Článek

12 nejlepších fotek z Oscarů: Radost čerstvých laureátů se nedá slovy popsat, to musíte vidět

 
Herci a filmaři za sebou mají předávání prestižních Oscarů. Absolutním vítězem se stal jihokorejský snímek Parazit, jehož tvůrci si v losangeleském divadle Dolby převzali čtyři zlaté sošky.
12.02.2020 10:00 |

podobné články

Podobné články

Vyhlášení laureátů Státních cen a Cen Ministerstva kultury pro letošní rok se koná již dnes

 
V pondělí 24. října se ministr kultury Daniel Herman zúčastní od 20 hodin na Nové scéně Národního divadla slavnostního ceremoniálu u příležitosti vyhlášení laureátů Cen Ministerstva kultury pro rok 2016.
24.10.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (632 článků) , Daniel Herman (1097 článků)

Kočka Česka 2015: 15 nejvtipnějších fotek vašich mňoukajících mazlíčků

 
Ve třetím ročníku populární soutěže o tu nejkrásnější, nejroztomilejší a nejvtipnější, zkrátka tu NEJ kočku Česka se už sešlo téměř tisíc fotek. Ty ukazují, že tihle čtyřnozí mazlíčci mají rozhodně osobnost. A jsou opravdu vděčným objektem pro naše fotoparáty. Jejich často roztodivné pózy, kreace a vtipné „obličeje“ dokáží vykouzlit úsměv na tváři i toho největšího mrzouta. Přesvědčte se sami! Stovky fotek psů, které se sešly v naší soutěži o psího šampiona roku 2014, ukazují , že pes má osobnost, city a dokonce i jistý smysl pro humor. Rád se baví a stejně jako člověk má radost, když může bavit a rozveselovat své okolí. Více na http://hobby.blesk.cz/clanek/hobby-moje-hobby-soutez-nejpes/241789/15-nejvtipnejsich-fotek-psu-i-pes-ma-smysl-pro-humor.html?utm_source=hobby.blesk.cz&utm_medium=copy
03.11.2015 20:10 |

podobné články

7 nejpodivnějších momentů z předávání letošních Oscarů

 
"Oscaři 2014":http://www.extra.cz/tema/oscari-2014 jsou za námi, všichni rekapitulují, shrnují a snaží se najít ty nejzajímavější momenty z celého večera. Hodnotí se "nejkrásnější šaty":http://www.extra.cz/10-nejkrasnejsich-satu-z-predavani-cen-oscaru-blystiva-angelina-sexy-otrokyne-lupita-vecernice-sandra-a-dalsi, nejošklivější šaty, nejlepší vystoupení, nejlepší děkovací řeč, "nejzajímavější události na červeném koberci":http://www.extra.cz/trapas-na-oscarech-jennifer-lawrence-se-zase-vymazla-ta-holka-to-snad-dela-naschval "a tak dále":http://www.extra.cz/8-nejlepsich-fotek-celebrit-z-letosniho-predavani-oscaru-frci-selfie-a-fotobomby-prijdou-snad-fotografove-o-praci.
04.03.2014 09:50 |

podobné články

14 dokonalých uměleckých děl vytvořených z čerstvých potravin: Podívejte se na krajiny z masa, ovoce či chleba!

 
Neuvěřitelně realistické krajiny a celé světy, které jsou ale z čerstvých potravin. "Umělec":http://www.extra.cz/tema/umelec Carl Warner si vyhraje s každým kouskem jídla a tvoří díla, která ani nemáte chuť sníst, protože by to byla škoda.
01.09.2013 08:55 |

