Článek

4 největší přešlapy slavných vůdců

 
Znáte příběh Winstona Churchilla? Od tohoto čtvrtka 11.1. vás s ním seznámí zbrusu nový snímek Nejtemnější hodina, v němž se jako legendární britský vůdce představí Gary Oldman. Těžko říct, jak snímek Churchilla vykreslí – vzdor jeho historické roli totiž rozhodně platí, že Churchill má na kontě i nejedno kontroverzní rozhodnutí. Uklidňovat se může tím, že v tom rozhodně není sám.
11.01.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Gary Oldman (17 článků) , Winston Churchill (119 článků)
Podobné články

Američané zabili jednoho z vůdců al-Káidy. Věděl o 11. září

 
Americká armáda při náletu v Sýrii zabila jednoho z předních vůdců sítě al-Káida a hlavního představitele syrské teroristické skupiny Chorásán Muhsína Fadlího. Na informace k jeho dopadení byla vypsaná sedmimilionová odměna, byl totiž jedním z mála vůdců al-Káidy, který předem věděl o plánech na útoky z 11. září.
22.07.2015 08:30 |

podobné články

Prima na podzim nabídne Přešlapy, seriál Griffinovi i pokračování Ano, šéfe

 
TV Prima nabízí divákům pro podzimní televizní sezónu mj. premiéru vlastního třináctidílného seriálu Přešlapy o životě tří párů lidí středního věku, prý již definitivně poslední, finálovou řadu telenovely Velmi křehké vztahy (s podtitulkem Každá pohádka má svůj konec) a znovu drsného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha v nové řadě lifestylového pořadu Ano, šéfe!
30.07.2009 15:05 |

podobné články

Seriál Přešlapy chce zaujmout Husákovy děti

 
Seriál Přešlapy, který začne od příštího týdne vysílat Prima, je velmi dobře zacíleným televizním produktem. Protože Husákovy děti loni rodily jako o život a počet žen na mateřské asi nikdy v budoucnu nebude vyšší, vznikl seriál o třicátnících s miminky. Nečekejte zázraky, ale v porovnání s jinými hrůznými českými seriály to není špatné.
18.09.2009 10:30 |

podobné články

Seriál Přešlapy: Příběhy plné sexu a potíží!

 
Partnerské neshody, sexuální problémy, mateřské starosti – to je jen špetka ze životních kotrmelců, které budou řešit postavy nového třináctidílného seriálu televize Prima s názvem Přešlapy aneb Komedie středního věku.
22.09.2009 05:20 |

podobné články

Nový seriál Přešlapy - aneb Komedie středního věku - již zítra!

 
Od 23. 9. budete mít možnost sledovat pravidelně každou středu od 20.00 hodin na Primě nový třináctidílný seriál televize Prima Přešlapy aneb Komedie středního věku.
22.09.2009 14:05 |

podobné články

Seriál Přešlapy vyvolal na Nově paniku! Narychlo povolali Ozzáka

 
Nový seriál televize Prima Přešlapy v hlavních rolích se Zuzanou Norisovou, Jitkou Schneiderovou, Davidem Matáskem nebo Filipem Blažkem ještě nevylezl na televizní obrazovku a už u konkurence nahání strach!
22.09.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (103 článků) , Jitka Schneiderová (304 článků) , Zuzana Norisová (85 článků) , David Matásek (118 článků)

Pohlreich vaří v Přešlapech!

 
Točí se druhá řada seriálu Přešlapy a roli v ní dostal i Zdeněk Pohlreich z pořadu Ano, šéfe!. V komedii středního věku, jak tvůrci Přešlapy nazývají, si populární kuchař zahraje sám sebe.
16.12.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (489 článků)

Vysoké pokuty omezily na Slovensku přešlapy při prodeji potravin

 
Razantní zvýšení pokut pomohlo loni na Slovensku omezit přešlapy distributorů a obchodníků při manipulaci s potravinami. Informovalo o tom ministerstvo zemědělství, které v minulosti často upozorňovalo na případy nedodržování hygieny nebo prodej potravinářských produktů s prošlou dobou minimální trvanlivostí. Svaz obchodu tvrdí, že pravidla ukládání sankcí jsou pro firmy likvidační.
24.01.2014 12:45 |

podobné články

Viróza, vulgarity, Čína i Hitler gentleman. Zemanovi ve Zlíně sečetli přešlapy

 
Prezident Miloš Zeman zakončoval ve čtvrtek třídenní návštěvu Zlínského kraje. Při posledním setkání s občany mu předhazovali nejen jeho virózu a servilitu k Číně, ale vytýkali mu i další údajné přešlapy za jeho prezidentování. Včetně toho posledního, za který je Zeman kritizován - že na Zlínsko, kde je lídrem SPO organizátor jeho cesty Vladimír Kruliš, přijel právě těsně před volbami. Prezident se bránil, že nikoho veřejně nepodporuje.
06.10.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Sexy přešlapy Vítové a Bezděkové na módní show: Falešná prsa a vyrýsovaný zadek!

