Článek

5 hereček, které si mohou odnést Oscara: Převálcuje všechny tato mladá debutující Mexičanka?

 
Americká filmová akademie zveřejnila nominace na Oscary, o něž se poperou filmy Roma, Zrodila se hvězda, Favoritka či Bohemian Rhapsody. Podívejte se, jak to letos vypadá v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli, kde se sešla velmi zajímavá sestava. Ať už vyhraje kdokoliv, prestižní cenu si převezme poprvé. Ve čtyřech případech jde dokonce o úplně první nominaci.
22.01.2019 16:35 |

podobné články

Podobné články

Novou Miss World je tato nádherná Mexičanka: Tomu, že vyhrála, nemohla uvěřit

 
Jen co v Polsku dozněl potlesk pro novou Miss Supranational , byla v Číně vyhlášena i nová Miss World. Korunku získala šestadvacetiletá Mexičanka Vanessa Ponce.
08.12.2018 16:15 |

podobné články

Mexičanka získala americké občanství po 101 letech, co v zemi bydlela

 
Původem Mexičanka Eulalia Garciová žijící celé jedno století v Texasu ve Spojených státech se konečně dočkala amerického občanství. Do USA se dostala teprve jako půlroční miminko spolu se svou matkou, která do země imigrovala.
14.10.2010 13:40 |

podobné články

Mexičanka čeká devaterčata

 
Zřejmě rekordní počet dětí má na svět přivést těhotná Mexičanka. Nastávající maminka Karla Vanessa Perezová nosí pod srdcem šest děvčátek a tři chlapce.
27.04.2012 19:30 |

podobné články

Mexičanka ve sto letech dokončila první stupeň základní školy

 
Studovat se dá opravdu v každém věku. Důkazem je Mexičanka Manuela Hernandezová, která ve věku sta let úspěšně dokončila první stupeň základní školy. Jako malá z ní musela odejít, aby pomáhala rodičům, a novou motivaci našla až v takto požehnaném věku. Ve studiu teď chce pokračovat, napsala agentura Reuters.
28.06.2013 05:10 |

podobné články

Stoletá Mexičanka vychodila základku!

 
Na studia není nikdy pozdě! Jasným důkazem je Mexičanka Manuela Hernandez. Ve věku požehananých 100 let teď úspěšně dokončila první stupeň základní školy!
29.06.2013 06:10 |

podobné články

Tohle je nejstarší člověk světa. Mexičanka slaví 127. narozeniny

 
Zažila vládu britské královny Viktorie, když ji bylo 27, vypukla první světová válka. Při pádu Berlínské zdi ji bylo už 102. Mexičanka Leandra Becerra Lumbrerasová slaví už 127. narozeniny!
31.08.2014 14:15 |

podobné články

Miss World je Mexičanka. Modelka, která pomáhá uprchlíkům

 
Novou Miss World se v čínském městě San-ja stala 26letá Mexičanka Vanessa Ponceová de Leonová. Informovala o tom agentura DPA.
08.12.2018 18:25 |

podobné články

Miss World je Mexičanka, Češka nepostoupila do užšího výběru

 
Novou Miss World se v čínském městě San-ja stala Mexičanka Vanessa Ponceová de Leonová (26). Na druhém místě skončila Thajka Nicolene Limsnukan, do Top 5 se dále dostaly dívky z Běloruska, Jamajky a Ugandy.
08.12.2018 19:50 |

podobné články

Mají Oscara, přišly o manžela! Kletba zlaté sošky! Už 10 hereček připravila o partnera...

 
Nejdřív Kate Winslet, o pár dní později Sandra Bullock. Oběma slavným držitelkám Oscara se rozpadlo manželství, přičemž u Bullock to bylo jen dva týdny po převzetí ceny. Pozorovatelé žertem hovořili o kletbě slavné sošky. Teď je smích přešel. Při podrobnějším zkoumání totiž zjistili, že zisk Oscara a brzký rozpad manželství už postihl deset velice slavných hollywoodských hvězd...
21.03.2010 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (273 článků) , Kate Winslet (252 článků)

Souboj herců a hereček vypukne: Kdo získá prestižního Oscara?