podobné články

Smartherbs – Kuchyňská zahrádka snadno a rychle

 
Chladné deštivé počasí máme nyní častěji, než bychom si přáli. S tím přichází ruku v ruce i častá onemocnění důsledkem oslabené imunity. Za ideální možnost, jak si udržet pevné zdraví, vitalitu a posílit imunitní systém se považují přírodní pomocníci. Jenže kde vzít čerstvé bylinky a saláty, které dodají tělu potřebné živiny a navíc umí bojovat s různým onemocněním? Mít lahodný, čerstvý, krásně zelený salát i v zimním období nemusí být jen sen. Vůbec teď nemáme na mysli ovadlé listy v prodejně se zeleninou. Sehnat čerstvé lístky máty, jež jsou výborným prostředkem na nemoci z nachlazení, by bylo obtížné. Obklopit se zelení můžete i v pohodlí domova díky smartherbs.cz Pěstování bylinek nemusí představovat složitý proces ani pro začátečníky. Kuchyňská zahrádka Plantui6 umožní pěstovat bylinky, šťavnaté listy salátu i jedlé květy. O co vůbec jde a proč si jí pořizovat si vysvětlíme v dnešním článku. Ve zdravém těle zdravý duch Všichni ti, kterým není lhostejné zdraví své a rodiny se snaží žít podle zásad zdravého životního stylu. Ten se zakládá na několika snadných principech vycházejících z přirozených požadavků člověka. Tím je dostatek spánku, pohybu, pitný režim, psychická pohoda, zdravé stravování, duševní potrava a mnoho dalšího. Zkrátka vše, co člověk vnímá za správné a přirozené. Největší důraz se však klade na vyvážený příjem potravy, protože je to pro člověka něco, jako palivo. Bez toho aniž bychom tělo dostatečně zásobili živinami, nemůžeme fungovat. Smartherbs do každé domácnosti Pravděpodobně jste si již sami stihli všimnout, že během léta, kdy máme dostatek sluníčka a čerstvých potravin jsme vitálnější. Během zimy naopak unavení a mnohdy i často nemocní. Naštěstí existuje skvělé řešení, jak si i během zimy pochutnat na čerstvých zahradních výpěstcích. Smartherbs.cz představuje nenáročného pomocníka, který je vždy zelený, příjemně voní a s jeho údržbou nemáte žádnou starost. Pouze složíte dohromady, nalijete vodu podle návodu, vyberete si 6 rostlinek a vhodné místo, kam jej umístíte. Kuchyňskou... Čtěte více Příspěvek Smartherbs – Kuchyňská zahrádka snadno a rychle pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2015 19:20 |

podobné články

Ruzyňští celníci nepropustili zásilku 984 kg čerstvých listů Zaderahu indického

 
V minulém týdnu zajistili ruzyňští celníci na Letišti Václava Havla v Praze zásilku čerstvých potravin deklarovaných jako listy stromů používaných k modlitebním účelům původem z Kanady. Kontrolou bylo zjištěno, že zásilka obsahuje 159 papírových kartónů, ve kterých jsou volně loženy čerstvé listy stromů o celkové hmotnosti 984 kg.
18.04.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5572 článků)

Filmové premiéry: Návrat čerstvých aristokratů a pořádná dávka zombie

 
Návrat čerstvých aristokratů nepolíbených českou realitou, deset let po kultovní klasice je tu nová dávka zombie, příběh o Yettim od tvůrců série Jak vycvičit draka a dramatický snímek mistrů sociálního realizmu. Tento týden přináší čtveřici filmových premiér.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Slovy popsat lásku nelze, ale...

 
Láska je největší a nejkrásnější mystérium života. Popsat ji se snaží lidstvo mnoha uměleckými i vědeckými obory. Zatím ale všichni včetně psychologů selhávají. Pomoci by mohli neurologové. Tedy ti čínští vědí, že už dokážou stav lásky v mozku detekovat podle aktivit jeho jednotlivých center.
17.03.2015 21:05 |

podobné články

MUSÍTE VIDĚT! Florbalový šikula ohromil svět. Tohle je nová dimenze nájezdů

 
Na tohle se podívejte, protože nájezd, který předvedl florbalista Martin Tokoš, lze jen těžko popsat slovy. Zkrátka zakončení, které nemá obdoby.
27.04.2013 15:45 |

podobné články

Jihomoravský kraj: Soutěž České hlavičky 2013 zná vítěze

 
Za přítomnosti hejtmana Michala Haška byly v prostorách krajského úřadu v Brně v pondělí 14. října 2013 oficiálně oznámeny výsledky soutěže České hlavičky 2013. Odborná porota složená z významných vědců z univerzit a Akademie věd ČR vybrala v pěti kategoriích celkem 7 nejlepších laureátů.
14.10.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2373 článků)

Nobelovy ceny 2015: Kdo všechno letos získal prestižní ocenění?

