Článek

37,5 proti 8,2. Babiš proti Bartošovi: Jasná zpráva. Prý zlý výprask

 
Kdo s koho? Bude na Ústecku slavit úspěch Ivan Bartoš nebo Andrej Babiš? Kampaň v kraji v poslední době dělají oba. Podle komentátora Petra Holce z Info.cz ovšem sever republiky bude svědčit spíše Babišovi. Jednak kvůli souboji s Bartošem, ale také proto, protože ANO už v kraji udělalo dobrý výsledek minule, nemluvě o tom, že je to zrovna Ústecko, kde se „vítačství“ vůbec nenosí. Babiš prý nastavil témata voleb a opozice jen reaguje.
11.08.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků) , Ivan Ivan (2297 článků)
Podobné články

Pane Sobotko, tohle je výprask, udeřil po volbách známý novinář

 
V evropských volbách dostal premiér Bohuslav Sobotka a jeho sociální demokracie pěkný výprask. Napsal to novinář Ondřej Neff v článku „Výprask pro Sobotku". Jinde v Evropě ale lidé dali nespokojenost najevo podpořením nacionalistických stran. V porovnání s tím dopadlo Česko poměrně dobře.
26.05.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (328 článků) , Bohuslav Sobotka (9576 článků)

Paní „Biomase“ se zdálo o Ivanu Bartošovi a jeho férovém příteli Vítovi. Ve snu ho utěšovala. A internet lehl smíchy

 
Bývalé poslankyni za Zelené Kateřině Jacques Bursíkové se zdálo o Ivanu Bartošovi. Ve snu ho utěšovala, že zná jeho pocity. „Všechno jsi odmakal, jiné vytáhnul na laně nahoru, pracoval na 100 % a stal se černou na terči pro neskutečné darebáky. Říkal jsi nepopulární věci a snažil se být pravdivý. Pálili do Tebe tak dlouho, až Tě sundali...“ říkala mu. Prý až teď v něm uviděla člověka.
12.10.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (130 článků)

„Bude to zlý, bude to zlý, bude to zlý, pokud jsou za tím oni!" Miliardáři roztáhli portmonky. Víme vše o rozhodujícím útoku na premiéra

 
Jsou informace, které není dobré přecházet. Právě do tohoto ranku lze vsunout nenápadnou zmínku Babiše mladšího o jeho plánované knize. K jejímu vydání možná přece jen dojde, ovšem bez velkolepé produkce, s jakou se původně počítalo. Novinář a velký bojovník proti vládě Andreje Babiše, Pavel Šafr, chtěl totiž před volbami rozeslat lidem miliony výtisků svých novin. Nyní se ukazuje, že to má háček. Nechce mu je údajně vytisknout podnikatel Křetínský.
18.09.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků)

Pirát Peksa: Víc žen v politice! Takže hlasuje proti Bartošovi

 
Europoslanec Mikuláš Peksa se rozhodl hlasovat ve svém kraji pro ženy. Zajímavé však je, že tím nepřímo říká, že tak nedá svůj hlas předsedovi strany Ivanu Bartošovi, který v Ústeckém kraji kandiduje jako lídr.
07.10.2021 15:45 |

podobné články

Soud potvrdil Bartošovi roční podmínku. Za podněcování nenávisti k Židům

 
Předsedovi Národní demokracie Adamu Benjaminovi Bartošovi ve čtvrtek Okresní soud v Jihlavě potvrdil roční podmínku s odkladem na dva roky za protižidovský text v Polné. U někdejšího místopředsedy Ladislava Zemánka soud upustil od potrestání. Rozsudek není pravomocný, obhájce si ponechal lhůtu.
20.10.2016 15:05 |

podobné články

Soud potvrdil Bartošovi podmínku za protižidovské texty

 
Odvolací pražský městský soud dnes uložil předsedovi krajně pravicové Národní demokracie Adamu B. Bartošovi dvouletý podmíněný trest s tříletou zkušební dobou za vydávání protižidovských knih, článků a komentářů a za protižidovské, protimigrantské a protiislámské projevy. Informovala o tom ČTK.
01.11.2018 15:05 |

