Článek

17. sezóna Ulice začíná! Poprask kvůli novým postavám a Bedřichově impotenci

 
Po prázdninové pauze se dnes večer vrací na televizní obrazovky nekonečný seriál Ulice. Kartami osudu oblíbených postav pořádně zamíchají tři nováčci, kteří se budou rvát o své místo na slunci. Daniel Bambas (41) bude urputně bojovat o lásku. Kristýna Hrušínská (36) posílí seriálový klan rodiny Hrušínských a krásná Ema Businská (18) si rozhodně nebude brát servítky.
16.08.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Bambas (23 článků) , Kristýna Hrušínská (9 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků) , Daniel Daniel (732 článků)
Podobné články

ŠOKUJÍCÍ VÝZKUM! Rakovina...! Vášeň k nikotinu vede až k impotenci!

 
Až čtvrtina kuřáků se potýká ve středním nebo vyšším věku se závažnými poruchami erekce, dlouhodobé kouření jim také může způsobit až impotenci.
30.05.2011 13:15 |

podobné články

Po téhle zmrzlině budou muži šílet: Zvyšuje libido a léčí impotenci!

 
Britský výrobce zmrzliny Yummy Yorkshire sbírá na světových soutěžích jednu cenu za druhou. Mražené krémy této společnosti jsou prý nejchutnějšími a nejkvalitnějšími na světě. Před svátkem svatého Valentýna pak věrným zákazníkům vyrobila něco, co má zvýšit jejich libido a pomoci jim s impotencí. Přidala do zmrzliny notnou dávku kardamomu.
31.01.2014 11:45 |

podobné články

Pánové, zahoďte mobil: Způsobuje vám impotenci!

 
Mladí mužové a především jejich partnerky se musejí smířit s faktem, že budou potřebovat Viagru a další podpůrné léky na poruchu erekce v mnohem nižším věku než jejich otcové. Pokud tedy neodloží okamžitě mobily. Muži nosící přístroj v kapse u kalhot déle než čtyři hodiny denně jsou totiž častěji postiženi impotencí.
08.04.2014 08:55 |

podobné články

Donald Trump užívá lék proti vypadávání vlasů, který způsobuje impotenci

 
Když farmakologové představili světu lék finasterid, tvrdili o něm, že je konečným řešením plešatění mužů. Spoléhá na něj také americký prezident Donald Trump, jehož porost hlavy je téměř stejně tak častým tématem mediálního zájmu jako obsah jeho hlavy. Nicméně finasterid – účinná látka léku Propecia – není bez vedlejších účinků. Způsobuje často impotenci a ztrátu libida.
13.02.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5814 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Další hvězda utajila těhotenství?! Rozina z Ulice vyvolala fotkou poprask!

 
Mladá herečka Anna Kadeřávková (23), kterou si televizní diváci zamilovali v seriálu Ulice coby Rozinu, způsobila na instagramu poprask jednou jedinou fotkou. Její příznivci totiž usoudili, že jejich oblíbená herečka vypadá, jako by před nimi tajila těhotenské bříško! Že by baby boom mezi hvězdami z Ulice pokračoval?
09.03.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Anna Kadeřávková (199 článků)

Kdo je ten blonďáček? Koupala ho Adina Mandlová, skončil za mřížemi a trpěl zákeřnou nemocí

 
Blonďatý chlapeček na fotce, kterého si právě bere do parády holič, patří k nejvýraznějším postavám novodobých českých dějin a symbolům boje za svobodu a demokracii. Tento dramatik, esejista, disident a politik byl kvůli svým protikomunistickým názorům vězněn, patřil k vůdčím postavám sametové revoluce a trpěl zejména v devadesátých letech častými zdravotními problémy. Už víte?
17.11.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Adina Mandlová (138 článků)

Plesová sezona se blíží! Připravte svůj šatník

 
Buďte krásná, noblesní, elegantní a nádherná! ..., vždyť plesová sezona právě začíná! Blíží se plesová sezona a tomuto faktu se přizpůsobují i některé internetové obchody. Například obchod Oblečení pro Tebe nabízí atraktivní dámskou módu a luxusní spodní prádlo pro ženy a dívky, které chtějí vystoupit z neosobní šedi konfekčního oblékání a chtějí být jiné. Kolekce oděvů jsou kusově omezené, ale stále doplňovány o další módní novinky ze světa současné dámské světové módy. Zde je malá ochutnávka toho, co se můžete pořídit: Uvedené šaty najdete pod Novým zbožím!
04.11.2009 07:15 |

podobné články

Útoky, rány holí i rvačka: Diváci zmlátili tyhle herce z Ulice!

