Článek

28 tref přímo do rozkroku. Tyhle bolestivé zásahy byly některým dokonce k smíchu

 
Baseball, basketbal, gymnastika a další sporty. I rekreační provozování těchto aktivit může být někdy značně nebezpečné.
23.01.2019 14:15 |

podobné články

Podobné články

Brno: Městské zásahy pomáhají zvýšit zájem o veřejný prostor

 
Od 27. května se v bývalé městské káznici na Cejlu uskuteční výstava Městské zásahy Brno 2011, kterou připravila občansko-profesní iniciativa architektů (sdružení Městské zásahy) ve spolupráci s Domem umění města Brna a odborem územního plánování a rozvoje brněnského magistrátu. Vernisáž se koná ve čtvrtek 26. května od 19 hodin.
25.05.2011 21:40 |

podobné články

Herečka Dana Morávková pár dní po smrti maminky: Salvy smíchu s Heřmánkem!

 
Přestože jí není do smíchu, Dana Morávková (43) plní povinnosti, při kterých se musí smát. Krátce po smrti milované maminky dokonce hrála v divadelní komedii, která na plakátech slibuje nezadržitelný proud hlášek a salvy smíchu!
11.11.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (589 článků)

A zase ten Jágr! Kladenský Ďábel rozhodl proti Kings a dotáhl se na legendy

 
Hvězdný útočník Jaromír Jágr zase dokázal, jak moc je důležitý pro New Jersey. V NHL se střelecky prosadil už ve třetím zápase za sebou. Tentokrát v prodloužení rozhodl o výhře New Jersey 2:1 na ledě Los Angeles. Byla to už jeho devátá trefa sezony a hlavně 690. kariéry. Jágr tak vyrovnal na deváté příčce historické střelecké tabulky Maria Lemieuxe a v počtu vítězných tref se s 121. zásahy dotáhl na držitele rekordu Gordie Howea.
22.11.2013 08:07 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2608 článků)

Úřední zákaz: v noci bez smíchu a štěkotu psů

 
Už bylo dost smíchu, dost hlasité zábavy. Piešťanští radní budou schvalovat zákaz smíchu a psího štěkotu. Chtějí tím prý ochránit návštěvníky města před veřejností. Po schválení nařízení budou Piešťany nejsmutnějším městem na světě.
17.05.2011 22:35 |

podobné články

Smích léčí, záchvat smíchu ale může vážně ublížit

 
Zatímco smích je lék na všechny lidské neduhy fyzické i psychické, záchvat smíchu může být nebezpečný. Podle vědců z Oxfordské univerzity totiž při záchvatu smíchu dochází k přílišnému napětí a u oslabených částí těla to může vyvolat závažné problémy. V nejhorším případě se vytvářejí praskliny na srdci, dochází k záchvatu astmatu či inkontinenci, zvláště u žen vyššího věku.
23.12.2013 09:42 |

podobné články

Novoměstský hrnec smíchu již zná vítěze

 
O uplynulém víkendu v Novém Městě nad Metují vyvrcholil 37. ročník festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu. Po celý týden probíhaly projekce těch nejlepších děl komediálního žánru, které se natočily v uplynulém roce. V průběhu soutěžních projekcí i letos probíhalo měření času, po který se diváci smějí. Cenu diváků – Novoměstský hrnec smíchu - podle kterého dostal festival své jméno, získala tento rok komedie „Hodinový manžel“ režiséra Tomáše Svobody.
14.06.2015 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Svoboda (139 článků) , Tomáš Svoboda (185 článků) , Tomáš Svoboda (52 článků)

Auu, to muselo bolet: Golfistka trefila muže přímo do rozkroku

 
Tak tady ten muž byl hodně odvážný, což se mu krutě vymstilo. Golfový míček umístil do blízkosti svého rozkroku a čekal, že ho dáma golfistka odpálí směrem k jamce na golfovém hřišti. Nešťastnice se ale netrefila a nebohého muže trefila přímo do intimních partií.
14.11.2018 09:45 |

podobné články

VIDEO: Modelka ukázala motýla v rozkroku

 
Argentinská modelka a herečka Belen Rodriguez (27) přišla na přímý přenos skoro nahá! Její šaty sice byly dlouhé až na zem, ale zato s rozparkem, jaký se jen tak nevidí. Kráska dokonce divákům ukázala tetování motýla, které má od rozkroku opravdu jen kousíček...
23.02.2012 15:00 |

podobné články

Dívka ubránila dům před zlodějem, nakopla ho do rozkroku

 
Statečné dvanáctileté děvče se zřejmě nechalo inspirovat řadou filmů, kde se protivník zneškodní jedním dobře mířeným kopem přímo do rozkroku. Georgia Bulis-Grayová našla zloděje v kuchyni poté, co uslyšela bouchnout dveře, když byla sama doma. Sebrala veškerou odvahu a rozhodla se ubránit dům své rodiny v anglické vesnici Bosham v Západním Sussexu za každou cenu.
04.08.2010 15:30 |

podobné články

Auuu! Fotbalista kopnul soupeře do rozkroku

 
Tohle muselo pořádně bolet! Ve včerejším utkání německé bundesligy Juan Fernando Arango, záložník Mönchengladbachu, nakopl soupeřova záložníka Sejada Salihoviče přímo do rozkroku! Sudí okamžitě vytasil červenou kartu.
18.10.2010 13:05 |

podobné články

Léčitelka Květa Fialová: Šátrala Krampolovi v rozkroku!

