Článek

3D film Žlutá ponorka se režisérovi Forresta Gumpa nedaří natočit

 
Studio Disney ukončilo práce na připravovaném 3D filmu Žlutá ponorka, který měl být supermoderní poctou původnímu snímku s hudbou Beatles. Nic ale ještě není definitivně ztraceno, "ponorku" možná koupí jiná společnost.
16.03.2011 10:25 |

podobné články

Podobné články

Česko má svého Forresta Gumpa, Miloše Škorpila!

 
Znáte slavný americký film Forrest Gump? Pak si jistě vzpomenete na tu část, ve které si hlavní hrdina v podání Toma Hankse jednoho dne obuje tenisky a vyběhne napříč Spojenými státy. I Česko má svého Forresta Gumpa. Je jím Miloš Škorpil z Prahy, který chce za tři týdny oběhnout republiku a výtěžkem z akce pomoci tělesně postiženým lidem.
19.04.2010 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (211 článků)

Podívejte: Nádherná Jenny z Forresta Gumpa vypadá stále fantasticky, téměř nestárne

 
Herečku Robin Wright (45) si většina televizních nadšenců jistě vybaví v mnoha slavných rolích, ale jedna z nich je zcela jistě největší klasikou. Wright ztvárnila totiž hlavní postavu v jednom z nejúspěšnějších snímků historie. Řeč je o blonďaté Jenny z Forresta Gumpa. Od jeho natáčení uběhlo sice již 17 let, ale Robin zůstala stále stejně krásná.
13.08.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jenny Wright (4 články)

Stále jako třicítka: Hvězda Forresta Gumpa Sally Field (66) okouzlila mladým zjevem

 
S předáváním nejrůznějších filmových ocenění se v uplynulých týdnech roztrhl pytel. Poslední z nich - Screen Actors Guild Awards - se udělovaly v neděli v kalifornském The Shrine Auditoriu a i přes hojnou účast hvězd stříbrného plátna se nejvíc obdivných pohledů dočkala Sally Field. Herečka, která je známá převážně jako matka filmového Forresta Gumpa nebo z rodinné komedie Táta v sukni, dorazila v dlouhých fialových šatech, které podtrhla líčením ve stejném barevném tónu.
28.01.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Sally Field (4 články) , Sally Forrest (3 články)

Remaky, ze kterých jde děs: Hříšný tanec, Rudá Sonja, Conan a Žlutá ponorka

 
Tvůrčí impotence hollywoodských filmařů dosáhla nového vrcholu. Počet nových scénářů je tak malý, že v letech 2010 a 2011 budou remaky vládnout kinům. S novými triky prý ožije béčková Rudá Sonja, Conan i romantický Hříšný tanec a Žlutá ponorka.
21.08.2009 16:15 |

podobné články

Dětský páreček z Forresta Gumpa po 23 letech: Poznali byste je ještě? FOTO UVNITŘ

 
Je až neuvěřitelné, že kultovní snímek Forrest Gump natočil režisér Robert Zemeckis už v roce 1994. S romantickým dramatem si všichni spojují zejména Toma Hankse (61). Jak ale vypadají dětští herci, kteří ztvárnili malého Forresta a Jenny ve vzpomínkách hlavního hrdiny? Podívejte se!
05.01.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (211 článků) , Robert Zemeckis (9 článků)

Na severu Ruska hoří jaderná ponorka, radiace prý nehrozí

 
V docích Severodvinsku už několik hodin hoří ruská jaderná ponorka. Požár se hasičům nedaří uhasit, Moskva ale ujišťuje, že je plavidlo beze zbraní a reaktor je již několik let odpojený. Hasiči uvažují o zatopení doku, ve kterém ponorka hoří. 
07.04.2015 19:01 |

podobné články

Supermoderní ponorka uvízla na mělčině

 
Nejmodernější ponorka! Tajná zbraň britského námořnictva! Ještě nedávno se o jaderné ponorce HMS Astute mluvilo pouze v superlativech. Překvapení pro všechny, kteří ji chválili a obdivovali, však nastalo v pátek, kdy ponorka zůstala na několik hodin zaklíněna mezi podmořskými útesy nedaleko severozápadního Skotska.
24.10.2010 15:30 |

podobné články

Americká ponorka zdolala arktický led

 
Americká jaderná ponorka Hartford se v rámci cvičení vydala na polární kruh a podnikla zkoušku vynoření přes silnou vrstvu mořského ledu. Rekord ale nepadl, protože ponorka zdolala led o tloušťce zhruba půl metru. Některé typy těchto strojů umějí prorazit i led zhruba tři metry silný.
27.03.2016 10:00 |

podobné články

Britská jaderná ponorka se srazila s obchodní lodí: Lodi se nic nestalo, ponorka skončila v opravně!

