Článek

20 zraněných dětí, tři z nich těžce. Údržbář s kladivem řádil ve škole v Pekingu

 
Dvacet dětí dnes v základní škole v čínské metropoli Pekingu utrpělo zranění při útoku muže ozbrojeného kladivem. Informovala o tom agentura AP, podle níž policie útočníka na místě zadržela.
08.01.2019 12:20 |

podobné články

Podobné články

Údržbář několik hodin visel na vlajkovém stožáru, zachránit ho musel vrtulník

 
Horké chvilky zažil v pondělí nejmenovaný údržbář z texaského města Farmer Branch. Jak uvedla místní policie, údržbář byl zhruba ve třech čtvrtinách vlajkového stožáru, když ho postihly zdravotní potíže a nemohl se dostat dolů. Na stožáru tak strávil několik hodin, než pro něj přiletěl vrtulník.
25.06.2020 16:15 |

podobné články

VIDEO Dusno před ČT: Vyšel údržbář a nadával Kalouskovi. 15 aktivistů, 6 policistů. Přijela sanitka

 
Proti rozhodnutí členů Rady ČT odvolat dozorčí komisi protestovali aktivisté ze skupiny Rebelové už v neděli. Ale údržbář z ČT na ně prý poštval policii. „Nějaký údržbář pracující v ČT přišel ven provokovat, proč neprotestujeme proti Kalouskovi. A takové ty řeči, že to je lump a zloděj,“ uvedla členka skupiny. Nakonec si pro jednu demonstrující jela sanitka.
16.11.2020 13:11 |

podobné články

Údržbář chtěl svézt rodinu v kabině metra: Zabil sebe i jejich au-pair (†17)

 
Chtěl se předvést před rodinou a zaplatil za to životem. Svou nezodpovědností o něj ale připravil také švýcarskou au-pair. Šestatřicetiletý údržbář chtěl svést svoji rodinu v kabině metra, přestože jej vůbec řídit neuměl. Vyjížďka nemohla skončit jinak než tragédií.
08.08.2012 21:25 |

podobné články

Italský údržbář šlápl vedle a zničil 500 let starou fresku ve Florencii

 
Jediný špatný krok bude nejspíš proklínat italský údržbář, který prošlápl 500 let starou fresku ve slavné Galerii Uffizi ve Florencii. Informovala o tom italská média.
08.02.2013 08:10 |

podobné články

DŮKAZ POCTIVOSTI: Údržbář našel v metru šek na dva miliony dolarů. A vrátil ho!

 
Šek na více než dva miliony dolarů (kolem 40 milionů korun) objevil údržbář v jednom z vagonů madridského metra. Tento mimořádně cenný papír se nacházel ve ztracené náprsní tašce Američana, kterého se španělské úřady snaží objevit.
27.09.2013 06:00 |

podobné články

Výbuch na čerpací stanici u Prahy zřejmě zavinil údržbář

 
Policie vyšetřuje úterní výbuch nádrže benzinové stanice na dálnici D8 nedaleko Zdib u Prahy, při němž zemřel člověk, který na nádrži pracoval. Musejí zadat znalecké posudky a výslechy zjistit, zda byl muž řádně proškolen v bezpečnosti práce. Nevylučují ale ani možnost, že výbuch zavinil sám údržbář, řekla dnes ČTK mluvčí policistů z Prahy-východ Markéta Zlochová. 
01.10.2013 17:20 |

podobné články

»Údržbář« Dalík: Vězeň, ale bez dohledu

 
Noci trávil ve znojemské věznici, dny pak šichtou v luxusním penzionu. Tam za podvod v kauze pandur odsouzený lobbista Marek Dalík (44) pracoval jako údržbář a uklízeč, a to zcela bez dohledu vězeňských dozorců.
22.11.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Dalík (310 článků)

V Libereckém kraji od začátku roku méně obětí dopravních nehod i méně těžce zraněných

 
Zvýšil se však počet nehod i počty lehce zraněných. V České republice 17% meziroční pokles mrtvých při nehodách, počty těžce zraněných se nezměnily. Ve 2 krajích narostl počet usmrcených, v 6 počty vážně zraněných. Méně mrtvých dětí, chodců, cyklistů i motocyklistů.O dvě třetiny více mrtvých na železničních přejezdech.
14.10.2016 12:35 |

podobné články

Ukrajinec přizabil v Praze krajanku kladivem. Tvrdí, že ho týrala

 
Starší muž zaútočil na ženu kladivem po vystoupení z tramvaje v pražské Michli. Dvakrát ji udeřil kladivem. Policistům tvrdil, že ho žena bila.
21.07.2012 09:05 |

podobné články

Maria (1), kterou zbil otec kladivem, oslepla a ohluchla. Její dvojče (†1) zemřelo

 
Krutý a nepochopitelný útok odnesla svým zdravím. Teprve roční Marii napadl v Londýně její otec Bidhya Das (33) kladivem. Dívenka přežila, ale po útoku zůstala slepá a téměř hluchá. Její bratříček, dvojče Gabriel, dopadl hůře. Útok kladivem nepřežil.
01.04.2017 22:45 |

podobné články

Otec se pokusil zavraždit 4 děti kladivem. Pak je naložil do auta a v obrovské rychlosti najel do domu

