Článek

12 nejextrémnějších selfies: Podívejte se na lidi, kteří fotí sami sebe v opravdu šílených situacích

 
Není to sice žádný dnešní trend, existuje na světě už nějaký ten rok, ale je pravdou, že v posledních měsících se začíná slovo selfie skloňovat více než kdy jindy. Jednak proto, že tomuto fenoménu "propadají i slavní":http://www.extra.cz/8-nejlepsich-fotek-celebrit-z-letosniho-predavani-oscaru-frci-selfie-a-fotobomby-prijdou-snad-fotografove-o-praci a dokonce i "královské rodiny":http://www.extra.cz/kralovske-selfie-nevyhnula-se-jim-ani-britska-panovnice-william-zase-stisknul-spoust-namisto-nervozni-studentky, ale hlavně na sociálních sítích vzniklo něco jako "selfie olympiáda":http://www.extra.cz/novy-hit-internetu-v-10-obrazcich-selfie-olympijske-hry-2014-cim-silenejsi-poloha-tim-vetsi-ovace.
08.03.2014 11:40 |

podobné články

Podobné články

Na internetu se rozmáhá naprosto nechutný nový trend! Pánové močící si do vlastních úst! Galerie pro odvážné...

 
Pamatujete si, když bylo na internetu hrozně moc populární "plankování", kdy si lidé lehali na různé podivné věci a na podivná místa? To bylo ještě docela nevinné. "Pak přišlo twerkování":http://www.extra.cz/rapperka-nicky-minaj-zase-twerkuje-se-svou-megazadnici-sledujte-vlneni-jejich-obrich-pulek, teď "všichni dělají selfies":http://www.extra.cz/12-nejextremnejsich-selfies-podivejte-se-na-lidi-kteri-foti-sami-sebe-v-opravdu-silenych-situacich a pomalu, ale jistě se začíná rozmáhat další trend. Jenom tenhle je poněkud nechutného rázu.
13.07.2014 22:15 |

podobné články

Musíte vidět: 10 nejdůležitějších selfies roku 2014 - díl první

 
"Selfíčka":http://www.extra.cz/kdyz-muzi-paroduji-holcici-selfies-ano-damy-takto-se-pri-foceni-opravdu-tvarite. Před pár lety naprosto neznámý pojem, v současnosti patří fotky sebe sama k čistému mainstreamu. Selfies propadly i celebrity, které vědí, že spravovat si svůj vlastní profil na sociální síti je nejlepší způsob, jak si udělat opravdu kvalitní píár.
10.12.2014 21:26 |

podobné články

Jak to vypadá, když kočky fotí samy sebe? 9 skvělých obrázků mazaných šelem

 
Denně jsme zahrnováni desítkami selfies, které bývají zpravidla nudné a "každému lezou na nervy":http://www.extra.cz/posledni-selfie-pred-smrti-fotbaloveho-kapitana-jar-zavrazdili-jen-par-hodin-po-porizeni-fotky. Co když se ale fotí kočky? Narozdíl od lidských selfies je to extrémně srandovní!
02.11.2014 18:11 |

podobné články

Autoportrét se smrtkou v zádech: 7 hrůzných selfies vyfocených těsně před smrtí!

 
Selfie jsou stále v módě a jejich popularita jen roste. Ne vždy však zachytí veselý okamžik a z některých příběhů, které stojí za tím, jak vznikly, mrazí v zádech. Po vyfocení těchto selfies už následovaly jen katastrofy a naprostý konec. Po těchto selfies přišla jen smrt!
20.09.2014 08:45 |

podobné články

Video, ze kterého vám bude trapně: Dívka na veřejnosti pořizuje selfies, dojde i na fotky zadku!

 
"Selfies":http://www.extra.cz/nestastny-trend-mezi-celebritami-foti-si-selficka-ihned-po-probuzeni-podivejte-se-na-to. Když jste na dovolené, prostě to svádí k tomu, abyste se občas vycvakli a postnuli fotku na "Facebook":http://www.extra.cz/jagr-udelal-z-facebooku-cervenou-knihovnu-ukazal-svoje-supertelo-a-rozepsal-se-o-lasce. Jenže většinou je vám trapné se fotit na veřejnosti a v hotelovém pokoji to už není ono.
15.10.2014 11:01 |

podobné články

OBRAZEM: MS ve fotbale baví politiky i krále. S hráči si fotí selfies

 
Zápasy světového šampionátu v Brazílii si nenechávají ujít ani významní politici či dokonce panovníci. Německá kancléřka Angela Merkelová se neváhala po výhře národního týmu vyfotit s fotbalisty v šatně, belgičtí hráči si s králem Philippem pořídili několik selfies. Fandil také nizozemský panovník.
10.08.2010 13:04 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (599 článků) , Bruce Willis (350 článků) , Ashton Kutcher (458 článků) , Kateřina Kristelová (856 článků) , Emma Willis (53 článků)

Také Disney hvězdy už mají svůj Instagram. Podívejte se na jejich selfies!

 
Trend doby je neúprosný a kdo nemá svou "selfie":http://www.extra.cz/tema/selfie, jako by nebyl. Pochopily to konečně i postavy z rozsáhlého Disney univerza. Respektive italská ilustrátorka Simona Bonafini, která se rozhodla udělat také z pohádkových postav právoplatné obyvatele 21. století a vykreslila je do podoby selfies.
19.10.2014 12:10 |

podobné články

Kim Kardashian začíná být posedlá selfies v bikinách. Divíte se jí?

