Článek

12letý Ondra je bojovník: Poráží rakovinu a vrací se do školy!

 
Dvanácté narozeniny oslavil Ondra z Tupes na Zlínsku na konci ledna. Čtrnáct dní poté však oslavil další – uběhl rok od transplantace kostní dřeně, po níž se „znovu narodil“.
25.02.2015 06:25 |

podobné články

Podobné články

Postižený Ondra (7): Uznají lékaři svou chybu?

 
Nadace deníku Blesk a občanského sdružení Život dětem Srdce pro děti společně ve čtvrtek nadělovaly v Mohelnu na Třebíčsku. Radoval se malý Ondra Kovařík (7). Od narození trápí chlapce vrozená vývojová vada pravého předloktí. Deformovaná ruka je zakončena pouze dvěma prsty, ostatní zcela chybějí. Přesto byl Ondra ještě do letošních prázdnin podle verdiktu lékařů bez zjevných vad. Dokonce nedostal ani úlevu na tělocvik.
17.09.2010 05:35 |

podobné články

Ondra (†15) před smrtí volal o pomoc na Facebooku: Kamarádi nechápou, co se stalo

 
Tragicky skončilo pátrání po pohřešovaném Ondrovi H. ve čtvrtek v podvečer. Ondra ráno nedorazil do školy a nechal po sobě jen dopis na rozloučenou. Policie ho našla mrtvého. Patnáctiletý chlapec na sociálních sítích sdílel depresivní obrázky. Možná právě tak chtěl dát najevo, co se v jeho hlavě odehrává.
02.02.2018 11:25 |

podobné články

DOJEMNÉ FOTKY: Strachova kamarádka Saša (†38) ještě nedávno věřila, že rakovinu porazí!

 
Řídila se pořekadlem, že naděje umírá poslední. Bohužel se nenaplnilo a Alexandra Bauerová (†38) těžkému boji se zákeřnou rakovinou podlehla. Produkční brněnského studia ČT a kamarádka režiséra Jiřího Stracha (44) zemřela tento týden v pondělí. Ač na nemocničním lůžku, ještě nedávno věřila, že vážnou nemoc porazí.
23.02.2018 13:00 |

podobné články

Rozhovor: Freestyle BMX jezdec Ondřej Bělohoubek

 
Dalším do party špičkových českých Freestyle BMX jezdců je Ondra Bělohoubek. I jeho jste letos mohli vidět v rámci série závodů XCUP 2011 a proto ani on neunikl rozhovoru. Přečtěte si, co na sebe Ondra prozradil, co má za sebou a dozvíte se také, jak dokáže tenhle sport někdy bolet.
26.09.2011 00:25 |

podobné články

Pošťácká pohádka: Jak herec Martin Kavan plní přání po celý rok

 
Vánoce patří splněným příní. Pošťák Ondra měl možnoct dlouhá léta plnit přání průběžně. Procestoval celou Českou a valnou část Slovenské republiky. Herec Martin Kavan alias pošťák Ondra teď navíc moderuje nedělní Návraty Pošty pro tebe.
24.12.2011 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavan (10 článků)

Pošťák Ondra se raduje. Narodila se mu dcera Mia

 
Pošťák Ondra z pořadu Pošta pro tebe konečně nemusel zprávy doručovat, ale sám se stal adresátem šťastné noviny. V pátek se mu narodilo první dítě. "Jmenuje se Mia a je nejkrásnější na světě," rozesílal Martin Kavan přátelům textové zprávy.
16.07.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavan (10 článků)

Pošťák Ondra má dceru Miu!

 
Herec Martin Kavan (32), známý jako pošťák Ondra z televizního pořadu Pošta pro tebe, se stal poprvé otcem. Před pár dny mu jeho manželka Tereza (33) porodila zdravou dcerku, které vybrali netradiční jméno Mia. Herec se už nemůže dočkat, až bude mít obě »holky« doma!
17.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavan (10 článků)

Pošťák Ondra přiznal divokou minulost: Byl jsem zlodějem!

 
Tvář má tak nevinnou, že by ho snad pustili do nebe i s čertovským kopytem, přesto má za sebou docela dost divoké období života, kdy si jeho rodiče mysleli, že roste pro šibenici. Řeč je o herci Martinu Kavanovi. Jeho jméno možná čtenářům nic neříká, ale jedna z jeho rolí stoprocentně – Martin každý týden vystupuje na televizní obrazovce jako pošťák Ondra. „Dělal jsem hrozné průšvihy,“ vzpomněl si pro Super.cz na své rošťárny.
16.09.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavan (10 článků)

Pošťák Ondra má za sebou divokou minulost: Co provedl?

