Článek

15 slavných žen, které opravdu umí stárnout s grácií: Plastikám říkají rázné ne

 
V moderním světě je velmi těžké smířit se se stárnutím, obzvláště pak pro celebrity. Celý svět sleduje každý jejich krok a o to více pak sleduje přibývající vrásky, šediny nebo kilogramy. Proto se spousta z nich svěřuje do rukou plastických chirurgů, výsledky ale mnohdy bývají otřesné. Těchto 15 slavných žen se rozhodlo říct jakýmkoliv zákrokům ne a stárnout s grácií.
01.04.2020 16:25 |

podobné články

Podobné články

Sexuchtivá Samantha Jones oslavila 61. narozeniny a vypadá úchvatně: Tahle herečka umí stárnout s grácií

 
Herečka Kim Catrall před nedávnem oslavila své 61. narozeniny a vypadá opravdu perfektně. Představitelka náruživé Samanthy Jones ze seriálu Sex ve městě umí na rozdíl od některých svých kolegyň stárnout s grácií.
27.08.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1724 článků) , Samantha Samantha (99 článků)

Jacqueline Bisset (76) umí stárnout s grácií! Kráska z Muže z Acapulca neztratila nic ze svého půvabu

 
Britská herečka francouzké národnosti Jacqueline Bisset (76) se po delší době opět objevila na veřejnosti. Díky svému půvabu byla v minulosti právoplatně považována za jednu z nejkrásnějších hereček své doby. Ale co je nejlepší, Jacqueline umí stárnout s grácií, a tak i ve svých téměř osmdesáti letech vypadá pořád krásně. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami v galerii!
17.05.2021 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jacqueline Bisset (2 články)

Hvězdy umí stárnout s grácií

 
Umění stárnout s grácií nejlépe ovládají jedenasedmdesátiletá italská herečka Claudia Cardinale a osmdesátiletí "dědečkové" Clint Eastwood a Sean Connery. V průzkumu společnosti IFOP se tak podle agentury ANSA vyjádřili Francouzi.
05.03.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Sean Connery (111 článků) , Clint Eastwood (141 článků) , Claudia Cardinale (45 článků)

Tahle dáma umí stárnout s grácií: Lenka Filipová odmítla plastické chirurgy a vrásky jí neuvěřitelně sluší

 
Zatímco mnoho jejích kolegyň vypadá ve stejném věku takříkajíc napnutě, proto se často ani nemohou usmát, zpěvačka Lenka Filipová se rozhodla zůstat přirozenou a plastickým operacím se vyhnout. Mnozí by sice mohli namítnout, že třeba oční víčka by si mohla nechat odoperovat, ale většina je z ní nadšená: takhle se stárne s grácií!
05.05.2015 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (155 článků)

Jak dnes vypadá Růženka z kultovní pohádky Jak se budí princezny? Marka Míková stárne s grácií

 
Zamiloval se do ní Jan Hrušínský (65) v pohádce Jak se budí princezny. Není se čemu divit, představitelka pohádkové Růženky Marka Míková (60) byla krásná jako obrázek. Ale ani dnes herečka nevypadá vůbec špatně a hlavně umí stárnout s grácií.
27.12.2020 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (419 článků) , Jan Marek (170 článků)

Gwen Stefani (50) neumí stárnout s grácií: Kvůli plastikám ji nikdo nemohl poznat

 
Zpěvačka Gwen Stefani (50) bojuje proti stárnutí všemi možnými prostředky. Jelikož už překročila hranici padesátky, nechává si zřejmě svůj obličej pravidelně vylepšovat. Toho si už ale všimli i její fanoušci, kterým se upravená Gwen příliš nezamlouvá. Blonďatá zpěvačka si je totiž podobná čím dál méně...
29.01.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Gwen Stefani (133 článků)

8 slavných dam, které jsou zásadně proti plastikám a botoxu: Tyto hvězdy se vrásek nebojí

 
Jennifer Lopez není jedinou celebritou, která nikdy nepřišla na chuť plastikám nebo botoxu . Podívejte se na slavné dámy, které jsou spokojené s tím, jak je pánbůh stvořil.
31.01.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (846 článků) , Jennifer Lopez (84 článků)

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

8 celebrit, které se kvůli plastikám proměnily ve strašidelná monstra

 
Chtěli zastavit čas, vylepšit svůj vzhled, jenže nakonec z kdysi pohledného obličeje zůstalo jen přešité torzo, které by teď mohlo "strašit ptáky v zelném poli":http://www.extra.cz/8-nejumelejsich-celebrit-ktere-jsou-posedle-plastickymi-operacemi-jak-tyhle-zrudy-vypadaly-drive. Kdo "propadl plastikám":http://www.extra.cz/megan-fox-si-zase-nechala-pozmenit-oblicej-stava-se-z-ni-plastikova-prisera-vime-jak-dopadne natolik, že z jeho původního zjevu nezbylo téměř nic?
26.07.2014 14:35 |

podobné články

Plastikám ani přehnaným dietám neholduje: Jak se nejstarší Kardashianka udržuje ve formě?