 
Luxusní přehlídka, šaty za desetitisíce a módní přešlapy. Ty se nevyhnuly Ivetě Vítové (35) ani Andree Bezděkové (24).
23.11.2018 05:15 |

podobné články

Sexy přešlapy Vítové a Bezděkové na módní show: Falešná prsa a vyrýsovaný zadek!

 
Luxusní přehlídka, šaty za desetitisíce a módní přešlapy. Ty se nevyhnuly Ivetě Vítové (35) ani Andree Bezděkové (24).
27.11.2018 13:25 |

podobné články

V Íránu se demonstruje za propuštění vůdců opozice

 
Slzným plynem se v úterý policie v íránské metropoli Teheránu snažila rozehnat demonstraci stoupenců opozice. Podle opozičních webových stránek, na něž se odvolává agentura Reuters, demonstranti požadují propuštění vězněných vůdců opozice.
01.03.2011 17:55 |

podobné články

Budoucnost máme ve svých rukách, burcuje po 25 letech jeden z vůdců sametové revoluce

 
25 LET OD LISTOPADU´89 Vlastimil Ježek byl jedním z vůdců studentského hnutí v listopadu 1989. Jak dnes žije? Nad čím přemýšlí a čeho si váží? O tom i o dramatických dnech před 25 lety si povídal s ParlamentnímiListy.cz.
07.10.2014 17:31 |

podobné články

Bloger: Projevy dvou studentských vůdců na Albertově byly jen tlachy

 
Psycholog Dalibor Špok si na svém blogu na serveru Aktuálně.cz všímá projevů dvou bývalých studentských vůdců Miroslava Jansty a Jana Vidíma, které pronesli na Albertově ještě před proslovem prezidenta Miloše Zemana. A které zůstaly tak trochu ve stínu házení vajíček a rajčat na hlavu českého státu.
18.11.2014 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vidím (73 článků) , Miloš Zeman (22546 článků)

Američané v Sýrii zabili jednoho z vůdců al-Káídy Fadlího

 
Americká letadla v Sýrii tentokrát definitivně zabila klíčovou postavu tamní teroristické skupiny Chorásán a jednoho z vůdců sítě al-Káida Muhsína Fadlího. Oznámilo to v úterý ministerstvo obrany USA. Spojené státy už loni v září oznámily smrt Fadlího při náletech na Sýrii, připustily ale, že své tvrzení nemohou ověřit na místě.
22.07.2015 06:21 |

podobné články

Američané v Sýrii zabili jednoho z vůdců al-Káidy Fadlího

 
Tentokrát doopravdy. Americká letadla v Sýrii definitivně zabila klíčovou postavu tamní teroristické skupiny Chorásán a jednoho z vůdců sítě al-Káida Muhsína Fadlího. Oznámilo to v úterý ministerstvo obrany USA. Spojené státy už loni v září oznámily smrt Fadlího při náletech na Sýrii, připustily ale, že své tvrzení nemohou ověřit na místě.
22.07.2015 08:15 |

podobné články

Až čtrnácti tisícům vůdců plavidel a lodníků končí platnost průkazů, na jejich výměnu mají čas už jen do konce roku

 
Přes opakované upozorňování na nezbytnost výměny vydaných průkazů způsobilosti nechává většina vůdců plavidel a členů lodních posádek vše na poslední chvíli. Pokud do konce letošního roku nepožádají o výměnu, jejich průkazy přestanou platit a k vydání nových budou muset znovu absolvovat zkoušky. Toto riziko se aktuálně dotýká více než 14 tisíc osob z první vlny výměny průkazů, které si své dokumenty dosud nevyměnily.
16.11.2016 13:40 |

podobné články

Moskva má nové busty Stalina i Lenina. Rozšířily Alej vůdců, Kreml se distancoval

 
Rusové rozšířili moskevskou „Alej vůdců“. Po bok monarchů přibyly podobizny sovětských čelních představitelů. Nechybí mezi nimi ani socha komunistického diktátora Stalina. Nové sochy v metropoli umístila vládou financovaná organizace. Krok vyvolal vlnu nevole. Kritici tvrdí, že jde o pokus očistit zločiny Stalinova režimu.
22.09.2017 21:45 |

podobné články

Státní plavební správa: Přes 10 tisíc vůdců plavidel a členů posádek nemá nový průkaz

 
Výměna průkazů se letos netýká jen motoristů, ale také vůdců plavidel a členů lodních posádek. Na platnost svých dokladů si musí dát pozor především profesionálové, tedy vůdci plavidel jiných než malých, kterým byl průkaz vydán od 1. 5. 2004 do 31. 12. 2014.
10.12.2017 19:45 |

podobné články