 
To je ale přiznání! Pošťák Ondra, vlastním jménem Martin Kavan (32), byl v minulosti pěkné kvítko. Na střední škole podle jeho slov nedělal průšvihy, ale přímo prů*ery! Co provedl?
16.09.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavan (10 článků)

Malý hrdina Ondra (10) zachránil svého dědečka před jistou smrtí

 
S velkým uznáním mluví záchranáři o Ondrovi Ryšavém z Pardubic. Ve svých deseti letech se zachoval jako opravdu statečný zachránce. Před očima mu zkolaboval dědeček, měl problémy se srdcem. Ondra ho ale úspěšně oživoval až do příjezdu lékařů.
06.10.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (49 článků)

Pošťák Ondra prosí o pomoc: Nehledám právě vás?

 
každý týden hledá moderátorka Ester Janečková a její pomocník pošťák Ondra ztracené příbuzné, dávné lásky, nebo slepuje dojemné příběhy. A dnes se na vás obrací s prosbou. Možná totiž hledají právě vás!
12.04.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ester Janečková (219 článků)

DĚTSKÉ SLZY! Proč nechytá Ondra Pavelec? Tříletá holčička se rozplakala!

 
Kdepak! Ondra Pavelec není v brance. To ale neříkejte maličké Biance Simonové. Jsou jí sice teprve tří roky, ale vůbec si nedokáže představit, že by český brankář v bráně Winnipegu chyběl.
07.10.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelec (242 článků)

Adam Ondra králem českého horolezectví

 
Potřetí za sebou vyhrál sportovní lezec Adam Ondra anketu Horolezec roku, kterou pořádají Český horolezecký svaz a společnost Alpy. Ocenění obdržel za přelezení nového projektu Change v jeskyni Hanshelleren v Norsku loni v říjnu, což tehdy byla podle dostupných informací nejtěžší cesta na světě s obtížností 9b+. 
25.11.2013 19:57 |

podobné články

Osobnosti: Adam Ondra (62 článků)

Jiří Ondra z Opavska zmizel z oslavy, po týdnu našli jeho tělo za skládkou!

 
Třiačtyřicetiletý Jiří Ondra z Pusté Polomi na Opavsku, po kterém policie pátrala více než měsíc, byl v pátek nalezen mrtev.
28.12.2013 17:38 |

podobné články

Jakub Ondra: Umím se vžít do kůže cizího člověka

 
Devatenáctiletý písničkář Jakub Ondra se nedávno prezentoval prvním singlem a videoklipem s písničkou Malý princ. Vystupuje nejenom v klubech, ale i v ulicích Prahy. Byl také hudebním hostem ceremoniálu předávání žánrových cen Anděl 14. března v pražském Paláci Akropolis.
18.03.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Ondra (23 článků) , Ondřej Malý (49 článků)

Lezecká hvězda Adam Ondra má poprvé trenéra. Dělá si zálusk na vítězství v Gijónu

 
Adam Ondra, který patří ke světové lezecké špičce, pomýšlí na výhru na zářijovém světovém šampionátu. A poprvé za svou lezeckou kariéru si řekl o pomoc profesionálnímu trenérovi. S přípravou na MS v Gijónu mu pomáhá bývalý mistr světa a vítěz Světového poháru v lezení na obtížnost Patxi Usobiaga. 
28.05.2014 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Adam Ondra (62 článků)

Sympatický pošťák Ondra po vyhazovu z Pošty pro tebe: Čím se teď živí? Asi vás to překvapí…

 
Téměř jako antický posel bohů Hermés se pošťák Ondra alias Martin Kavan (34) prodíral těmi nejmenšími vesničkami, aby našel správného adresáta a včas doručil dopis. Namísto okřídlených zlatých sandálů byl vybaven červenou kšiltovkou a nebojácně se vydával do všech zákoutí republiky. Co dělá teď?
15.08.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavan (10 článků)

Senzace v Mnichově. Adam Ondra se stal mistrem světa!

 
Sportovní lezec Adam Ondra vyhrál poprvé mistrovství světa v boulderingu a do své sbírky přidal už šestou medaili ze světových šampionátů. Zlato vybojoval v Olympijském stadionu v Mnichově.
24.08.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Adam Ondra (62 článků)