podobné články

Lidé nejvíc věří Babišovi a Bartošovi

 
Ze zástupců stran lidé nejvíc věří premiérovi Andreji Babišovi (40 procent) a pirátskému lídrovi Ivanu Bartošovi (33 procent), zjistila agentura CVVM. Největší nedůvěru naopak budí lídr SPD Tomio Okamura a předseda lidovců Pavel Bělobrádek (shodně 60 procent).
04.12.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2754 článků) , Pavel Bělobrádek (1636 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Lidé nejvíc věří Babišovi a Bartošovi. Kdo je na opačné straně žebříčku?

 
Z představitelů parlamentních stran lidé nadále nejvíc věří předsedům ANO Andreji Babišovi a Pirátů Ivanu Bartošovi, stoupla důvěra v šéfa ČSSD Jana Hamáčka. Největší nedůvěru vzbuzují šéfové SPD Tomio Okamura a lidovců Pavel Bělobrádek. Vyplývá to z prosincového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Informace médií k údajnému únosu syna premiéra Babiše na Krym se podle CVVM do čísel významně nepromítly.
20.12.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3320 článků) , Tomio Okamura (2754 článků) , Pavel Bělobrádek (1636 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Pravice Bartošovi gratuluje. Komunisté Piráty kritizují

 
Představitelé pravicových opozičních stran dnes gratulovali Ivanu Bartošovi ke znovuzvolení předsedou Pirátů. Předsedové ODS a STAN Petr Fiala a Vít Rakušan mluvili o možnostech spolupráce na konkrétních tématech, i když jsou mezi stranami programové rozdíly. Šéf poslanců KSČM Pavel Kováčik na zvolení Bartoše reagoval kritikou činnosti Pirátů a uvedl, že jim chybí pokora a sebereflexe, napsala ČTK.
11.01.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2824 článků) , Pavel Kováčik (308 článků) , Vít Rakušan (320 článků) , Pavel Fiala (179 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Pravice Bartošovi gratuluje. Komunisté Piráty kritizují

 
Představitelé pravicových opozičních stran dnes gratulovali Ivanu Bartošovi ke znovuzvolení předsedou Pirátů. Předsedové ODS a STAN Petr Fiala a Vít Rakušan mluvili o možnostech spolupráce na konkrétních tématech, i když jsou mezi stranami programové rozdíly. Šéf poslanců KSČM Pavel Kováčik na zvolení Bartoše reagoval kritikou činnosti Pirátů a uvedl, že jim chybí pokora a sebereflexe, napsala ČTK.
11.01.2020 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2824 článků) , Pavel Kováčik (308 článků) , Vít Rakušan (320 článků) , Pavel Fiala (179 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Bartoš zůstal u kormidla Pirátů a sklidil gratulace koalice. Rakušan zmínil sílu, co Kalousek?

 
Znovuzvolený předseda Pirátů Ivan Bartoš, kterého v sobotu na další dva roky potvrdili jeho spolustraníci ve funkci, má nyní silný mandát pro působení ve vládě. V reakci na jeho zvolení to na twitteru uvedl předseda koaličních Starostů Vít Rakušan. Se Starosty šli Piráti loni do sněmovních voleb. Bartošovi gratuloval i premiér Petr Fiala (ODS), který věří, že jejich dosavadní dobrá spolupráce bude pokračovat. Bartošovo vítězství přivítala i předsedkyně koaliční TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Na sociálních sítích poblahopřál Bartošovi i expředseda TOP 09 a politický matador Miroslav Kalousek.
08.01.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2824 článků) , Miroslav Kalousek (7477 článků) , Vít Rakušan (320 článků) , Ivan Ivan (2297 článků)

