Článek

5 celebrit, které byly v minulosti členy kultu

 
Většina z nás si asi nedokáže představit, že by se nechala zmanipulovat do členství v nějakém kultu.
08.07.2020 10:05 |

podobné články

Podobné články

Leslie Van Houten z Mansonova kultu možná opustí vězení: Sestra Sharon Tate tomu chce zabránit

 
Leslie Van Houten (70), členka nechvalně proslulého kultu Manson Family, u nás známého jako Mansonova rodina, se může po 50 letech strávených ve vězení dostat na svobodu. Debra Tate (67), sestra herečky Sharon Tate, jež byla v pouhých 26 letech a navíc v 8. měsíci těhotenství členy této vražedné sekty brutálně zavražděna, bojuje za to, aby se Leslie ven už nikdy nepodívala.
30.07.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (10 článků)

Odporná vražedkyně Leslie Van Houten: Člence Mansonova kultu se po 50 letech chtělo ven

 
Leslie Van Houten (71) bylo teprve 19 let, když společně s dalšími členy kultu Manson Family, kteří jsou u nás známi pod názvem Mansonova rodina, vraždila. Oběťmi se roku 1969 stali manželé obchodníci Leno LaBianc a Rosemary LaBianc. Leslie byla odsouzena k trestu smrti, který byl ale zrušen, a proto byl její trest změněn na doživotí. Letos už počtvrté žádala o podmínečné propuštění a stejně jako v předchozích letech i nyní jí bylo zamítnuto.
30.11.2020 19:06 |

podobné články

20 let od masové sebevraždy: Sekta stála život 39 lidí, jejich duše nastupovaly na „vesmírný koráb“

 
Marshall Herff Applewhite a Bonnie Lu Trousdale Nettlesová byli zakladatelé sekty Nebeská brána, UFO kultu, který vznikl v roce 1975 v USA. Ve svých představách byli vyvolení, kteří měli doletět do kosmu spolu se svými následovníky. V roce 1997 pak spáchalo 39 členů kultu hromadnou sebevraždu.
29.03.2017 21:20 |

podobné články

Lídr vražedného kultu Charles Manson (†83) vydechl naposledy. V nemocnici mu už nedokázali pomoct

 
Známý lídr šíleného vraždícího kultu Charles Manson (†83) zemřel. Stalo se tak poté, co ho před několika dny hospitalizovali v nemocnici v Bakersfieldu.
18.11.2017 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (47 článků)

Ezožínka Houdová odhalila chlupaté podpaží: Jsem součástí kultu!

 
O tom, že si bývalá modelka Helena Houdová (40) žije tak trochu ve svém vlastním světě, nejspíš není třeba pochybovat. Naposledy například šokovala své followery fotkou, na níž měla obličej pomalovaný vlastní menstruační krví. Nyní přiznala to, co leckdo už tušil: je prý součástí kultu!
25.12.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (206 článků)

10 potetovaných českých celebrit: Podívejte se, kdo všechno je na zdobení těla závislý!

 
Tetování zažilo v Česku po pádu komunismu veliký rozmach. Obrázky na tělech začaly přibývat obrovskou rychlostí a začalo vznikat velké množství salónů, kde vám tělo tatéři odborně ozdobí. Tomuto kultu podlehly i mnohé české celebrity.
19.04.2013 10:45 |

podobné články

Několik členů Ústavního soudu bylo před listopadem členy KSČ

 
Ústavní soud (ÚS) zveřejnil na internetu údaje o stranické minulosti svých soudců. Čtyři z nich byli v minulosti členy komunistické strany. Soudci Pavel Rychetský, Jan Musil a František Duchoň vstoupili do KSČ v 60. letech a na začátku normalizace vystoupili. Místopředseda soudu Pavel Holländer byl v KSČ i v listopadu 1989. Někteří soudci prošli i různými polistopadovými stranami.
08.12.2010 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Honza Musil (204 článků)

Vnučku obětí Charlese Mansona dostihlo rodinné prokletí: Našli ji ubodanou v kaluži krve

 
Obrovskou bolest nyní prožívá rodina ženy jménem Ariana Wolk. Ta byla ve svých 40 letech nalezena ubodána v kaluži krve. Její smrt je pro blízké o to větší ránou, že otevírá jizvy z minulosti. Arianini prarodiče se totiž v srpnu 1969 stali oběťmi kultu Charlese Mansona.
12.12.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (47 článků)

Sedm celebrit, které přežily kóma. Příběhy se šťastným koncem i ty tragické

 
Automobilový závodník Michael Schumacher není zdaleka první ani poslední ze známých celebrit, které následkem poranění mozku upadli do kómatu. Někteří měli to štěstí a po několika dnech se z bezvědomí probrali, jiní si odnesli trvalé následky na celý život, další leží v kómatu dodnes. Všem to změnilo jejich životy. Podívejte se na sedm neznámějších celebrit, které kóma přežili.
09.01.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (506 článků)

Poslanci zvolili nové členy do Rady ČT a Rady ČRo

 
Sněmovna ve středu vybrala nové členy rad, které dohlížejí na činnost veřejnoprávní televize a rozhlasu. Na čtyři volná místa v Radě České televize vybrali poslanci pouze dva členy, a to Reného Kühna a spisovatele Antonína Bajaju. V Radě Českého rozhlasu by měli nově zasednout Ervín Kukuczka, Michal Stehlík, Ivan Tesař a Petr Šafařík.
08.06.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Stehlík (4 články) , Petr Rada (270 článků) , Michal Šafařík (5 článků)

Nejelitnější erotický klub po lockdownu znovu otvírá: Prominentní členy zve na dekadentní večírek!