 
Je to prestižní ocenění, které se uděluje každý rok za významný přínos na poli literatury, vědy, ale i politiky. Kromě mezinárodního uznání dostávají laureáti Nobelovy ceny finanční odměnu osmi milionů švédských korun (zhruba 23 milionů korun). A zatímco držitelé Nobelovy ceny za ekonomiku si musí počkat ještě do pondělí, zbytek letošních laureátů už již znám. Podívejte se na nejlepší z nejlepších za rok 2015.
09.10.2015 19:40 |

podobné články

Čeští památkáři slaví dvojnásobný mezinárodní úspěch

 
Hned dva projekty z České republiky, obnova barokního areálu v Kuksu a celonárodní vzdělávací projekt Památky nás baví, uspěly v náročné mezinárodní konkurenci a získávají ocenění Europa Nostra. Vítěze takzvaných památkářských Oscarů dnes oznámili zástupci Evropské komise a sdružení Europa Nostra. Porota přitom 29 laureátů v celkem čtyřech kategoriích vybírala z více než dvou stovek zaslaných projektů.
06.04.2017 15:15 |

podobné články

Namyšlený Leoš Mareš

 
Hollywoodská primadona. Jinými slovy se snad náš nejlépe placený moderátor Leoš Mareš (34) popsat nedá. „Leoš je časově tak vytížený, že nestíhá chodit na kostýmové zkoušky. Jeho oblečení tak zkouší někdo jiný,“ svěřil se jeden z Leošových kamarádů.
01.07.2010 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3112 článků)

Namyšlený Leoš Mareš

 
Hollywoodská primadona. Jinými slovy se snad náš nejlépe placený moderátor Leoš Mareš (34) popsat nedá. „Leoš je časově tak vytížený, že nestíhá chodit na kostýmové zkoušky. Jeho oblečení tak zkouší někdo jiný,“ svěřil se jeden z Leošových kamarádů.
05.07.2010 14:09 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3112 článků)

Válková se zasnoubila na Rhodosu: Láska za čtvrt milionu!

 
Romantika v záři diamantového třpytu! Jinými slovy se zasnoubení missky Jitky Válkové (21) a Mirka Cipra (40) popsat nedá. To, o čem všechny ženy od dětství sní, Jitka na dovolené při svitu měsíce zažila!
20.08.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (530 článků)

To Asadovo zabíjení v Sýrii je tak strašné, že se to nedá popsat slovy, napsal UNICEF

 
Rusko se opět stalo terčem kritiky mezinárodního společenství. Tentokrát za údajný masakr, kterého se dopouštějí ruské a také syrské síly ve východní Ghoutě, která je součástí širšího předměstí Damašku.
21.02.2018 12:45 |

podobné články

Vášeň Zbyňka z Bílovce: Model traktoru „nacpal“ do skořápky od vlašského ořechu!

 
Vášeň. Jinými slovy se nedá popsat záliba Zbyňka Havláta (46) z Bílovce na Novojičínsku. Propadl totiž netradiční zálibě – vyrábění minimodelů, které se svou velikostí vejdou do skořápky od vlašského ořechu! Letos soutěž se svým propracovaným minitraktorem i vyhrál.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

14 nejlepších fotek z Google Street View: Uvidíte mimozemšťana i kriminálníky v akci

 
Fascinující – tak by se ve stručnosti daly popsat fotografie pořízené týmem Google Street View. Hořící lesy, autonehody a dokonce i mimozemšťané relaxující na krajnici silnice… Některé z těchto snímků jsou natolik bizarní, až se člověk zdráhá věřit tomu, že nejde o fotomontáže.
13.07.2013 15:30 |

podobné články

Česká fotografka o laureátovi Nobelovy ceny míru: Život zasvětil pomoci obětem znásilnění

 
Jedním z laureátů Nobelovy ceny za mír pro rok 2018 je lékař Denis Mukwege. Třiašedesátiletý gynekolog zasvětil svůj život léčbě obětí sexuálního násilí v Demokratické republice Kongo. Radost z ocenění projevila na sociálních sítích i fotografka a humanitární pracovnice Markéta Kutilová, která s lékařem dlouhodobě spolupracovala. Zároveň na svém blogu připomněla příběh malé Naomi, která byla v Kongu znásilněna, když jí byly pouhé dva roky.
05.10.2018 15:05 |

podobné články