 
Seriál Ulice je nekonečný a za 11 let svého působení si získal nespočet fanoušků. Diváci příběhy seriálových postav prožívají tak naplno, až z nich jde strach. Herci Jiří Štrébl, Tomáš Dastlík a Kryšfot Rimský okusili na vlastní kůži odvrácenou stranu slávy. Fanoušci Ulice je kvůli seriálovým postavám ztloukli na ulici.
08.02.2017 17:25 |

podobné články

Hlavní postavy 17. listopadu: Michael Kocáb dovedl k jednacímu stolu komunisty a OF

 
K výrazným postavám sametové revoluce patří také hudebník Michael Kocáb (65). Patřil k zakládajícím postavám iniciativy Most, která chtěla dostat k jednacímu stolu zástupce komunistů a členy disidentského hnutí.
09.11.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (753 článků) , Michael Michael (1753 článků)

Policie ČR: Jedenáctá sezóna projektu Na kole jen s přilbou

 
Projekt „Na kole jen s přilbou“ již deset let apeluje na příznivce cyklistiky, aby si chránili zdraví i život. Jedenáctý ročník projektu začal v sobotu 29. května 2021 na cyklostezce v Bedřichově u Šámalovy chaty.
31.05.2021 11:40 |

podobné články

Zemře nejvíce nenáviděná postava Ulice? Všichni podezřelí měli důvod Mastného zabít

 
V seriálu Ulice několika postavám zamrzl úsměv na tváři. Radek Mastný byl napaden ve svém bytě a nyní v nemocnici bojuje o život. Podezřelých je spousta a každý z nich měl s Mastným nevyřízené účty a potíže. Mastného v tratolišti krve našel Lumír, ale těsně před jeho příchodem se Mastný pohádal a pošťuchoval s nebohým řezníkem, jehož rodině pije dlouhodobě krev. Důvod k ublížení Mastnému měl i Evžen, kterému se snažil Radek Mastný přebrat přítelkyni Blanku. Stane se nakonec někdo z podezřelých vrahem? Nebo se objeví zcela jiné skutečnosti, které s osudy obyvatel Ulice pořádně zamávají?
15.01.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (7 článků)

ULICE SE VRACÍ! Co přinese 10. sezona? VELKÝ PŘEHLED

 
Je to tady! V pondělí konečně odstartovala desátá sezona seriálu Ulice! Na co se můžete těšit? Kromě několika velkých návratů i na nové postavy a samozřejmě na příběhy plné emocí, romantiky, napětí i humoru. Ulice je zpět taková, jakou ji máte rádi!
17.08.2014 22:45 |

podobné články

Josef Ježek: Poprask na (televizní) laguně

 
Poprask na laguně napsal slavný italský dramatik a komediograf Carlo Goldoni. Příběh lidiček z chudé rybářské vesnice nedaleko Benátek s jejich radostmi i strastmi, s jejich prudkou národní letorou, s několikrát se opakující obměnou motivu milostné srážky, baví publikum na celém světě už mnoho desítek let. Poprask o kterém píšu já, se neodehrává ve slunné Itálii, ale na „laguně“ Kavčích hor, kde sídlí naše Česká televize. A nezpůsobil ho nějaký milostný střet, ale dovolba tří členů Rady České Televize.
01.06.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Carlo Goldoni (2 články) , Josef Ježek (91 článků)

V jižních Čechách sněží, naplno začíná lyžařská sezona

 
Lyžařská střediska v jižních Čechách začíná pokrývat vrstva čerstvého sněhu. Provozovatelé věří, že naplno začíná zimní sezona. Lyžování dnes mírně komplikuje nárazový vítr, který však prý není extrémně silný.
05.01.2012 12:50 |

podobné články

Chřestem proti rakovině a impotenci! Jezte chřest, budete »best«!

 
Sezona chřestu právě vrcholí a možná i vy jste se pozastavili nad touto netradiční zeleninou ve vašem obchodě. Pokud nevíte, na co je chřest dobrý, tak vězte, že úplně na všechno. Obsahuje takový mix vitaminů a minerálů, že hravě nahradí několik druhů zeleniny i ovoce najednou!
14.05.2012 12:10 |

podobné články

Na Šumavě začíná letní Sezóna Modrého sloupu

 
V Národním parku Šumava začala letní turistická sezóna – SEZÓNA MODRÉHO SLOUPU.
01.07.2013 19:15 |

podobné články

Startuje topná sezona. Spočítejte si, kolik vás letos bude stát

 
Topná sezóna začíná a je na čase nechat zkontrolovat svá topidla. Pokud jste to ještě neudělali, máte nejvyšší čas. I když používáte centrální topení, měli byste udělat revizi. A máte už spočítáno, kolik vás bude letošní topná sezona stát?
06.10.2015 06:45 |

podobné články

Nebezpečná ULICE: Herce napadli diváci!

 
O odvrácené straně popularity se doslova na vlastní kůži přesvědčili herci Ulice Jiří Štrébl (58), Tomáš Dastlík (41) a Kryštof Rímský (41). Kvůli svým seriálovým postavám to už několikrát v životě pořádně schytali. Napadli je diváci přímo na ULICI!
08.02.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Rímský (10 článků) , Jiří Štrébl (24 článků)