 
Nejsledovanějšími kategoriemi předávání jsou samozřejmě Nejlepší herec a Nejlepší herečka v hlavní roli. Lidé očekávají, jestli cenu dostane jejich oblíbenec, často se pak podle toho i rozhodnou, jestli na film vůbec půjdou. Výsledek však ještě netrpělivěji očekávají samotní herci. George Clooney vyhlíží druhého Oscara, Brad Pitt je nominován již potřetí. Oscara by si doma na poličku však dali rádi i jejich další kolegové. Komu se to opravdu poštěstí?
26.02.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1716 článků) , George Clooney (775 článků)

Nejkrásnější tělo má Šarlota! Nádherná česká zpěvačka a rapperka se pyšní přirozenými proporcemi

 
Šarlota je nádherná mladá žena, která schová do kapsy všechny umělé krásky! Krásná postava, plná prsa a přirozený obličej. Tahle kočička lehce převálcuje všechny umělé a afektované holky z branže.
07.06.2017 09:25 |

podobné články

5 nejkrásnějších hereček, které v roce 2018 porodily: Tohle nejsou žádné umaštěné maminy!

 
V roce 2018 se s maminkami a obzvlášť s prvorodičkami doslova roztrhl pytel. Plno krásných hereček porodilo a svými ratolestmi se chlubí na sociálních sítích. Podívejme se na pět nejkrásnějších hereček, které porodily a rozhodně je nemůžeme považovat za typické umaštěné maminy od plotny!
18.12.2018 07:00 |

podobné články

Únoskyně-školačka: Už dvakrát si chtěla odnést cizí dítě, vyhlédla si ho v Nákupním centru Eden

 
Policisté vyhlásili pátrání po dívce, která se už dvakrát pokusila v nestřežené chvíli odnést cizí dítě, které si vyhlédla v Nákupním centru Eden. K prvnímu případu došlo v pátek večer, k druhému v sobotu 25. listopadu. V pondělí vpodvečer se kriminalistům podařilo dosud nezletilou únoskyni vypátrat.
27.11.2017 17:10 |

podobné články

Slovensko-český film Až do města Aš přijde do kin 15. listopadu

 
V polovině listopadu přijde do kin slovensko-český film scenáristky a režisérky Ivety Grófové nazvaný Až do města Aš. Slovenská kinematografie ho vyslala do nominací na Oscara, debutující filmařka ho dnes představila na projekci v Praze.
04.11.2012 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Grófová (3 články)

Šokovaná srnka zamrzla uprostřed silnice, museli ji odnést

 
Srnky bývají zejména na silnicích velmi plaché. Šerifův zástupce v americkém Michiganu má se srnkami ovšem zcela jinou zkušenost. Minulý pátek se setkal s jednou, která v naprostém šoku ztuhla přímo uprostřed vozovky. Musel ji odnést pryč v náručí. Bizarní scénu natočila kamera umístěná v policejním voze.
16.11.2011 13:25 |

podobné články

S NOŽEM vyhrožoval bývalé přítelkyni! V batohu si chtěl odnést její ČIVAVU!

 
Pražští strážníci v pondělí zasahovali na ubytovně v Praze 10. Muž se tam vrátil do pokoje své bývalé přítelkyně a v batohu si chtěl odnést čivavu, mobil a notebook, ženě dokonce hrozil s nožem v ruce.
28.01.2014 16:25 |

podobné články

Sto ježků se těší zpátky do přírody. Pichlouna si na zahradu můžete odnést i vy

 
Tři sta »pichlounů«! Tolik se jich loni dostalo do Záchranné stanice hlavního města Prahy. Sto ježků teď po zimním spánku čeká návrat do přírody. Pokud máte zahradu, jednoho si ze stanice v Jinonicích můžete odnést i vy.
15.03.2016 13:30 |

podobné články

Orel se na ptačí přehlídce v Austrálii pokusil odnést šestiletého hocha

 
Odnést chlapce se pokusil orel klínoocasý během oblíbené přehlídky volně žijících zvířat, která se konala v přírodním parku města Alice Springs v australském Severním teritoriu. Dravci se záměr nezdařil a hoch kromě velkého úleku naštěstí utrpěl jen lehčí poranění na tváři, informovala britská BBC.
12.07.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Alice Springs (6 článků) , Alice Springs (6 článků)

ISIS už památky jen neničí. Z Mosulu je chtěli bojovníci odnést jako kořist

 
Rozsáhlé výzkumy provedené pod slavnou mešitou po osvobození Mosulu ukázaly, že radikálové z organizace Islámský stát (IS) se snažili odnést si vzácné artefakty jako kořist. Uvedla to agentura Reuters, která se odvolává na místního archeologa. Dosud se předpokládalo, že islamisté památky většinou jen ničí.
11.03.2017 11:50 |

podobné články