 
Loni v srpnu došlo k tragédii, ze které se městečko Yorkshire vzpamatovává dodnes. Owen Scott (29) se pokusil kladivem zavraždit čtyři děti. Tři byly jeho vlastní a jedno nevlastní. Aby toho nebylo málo, naložil je zraněné do auta a ve stokilometrové rychlosti s nimi narazil do zdi místní hospody. Vyfasoval doživotí.
16.02.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Scott Owen (1 článek) , Scott Owen (1 článek) , Scott Owen (1 článek)

Útok na novináře v Paříži: Mrtvých i zraněných přibývá! Celé město hledá atentátníky, kteří kvůli islámu stříleli na vše živé!

 
"Útok na redakci satirického časopisu Charlie Hebdo":http://www.extra.cz/mimoradna-zprava-v-parizi-vystileli-redakci-casopisu-10-mrtvych-a-naprosta-panika si aktuálně vyžádal 11 mrtvých a deset zraněných. Čísla se ale stále mění, pařížský starosta před chvílí potvrdil počet mrtvých, ale počet těžce zraněných upřesnil na šest. Informace se značně rozcházejí, aktuálně to podle živého přenosu z místa činu vypadá na deset zraněných, z nichž čtyři jsou přímo ohroženi na životě.
07.01.2015 13:33 |

podobné články

Krteček má svou výstavu v Pekingu!

 
V čínské metropoli Pekingu bude ve čtvrtek oficiálně zahájena výstava Krtek a jeho přátelé. Návštěvníci se na ní mohou seznámit s tvorbou Zdeňka Milera, prohlédnout si mohou ale také plyšové či dřevěné hračky a další výrobky s motivem Krtka a jeho přátel. Informovalo o tom české velvyslanectví v Pekingu.
01.06.2011 22:20 |

podobné články

Co plánuje do Pekingu Škoda?

 
Peking/Mladá Boleslav, 17. dubna 2012 – Česká automobilka nechá na výstavě AUTO CHINA 2012 v Pekingu (23. 4. - 2. 5. 2012) nahlédnout do své budoucí modelové ofenzívy v Číně. V Pekingu představená designová studie MissionL poodhaluje podobu nového kompaktního modelu, který se bude od roku 2013 vyrábět v závodě Shanghai Volkswagen a prodávat v Číně.
17.04.2012 14:35 |

podobné články

Karla Šlechtová v Pekingu: Turisty láká bezpečnost naší země

 
Více turistů do České republiky se na konferenci v čínském Pekingu snaží získat ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Hlavním argumentem je v dnešní neklidné době bezpečné prostředí v České republice. ČR totiž patří mezi 10 TOP nejbezpečnějších zemí světa. Ministryně tak argumentuje na konferenci First World Conference on Tourism for Development v čínském Pekingu, kterou pořádá World Tourism Organization (UNWTO) a China National Tourism Administration (CNTA). Pozvání přijalo více než 107 zemí světa.
19.05.2016 17:30 |

podobné články

S českým velvyslancem v Pekingu už nikdo nepromluví, odhaduje expertka důsledky Vystrčilovy cesty

 
Podle Ivany Karáskové z Asociace pro mezinárodní otázky nebude mít návštěva předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) na Tchaj-wan žádné hlubší dopady na Českou republiku ze strany Číny. Pocítí to podle ní primárně jen český velvyslanec v Pekingu Vladimír Tomšík, se kterým se nebude chtít nikdo bavit. „Bude jedno, jestli sedí v Pekingu, nebo na Marsu. Nikdo se s ním nebude chtít setkat,“ myslí si Karásková.
25.08.2020 18:45 |

podobné články

ÚLEVA! Psychopat s mačetou a kladivem držel ve školce 30 dětí! Policie je osvobodila

 
Policie osvobodila 30 dětí, které ve čtvrtek jako rukojmí držel ve školce ve městě Muar na jihu Malajsie vyšinutý muž vyzbrojený mačetou a kladivem. Informuje o tom agentura AFP.
07.07.2011 11:15 |

podobné články

Rodinný masakr v Německu: Řádil tam šílený střelec! Tři mrtví!

 
V obci Schwalmtal na západě Německa řádil zběsilý střelec. Výsledkem jsou tři mrtví a jeden těžce raněný. K tomuto drastickému činu, který trval dlouhé tři hodiny, pachatele dohnaly nejspíše rozvodové problémy.
18.08.2009 18:55 |

podobné články

Vážná nehoda na Benešovsku: pět zraněných, tři těžce!

 
Nedaleko obce Mrač na Benešovsku se dnes při nehodě dvou osobních aut zranilo pět lidí, z toho tři těžce. Jednoho těžce zraněného muže záchranáři na místě resuscitovali.
08.05.2014 12:30 |

podobné články