenechal líbit a na stížnost odpověděl vskutku svérázně.
31.10.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kraus (92 článků) , Tomáš Kraus (92 článků)

Eva Holubová na křtu knihy o milostných příbězích známých osobností: Svěřila i ona svá tajemství?

 
Herečka Eva Holubová  (56) se stala kmotrou knihy Lásky za oponou autorky Blanky Kovaříkové, kde jsou popsány příběhy více než třiceti milostných dvojic známých osobností doby dávné i nedávné. „Knížka mě moc zaujala. Jsou v ní popsány vztahy plné vášně, citů, radostí i zklamání. Dočtete se o Zorce Janů, Věře Tichánkové, Jiřím Adamírovi, Jaroslavě Obermaierové, Daně Syslové, Petru Haničincovi a mnoha dalších,“ řekla Holubová.
28.11.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamíra (17 článků) , Eva Holubová (240 článků) , Zorka Janů (15 článků) , Jaroslava Obermaierová (184 článků) , Dana Syslová (30 článků) , Věra Tichánková (70 článků) , Petra Holubová (3 články) , Eva Petra (27 článků)

Pověst českého Belmonda si stále drží. Martin Kraus se zmocnil krásné kolegyně během milostné scény

 
Martin Kraus rozjíždí pověst českého Belmonda dál. Herec získal zajímavou příležitost ve filmu Chameleon, kde jeho postava prožívá čtyři různé životy se čtyřmi ženami. Na Martina Krause tak čekalo hned několik milostných scén. Podle lidí ze štábu byla především ta s Petrou Hřebíčkovou na tenké hranici mezi hraním a skutečností.
28.10.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (155 článků) , Martin Kraus (155 článků) , Petra Hřebíčková (77 článků)

Miss Kratochvílová: Jak doma vysvětlila sex s Prachařem?!

 
Usměvavá miss 2013 Gabriela Kratochvílová dostala po svém zvolení nabídku, na kterou se třesou všechny modelky – zahrát si ve filmu! V pokračování Bony a klid ale měla několik milostných scén s manželem Agáty Prachařové (28) Jakubem (30). Jak to vysvětlila příteli?
23.04.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2606 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Hříšný Patrick a Jennifer: Pravda o jejich vztahu

 
Jennifer Grey měla strach z milostných scén. Z Patricka (†57) na ni šly mdloby. Pikantní historky z natáčení Hříšného tance odhaluje kniha o herecké legendě.
16.09.2009 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Grey (48 článků)

Během natáčení této vášnivé scény se prý Martha Issová děsně styděla: Mrkněte, jak si to rozdávala s Janem Dolanským

 
Martha Issová (31) patří k našim nejpopulárnějším herečkám, které mají na svém kontě řadu nezapomenutelných rolí. Momentálně si naplno užívá mateřských starostí a radostí s devítiměsíční dcerou Františkou, a tak jistě jen v koutku duše vzpomíná na to, jak bojovala se stydlivostí během natáčení žhavých milostných scén, kterým se ve své bohaté herecké kariéře nevyhnula ani ona.
13.03.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (141 článků) , Martha Issová (290 článků)

Seriálové kočičce s pořádně silným obočím se líbí starší muži: Nevadí ani pleš, kouty nebo břicho!

 
Herečce Vandě Chaloupkové je sice jen málo přes dvacet, ale v seriálu Ulice si zahrála partnerku čtyřicátníka Romana Zacha  (40) . A ani trochu jí to nevadilo. Včetně milostných scén. "Na základce jsem do něj byla platonicky zamilovaná, když hrál v seriálu Redakce," svěřila Super.cz.
29.10.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (2 články)

Další várka nahotinek jen pro vás: Potěšte se pohledem na milostné skotačení a jiskřivou erotiku v seriálu plném obnažených žen

 
Lechtivý seriál Masters of Sex nabírá na obrátkách. O tom, že v tomto populárním americkém seriálu není nouze o nahá ženská tělíčka, jsme vás již informovali . V naší fotogalerii si nyní můžete prohlédnout další várku žhavých milostných scén.
14.11.2013 22:11 |

podobné články

Arogantní floutek v akci. Kvůli Mádlovým sprosťárnám museli překopat film

 
Nový film Vejška režiséra Tomáše Vorla není pouze plný milostných scén, ale obsahuje tolik sprostých slov, že musela být vytvořena i slušnější verze pro vysílání v televizi před desátou hodinou. Nejvíce původní scénář obohatil o vulgarismy jeden z hlavních představitelů Jiří Mádl  (27) , který se do role sebestředného frajírka Michala Kolmana vžil natolik, že za každou větou přidal nějakou sprosťárnu.
26.01.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (439 článků) , Tomáš Vorel (86 článků) , Michal Vorel (2 články)

Herečka Berenika Kohoutová zalovila mimo branži, přítel má kavárnu

 
Dcera spisovatelky Ireny Obermannové Berenika Kohoutová má za sebou natáčení milostných scén se ženami a nebylo to pro ni snadné. Jinak je totiž výhradně na muže a randila i s řadou slavných. Teď ale zalovila mimo branži.
14.03.2014 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Kohoutová (231 článků) , Irena Obermannová (115 článků) , Irena Obermannová (118 článků)