Pro pár vteřin slávy, pro procenta! Výprask Demobloku a Pirátům. Opravdu zlý

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) by rád znovu prodloužil již několik měsíců trvající nouzový stav, ale pro svůj záměr nedokázal ve Sněmovně získat podporu. Místo dalšího pokusu o vyjednávání obvinil opozici, že ponese odpovědnost za smrt lidí. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se vyjádřil ve stejném duchu. Někdejší poslanec ČSSD Michal Hašek poslancům připomněl, že slíbili, že budou jednat v zájmu občanů. Navzdory tomu, jak špatně si vede Andrej Babiš (ANO), je podle Haška v zájmu občanů nouzový stav prodloužit.
11.02.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků) , Michal Hašek (2445 článků)

Nemehlo Babiš, už to nezakryje, jásá Schmarcz. Budoucnost prý patří Bartošovi s Fialou

 
Jaroslav Kubera, který již bohužel není mezi námi, předpovídal na počátku roku 2020, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš vyhraje i příští volby do Poslanecké sněmovny. Zdá se však, že koronavirus výrazně změnil situaci. Ukázalo se, že Babiš není tím skvělým manažerem, za kterého se vydával. A jako by to nestačilo, Babiš má na počátku roku 2021 ještě dva další problémy, s nimiž se musí vyrovnat.
01.01.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků) , Jaroslav Kubera (1146 článků) , Jaroslav Fiala (92 článků)

Zlý Blivajz z pohádky Když draka bolí hlava vypadá jako Babiš: Kdo skřítka hraje?

 
Pohádka Když draka bolí hlava diváky příliš nenadchla, všimli si ale jednoho zajímavého detailu - zlý skřítek Blivajz vypadá jako Andrej Babiš (65). Skřítka si zahrál herec Miroslav Noga (60), který ve skutečnosti není premiérovi vůbec podobný, maska ale udělala své, a tak se diváci měli čemu smát.
03.12.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků) , Miroslav Noga (3 články)

Výprask celé ČSSD kvůli Rathovi by byl nespravedlivý, míní Benešová

 
Pokud by měli všichni sociální demokraté dostat u voleb „výprask“ za Davida Ratha, bylo by to nespravedlivé, tvrdí místopředsedkyně Marie Benešová. Ona sama je členkou středočeské organizace, nikdy prý ale tamějším vztahům nerozuměla.
26.05.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4615 článků) , Marie Benešová (440 článků)

Rolins dostala velikonoční výprask: Vyšlehaly ji děti v nemocnici!

 
Zpěvačka Dara Rolins (38) chtěla potěšit děti na onkologickém oddělení ve Fakultní nemocnici Motol. Od malých pacientů však dostala pořádný výprask!
19.04.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2771 článků)

Výprask, oranžovo-červené tsunami. Zahraniční agentury komentují české volby

 
Zahraniční agentury označují výsledky krajských voleb jako výprask vládní koalici. Vláda Petra Nečase to podle nich schytala za nepopulární reformy.
14.10.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9375 článků)

Politolog natřel Nečasovu ODS: Výprask ve volbách. Už patří do opozice

 
POLITOLOGOVÉ Občanští demokraté stále doufají, že se k nim pravicoví voliči vrátí. Ale podle politologa Tomáše Lebedy je otázkou, jestli by to bylo pro ODS dobře. „Jestli může ODS něco pomoci, tak pořádný výprask ve sněmovních volbách,“ je přesvědčen. Paradoxně větší volební debakl by ODS mohl pomoci víc než menší porážka. Jen tak si strana uvědomí, že je situace opravdu vážná a že se musí od podstaty změnit.
21.04.2013 08:25 |

podobné články

Zloděj dostal výprask: Od řidiče, kterého chtěl okrást!

 
Výprask od řidiče, jehož záznam koluje po internetu, rumunským zlodějům nestačil. S gangem okrádajícím řidiče se totiž setkali motoristé i na Olomoucku.
23.11.2014 19:00 |

podobné články