 
Britská jaderná ponorka se během cvičné plavby ve Středozemním moři poblíž Gibraltaru střetla s obchodní lodí. O úterní nehodě dnes informovalo ministerstvo obrany.
21.07.2016 23:25 |

podobné články

Strážníci v Plzni si obléknou žlutá trika, jinak jim hrozí vyhazov

 
Plzeňští strážníci jdou s dobou a na léto jako součást uniformy dostali nová trička. Jejich barva jim však dělá těžkou hlavu, jsou žlutá a podle některých v nich budou vypadat jako pampelišky. Moc šancí na změnu však strážníci nemají. Vedení jim dalo ultimátum - buď budete nosit žlutá trička, nebo si hledejte jinou práci.
14.05.2009 17:25 |

podobné články

Žlutá je dobrá. Proč se do ní musíte obléknout

 
Není žlutá jako žlutá. Můžete v ní připomínat dijonskou hořčici, ale také odstíny neonových nápisů. Chcete vědět, se kterými odstíny žluté se letos trefíte do černého? Je tolik důvodů, proč byste měla mít v šatníku alespoň jeden zářivě ...
27.04.2012 15:20 |

podobné články

Klusáček (ČSNS): Žlutá revoluce v Hong Kongu

 
Symbolem letošních demonstrací v Hong Kongu je žlutá stužka. Je to jednoduché a snadno zapamatovatelné. Nedobral jsem se k informaci, proč zrovna žlutá barva, ale dejme tomu, že někdo jí má rád nebo ho ve spojení s Hong Kongem politicky nekorektně napadla. To se může stát.
07.10.2014 17:26 |

podobné články

Miliony lidí řeší na internetu otázku: Jakou barvu mají tyto šaty? Jsou modročerné, nebo bílozlaté?

 
Znáte to. Muži a ženy se jen málokdy shodnou na přesném odstínu barvy. Co je pro ženu okrová, zlatožlutá, máslová, kanárkově žlutá nebo neonově žlutá, je pro muže často jen žlutá. Nyní ale debata o tom, jakou barvu mají dámské šaty, dosáhla svého imaginárního virtuálního vrcholu. Svět se zbláznil...
27.02.2015 23:15 |

podobné články

Americký kongres uloží do trezoru Forresta Gumpa i Bambiho

 
Americký kongres každý rok ukládá několik filmů a hudebních nahrávek zvláštního významu do své knihovny, kde mají být chráněny pro budoucí generace. Letošní výběr filmů byl zveřejněn ve středu.
28.12.2011 10:40 |

podobné články

Tenhle svalnatý fešák je synem představitele Forresta Gumpa. Co na něj říkáte?

 
Chester Hanks alias Chet Haze (21) vyrostl ve stínu svého otce, dvojnásobného držitele Oscarů, Toma Hankse (55). Teď ale mladý rapper doufá, že se vymaní z nálepky syna slavného otce a bude mít možnost dokázat, jakými schopnostmi oplývá. Na svůj účet na Twitter láká fanoušky fotografiemi, na kterých je do půl těla. Doufá, že se tak dostane do širšího povědomí veřejnosti.
10.03.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (211 článků)

Nové knihy: Ogino, Urbaníková, Klevisová, Riggs, M. C. Beaton i Batman

 
Nabídku knih uprostřed léta zahajujeme příběhem Slovenky v Japonsku z pera Denisy Oginové a Evy Urbaníkové, pokračujeme příběhy Michaely Klevisové, britské autorky Sue Limbové i Američana Ransoma Riggse. Detektivní zápletky nabízejí Skot M. C. Beaton, jeho rodák Stuart MacBride i britská autorka Ann Grangerová. Pozornost si v době volna jistě zasluhuje americký otec Forresta Gumpa Winston Groom. Nádavkem nové vydání komiksu Batman: Návrat temného rytíře.
03.08.2012 07:35 |

podobné články

Vzpomínáte na maminku Forresta Gumpa? Podívejte se, jak neuvěřitelně Sally Field (66) vypadá dnes

 
Jedna z nejslavnějších představitelek filmových maminek, herečka Sally Field (66), se ve čtvrtek objevila na premiéře nového filmu Lincoln na AFI Fest 2012 v Hollywoodu, kde svým neskutečně mladistvým vzhledem ohromila všechny přítomné.
10.11.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Sally Field (4 články) , Sally Forrest (3 články)

Sagan přichystal další oslavy pro Tour de France. Chce navázat na Forresta Gumpa

 
Slovenský cyklista Peter Sagan slíbil fanouškům, že i letos po případných vítězných etapách na Tour de France předvede speciální oslavy. Detaily neprozradil, ale doufá, že k nim bude mít co nejvíce příležitostí.
28.06.2013 23:05 |

podobné články

OBRAZEM: Hvězdy odmítly role v trhácích jako Forrest Gump či Titanic

 
Zárukou úspěchu filmů je bezpochyby herecké obsazení. Někdy však i velké hvězdy udělají chybu a odmítnou roli ve filmu, který se později stal trhákem. Filmaři si třeba pro roli prosťáčka Forresta Gumpa vybrali Johna Travoltu. Ten ale nechtěl a šanci dostal Tom Hanks, který za svůj výkon získal i Oscara. Další články k tématu: VIDEO: Forrest Gump i Titanic se vejdou do minuty. Vítěze čeká Londýn Poselství příštím generacím: Mlčení jehňátek, Bambi a Forrest Gump
03.08.2013 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (211 článků) , John Travolta (315 článků)