 
Herečka Květa Fialová (82), vyznavačka magie, ezoteriky a léčitelství, se rozhodla pomoci bližnímu svému – v pořadu Nikdo není dokonalý Jiřího Krampola (73) totiž neváhala, a svou rukou šátralkou zajela Krampolovi přímo do rozkroku! Že by se bála o to, zda je ve svém věku i nadále plný mužné síly? Kdepak, o to Květa strach nemá...
12.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (256 článků) , Jiří Krampol (727 článků) , Jiří Fiala (148 článků) , Jiří Fiala (148 článků)

VIDEO: Fanoušek dostal na baseballu míčkem do rozkroku

 
Když skončí baseballový míček v hledišti, tak v drtivé většině případů jsou fanoušci radostí u vytržení. Jedná se totiž o nesmírně cenný suvenýr. Výjimkou potvrzující pravidlo byl příznivce, který dostal míčkem přímo do rozkroku.
10.05.2012 12:45 |

podobné články

Aaujééé: Božský Kája dostal dělovou ránu! Přímo do rozkroku

 
Ve zvířecí říši se cítí každý jedinec jako pán světa, a tak je jim celkem jedno, s kým mají tu čest ve světě lidském. Zlatý slavík Karel Gott (74) provokoval dobrmana tak dlouho, až ho pes praštil hlavou do rozkroku. To musíte vidět.
10.09.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5211 článků)

Býk vrazil rohy matadorovi do rozkroku: Se zakrvácenými kalhotami utíkal z arény

 
Velmi bolestivý zážitek si odnesl matador Luis David Adame při turnaji v býčích zápasech v mexickém Santiagu de Querétaro. Statné zvíře ho nabralo rohem přímo do rozkroku a způsobilo mu krvavé zranění.
20.11.2017 19:45 |

podobné články

Vnější zásahy proti Islámskému státu jsou jen záminka. Jde tady o něco jiného, varuje irácká duchovní skupina

 
Muslimští učenci z Iráku se ostře vyjádřili proti ruskému vstupu do konfliktu v Sýrii. Podle nich Rusku nic nebrání v tom, aby následně odstartovalo podobné operace přímo na území Iráku. Asociace muslimských učenců kritizuje dohodu mezi Ruskem, Irákem, Íránem a Sýrií, podle nich jsou vnější zásahy v boji proti Islámskému státu pouze záminkou, jak si přivlastnit bohatství zemí Blízkého východu. Informují International Business Times.
01.10.2015 17:16 |

podobné články

Cyklisté to rozjeli: Najížděli si do rozkroku a slibovali sendvič

 
V show Česko Slovensko má talent se dočkáme i pořádně dvojsmyslných vtípků. Dvojice soutěžících s akrobacií na BMX kolech dokonce nabídla Lucii Bílé "sendvič"! Zpěvačka, která se při jejich vystoupení vyděsila, když jeden druhému najel až do rozkroku, byla velmi v rozpacích.
02.10.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2386 článků)

»Hurikán« Janda má konkurenci: Co to dělá Slováčkovi obří bouli v rozkroku?

 
Úzké kalhoty prozradí mnoho. Zpěvák Dalibor Janda si je oblíbil už dávno a není tedy divu, že mu lidé začali koukat místo do očí, do rozkroku. Dokonce je označován za známou osobnost s největší chloubou. Až doteď…
23.07.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (190 článků)

Povodí Labe ukončilo pěstební zásahy u Labe a Orlice v Hradci Králové

 
V průběhu podzimních a zimních měsíců byly prováděny na břehových porostech v Hradci Králové pěstební zásahy, které přispěly jak k vyšší bezpečnosti osob pohybujících se na komunikačních trasách podél řek, tak i k odstranění míst, která by mohla být potenciálním ohrožením protipovodňové ochrany města.
14.03.2018 18:40 |

podobné články

Kuriozní zásahy hasičů v loňském roce: Záhada hlavolamu aneb Ježek v kleci!

 
Holčička (2) s hlavou v záchodovém prkénku, muž, který si cestou z hospody ustlal na mostním oblouku i uprchlá nebo uvízlá zvířata. Také to byly loni nezvyklé zásahy českých hasičů.
03.01.2019 16:05 |

podobné články