 
Kourtney Kardashian  (40) už sice padla čtyřicítka, ale co se týče formy, za mladšími sestrami ze slavného klanu Kardashian-Jenner nezaostává. A na rozdíl od nich ani neholduje přehnaným plastikám. Majitelka lifestylového blogu Poosh a trojnásobná maminka o sebe pečuje co nejpřirozenější cestou, a to se jí vyplácí. Aniž by musela držet kruté diety, vypadá skvěle. Jak si udržuje figuru, prozradila magazínu Health.
18.03.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Kourtney Kardashian (75 článků)

Slavné české dámy v letech. Už dávno pobírají důchod, ale přesto vypadají skvěle a budují kariéru

 
Už léta jsou oficiálně v důchodu, ale pořád jedou na plné obrátky. Klobouk dolů před sběratelkou umění Medou Mládkovou, která letos oslavila 96 let! Které další Češky umí stárnout s grácií a nesedí u kamen s rukama v klíně?
03.10.2015 06:10 |

podobné články

Plastiky jim sluší! Hvězdy, které stárnou a vypadají báječně

 
Zákroky plastických chirurgů nemusí vždy dopadnout katastrofálně. Dokazují to i krásky Hollywoodu. K překrásnému vzhledu jim pomáhá nejen kosmetická chirurgie, ale také schopnost stárnout s grácií. Podívejte se na plastiky, které se opravdu povedly!
17.10.2013 06:00 |

podobné články

To je proměna: Víme, jak dnes vypadá hvězda Modrého sametu Isabella Rossellini

 
Italská herečka Isabella Rossellini (59) umí na rozdíl od mnohých svých kolegyň stárnout s grácií, a tak se nesnaží svůj vzhled uměle zdokonalovat pomocí nejrůznějších plastických zákroků. Herečka, jež vynikala svou noblesní tváří a plnými rty byla k herecké kariéře předurčena. Její maminkou byla totiž švédská herečka Ingrid Bergman a otcem režisér Robert Rossellini. Filmovým nadšencům je Isabella jistě dobře známá například z filmu Modrý samet z roku 1986.
28.11.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Isabella Rossellini (10 článků) , Ingrid Bergman (3 články) , Ingrid Bergman (3 články)

Tváře jako slabikáře: Nicole Kidman to přehnala s botoxem

 
Někdo umí stárnout s grácií, někdo se s přibývajícími lety a vráskami vyrovnat neumí. Tím druhým případem je hollywoodská herečka Nicole Kidman (45), která podlehla botoxové mánii.
28.01.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (308 článků)

Přirozená, nebo umělá? Známá česká modelka se přiznala k botoxu, ve hře je i operace bříška po porodu

 
Vzorem Simony Krainové  (41) je herečka Sharon Stone  (56) , která podle ní umí stárnout s grácií. Modelka by chtěla ke svému zevnějšku přistupovat podobně a velmi důležité pro ni je, aby to nepřehnala se zkrášlovacími zákroky a nevypadala uměle.
10.03.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (298 článků) , Simona Krainová (2165 článků)

Vrásky jí neuvěřitelně sluší: Nikdo neumí stárnout s větší grácií než tato česká zpěvačka

 
Zatímco na některé jiné známé ženy doléhá věk neúprosně, a ty se pak s jeho působením vyrovnávají jen těžce po zásazích plastických chirurgů, zpěvačka Lenka Filipová snad jako by vůbec nestárla, přestože nikdy opravovaná nebyla . A svoje vrásky umí nosit i vedle mladičké dcery Lenny .
23.08.2014 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (155 článků) , Lenny Filipová (86 článků)

Phoebe z Přátel je k nepoznání! Už je z ní stařena, ale to nás čeká jednou stejně všechny

 
Lisa Kudrow (51), herečka známá především ze seriálu Přátelé, čas nezastaví! Dnes by ji na ulici poznal jen málokterý fanoušek populárního sitcomu. Na rozdíl od svých seriálových kolegyň umí stárnout s grácií.
26.02.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Kudrow (33 článků)

Proč, Monico, proč? Hvězda Přátel to přehnala s plastikou a takhle se zhyzdila!

 
Taková škoda! Už jsme si mysleli, že hvězda seriálu Přátelé Courteney Cox (51) umí stárnout s grácií, ale i ona podlehla trendu tupých plastikových výrazů. Proč si to jen udělala?!
24.08.2015 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (136 článků)

Chůva k pohledání umí stárnout s grácií: Herečka (59) už kašle na make-up a fanouškům se ukazuje v pravém světle!

 
Herečka Fran Drescher se proslavila hlavně jako střelená chůva Fine, která dala vždycky všechno do pořádku. Sice ve své roli působila jako bezstarostná a usměvavá mladá žena, ale v reálném životě si pro ni osud připravil nejednu drsnou zkoušku.
04.01.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Fran Fine (15 článků)