 
Nejelitnější erotický klub znovu otevírá své prostory a věrné členy přivítá na novém místě. Po měsících lockdownu se erotický klub Snctm vrací s výstřední maškarní pro bohaté a slavné členy, které zve do luxusního ateliérového bytu na Manhattanu. Smyslným večírkem plným orgií a erotických vystoupení tak pokřtí své nové útočiště.
28.04.2021 13:55 |

podobné články

Tohle je tvář dítěte, které zveřejnilo nahé fotky slavných celebrit a obrátilo internet vzhůru nohama!

 
Když si tak nějak představujete muže, který sedí v temném bytě u internetu, několik měsíců "sbírá ukradené fotky nahých celebrit":http://www.extra.cz/ukradene-pornofotky-kate-upton-ktere-jeste-nevideli-krasna-prsatice-se-toho-vazne-neboji a pak je zveřejní, zhruba takhle nějak vypadá ta vaše představa. Kudrnatý patnáctiletý kluk s brýlemi a s akné. A právě tenhle chlapec je "teď velkým hrdinou internetu":http://www.extra.cz/hacker-ukradl-soukrome-fotky-vic-nez-100-celebrit-kate-upton-se-spermatem-na-zadech-jennifer-lawrence-po-sexu.
01.09.2014 18:30 |

podobné články

Babiš lanaří členy do nově zaregistrovaného hnutí ANO 2011

 
Podnikatel Andrej Babiš si před více než dvěma týdny zaregistroval politické hnutí ANO 2011 a nyní do něj vábí členy. Stávající sympatizanty dosavadního občanského sdružení ANO 2011 totiž nelze automaticky převést na členy hnutí. Zároveň se chystá na podzimní senátní volby.
29.05.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21742 článků)

Ministr financí vyměnil členy vedení Českého Aeroholdingu

 
Ministerstvo financí vyměnilo členy představenstva a dozorčí rady Českého Aeroholdingu. Mezi odvolanými členy představenstva je prezident Českých aerolinií Philippe Moreels, šéf obchodu ČSA Jozef Sinčák a šéf informačních a komunikačních technologií Aeroholdingu Josef Adam.
27.06.2014 18:10 |

podobné články

NATO bude bránit všechny členy aliance bez výjimky, ubezpečil Obama

 
Severoatlantická aliance je odhodlána bránit všechny členy aliance, tedy i východní členy, prohlásil v estonském Talinnu americký prezident Barack Obama. "Pokud se ptáte, kdo vám přijde na pomoc, tak je to NATO v čele se Spojenými státy," ubezpečil Obama. 
03.09.2014 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2483 článků)

Novými členy rady pro výzkum jmenovala vláda rektora Kůse a ředitele Siemens ČR Palíška

 
Vláda tento týden jmenovala tři členy Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI), Rada je tak opět kompletní. Novými členy se stali rektor Technické univerzity Liberec Zdeněk Kůs a generální ředitel Siemens ČR Eduard Palíšek. Ve druhém funkčním období pak bude v Radě pokračovat rektor Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava Ivo Vondrák.
05.02.2016 15:55 |

podobné články

Novými členy RVVI vláda jmenovala rektora Kůse a ředitele Siemens ČR Palíška

 
Vláda jmenovala tři členy Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI), Rada je tak opět kompletní. Novými členy se stali rektor Technické univerzity Liberec Zdeněk Kůs a generální ředitel Siemens ČR Eduard Palíšek. Ve druhém funkčním období pak bude v Radě pokračovat rektor Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava Ivo Vondrák.
06.02.2016 15:46 |

podobné články

Rada hlavního města odvolala členy dozorčí rady a zvolila nové. Zůstává Hlubuček, Doležal a Kolínská

 
Pražští radní v pozici valné hromady odvolali členy dozorčí rady Dopravního podniku hlavního města Prahy (DPP) včetně dosavadního předsedy Vojtěcha Kocourka. Následně zvolili nové členy, potvrdilo ČTK několik členů rady. Z dosavadních členů zůstanou v dozorčí radě primátorův náměstek Petr Hlubuček (STAN) a bývalý pražský zastupitel Marek Doležal (TOP 09), kteří byli valnou hromadou nejdřív odvoláni a poté znovu zvoleni. Bývalá primátorčina náměstkyně Petra Kolínská (SZ) odvolána nebyla, a členkou rady tak zůstala.
04.12.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (182 článků) , Petr Rada (270 článků) , Petr Kocourek (4 články)

Zákaz diskotéky po půlnoci nelze obcházet klubem pro členy, rozhodl Nejvyšší správní soud

 
Mazaně si chtěla poradit společnost provozující hudební klub v Kadani proti městské vyhlášce zakazující v určité dny po půlnoci veřejnou hudební produkci ve vnitřních prostorách. Firma totiž formálně založila klubové zařízení jen pro členy. Proti pokutám za hudební reprodukci se pak bránila u soudu, ale marně. Nejvyšší správní soud (NSS) totiž užití zástěrky „jen pro členy“ neakceptoval.
24.10.2019 14:15 |

podobné články