 
Sebestřednost je u Kim Kardashian  (33) na sociálních sítích patrná na první dobrou. Selfies milovala ještě v době, kdy rozhodně nebyly takovým fenoménem. I její známí se shodují, že si manželka Kanyeho Westa pořizuje fotky sebe samé prakticky všude. A bikiny si je přímo žádají!
24.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1358 článků)

Američané pořizují tzv. tygří selfies, aby zaujali na internetových seznamkách

 
Selfie s velkou kočkovitou šelmou je podle některých mužů ideálním způsobem, jak na sebe upoutat pozornost žen v internetových seznamkách. Rozšiřování tohoto trendu však definitivně zastavil guvernér New Yorku, který podepsal zákon zakazující pořizování tzv. 'tygřích selfies'. Ochránci zvířat kritizovali zejména skutečnost, že se lidé fotili především s tygřími mláďaty, která byla za tímto účelem odebírána matkám.
13.08.2014 08:25 |

podobné články

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

V rozbouřeném Izraeli mají bizarní hit: Vysmáté selfies z bunkrů!

 
Selfies, tedy foto-autoportréty, se dají pořizovat kdekoliv, tak proč ne v protiraketových krytech? Touto myšlenkou se teď řídí stovky mladých Izraelců, kteří zaplavují Facebook fotkami z bunkrů, v nichž se schovávají před útoky Palestinců.
25.07.2014 06:25 |

podobné články

Ženská selfies v podání mužů: Ještě se tak vyfotíte, dámy?

 
Selfie je mánie, která už mnoha lidem leze krkem. A jsou lidé, kteří si prostě neuvědomují, jak směšně u toho vypadají. Zejména některé dámy. Tady je šest selfies, kde se v typických dámských pózách objevují výhradně muži - už chápete, jak hloupě vypadáte?
01.12.2014 08:25 |

podobné články

Nový hit celebrit: 8 slavných žen, které se vykašlaly na obyčejné selfie a fotí se nahoře bez!

 
Pořizování samofotek neboli selfies je i u celebrit už "tolik obehrané":http://www.extra.cz/5-duvodu-proc-ceske-celebrity-foti-nejtrapnejsi-selficka-na-svete, že si vymýšlejí, jak by svoje snímky, které "dávají na sociální sítě":http://www.extra.cz/kim-kardashian-je-zavisla-na-selfickach-tipnete-si-kolik-jich-denne-udela, zpestřily.
09.08.2014 17:15 |

podobné články

Neuvěříte! Teprve devítiletý kluk fotí aligátory a medvědy jako profesionální fotograf!

 
"Fotografování jako koníček":http://www.extra.cz/muz-ma-zajimaveho-konicka-cestuje-po-svete-a-foti-mista-filmovych-scen-tohle-je-10-z-nich děti zrovna netáhne, a když už, tak spíše v podobě módních selfies. Devítiletý Španěl Carlos Perez Naval je zářnou výjimkou a jistě velkou pýchou svých rodičů.
01.11.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Perez (1 článek)

Vynálezce digitální kamery: Jsem frustrovaný ze všech, kdo si fotí selfies

 
Britský vědec doktor Michael Tompsett pomohl vynalézt digitální kameru. Stál u zrodu technologie, která dokáže digitálně kódovat vnější svět a převádět ho na obrázky. Jemu vděčíme za kamery v chytrých telefonech, jimiž se většina dnešní populace tak ráda sama fotí a natáčí. Jenže Tompsett je z toho zděšený a občas lituje, že k šílenství tohoto druhu přispěl.
08.02.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1662 článků)

Svět se zbláznil: Izolepa selfies jsou hitem internetu!

 
Šílené! Asi tak se dá jedním slovem shrnout follow up aktivita skupiny nadšenců nyní tolik populárních selfies. Po pivní výzvě vymysleli jiní "blázni" její variaci „izolepovou výzvu“. Lidé se mají zachytit s oblepeným obličejem izolepou a vyzvat své přátele k témuž!
20.03.2014 16:20 |

podobné články

Mladík se stal závislým na »selfies«: Nevycházel z domu a pokusil se o sebevraždu!

 
Oxfordský slovník anglického jazyka má nový pojem – selfie. Jedná se o fotografii vlastního obličeje či části postavy, kterou si člověk pořídí sám pomocí chytrého telefonu. A trendu podlehly i hollywoodské hvězdy, které si pořídily selfie přímo na předávání Oscarů. Tomuto druhu focení propadají hlavně mladí lidé, v Británii však závislost na selfies (množné číslo) málem skončila tragicky. Devatenáctiletý mladík vyvěsil na Facebooku dvě stovky fotek, když nebyl spokojený ani s jednou z nich, spolykal tubu prášků.
26.03.2014 09:00 |

podobné články

Selfies: Zábava narcisů zaplavila svět. Fotku má i papež

 
Proč si lidé pořizují tzv. selfies a sdílejí je na sociálních sítích?
30.03.2014 23:35 |

podobné články

Selfies: Zábava narcisů zaplavila svět. Fotku má i papež

 
Proč si lidé pořizují tzv. selfies a sdílejí je na sociálních sítích?
30.03.2014 23:35 |

podobné články